4 km

ZÁVODNÍKŮ

222

PRŮMĚRNÝ ČAS

26m:38s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

06m:39s

POČASÍ

-5 °C

MUŽŮ

88 startujících

ŽEN

120 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2435 Burian Miroslav M 1 Night run team 00:15:09 00m:00s
2 2571 Němeček Robert M 2 Moravští šašci 00:15:31 00m:22s
3 2642 Vlček Michal M 3 VITALO Future Cycling 00:15:58 00m:49s
4 2424 Bednář Richard M 4 Night run team 00:16:13 01m:04s
5 2547 Lettava Marek M 5 Mattoni Freerun Olomouc 00:16:28 01m:19s
6 2590 Prus Roman M 6 Český maratonský klub 00:16:34 01m:25s
7 2648 Zedek Lukáš M 7 CEPro Team 00:17:21 02m:12s
8 2554 Marek Vojtěch M 8 SK Svěrák 00:17:28 02m:19s
9 2437 Církva Tomáš M 9 00:17:32 02m:23s
10 2628 Tarana Jan Adam MJ 1 Mattoni Freerun Frýdek Místek 00:17:41 02m:32s
11 2625 Švábíková Lenka Z 1 Night run team 00:17:46 02m:37s
12 2491 Grygera Tomáš M 10 SHINDA RUNNING 00:18:02 02m:53s
13 2217 Fojtánik Tomáš M 11 00:18:04 02m:55s
14 2525 Konderla Josef M 12 Bežecká skupina v Českém Těšíně 00:18:12 03m:03s
15 2439 Coufalová Jana MJZ 1 OCRA CZ TEAM 00:18:13 03m:04s
16 2598 Rozinek Jakub M 13 00:18:30 03m:21s
17 2495 Hampl Radim M 14 Giovanni & Tvrdé játra 00:18:36 03m:27s
18 2621 Škultetyová Nikola MJZ 2 SDH Staré Město 00:18:40 03m:31s
19 2225 Dluhos Přemysl M 15 HZS 00:18:41 03m:32s
20 2496 Hanauer Jakub M 16 innogy 00:18:49 03m:40s
21 2213 Sykorova Iva Z 2 Havirov 00:18:56 03m:47s
22 2604 Sečkár Alois M 17 TJ Sokol Praha-Krč 00:19:31 04m:22s
23 2219 Hanauer Jakub M 18 innogy 00:19:31 04m:22s
24 2602 Rygel Přemysl M 19 00:19:43 04m:34s
25 2505 Hosch Jaromír M 20 00:20:09 05m:00s
26 2214 Drlíková Michaela Z 3 Běháme s úsměvem 00:20:16 05m:07s
27 2568 Muszanski Marek M 21 00:20:18 05m:09s
28 2484 Emingerová Kateřina Z 4 00:20:38 05m:29s
29 2520 Klečková Zuzana Z 5 00:20:41 05m:32s
30 2519 Kepáková Lucie MJZ 3 Barbarian extreme team 00:20:54 05m:45s
31 2639 Věntus Daniel M 22 00:21:04 05m:55s
32 2441 Černá Monika Z 6 00:21:13 06m:04s
33 2210 Bednářová Adéla MJZ 4 NIGHT RUN TEAM 00:21:20 06m:11s
34 2425 Bednářová Müllerová Kateřina Z 7 Night run team 00:21:21 06m:12s
35 2511 Jančarová Martina MJZ 5 00:21:24 06m:15s
36 2567 Mučková Hana MJZ 6 Preventan 00:21:26 06m:17s
37 2647 Zbořil Martin M 23 00:21:46 06m:37s
38 2651 Zonková Petra Z 8 00:21:55 06m:46s
39 2650 Znoj Jiří M 24 00:21:56 06m:47s
40 2442 Kavulok Rosťa M 25 RC RIVER 00:21:57 06m:48s
41 2436 Cekulová Adéla Z 9 Night Run Team 00:21:57 06m:48s
42 2501 Holznerová Renata Z 10 00:21:59 06m:50s
43 2588 Procházková Martina Z 11 00:21:59 06m:50s
44 2428 Blokšova Pavlína Z 12 Mattoni Freerun 00:22:02 06m:53s
45 2583 Pokorová Jaroslava Z 13 AK Škoda Plzeň 00:22:03 06m:54s
46 2609 Sobanski Adam M 26 00:22:13 07m:04s
47 2526 Kopáčková Lucie Z 14 H&L TEAM 00:22:23 07m:14s
48 2591 Prus Ondřej MJ 2 prusovic trojka 00:22:24 07m:15s
49 2610 Sokol Adam M 27 00:22:25 07m:16s
50 2611 Sopuchová Pavla MJZ 7 00:22:32 07m:23s
51 2548 Litvanová Jana MJZ 8 00:22:37 07m:28s
52 2500 Holzner Pavel M 28 00:22:44 07m:35s
53 2573 Nowaková Kristýna MJZ 9 00:22:48 07m:39s
54 2490 Grau Jakub M 29 00:22:53 07m:44s
55 2653 Dávidíková Pavlína Z 15 Mattoni Freerun 00:22:54 07m:45s
56 2615 Stiska Petr M 30 00:22:55 07m:46s
57 2777 Tvrdá Eliška RT 1 00:23:05 07m:56s
58 2202 Kupka Marcel M 31 NIGHT RUN TEAM 00:23:06 07m:57s
59 2497 Harazim Robin MJ 3 00:23:07 07m:58s
60 2514 Juráň Petr M 32 00:23:08 07m:59s
61 2565 Motlochová Iva MJZ 10 RUN Magazine team 00:23:09 08m:00s
62 2595 Reitšmíd Jiří MJ 4 Rychvald 00:23:11 08m:02s
63 2612 Sopuchová Pavla Z 16 00:23:11 08m:02s
64 2446 dorňáková Vladimíra Z 17 00:23:13 08m:04s
65 2535 Králová Lucie Z 18 00:23:16 08m:07s
66 2513 Jendřejková Petra MJZ 11 00:23:19 08m:10s
67 2644 Vyhňáková Ivana Z 19 STS Chvojkovice - Brod 00:23:21 08m:12s
68 2776 Tvrdý Radomír RT 2 Tvrdé játra 00:23:22 08m:13s
69 2560 Mic+A:Rhálek Lukáš M 33 00:23:26 08m:17s
70 2594 Rambousek Lukáš M 34 00:23:28 08m:19s
71 2555 Markéta Němcová Z 20 innogy 00:23:33 08m:24s
72 2652 Žůrková Kateřina Z 21 00:23:43 08m:34s
73 2645 Waczyńska Zdeňka Z 22 innogy 00:23:46 08m:37s
74 2510 Jachová Eva Z 23 innogy 00:23:47 08m:38s
75 2545 Lehocká Natálie MJZ 12 00:23:49 08m:40s
76 2218 Osmančíková Lubica Z 24 INNOGY 00:23:52 08m:43s
77 2597 Režňák Lukáš M 35 00:23:56 08m:47s
78 2203 Kupková Lenka Z 25 00:24:00 08m:51s
79 2440 Cupalová Šárka Z 26 Preventan Tým 00:24:18 09m:09s
80 2529 Kovalská Bohdana Z 27 00:24:19 09m:10s
81 2206 Vida Ondřej M 36 00:24:21 09m:12s
82 2608 Smékalová Eliška Z 28 SK Černé plíce 00:24:22 09m:13s
83 2620 Škultetyová Andrea MJZ 13 SDH Skalice 00:24:23 09m:14s
84 2422 Babinec Dominik MJ 5 Marvel dream 00:24:24 09m:15s
85 2507 Chovanec Jakub MJ 6 Marvel dream 00:24:25 09m:16s
86 2506 Husárová Račáková Katarína Z 29 Šk pre Radosť 00:24:35 09m:26s
87 2570 Nečasová Kateřina Z 30 STG Havířov 00:24:36 09m:27s
88 2444 Dočkalová Ivana Z 31 innogy 00:24:38 09m:29s
89 2593 Raková Lenka Z 32 ?? instantní nudle 00:24:38 09m:29s
90 2492 Grzywačová Alžběta Z 33 Colliery CrossFit Ostrava 00:24:43 09m:34s
91 2211 Hudcová Aneta MJZ 14 00:24:46 09m:37s
92 2212 Gloga Patrik MJ 7 00:24:46 09m:37s
93 2605 Schleser Dalibor MJ 8 00:24:51 09m:42s
94 2204 Skórová Michaela MJZ 15 SSK - Vítkovice 00:24:55 09m:46s
95 2201 Visová Jana Z 34 INNOGY 00:24:57 09m:48s
96 2564 Morská Petra Z 35 SRTG Havířov 00:25:02 09m:53s
97 2498 Hlaváč Josef MJ 9 00:25:04 09m:55s
98 2582 Plachá Veronika Z 36 00:25:09 10m:00s
99 2530 Kozusnik Edvard M 37 Prostě běž! 00:25:24 10m:15s
100 2433 Brožová Anežka MJZ 16 00:25:45 10m:36s

8 km

ZÁVODNÍKŮ

204

PRŮMĚRNÝ ČAS

44m:41s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

05m:35s

POČASÍ

-5 °C

MUŽŮ

125 startujících

ŽEN

79 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 741 Říha Jaroslav M30 1 Orel Kuřim 00:30:15 00m:00s
2 635 Hvolka Petr M40 1 Kilpi Racing Team 00:30:53 00m:38s
3 606 Dosoudil František M40 2 AK Chrášťany 00:31:32 01m:17s
4 592 Burian Miroslav M30 2 CEPro Team 00:31:44 01m:29s
5 604 Derka Radim M30 3 00:32:20 02m:05s
6 630 Holek Tomáš M30 4 MATOHA 00:32:53 02m:38s
7 274 Pastorová Petra Z40 1 Kilúi Racing Team 00:32:59 02m:44s
8 654 Keler Radovan M40 3 00:33:14 02m:59s
9 585 Bednář Richard M30 5 Night run team 00:33:36 03m:21s
10 768 Švec Miroslav M50 1 Night run team 00:33:57 03m:42s
11 785 Waclawik Andrzej M30 6 TJ TŽ Třinec 00:34:22 04m:07s
12 702 Němeček Robert M30 7 Moravští šašci 00:34:23 04m:08s
13 788 Zubo Daniel M50 2 Jogging klub Dubnica n/V 00:34:33 04m:18s
14 759 Synek Jiří M40 4 Uranové doly Hamr 1972 00:35:12 04m:57s
15 610 Faldyna Ivan M30 8 00:35:15 05m:00s
16 676 Lettava Marek M30 9 Mattoni Freerun Olomouc 00:35:46 05m:31s
17 591 Bukovan Martin M30 10 00:35:50 05m:35s
18 643 Januška Ivan M60 1 Šanov 00:35:53 05m:38s
19 687 Mazák Lukáš M30 11 TJ Sokol Hrabenov 00:35:57 05m:42s
20 580 Balihar Jiří M40 5 Balini FSC 00:36:16 06m:01s
21 268 Prus Roman M30 12 Český běžecký klub 00:36:20 06m:05s
22 766 Švábíková Lenka Z30 1 CEPro Team 00:36:27 06m:12s
23 728 Pytlik Pavel M40 6 Run 99 00:36:31 06m:16s
24 710 Ordáň Pavel M30 13 Black Water 00:36:34 06m:19s
25 690 míča tomáš M50 3 Mattoni Freerun 00:36:42 06m:27s
26 714 Pavelek Ladislav M40 7 Babylonbike 00:36:44 06m:29s
27 681 Londa Jiří M30 14 SK Černé plíce 00:36:45 06m:30s
28 711 Ordáň Petr M50 4 Team Jeseník 00:36:50 06m:35s
29 646 Jordánová Pavlína Z30 2 Veselí nad Moravou 00:36:51 06m:36s
30 645 Jeremias Lukáš M30 15 A12 00:36:53 06m:38s
31 271 Broda Wojciech M50 5 00:37:17 07m:02s
32 270 Horniaková Zita Z40 2 STUDIO 3R Brno 00:37:20 07m:05s
33 780 Vítovec Marek M30 16 00:37:21 07m:06s
34 273 Hvězda petr M30 17 GYM BOYS 00:37:23 07m:08s
35 722 Poláček Karel M40 8 STS Chvojkovice - Brod 00:37:37 07m:22s
36 761 Šmíd František M50 6 STF Šumperk 00:37:40 07m:25s
37 777 Veselý Lukáš M30 18 lonewolf 00:37:41 07m:26s
38 672 Kuběna Radim M40 9 00:37:45 07m:30s
39 586 Bednářová Müllerová Kateřina Z30 3 Night run team 00:38:00 07m:45s
40 757 Sýkora Jan M30 19 00:38:26 08m:11s
41 756 Svěrkot Michal M40 10 Run magazine team 00:38:35 08m:20s
42 293 Novotný Ivan M50 7 Bobrovníky 00:38:46 08m:31s
43 693 Mitura Vladimír Jakub M30 20 00:38:48 08m:33s
44 294 Skřehot Tomáš M30 21 Vítkov 00:38:51 08m:36s
45 661 Kopáček Jan M30 22 H&L TEAM 00:38:53 08m:38s
46 651 Kalafutová Lucie Z30 4 AC Sportguides Rožnov p. R. 00:38:55 08m:40s
47 736 Rubeš Pavel M30 23 innogy 00:39:16 09m:01s
48 631 Holub Milan M30 24 00:39:41 09m:26s
49 619 Gerashchenko Nadya Z30 5 00:39:41 09m:26s
50 595 Cihlář Viktor M40 11 SKRIPKOV RUN 00:39:50 09m:35s
51 292 Vašíček Jakub M30 25 Duks 00:39:57 09m:42s
52 609 Fábry Adéla Z30 6 00:40:00 09m:45s
53 587 Beránek Jakub M30 26 J-Elita Ostrava 00:40:01 09m:46s
54 629 Hlaváčová Eva Z40 3 00:40:19 10m:04s
55 583 Barvínek Martin M40 12 AC liberečtí chrti 00:40:21 10m:06s
56 627 Hanousek Jiří M30 27 Road racing Podorlicko 00:40:22 10m:07s
57 660 Kondasová Ivana Z40 4 MK Seitl Ostrava 00:40:33 10m:18s
58 269 Horniak Ivo M50 8 STUDIO 3R Brno 00:40:46 10m:31s
59 680 Liška Adam M30 28 00:41:09 10m:54s
60 782 Vojvodík Adam M30 29 00:41:17 11m:02s
61 740 Řezníček David M30 30 00:41:21 11m:06s
62 707 Olšovský Vítězslav M30 31 Báječné ženy v běhu / SABZO 00:41:26 11m:11s
63 581 Baliharová Hana Z50 1 Balini FSC 00:41:30 11m:15s
64 783 Vondruška Bohuslav M30 32 TJ Sokol Hrabenov 00:41:34 11m:19s
65 772 Ujfaluši Jakub M30 33 00:41:38 11m:23s
66 685 Matlochová Lucie Z40 5 Mattoni Freerun 00:41:40 11m:25s
67 637 Chovančíková Adéla Z30 7 00:41:51 11m:36s
68 272 Salomon Pavel M40 13 Salomon Servis 00:41:51 11m:36s
69 703 Nezhyba Alan M40 14 Nezhybáci 00:41:53 11m:38s
70 697 necas lubomir M40 15 šneci v běhu 00:41:59 11m:44s
71 593 Bystřičan Jiří M50 9 BKL 00:42:05 11m:50s
72 267 Cigánková Hana Z30 8 00:42:08 11m:53s
73 659 Kolek Roman M30 34 Mattoni free run Olešná 00:42:08 11m:53s
74 599 Dancik Vojtech M40 16 00:42:12 11m:57s
75 671 Kubát Roman M30 35 00:42:21 12m:06s
76 696 Muszanski Marek M40 17 00:42:23 12m:08s
77 603 Dembický Filip M30 36 00:42:24 12m:09s
78 613 Franc Ivo M40 18 00:42:27 12m:12s
79 737 Rucká Kateřina Z30 9 00:42:31 12m:16s
80 776 Varkočková Pavla Z40 6 00:42:32 12m:17s
81 686 Mazáčová Martina Z40 7 00:42:37 12m:22s
82 655 Kilarova Jana Z40 8 MK Seitl Ostrava 00:42:58 12m:43s
83 708 Ondráček Martin M40 19 Kafírníci 00:43:05 12m:50s
84 611 Fojtů Josef M30 37 KAPEBAJA 00:43:06 12m:51s
85 665 KOZUBEK Lukáš M40 20 00:43:07 12m:52s
86 579 Arvai Jakub M30 38 SDH Michálkovice 00:43:10 12m:55s
87 647 Jurakova Sarka Z40 9 00:43:11 12m:56s
88 670 Kubánek Radek M30 39 BoSSna Power 00:43:20 13m:05s
89 683 Machálek David M40 21 SK Černé plíce 00:43:27 13m:12s
90 621 Goceliak Tomáš M30 40 00:43:41 13m:26s
91 600 Daněk Pavel M50 10 Kafírníci 00:43:50 13m:35s
92 723 Polách Martin M30 41 00:43:52 13m:37s
93 778 Veselý René M40 22 Renďuli 00:43:55 13m:40s
94 771 Uher Aleš M40 23 00:43:58 13m:43s
95 677 Linhart Jan M30 42 00:44:00 13m:45s
96 590 Bolcková Monika Z30 10 innogy 00:44:06 13m:51s
97 730 Raszka Janusz M50 11 JGTEAM 00:44:09 13m:54s
98 751 Soukup Ondřej M30 43 Škaredý vopice 00:44:12 13m:57s
99 598 Čížová Andrea Z40 10 00:44:16 14m:01s
100 642 Janoška Jakub M30 44 profiq 00:44:18 14m:03s

Zdroj: Sport Base