ZÁVODNÍKŮ

366

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:14m:27s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

4.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

14m:56s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.7 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

74 let

POČASÍ

13.5 °C

MUŽŮ

269 startujících

ŽEN

97 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 19m:19s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 25 Rajniak MICHAL Muži 1 SVK 01:04:47 -
2 45 Petreček Tomáš Muži 2 CZE 01:07:40 2m:53s
3 42 Vrba Ivo Muži 3 CZE 01:08:56 4m:9s
4 2 Theuer Martin Muži 4 CZE 01:11:25 6m:38s
5 23 Velička Aleš Muži 5 CZE 01:12:27 7m:40s
6 32 Šinkovský Roman Muži 6 CZE 01:12:31 7m:44s
7 35 Tóth Roman Muži 7 CZE 01:13:01 8m:14s
8 101 Jaburek Martin Muži 8 CZE zvirata 01:13:20 8m:33s
9 1 Simandl Radek Muži 9 CZE Bratřijaksepatří.cz 01:14:14 9m:27s
10 193 Vepřek Martin Muži 10 CZE 01:14:58 10m:11s
11 181 Prášil Jiří Muži 11 CZE 01:15:01 10m:14s
12 8 Chalabala Jan Muži 12 CZE Spartan gym Praha 01:15:33 10m:46s
13 31 Voříšek Petr Muži 13 CZE 01:15:49 11m:2s
14 3 Simandl Ondřej Muži 14 CZE Bratřijaksepatří.cz 01:16:02 11m:15s
15 362 Šnopl Vít Muži 15 CZE 01:16:02 11m:15s
16 100 Tyl Lukáš Muži 16 CZE 01:16:43 11m:56s
17 287 Hrivnák Ľubomír Muži 17 CZE 01:16:55 12m:8s
18 9 Beran Lukáš Muži 18 CZE Spartan gym Praha 01:18:14 13m:27s
19 346 Krupica Ondřej Muži 19 CZE 01:18:41 13m:54s
20 22 Cimler Jiří Muži 20 CZE Gladiators 01:19:02 14m:15s
21 179 Řehulka Milan Muži 21 CZE 01:20:47 16m:0s
22 43 Kubiš Michael Muži 22 CZE 01:21:14 16m:27s
23 105 Horák Jaromír Muži 23 CZE Predator Race - Opava 01:22:30 17m:43s
24 48 Rampáček Milan Muži 24 CZE 01:23:12 18m:25s
25 26 Mikolasek David Muži 25 SVK 01:23:32 18m:45s
26 98 Krejčí Vlastimil Muži 26 CZE zvirata 01:23:44 18m:57s
27 36 Voráčková Adéla Ženy 1 CZE 01:24:06 19m:19s
28 128 Vaníček Petr Muži 27 CZE 01:24:34 19m:47s
29 6 Šnýdr Pavel Muži 28 CZE 01:24:57 20m:10s
30 127 Sedláček Petr Muži 29 CZE 01:25:38 20m:51s
31 44 Alfoldi Martin Muži 30 SVK 01:25:53 21m:6s
32 69 Návrat Jan Muži 31 CZE 01:25:54 21m:7s
33 33 Šindler Matěj Muži 32 CZE Gladiators 01:26:33 21m:46s
34 5 Štěpánek Jan Muži 33 CZE 01:27:14 22m:27s
35 227 Žůrek Jakub Muži 34 CZE 01:27:26 22m:39s
36 347 Krupica Ondřej Muži 35 CZE 01:27:51 23m:4s
37 169 Sonda Martin Muži 36 CZE SVVAT 01:27:54 23m:7s
37 170 Hrazdil Martin Muži 36 CZE SVVAT 01:27:54 23m:7s
39 140 Peršín Jakub Muži 38 CZE SRTG Opava 01:29:29 24m:42s
40 133 Návrat Adam Muži 39 CZE SRTG Opava 01:29:55 25m:8s
41 30 Soukupová Vendula Ženy 2 CZE 01:30:08 25m:21s
42 297 Pobuda Jaroslav Muži 40 SVK STG SENICA 01:30:33 25m:46s
43 156 Dubec Robin Muži 41 CZE 01:30:42 25m:55s
44 359 Račko Václav Muži 42 CZE 01:31:13 26m:26s
45 275 Lyko Antonín Muži 43 CZE 01:31:58 27m:11s
46 129 Polda Petr Muži 44 CZE SRTG Opava 01:32:05 27m:18s
47 80 Kollert Stanislav Muži 45 CZE 01:32:05 27m:18s
48 331 Sliepka Ivan Muži 46 SVK 01:32:07 27m:20s
49 198 Šmída Zdeněk Muži 47 CZE 01:32:11 27m:24s
50 158 Kolarcik Petr Muži 48 CZE Bejkcake 01:32:17 27m:30s
51 68 Poncza Roman Muži 49 CZE STGHAVIROV 01:32:26 27m:39s
52 246 Bobek Jiri Muži 50 CZE 01:32:34 27m:47s
53 207 Čížek Pavel Muži 51 CZE 01:32:53 28m:6s
54 145 Glogovský David Muži 52 CZE SRTG Opava 01:33:52 29m:5s
55 180 Skopal Vladimír Muži 53 CZE 01:34:05 29m:18s
56 61 Waśniowski Jiří Muži 54 CZE 01:34:16 29m:29s
57 162 Hamrozi Lukáš Muži 55 CZE 01:34:25 29m:38s
58 49 Nová Petra Ženy 3 CZE 01:34:25 29m:38s
59 357 Doležal Jan Muži 56 CZE 01:34:50 30m:3s
60 40 Kozelský Saša Muži 57 CZE 01:35:01 30m:14s
61 10 Cejnar Jakub Muži 58 CZE 01:35:12 30m:25s
62 82 Drčka Jiří Muži 59 CZE 01:35:13 30m:26s
63 132 Pluške Jan Muži 60 CZE SRTG Opava 01:35:20 30m:33s
64 83 Zlámal Tomáš Muži 61 CZE 01:35:22 30m:35s
65 24 Chrappa Bronislava Ženy 4 SVK 01:35:33 30m:46s
66 192 Jurník Lukáš Muži 62 CZE 01:36:10 31m:23s
67 13 Sádlo Tomáš Muži 63 CZE CIBI team 01:36:11 31m:24s
68 174 Heinrich Lukáš Muži 64 CZE Bejkcake 01:36:23 31m:36s
69 50 Behenský Jan Muži 65 CZE 01:36:40 31m:53s
70 269 Lesniak Lukáš Muži 66 CZE STG Karviná 01:36:54 32m:7s
71 355 Kodydek Tomáš Muži 67 CZE 01:36:58 32m:11s
72 143 Bačina Lukáš Muži 68 CZE SRTG Opava 01:37:01 32m:14s
73 58 kubala miroslav Muži 69 CZE 01:37:28 32m:41s
74 337 Dvorský Lukáš Muži 70 SVK SRTG ŽILINA 01:37:28 32m:41s
75 108 Novák Lukáš Muži 71 CZE Predator Race - Opava 01:37:35 32m:48s
76 112 Bakalík Tomáš Muži 72 CZE 01:38:05 33m:18s
77 93 Houdek Martin Muži 73 CZE 01:38:18 33m:31s
78 27 Poloczková Natálie Ženy 5 CZE 01:38:51 34m:4s
79 361 Schüler Constantin Muži 74 AUT 01:38:59 34m:12s
80 284 Štencel Vladimír Muži 75 CZE 01:39:07 34m:20s
81 72 Stavinoha Jan Muži 76 CZE 01:39:15 34m:28s
82 328 Zelinka Martin Muži 77 CZE 01:39:42 34m:55s
83 66 Marosz Břetislav Muži 78 CZE 01:39:46 34m:59s
84 18 Hurt Lukáš Muži 79 CZE 01:39:47 35m:0s
85 204 Drábková Veronika Ženy 6 CZE 01:41:03 36m:16s
86 294 Štábla Radko Muži 80 SVK 01:41:17 36m:30s
87 106 Šamárek Ondřej Muži 81 CZE 01:41:37 36m:50s
88 187 Bartoň Jan Muži 82 CZE RAPE 01:41:58 37m:11s
89 11 Glettnik Petr Muži 83 CZE CIBI team 01:43:32 38m:45s
90 330 Jaroš Petr Muži 84 CZE 01:43:39 38m:52s
91 135 Kostka Evžen Muži 85 CZE SRTG Opava 01:43:43 38m:56s
92 233 Slaný Patrik Muži 86 CZE 01:43:49 39m:2s
93 232 Slaný Norbert Muži 87 CZE 01:44:04 39m:17s
94 4 Valeček Přemysl Muži 88 CZE 01:44:12 39m:25s
95 332 Tatarin Daniel Muži 89 CZE 01:44:42 39m:55s
96 327 Dluhoš Přemysl Muži 90 CZE 01:45:04 40m:17s
97 365 Zemánek Denis Muži 91 CZE 01:45:41 40m:54s
98 14 Gletnik Tomáš Muži 92 CZE CIBI team 01:45:42 40m:55s
99 342 TRUE Jan Muži 93 CZE 01:45:42 40m:55s
100 95 Juřica Pavel Muži 94 CZE 01:45:43 40m:56s

Zdroj: On line System