ZÁVODNÍKŮ

326

PRŮMĚRNÝ ČAS

44m:20s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

14m:46s

POČASÍ

6 °C

MUŽŮ

214 startujících

ŽEN

112 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2004 Kocumová Zuzana Z 1 Czech inov-8 team 00:21:06 -
2 2033 Hanyk Lukáš M 1 SDH Kostelec nad Orlicí 00:21:42 0m:35s
3 2409 Šnopl Vít M 2 #GLADIATORRACETEAM 00:22:04 0m:58s
4 2402 Ticháček Jan JM 1 TEAM GYMBROTHERS 00:24:21 3m:15s
5 2334 Ondřej Bekr JM 2 Foxconn 00:24:30 3m:24s
6 2032 Dušek Michal M 3 00:25:02 3m:56s
7 2407 Bouška Matěj JM 3 #GLADIATORRACETEAM 00:25:14 4m:8s
8 2026 Vepřek Martin M 4 Kolšov 00:25:35 4m:28s
9 2295 Drahokoupil Dan M 5 INOV 8 TÝM 00:25:41 4m:35s
10 2036 Tocháčková Tereza Z 2 Barbarian Extreme Team 00:25:42 4m:36s
11 2157 Pavlík Michal M 6 Olympia Spartan Training Kutná Hora 00:25:43 4m:36s
12 2171 Sonda Martin M2 1 SVVAT 00:25:50 4m:44s
13 2151 Buben Václav M 7 00:25:58 4m:51s
14 2040 Barna Martin M 8 Ždimiators 00:26:20 5m:14s
15 2039 Ždímal Michal M 9 Ždimiators 00:26:21 5m:15s
16 2181 Kopřiva Pavel M 10 00:26:21 5m:15s
17 2401 Fousek David JM 4 00:26:22 5m:15s
18 2092 Novotný Petr M 11 Shybuj.cz 00:27:05 5m:59s
19 2015 Blažek Ondřej JM 5 00:27:30 6m:23s
20 2282 Staněk Miroslav M 12 #GLADIATORRACETEAM 00:27:36 6m:30s
21 2007 Chalupa Lukáš M 13 DIVERSITY BEATS 00:28:25 7m:19s
22 2038 Šerlovský Dominik M 14 Čukrové 00:29:03 7m:56s
23 2011 Babušková Stanislava Z2 1 #GLADIATORRACETEAM 00:29:03 7m:56s
24 2009 Čihák Martin M 15 #GLADIATORRACETEAM 00:29:25 8m:19s
25 2012 Korytová Kateřina Z2 2 #GLADIATORRACETEAM 00:29:30 8m:24s
26 2425 Veselý Slávek M 16 #GLADIATORRACETEAM 00:29:34 8m:28s
27 2426 Veselý Lukáš M 17 GRT 00:29:38 8m:32s
28 2221 Janda Martin M2 2 00:30:01 8m:55s
29 2285 Oudová Theodora JZ 1 00:30:20 9m:14s
30 2223 Podolinský Marek M 18 00:30:21 9m:14s
31 2010 Babušková Lucie JZ 2 #GLADIATORRACETEAM 00:30:21 9m:15s
32 2067 Valentová Markéta Z2 3 Velosport Valenta Scott team 00:30:25 9m:19s
33 2014 Věchetová Monika Z 3 00:30:27 9m:21s
34 2190 Vaněk Aleš M2 3 Angry Wolves 00:30:33 9m:26s
35 2224 Marčík Vlastimil M2 4 00:30:52 9m:46s
36 2013 Kecina Tomáš M2 5 #GLADIATORRACETEAM 00:30:56 9m:49s
37 2314 Rampírová Petra Z 4 Crossgym Praha 00:30:56 9m:50s
38 2149 Konštacký Pavel M2 6 00:31:19 10m:12s
39 2016 Svobodová Klára Z 5 00:31:21 10m:15s
40 2344 Pospíšilík Jaroslav M 19 BSB 00:31:22 10m:15s
41 2283 Červená Adéla Z 6 #GLADIATORRACETEAM 00:31:31 10m:24s
42 2127 Suchý Vít JM 6 00:31:45 10m:38s
43 2410 Tarnóczy Kateřina Z 7 Beast Varnsdorf 00:31:49 10m:42s
44 2191 Hegar Ladislav M 20 00:32:08 11m:1s
45 2041 Malinová Staňka Z 8 Run4fun 00:32:11 11m:4s
46 2120 Jirkal Honza M2 7 SRTG Praha 00:32:12 11m:5s
47 2161 Szimicsevics Laszlo M2 8 OCR Veres 00:32:12 11m:6s
48 2232 Jelínková Dagmar Z2 4 RUN magazine team 00:32:13 11m:6s
49 2332 Zuzanak Josef M 21 Foxconn 00:32:36 11m:30s
50 2276 Čáp Jakub M 22 00:32:38 11m:31s
51 2098 Šrámek Dobroslav Šturmová Jana MIX 1 Lanáčovci 00:32:39 11m:33s
52 2049 Chutný Vojtěch M 23 SRTG HK 00:33:18 12m:11s
53 2345 Krátký Martin M 24 BSB 00:33:18 12m:12s
54 2309 Zahradníček Matyáš JM 7 SRTG PCE 00:33:35 12m:28s
55 2072 Podzimek Jakub Roubalová Jana MIX 2 00:33:37 12m:30s
56 2205 Dopitová Simona Z 9 00:33:39 12m:33s
57 2050 Macháček Tomáš M 25 SRTG Kolín 00:33:51 12m:45s
58 2421 Hanousková Lenka Valášek Jaroslav MIX 3 5RTeam 00:34:00 12m:54s
59 2143 Pávek Petr M 26 00:34:10 13m:3s
60 2047 Kučera Lukáš M 27 Alfasquadra team 00:34:16 13m:10s
61 2169 Fojtík Václav . MIX 4 SVVAT 00:34:26 13m:19s
62 2138 Novotný Tomáš M 28 BEAST Varnsdorf 00:34:26 13m:19s
63 2030 Salášek Stanislav M 29 SRTG HK 00:34:37 13m:31s
64 2150 Filipec Lukáš M 30 00:34:43 13m:37s
65 2131 Císař Martin M 31 Buřtguláš 00:34:44 13m:38s
66 2318 Rybička Jakub M 32 Transformers 42 00:35:01 13m:54s
67 2060 Šumelda ivan M 33 Ždimiators 00:35:06 13m:59s
68 2323 Listopad Jan M2 9 SRTG Kutná Hora 00:35:17 14m:10s
69 2253 Kostovský Roman Blahutová Barbora MIX 5 SVVAT 00:35:22 14m:16s
70 2254 Mišáková Kristýna Z 10 00:35:30 14m:23s
71 2119 Vávra Rudolf M2 10 00:35:31 14m:25s
72 2186 Příhodová Michaela JZ 3 00:35:38 14m:31s
73 2056 Jilemnická Kateřina Z 11 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 00:35:43 14m:37s
74 2265 Pařízek Pavel M 34 Workout Lomnice 00:35:55 14m:49s
75 2340 Křenková Jitka Z 12 00:35:56 14m:49s
76 2163 Beran Michal M 35 00:36:02 14m:56s
77 2212 Kultová Ludmila JZ 4 00:36:20 15m:13s
78 2335 Martin Olbrich M 36 Foxconn 00:36:31 15m:24s
79 2297 Dobrkovský Miroslav M 37 00:36:42 15m:36s
80 2025 Greibig Michaela Kasche Denny MIX 6 OCR Munich 00:36:50 15m:44s
81 2234 Berková Simona Z 13 #GLADIATORRACETEAM 00:36:51 15m:45s
82 2048 Karas Vítězslav M 38 SVVAT 00:37:00 15m:54s
83 2193 Šimůnek Jiří M 39 00:37:01 15m:54s
84 2117 Jirásek Martin M 40 00:37:19 16m:13s
85 2178 Dusilová Jana Ježek Miroslav MIX 7 00:37:30 16m:23s
86 2291 Klíč Tomáš JM 8 FC Predators 00:37:48 16m:41s
87 2267 Kirschner David M2 11 RUN75 00:37:59 16m:52s
88 2204 DEVEROVÁ JANA Z 14 00:38:00 16m:53s
89 2076 Jirásková Šárka Letáček Radek MIX 8 #GLADIATORRACETEAM 00:38:01 16m:55s
90 2262 Muller Vojtěch M 41 00:38:04 16m:58s
91 2341 Bendl David M 42 00:38:07 17m:0s
92 2082 Kopřiva Petr M 43 Glock Team Mělník 00:38:10 17m:4s
93 2339 Klouzová Pavlína Špidlen Filip MIX 9 00:38:20 17m:13s
94 2281 Martinková Kateřina Z 15 OLYMPIA SPARTAN Training K. Hora 00:38:24 17m:18s
95 2324 Velínová Monika Z 16 00:38:32 17m:26s
96 2108 Říha Pavel Krejčová Lucie MIX 10 Písecké zmije 00:38:39 17m:32s
97 2263 Stupková Marie Z 17 00:38:47 17m:41s
98 2261 Jachan David M 44 00:38:48 17m:41s
99 2104 Černík Jiří M 45 00:38:51 17m:44s
100 2260 Zedník Lukáš M 46 00:38:51 17m:44s

Zdroj: Sport Base