4.3 km

ZÁVODNÍKŮ

254

PRŮMĚRNÝ ČAS

25m:57s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

06m:02s

POČASÍ

4 °C

MUŽŮ

122 startujících

ŽEN

115 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2082 Kratochvíl Miloš M 1 Hvězda Pardubice 00:14:50 00m:00s
2 2753 Cogan Mikuláš RT 1 00:15:45 00m:55s
3 2114 Mocek Tomáš M 2 00:15:49 00m:59s
4 2022 Čejka Bořivoj M 3 Triathlon Team Chrudim 00:16:02 01m:12s
5 2136 Pekařová Jana MJZ 1 TJ Turnov 00:16:35 01m:45s
6 2006 Bednář Richard M 4 Night run team 00:16:45 01m:55s
7 2101 Lněnička Jan M 5 UHK 00:17:16 02m:26s
8 2167 Socha Štěpán MJ 1 00:17:18 02m:28s
9 2247 Staněk Miroslav M 6 00:17:24 02m:34s
10 2204 Vosátka Tomáš M 7 RockMachine - Cyklomax 00:17:35 02m:45s
11 2154 Richter Lukáš M 8 Psinek 00:17:40 02m:50s
12 2097 kurš petr M 9 00:17:41 02m:51s
13 2216 Moravec Milan M 10 #GLADIATORRACETEAM 00:17:50 03m:00s
14 2000 Adámek Daniel MJ 2 SRTG HK 00:18:02 03m:12s
15 2102 Marek Vojtěch M 11 SK Svěrák 00:18:08 03m:18s
16 2086 Krůža Jan M 12 Šneci v běhu - Krůža 00:18:18 03m:28s
17 2039 Grygera Tomáš M 13 SHINDA RUNNING 00:18:33 03m:43s
18 2019 Coufalová Jana MJZ 2 OCRA CZ TEAM 00:18:42 03m:52s
19 2187 Tikal Jan M 14 Pardubice 00:18:53 04m:03s
20 2210 Zeman Jakub M 15 Lenochodi 00:19:04 04m:14s
21 2752 Cogan Rudolf RT 2 00:19:15 04m:25s
22 2026 Čtvrtečka Jan M 16 #GLADIATORRACETEAM 00:19:17 04m:27s
23 2074 Klíž Michal M 17 00:19:20 04m:30s
24 2080 Kouba Pavel M 18 00:19:25 04m:35s
25 2013 Brachtlová Iveta Z 1 00:19:28 04m:38s
26 2182 Štembera Petr M 19 JElita 00:19:38 04m:48s
27 2143 Pirklová Kateřina Z 2 Šneci v běhu 00:19:47 04m:57s
28 2155 Rožcová Tereza Z 3 00:19:55 05m:05s
29 2760 Vejběrová Eva RT 3 Nightrun 00:19:58 05m:08s
30 2032 Fiala Martin M 20 Cerekvice nad bystřicí 00:19:59 05m:09s
31 2059 Janošíková Lenka Z 4 00:20:08 05m:18s
32 2207 Zajíček Petr M 21 00:20:19 05m:29s
33 2217 Moravec Michal RT 4 SRTG Česká Třebová 00:20:28 05m:38s
34 2159 Sečkár Alois M 22 Svobodní Praha 4 00:20:30 05m:40s
35 2041 Hanousek Miroslav M 23 00:20:36 05m:46s
36 2012 Bouma Lukáš M 24 00:20:38 05m:48s
37 2065 Johan Oldrich M 25 Jilemnice 00:20:40 05m:50s
38 2030 Dvořáček Lukáš M 26 00:20:42 05m:52s
39 2190 Tomšíková Leni Z 5 Šneček team 00:20:42 05m:52s
40 2121 Odstrčilík Vojtěch M 27 Podhorní Újezd 00:20:43 05m:53s
41 2042 Hanousková Martina Z 6 00:20:44 05m:54s
42 2761 Vejběra Marek RT 5 00:20:49 05m:59s
43 2197 Vaňásková Markéta Z 7 00:20:49 05m:59s
44 2060 Ječný Josef M 28 00:20:50 06m:00s
45 2095 Kulhánek Martin M 29 Šneček team 00:20:52 06m:02s
46 2104 Matoulek Jiří M 30 Olfin Car Ski team Trutnov 00:20:53 06m:03s
47 2049 Hrdina Radek M 31 Ať žije Potštejn! 00:20:56 06m:06s
48 2759 Javůrek Filip RT 6 00:21:14 06m:24s
49 2235 Krejčí Jan M 32 00:21:17 06m:27s
50 2008 Bílková Jiřina Z 8 PwC 00:21:18 06m:28s
51 2221 Klaška Martin M 33 #GLADIATORRACETEAM 00:21:18 06m:28s
52 2003 Baráková Kristýna Z 9 00:21:20 06m:30s
53 2112 Minařík Matěj MJ 3 Matleti 00:21:20 06m:30s
54 2173 Syrový Filip MJ 4 #GLADIATORRACETEAM 00:21:27 06m:37s
55 2226 Skřivan Tomáš RT 7 00:21:30 06m:40s
56 2249 Hryzlík Ladislav M 34 00:21:36 06m:46s
57 2218 Miškolci Tadeáš RT 8 00:21:41 06m:51s
58 2083 Krejcova Michaela Z 10 00:21:53 07m:03s
59 2023 Červenka Milan M 35 00:21:55 07m:05s
60 2209 Zdechovsky Tomáš M 36 00:21:59 07m:09s
61 2246 Bendářová Adéla MJZ 3 00:22:04 07m:14s
62 2007 Bednářová Müllerová Kateřina Z 11 Night run team 00:22:05 07m:15s
63 2053 Hrubý Martin M 37 bikero.cz 00:22:09 07m:19s
64 2168 Staňková Ivana Z 12 Adidas Runners 00:22:11 07m:21s
65 2239 Tikalová Lucie Z 13 Šneci v běhu 00:22:15 07m:25s
66 2021 Koliášová Michala Z 14 00:22:20 07m:30s
67 2131 Pásek Bohdan M 38 innogy 00:22:21 07m:31s
68 2079 Kopta Ivan M 39 SHK 00:22:36 07m:46s
69 2179 Šlais Jakub M 40 Běžci Chomutov 00:22:41 07m:51s
70 2152 Příhodová Pavlína Z 15 00:22:43 07m:53s
71 2172 Sýkora Jakub M 41 00:22:50 08m:00s
72 2151 Příhodová Michaela MJZ 4 00:22:51 08m:01s
73 2175 Šamberger Martin MJ 5 Gerlov 00:22:57 08m:07s
74 2125 Opavová Tereza MJZ 5 00:22:59 08m:09s
75 2166 Smolíková Alena Z 16 00:23:06 08m:16s
76 2117 NÉMA Tibor M 42 #GLADIATOR RACE TEAM 00:23:10 08m:20s
77 2115 Mrštinová Klára MJZ 6 00:23:18 08m:28s
78 2150 Příhoda Jiří M 43 speedski cz 00:23:23 08m:33s
79 2048 Holub Michal M 44 00:23:29 08m:39s
80 2017 Cekulová Adéla Z 17 Night Run Team 00:23:34 08m:44s
81 2219 Peterková Lucie Z 18 00:23:38 08m:48s
82 2193 Urbánek Michal M 45 #GLADIATORRACETEAM 00:23:44 08m:54s
83 2754 Humhej Ivan RT 9 00:23:48 08m:58s
84 2755 Humhejová Barbora RT 10 00:23:48 08m:58s
85 2123 Opava Václav M 46 00:23:51 09m:01s
86 2758 Javůrková Petra RT 11 SpoluBěh s.r.o 00:23:53 09m:03s
87 2033 Fidler Jan M 47 00:23:56 09m:06s
88 2186 Tesařová Karolína MJZ 7 00:23:58 09m:08s
89 2163 Sklenářová Pavla Z 19 povedená partička 00:23:59 09m:09s
90 2028 Doležal Jakub M 48 Fit Run Hronov 00:24:04 09m:14s
91 2103 Mašindová Kateřina Z 20 00:24:07 09m:17s
92 2018 Coganová Zdeňka Z 21 00:24:09 09m:19s
93 2245 Jeriová Lenka Z 22 #GLADIATORRACETEAM 00:24:12 09m:22s
94 2137 Pekařová Michaela Z 23 Pastevci 00:24:14 09m:24s
95 2240 Vlachynská Kristýna Z 24 HAKI-RUN 00:24:16 09m:26s
96 2138 Pelc Martin M 49 PuK 00:24:17 09m:27s
97 2227 Babála Jan M 50 #GLADIATORRACETEAM 00:24:22 09m:32s
98 2093 Kučerová Petra Z 25 Jrt Agi Pardubice 00:24:26 09m:36s
99 2011 Bouchnerová Alena Z 26 Gladiátor race team 00:24:32 09m:42s
100 2015 Burešová Kateřina Z 27 00:24:41 09m:51s

8.6 km

ZÁVODNÍKŮ

236

PRŮMĚRNÝ ČAS

47m:50s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

05m:33s

POČASÍ

4 °C

MUŽŮ

136 startujících

ŽEN

100 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 321 Volár Jan M30 1 ETRIATLON TEAM 00:30:33 00m:00s
2 65 Hvolka Petr M40 1 Kilpi Racing Team 00:32:58 02m:25s
3 25 Cogan Rudolf M40 2 00:33:40 03m:07s
4 118 Lochman Petr M40 3 Lochnesky 00:33:41 03m:08s
5 308 Pavlík David M30 2 Šneci v běhu 00:34:36 04m:03s
6 34 Dražan Tomáš M30 3 00:34:57 04m:24s
7 314 Pekařová Jana Z30 1 TJ Trutnov 00:35:10 04m:37s
8 306 Kubias David M40 4 00:35:16 04m:43s
9 9 Bednář Richard M30 4 Night run team 00:35:30 04m:57s
10 62 Hrbek Tomáš M50 1 Athletic Foottball Academy Hradec Králové 00:35:36 05m:03s
11 161 Schwalbe Ulrike Z40 1 ASC Marktrodach 00:35:45 05m:12s
12 120 Luštický Josef M30 5 00:36:18 05m:45s
13 195 Švec Miroslav M50 2 Night run team 00:36:40 06m:07s
14 177 Synek Jiří M40 5 Uranové doly Hamr 1972 00:36:49 06m:16s
15 156 Rosa Tomáš M40 6 00:36:51 06m:18s
16 199 Jirout Bohumil M40 7 GOMANGO 00:36:52 06m:19s
17 19 Brádle Petr M50 3 Dobrá Voda u Hořic 00:37:04 06m:31s
18 209 Urbanová Johana Z30 2 00:37:16 06m:43s
19 318 Čermák Lukáš M30 6 PSK OLYMP PRAHA 00:37:26 06m:53s
20 313 Matyášová Jana Z50 1 SILVITA s.r.o. Ústí n. Orlicí 00:38:01 07m:28s
21 122 Majerčík Miroslav M30 7 00:38:21 07m:48s
22 105 Kratochvílová Lucie Z30 3 00:38:24 07m:51s
23 178 Šafránek Michal M30 8 00:38:27 07m:54s
24 72 Januška Ivan M60 1 Šanov 00:38:31 07m:58s
25 311 Hák Václav M30 9 00:38:31 07m:58s
26 53 Hofman Jan M30 10 00:38:31 07m:58s
27 187 Štaigl Jindřich M50 4 šneci v běhu 00:38:35 08m:02s
28 218 Vejběra Jan M50 5 cyklo pokr 00:38:46 08m:13s
29 44 Flídrová Lenka Z30 4 Iscarex 00:39:02 08m:29s
30 226 Vojtisek Zdenek M40 8 Sneci v behu 00:39:04 08m:31s
31 1 Balihar Jiří M40 9 Balini FSC 00:39:10 08m:37s
32 119 Lochmanová Blanka Z40 2 Lochnesky 00:39:18 08m:45s
33 36 Dunda Pavel M30 11 AC 1866 00:39:18 08m:45s
34 149 Petr Jan M30 12 Jieštětice 00:39:29 08m:56s
35 82 Jůza Jakub M30 13 00:39:42 09m:09s
36 97 Konečný Jaroslav M40 10 00:39:54 09m:21s
37 190 Štěpánek Lukáš M30 14 00:39:59 09m:26s
38 29 Danielka Filip M30 15 Vegan Power 00:40:01 09m:28s
39 80 Jonáš Martin M30 16 Edelstahl Poldi 00:40:03 09m:30s
40 6 Basel Miroslav M50 6 Kralupy nad Vltavou 00:40:07 09m:34s
41 10 Bednářová Müllerová Kateřina Z30 5 Night run team 00:40:10 09m:37s
42 125 Marek Martin M40 11 Běžecký klub Nepolisy 00:40:14 09m:41s
43 76 Jezbera Roman M40 12 00:40:26 09m:53s
44 145 Otava Marek M30 17 00:40:59 10m:26s
45 152 Pospíšil Jaroslav M40 13 00:41:06 10m:33s
46 212 Valenta Miroslav M40 14 Libáň 00:41:12 10m:39s
47 22 Bucek Tomáš M30 18 00:41:38 11m:05s
48 239 Zorvan Tomáš M30 19 Armáda České republiky 00:41:41 11m:08s
49 166 Smola Josef M30 20 00:41:54 11m:21s
50 228 Vondráček Miroslav M50 7 VONDRAMI 00:42:06 11m:33s
51 124 Marek Kostal M30 21 00:42:07 11m:34s
52 8 Baškovská Romana Z40 3 Holky z Vršovky 00:42:09 11m:36s
53 151 Polášek Adam M30 22 innogy 00:42:12 11m:39s
54 55 Holeček Mirek M40 15 00:42:17 11m:44s
55 106 Krejčová Pavlína Z30 6 Novopacké pivo 00:42:25 11m:52s
56 164 Skarke Jakub M30 23 00:42:28 11m:55s
57 95 Kohout Michael M30 24 Praha 3 - Žižkov 00:42:29 11m:56s
58 221 Vítek Pavel M40 16 Hasiči Kočí 00:42:32 11m:59s
59 322 Doleček Jan M30 25 00:42:32 11m:59s
60 48 Hanousek Jiří M30 26 Road running Podorlicko 00:42:33 12m:00s
61 153 Prchlík Jindřich M50 8 00:42:39 12m:06s
62 43 Fišer Michal M30 27 00:42:41 12m:08s
63 68 Jandera Jakub M40 17 00:42:47 12m:14s
64 41 Fassati Gabriela Z50 2 TJ Sokol Josefov 00:42:51 12m:18s
65 136 Norocelová Eva Z30 7 SRTG Česká Třebová 00:42:55 12m:22s
66 193 Šuhala Štefan M40 18 00:42:56 12m:23s
67 171 Struhár Milan M40 19 Milovice 00:42:59 12m:26s
68 143 Olšovský Vítězslav M30 28 Báječné ženy v běhu / SABZO 00:43:08 12m:35s
69 67 Jakl Petr M40 20 Střely od Hlubaku 00:43:19 12m:46s
70 304 Pohořalý Petr M40 21 #GLADIATORRACETEAM 00:43:24 12m:51s
71 131 Moka Michal M40 22 KRB Chrudim 00:43:28 12m:55s
72 5 Barvínek Martin M40 23 AC liberečtí chrti 00:43:35 13m:02s
73 223 Voborník Vlastimil M30 29 00:43:40 13m:07s
74 191 Štěpánová Dita Z40 4 KOB Dobruška 00:43:45 13m:12s
75 138 Novohradský Pavel M30 30 00:43:52 13m:19s
76 51 Hledík Jan M30 31 00:43:52 13m:19s
77 317 Krátký Miroslav M50 9 00:43:52 13m:19s
78 162 Sixta Miroslav M50 10 Holky z Vršovky 00:43:53 13m:20s
79 235 Zavřelová Jana Z50 3 Zavři Němčice 00:44:00 13m:27s
80 147 Pásek Bohdan M40 24 innogy 00:44:16 13m:43s
81 139 Novotná Eliška Z30 8 00:44:17 13m:44s
82 47 Grätz Ondřej M30 32 Ústí nad Orlicí 00:44:19 13m:46s
83 2 Baliharová Hana Z50 4 Balini FSC 00:44:24 13m:51s
84 134 Němec Vlasta M40 25 Mimoň team 00:44:27 13m:54s
85 81 Jošek Přemysl M40 26 Šneci v běhu 00:44:31 13m:58s
86 224 Vodehnal Vojtěch M30 33 Záměl 00:44:42 14m:09s
87 213 Valtrová Helena Z30 9 00:44:53 14m:20s
88 172 Svoboda Ludvík M40 27 00:45:08 14m:35s
89 233 Zajíček Petr M40 28 00:45:19 14m:46s
90 316 Polášková Miluše M30 34 00:45:21 14m:48s
91 157 Rundová Renata Z50 5 Zdravka team 00:45:23 14m:50s
92 83 Jůza Jan M30 35 00:45:24 14m:51s
93 66 Chmelík Petr M30 36 00:45:28 14m:55s
94 35 Dufková Šárka Z30 10 fitMAMI4RUN 00:45:32 14m:59s
95 234 Zavřel Vít M30 37 Zavři Němčice 00:45:34 15m:01s
96 102 Koza Petr M50 11 Kozy v běhu 00:45:39 15m:06s
97 104 Králík Michal M50 12 00:46:01 15m:28s
98 4 Bartošková Lucie Z30 11 00:46:14 15m:41s
99 168 Stebel Martin M30 38 Svídnický extrém team 00:46:21 15m:48s
100 194 Švadlák Petr M40 29 Svídnický Extrém Team 00:46:22 15m:49s

Zdroj: Sport Base