Děti 700+m

ZÁVODNÍKŮ

99

PRŮMĚRNÝ ČAS

11m:36s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

3.6km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

16m:35s

PRŮMĚRNÝ VĚK

7.8 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

4 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

POČASÍ

22.5 °C

ŽEN

99 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 590 Staněk Štěpán Děti 8-10 let 1 00:07:08 -
2 595 Šnýdrová Sabina Děti 8-10 let 2 00:07:16 0m:8s
3 591 Svoboda Filip Děti 8-10 let 3 00:07:21 0m:13s
4 582 Řezníček Viktor Děti 8-10 let 4 00:07:35 0m:27s
5 540 Heřman Filip Děti 8-10 let 5 00:07:38 0m:30s
6 610 Zezůlka Jeník Děti 8-10 let 6 00:07:46 0m:38s
7 523 Audy Tomas Děti 8-10 let 7 00:07:47 0m:39s
8 580 Rous Dominik Děti 8-10 let 8 00:07:55 0m:47s
9 641 Molák Prokop Děti 8-10 let 9 00:07:56 0m:48s
10 558 Miškolci Tadeáš Děti 8-10 let 10 00:08:02 0m:54s
11 601 Vachút Josef Děti 8-10 let 11 00:08:11 1m:3s
12 596 Šrutková Aneta Děti 8-10 let 12 00:08:15 1m:7s
13 622 Beneš Dominik Děti 8-10 let 13 00:08:17 1m:9s
14 548 Karásek David Děti 8-10 let 14 00:08:27 1m:19s
15 593 Šana Sebastian Děti 8-10 let 15 00:08:31 1m:23s
16 607 Velebová Michaela Děti 8-10 let 16 00:08:33 1m:25s
17 563 Novotný Filip Děti 8-10 let 17 00:08:36 1m:28s
18 549 Keprtová Ema Děti 8-10 let 18 00:08:38 1m:30s
19 627 Šimon František Děti 8-10 let 19 00:08:50 1m:42s
20 547 Karas Vítězslav Děti 8-10 let 20 00:08:56 1m:48s
21 594 Škarpíšek Matěj Děti 8-10 let 21 00:08:57 1m:49s
22 535 Fetterle Tomáš Děti 8-10 let 22 00:09:09 2m:1s
23 557 Melichar Tomáš Děti 5-7 let 1 00:09:10 2m:2s
24 525 Bartošová Anna Děti 5-7 let 2 00:09:16 2m:8s
25 592 Svoboda Lukáš Děti 5-7 let 3 00:09:20 2m:12s
26 551 Klouda Hynek Děti 5-7 let 4 00:09:27 2m:19s
27 612 Žáková Kamila Děti 8-10 let 23 00:09:28 2m:20s
28 606 Velebová Lucie Děti 5-7 let 5 00:09:35 2m:27s
29 530 Klinerová Helena Děti 8-10 let 24 00:09:35 2m:27s
30 605 Vaňková Barbora Děti 8-10 let 25 00:09:36 2m:28s
31 634 Bergerová Lucie Děti 8-10 let 26 00:09:36 2m:28s
32 586 Sobotka Daniel Děti 5-7 let 6 00:09:37 2m:29s
33 643 Fialková Kamila Děti 8-10 let 27 00:09:41 2m:33s
34 619 Hamerník Václav Děti 8-10 let 28 00:09:47 2m:39s
35 626 Brýdl Matyáš Děti 8-10 let 29 00:09:58 2m:50s
36 646 Svoboda Štěpán Děti 8-10 let 30 00:10:00 2m:52s
37 565 Opletal Martin Děti 5-7 let 7 00:10:03 2m:55s
38 553 Komárek Vojtěch Děti 8-10 let 31 00:10:15 3m:7s
39 633 Berge Adam Děti 5-7 let 8 00:10:19 3m:11s
40 613 Hejatko Jiří Děti 5-7 let 9 00:10:34 3m:26s
41 645 Krotký Petr Děti 8-10 let 32 00:10:49 3m:41s
42 611 Žák Tobias Děti 5-7 let 10 00:10:50 3m:42s
43 628 Straka Vojtěch Děti 5-7 let 11 00:10:55 3m:47s
44 555 Kramule Tadeáš Děti 5-7 let 12 00:10:55 3m:47s
45 585 Smejkal Jáchym Děti 8-10 let 33 00:11:02 3m:54s
46 554 Komárková Kateřina Děti 5-7 let 13 00:11:05 3m:57s
47 538 Fučík Jakub Děti 8-10 let 34 00:11:08 4m:0s
48 587 Sobotka Vítek Děti 8-10 let 35 00:11:12 4m:4s
49 578 Robotka Filip Děti 5-7 let 14 00:11:14 4m:6s
50 617 Waldová Emílie Děti 8-10 let 36 00:11:15 4m:7s
51 527 Beneš Matyáš Děti 8-10 let 37 00:11:17 4m:9s
52 616 Wala Waldemar Děti 5-7 let 15 00:11:30 4m:22s
53 561 Nádvorníková Nikita Děti 8-10 let 38 00:11:32 4m:24s
54 574 Pyrochta David Děti 8-10 let 39 00:11:38 4m:30s
55 556 Kučera Vojtěch Děti 5-7 let 16 00:12:09 5m:1s
56 533 Denková Ema Děti 5-7 let 17 00:12:15 5m:7s
57 631 Vítová Nadězda Děti 8-10 let 40 00:12:15 5m:7s
58 546 Jones Philip Děti 5-7 let 18 00:12:23 5m:15s
59 638 Mendlová Lucie Děti 5-7 let 19 00:12:26 5m:18s
60 647 Odstrčík Matěj Děti 8-10 let 41 00:12:27 5m:19s
61 624 Šulc Jakub Děti 5-7 let 20 00:12:30 5m:22s
62 640 Fialová Adéla Děti 8-10 let 42 00:12:34 5m:26s
63 521 André Adam Děti 5-7 let 21 00:12:37 5m:29s
64 623 Kudrna Filip Děti 8-10 let 43 00:12:41 5m:33s
65 568 Pavlíčková Johana Děti 8-10 let 44 00:12:49 5m:41s
66 608 Vitouch Marek Děti 5-7 let 22 00:12:52 5m:44s
67 524 Audyová Adéla Děti 5-7 let 23 00:13:02 5m:54s
68 589 Sováková Karin Děti 5-7 let 24 00:13:07 5m:59s
69 609 Vitouchová Adéla Děti 8-10 let 45 00:13:07 5m:59s
70 526 Bendová Natálie Děti 5-7 let 25 00:13:13 6m:5s
71 541 Hubálek Matěj Děti 8-10 let 46 00:13:17 6m:9s
72 597 Šrutková Žaneta Děti 8-10 let 47 00:13:20 6m:12s
73 618 Hamerníková Kristýna Děti 5-7 let 26 00:13:30 6m:22s
74 532 Denk Jakub Děti 5-7 let 27 00:13:37 6m:29s
75 635 Foltýnová Adéla Děti 8-10 let 48 00:13:40 6m:32s
76 614 Kuchejdová Elen Děti 8-10 let 49 00:13:43 6m:35s
77 529 Bores Vojtech Děti 5-7 let 28 00:13:47 6m:39s
78 567 Opletalová Eliška Děti 8-10 let 50 00:13:53 6m:45s
79 573 Přibylová Zuzana Děti 8-10 let 51 00:14:15 7m:7s
80 552 Kloudová Pavlína Děti 5-7 let 29 00:14:15 7m:7s
81 543 Janů Roman Děti 5-7 let 30 00:14:20 7m:12s
82 639 Mendl Stanislav Děti 8-10 let 52 00:14:30 7m:22s
83 569 Polášková Nikol Děti 5-7 let 31 00:14:42 7m:34s
84 630 Žižka Josef Děti 5-7 let 32 00:15:02 7m:54s
85 576 Pyrochtova Veronika Děti 5-7 let 33 00:15:14 8m:6s
86 575 Pyrochtova Kristýna Děti 5-7 let 34 00:15:16 8m:8s
87 637 Randis Damian Děti 5-7 let 35 00:15:43 8m:35s
88 632 Strachoň Petr Děti 5-7 let 36 00:15:47 8m:39s
89 572 Pospíšilová Tereza Děti 5-7 let 37 00:16:53 9m:45s
90 644 Fialková Elena Děti 5-7 let 38 00:16:55 9m:47s
91 566 Opletalová Daniela Děti 5-7 let 39 00:17:22 10m:14s
92 629 Vérosta Štěpán Děti 5-7 let 40 00:17:55 10m:47s
93 570 Pospíšilová Amálie Děti 5-7 let 41 00:18:13 11m:5s
94 571 Pospíšilová Karolína Děti 5-7 let 42 00:18:24 11m:16s
95 560 Nádvorníková Nelly Děti 5-7 let 43 00:18:28 11m:20s
96 636 Foltýnová Zuzana Děti 5-7 let 44 00:18:57 11m:49s
32767 545 Jones Daniel Děti 8-10 let 32767   -
32767 598 Štěpánková Anna Děti 8-10 let 32767   -
32767 602 Valová Anežka Děti 8-10 let 32767   -

Junioři 2500+m

ZÁVODNÍKŮ

26

PRŮMĚRNÝ ČAS

25m:13s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

5.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

10m:5s

PRŮMĚRNÝ VĚK

12.6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

11 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

POČASÍ

22.5 °C

MUŽŮ

12 startujících

ŽEN

14 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 1m:53s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 604 Vaněk Kryštof Kluci 11-14 let 1 00:18:37 -
2 522 Audy Adam Kluci 11-14 let 2 00:19:37 1m:0s
3 625 Brýdl Ondřej Kluci 11-14 let 3 00:19:41 1m:4s
4 528 Beneš Tobiáš Kluci 11-14 let 4 00:19:45 1m:8s
5 537 Frič Vilém Kluci 11-14 let 5 00:20:24 1m:47s
6 544 Ježová Karolína Holky 11-14 let 1 00:20:30 1m:53s
7 584 Smejkal František Kluci 11-14 let 6 00:20:37 2m:0s
8 581 Rous Filip Kluci 11-14 let 7 00:21:41 3m:4s
9 600 Tichý Matěj Kluci 11-14 let 8 00:23:19 4m:42s
10 564 Novotný Radek Kluci 11-14 let 9 00:23:19 4m:42s
11 536 Fišerová Tereza Holky 11-14 let 2 00:23:39 5m:2s
12 588 Sondová Rita Holky 11-14 let 3 00:24:04 5m:27s
13 542 Imramovský jiri Kluci 11-14 let 10 00:24:07 5m:30s
14 550 Klementová Andrea Holky 11-14 let 4 00:24:16 5m:39s
15 559 Mlátilíková Viktorie Holky 11-14 let 5 00:27:40 9m:3s
16 531 Davidová Marie Magdalena Holky 11-14 let 6 00:28:45 10m:8s
17 579 Rosůlková Adriana Holky 11-14 let 7 00:30:54 12m:17s
18 615 Kuchejda Alan Kluci 11-14 let 11 00:31:53 13m:16s
19 534 Dvořáková Zuzana Holky 11-14 let 8 00:32:09 13m:32s
20 539 Havlenová Veronika Holky 11-14 let 9 00:32:37 14m:0s
21 583 Slívová Tereza Holky 11-14 let 10 00:32:37 14m:0s
22 642 Rudolecila Vendula Holky 11-14 let 11 00:34:36 15m:59s
32767 562 Nechvátal Radek Kluci 11-14 let 32767   -
32767 577 Quittová Klára Holky 11-14 let 32767   -
32767 599 Štěpánková Barbora Holky 11-14 let 32767   -
32767 603 Valová Tereza Holky 11-14 let 32767   -

Hlavní závod 6+ km

ZÁVODNÍKŮ

253

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:31m:28s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

3.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

15m:14s

PRŮMĚRNÝ VĚK

29.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

53 let

POČASÍ

22.5 °C

MUŽŮ

153 startujících

ŽEN

100 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 8m:24s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 251 Vítek Tadeáš Muži 25-29 let 1 00:43:23 -
2 97 Kubiš Michael Muži 15-24 let 1 Extra Brno 00:43:23 -
3 71 Slováček Dominik Muži 15-24 let 2 00:43:53 0m:30s
4 80 Kopeček David Muži 25-29 let 2 00:44:44 1m:21s
5 252 Hurskyj Alexandr Muži 15-24 let 3 00:45:29 2m:6s
6 46 Frič Jáchym Muži 15-24 let 4 00:48:17 4m:54s
7 196 Tóth Roman Muži 15-24 let 5 00:48:39 5m:16s
8 238 Krupka Michal Muži 15-24 let 6 Barbarian Extreme Team 2 00:48:51 5m:28s
9 63 Hurt Lukáš Muži 25-29 let 3 00:50:19 6m:56s
10 20 Burian Josef Muži 30-34 let 1 BEER TEAM STANOVIŠTĚ 00:51:27 8m:4s
11 224 Zabloudil Jan Muži 30-34 let 2 00:51:40 8m:17s
12 13 Blahutová Barbora Ženy 25-29 let 1 00:51:47 8m:24s
13 256 Šnýdr Pavel Muži 35-39 let 1 00:54:13 10m:50s
14 122 Němeček Bohuslav Muži 25-29 let 4 00:54:37 11m:14s
15 119 Murčo Marek Muži 25-29 let 5 K + M couple 00:55:58 12m:35s
16 103 Máca Jakub Muži 25-29 let 6 Predator Workout Počátky 00:56:17 12m:54s
17 194 Tobis Daniel Muži 25-29 let 7 00:56:45 13m:22s
18 214 Vlašín Jiří Muži 35-39 let 2 MIKROP ČEBÍN 00:57:06 13m:43s
19 240 Mašek Jan Muži 15-24 let 7 00:57:36 14m:13s
20 14 Blažíček Tomáš Muži 25-29 let 8 Predator Workout Počátky 00:59:08 15m:45s
21 255 Češka Petr Muži 30-34 let 3 00:59:16 15m:53s
22 55 Heller Patrik Muži 15-24 let 8 00:59:55 16m:32s
23 51 Hauerland Tomáš Muži 25-29 let 9 01:00:02 16m:39s
24 23 Butorová Lenka Ženy 35-39 let 1 Extra Brno 01:00:03 16m:40s
25 239 Tocháčková Tereza Ženy 15-24 let 1 Barbarian Extreme Team 2 01:00:07 16m:44s
26 22 Butorová Lenka Ženy 35-39 let 2 01:00:58 17m:35s
27 52 Háva Lukáš Muži 25-29 let 10 Predator Workout Počátky 01:01:36 18m:13s
28 232 Žák František Muži 25-29 let 11 01:02:16 18m:53s
29 218 Vojta Jiří Muži 25-29 let 12 Predator Workout Počátky 01:02:41 19m:18s
30 75 Karásek Tomáš Muži 35-39 let 3 BC REBEL 01:04:23 21m:0s
31 112 Michalová Vendula Ženy 15-24 let 2 BC REBEL 01:04:27 21m:4s
32 31 Doležal David Muži 15-24 let 9 01:05:32 22m:9s
33 77 Klaudinger Tomáš Muži 25-29 let 13 01:05:37 22m:14s
34 24 Candrová Kamila Ženy 25-29 let 2 K + M couple 01:06:32 23m:9s
35 145 Polák Tomáš Muži 25-29 let 14 01:06:48 23m:25s
36 50 Hanzal Filip Muži 25-29 let 15 01:06:55 23m:32s
37 33 Dominik Tomáš Muži 25-29 let 16 BEER TEAM STANOVIŠTĚ 01:07:18 23m:55s
38 203 Urban Jiří Muži 30-34 let 4 BEER TEAM STANOVIŠTĚ 01:07:19 23m:56s
39 261 Jež Michal Muži 35-39 let 4 01:08:09 24m:46s
40 204 Urban Tomáš Muži 15-24 let 10 BEER TEAM STANOVIŠTĚ 01:08:46 25m:23s
41 92 Křivanec Zdeněk Muži 40+ 1 01:10:25 27m:2s
42 111 Michal Stanislav Muži 40+ 2 01:10:35 27m:12s
43 10 Benda Stanislav Muži 35-39 let 5 Bendovi 01:10:45 27m:22s
44 11 Bendová Petra Ženy 35-39 let 3 Bendovi 01:10:46 27m:23s
45 115 Mlátilík Jiří Muži 40+ 3 01:10:56 27m:33s
46 64 Husárik Lukáš Muži 25-29 let 17 01:10:58 27m:35s
47 198 Treterová Tereza Ženy 15-24 let 3 Knedlíčci 01:11:27 28m:4s
48 222 Vrba Tomáš Muži 25-29 let 18 Knedlíčci 01:11:28 28m:5s
49 175 Šácha Dominik Muži 15-24 let 11 01:11:42 28m:19s
50 12 Bláha Tomáš Muži 25-29 let 19 Hoblíci 01:11:49 28m:26s
51 133 Páralová Leona Ženy 25-29 let 3 Hoblíci 01:11:50 28m:27s
52 168 Sedláček Petr Muži 35-39 let 6 SPARTAN RACE VYSOČINA 01:12:30 29m:7s
53 138 Pdělek David Muži 35-39 let 7 SPARTAN RACE VYSOČINA 01:12:31 29m:8s
54 191 Teplý Erik Muži 15-24 let 12 01:12:54 29m:31s
55 70 Jelínková Hana Ženy 25-29 let 4 01:12:54 29m:31s
56 2 Adamik Michal Muži 25-29 let 20 01:13:04 29m:41s
57 6 Badalík Jan Muži 35-39 let 8 01:13:09 29m:46s
58 134 Pařízek Pavel Muži 25-29 let 21 01:13:15 29m:52s
59 193 Tešný Milan Muži 30-34 let 5 01:13:29 30m:6s
60 99 Kývala Tomáš Muži 15-24 let 13 01:13:33 30m:10s
61 89 Krutiš Michal Muži 40+ 4 01:15:24 32m:1s
62 15 Brabenec Martin Muži 15-24 let 14 01:16:19 32m:56s
63 38 Dunda Jan Muži 25-29 let 22 SFtraining.cz 01:17:41 34m:18s
64 58 Hnízdilová Eliška Ženy 15-24 let 4 Pat a Mat 01:18:29 35m:6s
65 151 Poříz Michael Muži 15-24 let 15 Pat a Mat 01:18:29 35m:6s
66 202 Uhlová Lucie Ženy 25-29 let 5 01:18:33 35m:10s
67 117 Mrňa Karel Muži 30-34 let 6 Peťa Kája 01:18:49 35m:26s
68 118 Mrňová Petra Ženy 25-29 let 6 Peťa Kája 01:18:51 35m:28s
69 37 Důjka Martin Muži 15-24 let 16 01:19:02 35m:39s
70 180 Šenkýřová Michaela Ženy 25-29 let 7 Pribram 01:19:05 35m:42s
71 74 Karas Vítězslav Muži 35-39 let 9 Pribram 01:19:06 35m:43s
72 237 Ježová Veronika Ženy 35-39 let 4 01:19:13 35m:50s
73 4 Audy Zdeněk Muži 35-39 let 10 01:19:38 36m:15s
74 304 Dubec Radek Muži 15-24 let 17 01:20:18 36m:55s
75 49 Hadraba Lubomír Muži 25-29 let 23 01:20:41 37m:18s
76 147 Polášek Michal Muži 25-29 let 24 01:20:41 37m:18s
77 146 Polášek Darek Muži 30-34 let 7 01:20:42 37m:19s
78 27 Diviš David Muži 15-24 let 18 01:20:48 37m:25s
79 125 Nováková Zuzana Ženy 25-29 let 8 Octové brambůrky 01:21:41 38m:18s
80 65 Chaloupka Martin Muži 25-29 let 25 Octové brambůrky 01:21:42 38m:19s
81 223 Wurschy David Muži 25-29 let 26 01:22:05 38m:42s
82 192 Teplý Miloš Muži 40+ 5 01:22:11 38m:48s
83 254 Kilianová Veronika Ženy 30-34 let 1 01:22:32 39m:9s
84 229 Zejdová Michaela Ženy 30-34 let 2 Zejdovi 01:22:36 39m:13s
84 253 Zejda Rostislav Muži 30-34 let 8 Zejdovi 01:22:36 39m:13s
86 76 kavenský václav Muži 25-29 let 27 01:22:40 39m:17s
87 183 Šťastný Michal Muži 25-29 let 28 01:22:40 39m:17s
88 186 Šulc Matěj Muži 15-24 let 19 01:23:24 40m:1s
89 233 Žák Pavel Muži 35-39 let 11 01:23:28 40m:5s
90 42 Fišerová Jana Ženy 35-39 let 5 Vlaštovky 01:23:28 40m:5s
91 25 Dáňa Jiří Muži 25-29 let 29 01:23:52 40m:29s
92 212 Viršíková Klára Ženy 15-24 let 5 MuňKa TEAM 01:24:35 41m:12s
93 120 Murčo Tomáš Muži 30-34 let 9 MuňKa TEAM 01:24:35 41m:12s
94 107 Matoušek Mojmír Muži 15-24 let 20 Matouškovic duo 01:24:50 41m:27s
95 108 Matoušková Adéla Ženy 25-29 let 9 Matouškovic duo 01:24:53 41m:30s
96 82 Krajcigr Jan Muži 15-24 let 21 K&K 01:25:52 42m:29s
97 94 Kubalová Barbora Ženy 15-24 let 6 K&K 01:25:52 42m:29s
98 236 Žďánský Vojtěch Muži 15-24 let 22 Nuts 01:26:34 43m:11s
99 235 Žďánský Petr Muži 40+ 6 Nuts 01:26:34 43m:11s
100 116 Moudrý Jan Muži 35-39 let 12 Nuts 01:26:36 43m:13s

JOY 6+ km

ZÁVODNÍKŮ

33

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:23m:58s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

13m:59s

PRŮMĚRNÝ VĚK

35.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

56 let

POČASÍ

22.5 °C

MUŽŮ

14 startujících

ŽEN

19 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 3m:46s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 678 Ženatý Lukáš Muži 1 01:04:32 -
2 677 Ženatý Dominik Muži 2 01:05:15 0m:43s
3 671 Petr Lukáš Muži 3 01:05:27 0m:55s
4 664 Lukáčiková Táňa Ženy 1 01:08:18 3m:46s
5 663 Komárková Jana Ženy 2 01:08:37 4m:5s
6 681 Raitmajerová Veronika Ženy 3 01:12:35 8m:3s
7 672 Slívová Markéta Ženy 4 01:12:48 8m:16s
8 676 Šestáková Lucie Ženy 5 01:13:06 8m:34s
9 675 Svobodová Lucie Ženy 6 01:13:10 8m:38s
10 673 Staněk Vladimir Muži 4 01:16:12 11m:40s
11 657 Horáková Simona Ženy 7 01:17:41 13m:9s
12 667 Novák Lukáš Muži 5 01:19:18 14m:46s
13 680 Otahalová Markéta Ženy 8 SRTG Kroměříž 01:23:08 18m:36s
14 654 Důjka Martin Muži 6 01:23:08 18m:36s
15 668 Novakova Sona Ženy 9 01:23:20 18m:48s
16 653 Čížová Simona Ženy 10 01:23:22 18m:50s
17 683 Novotná Jana Ženy 11 01:23:58 19m:26s
18 669 Pavlíček Pavel Muži 7 01:26:39 22m:7s
19 670 Pavlíčková Kateřina Ženy 12 01:26:40 22m:8s
20 682 Molák Stanislav Muži 8 01:26:58 22m:26s
21 651 Bielik Daniel Muži 9 01:27:35 23m:3s
22 655 Hamráková Jarka Ženy 13 01:27:54 23m:22s
23 658 Chudárková Lucie Ženy 14 01:27:56 23m:24s
24 652 Bielik Vladimír Muži 10 01:29:51 25m:19s
25 679 Ženatý Viktor Muži 11 01:30:21 25m:49s
26 659 jakoubek petr Muži 12 01:32:13 27m:41s
27 666 Nevrtalová Zuzana Ženy 15 01:42:03 37m:31s
28 665 Nevrtalová Gabriela Ženy 16 01:42:03 37m:31s
29 661 Kilianová Yveta Ženy 17 Překážek se nelekneme! 01:42:43 38m:11s
30 662 Knetl Pavel Muži 13 Překážek se nelekneme! 01:43:27 38m:55s
31 656 Hlinková Helena Ženy 18 Překážek se nelekneme! 01:43:27 38m:55s
32 674 Strejčková Eva Ženy 19 Překážek se nelekneme! 01:43:28 38m:56s
32767 660 Karel David Muži 32767   -

Hlavní závod 9+ km

ZÁVODNÍKŮ

244

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:54m:19s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

12m:42s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31.7 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

55 let

POČASÍ

22.5 °C

MUŽŮ

165 startujících

ŽEN

79 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 10m:40s