4 km

ZÁVODNÍKŮ

257

PRŮMĚRNÝ ČAS

25m:34s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

06m:23s

POČASÍ

6.9 °C

MUŽŮ

123 startujících

ŽEN

126 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2254 Macoun Jan M 1 Atletika Sokol ČB 00:14:09 00m:00s
2 2278 Krejčík Milan M 2 Sportisimo 00:15:26 01m:17s
3 2275 Kobes Jan M 3 CBC Team 00:15:43 01m:34s
4 2008 Bednář Richard M 4 Night run team 00:16:11 02m:02s
5 2095 Lettava Marek M 5 Mattoni Freerun Olomouc 00:16:22 02m:13s
6 2063 Joska Vladislav M 6 00:16:22 02m:13s
7 2097 Macík Jan M 7 00:16:27 02m:18s
8 2134 Prais Marcel M 8 Sokol Křemže 00:16:28 02m:19s
9 2252 Augstemová Petra Z 1 Jiskra Třeboň 00:16:31 02m:22s
10 2232 Zeman Petr M 9 00:16:41 02m:32s
11 2036 Gribbin Daniel MJ 1 SK Čtyři Dvory ČB 00:16:48 02m:39s
12 2163 Šafránek Petr M 10 TJ Sokol Bavorov 00:17:10 03m:01s
13 2256 Říha Tomáš M 11 00:17:20 03m:11s
14 2085 Krýdová Nikola Z 2 SK Sporting Příbram 00:17:20 03m:11s
15 2245 Ardamica David MJ 2 ARDY-TEAM 00:17:22 03m:13s
16 2064 Kadlec Miroslav M 12 Kamenný Újezd 00:17:22 03m:13s
17 2170 Štveráček Tomáš M 13 00:17:29 03m:20s
18 2154 Singr Martin M 14 SKP Nymburk 00:17:30 03m:21s
19 2098 Marek Vojtěch M 15 SK Svěrák 00:17:35 03m:26s
20 2033 Fessl Lukáš M 16 00:17:36 03m:27s
21 2022 Coufalová Jana MJZ 1 OCRA CZ TEAM 00:17:51 03m:42s
22 2349 Průcha Josef M 17 CBC TEAM 00:17:56 03m:47s
23 2065 Kalista Petr M 18 PK vytrvalci RB 00:17:58 03m:49s
24 2267 Litt Jan M 19 00:18:14 04m:05s
25 2009 Bednářová Müllerová Kateřina Z 3 Night run team 00:18:33 04m:24s
26 2268 Hrubá Karolina Z 4 TURAKO 00:18:36 04m:27s
27 2189 Valentová Markéta Z 5 Velosport Valenta Scott team Pelhřimov 00:18:45 04m:36s
28 2257 Hošek Josef MJ 3 00:18:58 04m:49s
29 2106 Kůrka Tomáš M 20 Čkyně 00:19:10 05m:01s
30 2128 Pinceau Joévin M 21 Faurecia 00:19:12 05m:03s
31 2151 Scholtz Daniel M 22 00:19:13 05m:04s
32 2250 Mikšl Martin MJ 4 FC4DV 00:19:16 05m:07s
33 2030 Dvořáková Michaela MJZ 2 Musher Klub JCC 00:19:30 05m:21s
34 2023 Čada Miroslav M 23 SRTG Praha 00:19:49 05m:40s
35 2057 Jarolím Daniel MJ 5 Strakonice 00:19:51 05m:42s
36 2266 Šuhaj Jan M 24 00:19:53 05m:44s
37 2450 Beránek Tomáš RT 1 Beránci 00:19:54 05m:45s
38 2273 Bindr Lukáš M 25 00:19:58 05m:49s
39 2083 Kropáček Milan M 26 00:20:04 05m:55s
40 2181 Tušerová Jindra Z 6 MK JCC 00:20:07 05m:58s
41 2166 Šinágl Josef MJ 6 00:20:08 05m:59s
42 2073 Kohout Václav M 27 00:20:12 06m:03s
43 2060 Jílek Michal M 28 00:20:14 06m:05s
44 2040 Hanousková Martina Z 7 00:20:18 06m:09s
45 2147 Sečkár Alois M 29 TJ Sokol Praha-Krč 00:20:33 06m:24s
46 2013 CSAIOJ Petr M 30 00:20:39 06m:30s
47 2133 Povolná Eliška MJZ 3 00:20:52 06m:43s
48 2080 Krejsa Pavel M 31 Crazy Family 00:20:53 06m:44s
49 2269 Zemánek Jiří M 32 00:20:58 06m:49s
50 2004 Bártová Iveta Z 8 00:21:00 06m:51s
51 2055 Janda Lukáš M 33 00:21:02 06m:53s
52 2114 Nováková Kateřina MJZ 4 JCC Musher Club 00:21:03 06m:54s
53 2056 Janečka Ondřej M 34 00:21:07 06m:58s
54 2157 Skřivan Tomáš M 35 00:21:15 07m:06s
55 2188 Valenta Tadeáš MJ 7 Velosport Valenta Scott team 00:21:23 07m:14s
56 2101 Maroušek Petr M 36 Bulíci 00:21:28 07m:19s
57 2180 Tůma Jiří M 37 00:21:35 07m:26s
58 2255 Šitrová Lucie Z 9 00:21:43 07m:34s
59 2226 Vorlíčková Zuzana Z 10 00:21:43 07m:34s
60 2121 Gazda Martin M 38 Jihočeský klub maratonců 00:21:44 07m:35s
61 2174 Tomanová Štepánka MJZ 5 Třeboň 00:21:48 07m:39s
62 2158 Slabák Petr M 39 Faurecia 00:21:49 07m:40s
63 2233 Zemanova Petra Z 11 00:21:56 07m:47s
64 2020 Cekulová Adéla Z 12 Night Run Team 00:22:11 08m:02s
65 2027 Dominová Lenka Z 13 00:22:19 08m:10s
66 2001 Balcar Vít M 40 00:22:23 08m:14s
67 2451 Beránek Tomáš RT 2 00:22:30 08m:21s
68 2234 Zwettler Roman M 41 Him & I 00:22:31 08m:22s
69 2123 Pešková Tereza Z 14 Him & I 00:22:31 08m:22s
70 2043 Hlaváček Rostislav M 42 00:22:32 08m:23s
71 2274 Moravec Roman M 43 00:22:35 08m:26s
72 2052 Chaloupka Zdeněk M 44 Lázeňská cestovní 00:22:39 08m:30s
73 2243 Navrátil Jan M 45 00:22:39 08m:30s
74 2244 Marvanová Kateřina Z 15 00:22:39 08m:30s
75 2195 Vášová Lenka Z 16 00:22:44 08m:35s
76 2152 Scholz Luděk M 46 00:22:44 08m:35s
77 2078 Kozlová Vladimíra Z 17 00:22:45 08m:36s
78 2248 Levová Petra Z 18 00:22:50 08m:41s
79 2135 Prášek Jiří M 47 Šnečci Písek 00:23:03 08m:54s
80 2235 Žáková Žaneta MJZ 6 00:23:05 08m:56s
81 2453 Sýkora Richard RT 3 00:23:06 08m:57s
82 2452 Sýkora Zdeněk RT 4 sykorky 00:23:07 08m:58s
83 2058 Jaroš Tomáš M 48 00:23:16 09m:07s
84 2164 Šamberger Martin MJ 8 Gerlov 00:23:17 09m:08s
85 2126 Petrovičová Jana Z 19 00:23:24 09m:15s
86 2162 Staiger Zdeněk M 49 lázeňský švihák 00:23:28 09m:19s
87 2153 Síka Jaroslav M 50 Faurecia 00:23:29 09m:20s
88 2062 Joklová Denisa Z 20 00:23:31 09m:22s
89 2156 Sklářová Petra Z 21 00:23:32 09m:23s
90 2249 Balický Tomáš M 51 00:23:45 09m:36s
91 2241 Čadek Petr M 52 00:23:54 09m:45s
92 2276 Mohelská Kateřina Z 22 DCKM 00:23:54 09m:45s
93 2079 Krejcarova Jana Z 23 00:23:56 09m:47s
94 2242 Mikésková Veronika Z 24 KVALITAPIVA 00:23:56 09m:47s
95 2277 Musilová Kamila Z 25 DCKM 00:23:59 09m:50s
96 2042 Herzigová Petra Z 26 STG Strakonice 00:24:04 09m:55s
97 2081 Krejsová Karolína Z 27 00:24:05 09m:56s
98 2029 Dostál Jakub M 53 00:24:05 09m:56s
99 2076 Kotenova Bohunka Z 28 SSC Otrokovice 00:24:08 09m:59s
100 2236 Žáková Michaela Z 29 Báječné ženy v běhu 00:24:15 10m:06s

8 km

ZÁVODNÍKŮ

231

PRŮMĚRNÝ ČAS

42m:24s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

05m:18s

POČASÍ

6.9 °C

MUŽŮ

149 startujících

ŽEN

82 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 308 Macoun Jan M30 1 Atletika Sokol ČB 00:27:42 00m:00s
2 32 Frauenberg Hynek M30 2 00:28:40 00m:58s
3 77 Krejčík Milan M30 3 Sportisimo Hvězdy 00:29:15 01m:33s
4 149 Soukupová Valerie Z30 1 SK Studenec 00:29:37 01m:55s
5 55 Jarolím Michal M30 4 00:29:39 01m:57s
6 193 Vinický Petr M30 5 00:29:40 01m:58s
7 138 Říha Jaroslav M30 6 Orel Kuřim 00:30:13 02m:31s
8 312 Bečvář Josef M30 7 Plzeň 00:30:45 03m:03s
9 95 Lochman Petr M40 1 Lochnesky 00:31:12 03m:30s
10 146 Slezáček Tomáš M30 8 Fitness Bikers Team 00:31:26 03m:44s
11 50 Ivanov Ivan M30 9 00:31:28 03m:46s
12 94 Liška Miloš M40 2 STRC Č.Budějovice 00:31:43 04m:01s
13 74 Kotek Filip M30 10 00:31:54 04m:12s
14 309 Pekař Martin M30 11 Lesní panovníci 00:31:54 04m:12s
15 1 Augstenová Petra Z30 2 Jiskra Třeboň 00:32:12 04m:30s
16 89 Lavička Michal M40 3 00:32:13 04m:31s
17 326 Skalka Pavel M40 4 CBC TEAM 00:32:15 04m:33s
18 152 Svoboda Erik M50 1 Atletika Písek 00:32:22 04m:40s
19 7 Bednář Richard M30 12 Night run team 00:32:42 05m:00s
20 211 Zeman Petr M40 5 00:32:47 05m:05s
21 317 Horelicová Lucie Z30 3 Běžím pro centrum Bazalka 00:32:48 05m:06s
22 316 Vaněček Michael M40 6 00:32:51 05m:09s
23 20 Demangeon Xavier M30 13 Faurecia 00:32:57 05m:15s
24 321 Diviš Jiří M40 7 CBC TEAM 00:33:00 05m:18s
25 197 Vojč Pavel M30 14 00:33:06 05m:24s
26 91 Lettava Marek M30 15 Mattoni Freerun Olomouc 00:33:21 05m:39s
27 203 Vrlík Petr M30 16 00:33:24 05m:42s
28 147 Smrčka Jan M30 17 Eurofoam Sport Team 00:33:58 06m:16s
29 153 Synek Jiří M40 8 Uranové doly Hamr 1972 00:34:23 06m:41s
30 331 Pech Roman M50 2 SKI Vimperk 00:34:32 06m:50s
31 319 Kaprál Jan M30 18 Klenovice 00:34:34 06m:52s
32 72 Korábik Michal M30 19 Tábor 00:34:39 06m:57s
33 4 Bartyzal Josef M30 20 00:34:44 07m:02s
34 26 Dubský Roman M40 9 00:34:46 07m:04s
35 76 Krejcar Pavel M30 21 00:34:50 07m:08s
36 150 Stejskal Vaclav M40 10 00:34:53 07m:11s
37 24 Dostál Zdeněk M40 11 Velosport Valenta Scott team Pelhřimov 00:34:57 07m:15s
38 306 Máca Tomáš M30 22 00:35:02 07m:20s
39 104 Matouš Pavel M30 23 SDH Srubec 00:35:03 07m:21s
40 88 Langhans Jan M40 12 00:35:05 07m:23s
41 111 Nosál Petr M30 24 00:35:07 07m:25s
42 155 Šafránek Petr M40 13 TJ Sokol Bavorov 00:35:28 07m:46s
43 164 Špachman Pavel M40 14 #DCKM 00:35:31 07m:49s
44 122 Peterka Jan M30 25 00:35:34 07m:52s
45 185 Valenta David M40 15 Velosport Valenta Scott team Pelhřimov 00:35:38 07m:56s
46 54 Januška Ivan M60 1 Šanov 00:35:39 07m:57s
47 96 Lochmanová Blanka Z40 1 Lochnesky 00:35:43 08m:01s
48 100 Marek Miloš M30 26 Pelhřimov 00:35:51 08m:09s
49 86 Kůta Jan M30 27 00:35:54 08m:12s
50 315 Petrů Martin M30 28 Veselí nad Lužnicí 00:35:59 08m:17s
51 37 Havlík Marek Rudolf M30 29 00:36:08 08m:26s
52 313 Jakl Jaroslav M50 3 SK Slatiny 00:36:09 08m:27s
53 325 Hrubý Jaroslav M40 16 00:36:14 08m:32s
54 166 Šrámek Petr M40 17 #DCKM 00:36:21 08m:39s
55 99 Macho Jan M30 30 00:36:32 08m:50s
56 117 Pavlik Radek M30 31 00:36:40 08m:58s
57 43 Houdek Jan M30 32 00:36:42 09m:00s
58 162 Šmíd Jindřich M30 33 PSP Klub Koloběhu Plzeň 00:36:45 09m:03s
59 8 Bednářová Müllerová Kateřina Z30 4 Night run team 00:36:46 09m:04s
60 329 Princ Jan M30 34 APEX Bike - klub Tábor 00:36:51 09m:09s
61 78 Souček Tomáš M30 35 Rabbits Znojmo 00:36:51 09m:09s
62 157 Šináglová Lenka Z40 2 TT ASTRA Benešov 00:36:56 09m:14s
63 103 Masson Adrien M30 36 Faurecia 00:37:03 09m:21s
64 120 Pelíšek Daniel M40 18 BěžímPro.cz Centrum Bazalka 00:37:15 09m:33s
65 27 Dušková Jitka Z40 3 Tábor 00:37:30 09m:48s
66 160 Šitera Jaroslav M30 37 Šity 00:37:33 09m:51s
67 190 Vavreček Miroslav M50 4 BK Bechyně 00:37:38 09m:56s
68 39 Herrman Marek M30 38 Praha 00:37:39 09m:57s
69 98 Luštický Martin M30 39 00:37:54 10m:12s
70 142 Schaetzel Sébastien M30 40 Faurecia 00:37:59 10m:17s
71 143 Schmidt Kerstin Z30 5 00:38:01 10m:19s
72 330 Kamut Hubert M40 19 Yulo Rum Team Siedlce 00:38:11 10m:29s
73 328 Cimburek Ondřej M30 41 VR4G Tábor 00:38:28 10m:46s
74 137 Rypl Alexandr M40 20 00:38:31 10m:49s
75 175 Švec Stanislav M60 2 00:38:37 10m:55s
76 65 Kincová Petra Z40 4 Triathlon team Tábor 00:38:38 10m:56s
77 73 Kordík Vlastimil M30 42 SRTG Praha 00:38:44 11m:02s
78 125 Pitoňák Marek M30 43 00:39:06 11m:24s
79 132 Prošek Vladimír M30 44 Faurecia 00:39:07 11m:25s
80 159 Šítal Jan M30 45 00:39:09 11m:27s
81 183 Václavík Jan M40 21 Hitnon České Budějovice 00:39:13 11m:31s
82 44 Houdek Josef M30 46 00:39:18 11m:36s
83 114 Paluška Jan M30 47 00:39:34 11m:52s
84 205 Vyleta Lukáš M30 48 Rozběháme Česko 00:39:36 11m:54s
85 210 Zelenková Kateřina Z30 6 Rozběháme Česko 00:39:36 11m:54s
86 318 Macháčová Veronika Z30 7 CBC Team 00:39:46 12m:04s
87 154 Szabo David M40 22 SK Nové Zámky 00:39:47 12m:05s
88 126 Pňáček Petr M30 49 00:39:50 12m:08s
89 135 Robinson Moria Z30 8 00:39:53 12m:11s
90 69 Kopačka Michal M30 50 00:39:58 12m:16s
91 206 Zákostelecký František M60 3 SOBSA Mokré 00:40:05 12m:23s
92 130 Polena Mirek M50 5 00:40:06 12m:24s
93 310 Šimon Petr M40 23 00:40:08 12m:26s
94 22 Doležal Jiří M40 24 00:40:22 12m:40s
95 304 Rozsypal Martin M30 51 00:40:26 12m:44s
96 84 Kuneš Milan M30 52 00:40:28 12m:46s
97 311 Haškovec Štěpán M30 53 00:40:31 12m:49s
98 16 Čada Miroslav M40 25 SRTG Praha 00:40:32 12m:50s
99 200 Voráček Filip M40 26 00:40:36 12m:54s
100 11 Bindr Lukáš M30 54 00:40:53 13m:11s

Zdroj: Sport Base