4 km

ZÁVODNÍKŮ

331

PRŮMĚRNÝ ČAS

24m:45s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:11s

POČASÍ

12.6 °C

MUŽŮ

137 startujících

ŽEN

167 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2021 Burian Miroslav M 1 NIGHT RUN TEAM 00:14:04 -
2 2181 Němeček Robert M 2 Moravští šašci 00:14:21 0m:17s
3 2265 Špičan Michal M 3 00:14:53 0m:49s
4 2198 Pavlík Ivan M 4 00:14:54 0m:50s
5 2007 Bednář Richard M 5 Night run team 00:15:13 1m:9s
6 2189 Orság Jan MJ 1 00:15:16 1m:11s
7 2050 Fišer Aleš MJ 2 Sdh kvasice 00:15:18 1m:14s
8 2079 Chadim Stanislav M 6 TJ Jiskra Otrokovice 00:15:21 1m:17s
9 2138 Lettava Marek M 7 Mattoni Freerun Olomouc 00:15:37 1m:32s
10 2156 Melich David MJ 3 Moravští šašci 00:15:59 1m:55s
11 2106 Kopřivová Barbora Z 1 VSK Univerzita Brno/TJ Sokol Přísnotice 00:16:06 2m:2s
12 2117 Kubáň Ctibor M 8 00:16:07 2m:2s
13 2288 Vecera Jan MJ 4 Ocr Runners Olomouc 00:16:14 2m:10s
14 2020 Burgr Ladislav MJ 5 00:16:29 2m:25s
15 2042 Dvorak Petr M 9 00:16:43 2m:39s
16 2306 Zedek Lukáš M 10 CEPro Team 00:16:44 2m:40s
17 2010 Biskup Jan M 11 00:16:44 2m:40s
18 2239 Singr Martin M 12 SKP Nymburk 00:16:47 2m:43s
19 2149 Marek Vojtěch M 13 SK Svěrák 00:16:50 2m:46s
20 2162 Mráček Pavel M 14 00:16:51 2m:47s
21 2292 Veverka Miroslav M 15 Veverky 00:16:59 2m:55s
22 2267 Švábíková Lenka Z 2 NIGHT RUN TEAM 00:17:00 2m:56s
23 2308 Zelinka Martin M 16 EXTRA Brno 00:17:08 3m:4s
24 2287 Vávrů Ivana Z 3 TJ VTŽ Chomutov 00:17:27 3m:23s
25 2739 Mazáč Michal RT 1 00:17:30 3m:25s
26 2009 Bednářová Müllerová Kateřina Z 4 Night run team 00:17:37 3m:33s
27 2022 Butorová Lenka Z 5 EXTRA Brno 00:17:48 3m:44s
28 2002 Balihar Jiří M 17 Balini FSC 00:17:49 3m:45s
29 2062 Hampl Radim M 18 Giovanni & Tvrdé játra 00:17:50 3m:45s
30 2056 Gottwald Tom M 19 Gottwaldovi 00:17:55 3m:51s
31 2029 Částečka Michal M 20 00:18:00 3m:55s
32 2791 Zdráhal Lubomír M 21 SRTG Holešovský region 00:18:01 3m:57s
33 2066 Havlíček Michal M 22 ACES Team K.Vary 00:18:11 4m:6s
34 2303 Zaorálek František M 23 Rio de Blatec 00:18:16 4m:12s
35 2112 Kozusnik Edvard M 24 Prostě běž! 00:18:24 4m:20s
36 2248 Rábel Tomáš MJ 6 00:18:31 4m:26s
37 2147 Malý Pavel M 25 00:18:35 4m:31s
38 2040 Důjka Martin M 26 STG Kroměříž 00:18:39 4m:35s
39 2039 Drlíková Michaela Z 6 Běháme s úsměvem 00:18:41 4m:37s
40 2280 Urbanová Michaela MJZ 1 00:18:43 4m:39s
41 2237 Sečkár Alois M 27 TJ Sokol Praha-Krč 00:18:45 4m:40s
42 2278 Tylšar Štěpán MJ 7 00:18:46 4m:41s
43 2800 Raorálková Hana Z 7 00:18:46 4m:42s
44 2154 Mateřánková Gabriela Z 8 00:18:51 4m:47s
45 2114 Krňávek Roman M 28 Runners Olomouc 00:18:57 4m:53s
46 2444 Pavel Tomáš M 29 NIGHT RUN TEAM 00:19:04 5m:0s
47 2766 Šnoblová Markéta Z 9 00:19:05 5m:1s
48 2174 Nárožný Radomír M 30 MAIER CZ 00:19:07 5m:2s
49 2064 Hanousková Martina Z 10 00:19:15 5m:10s
50 2048 Filgas Tomáš M 31 00:19:29 5m:24s
51 2283 Vágner Jiří M 32 Turbošneci 00:19:29 5m:25s
52 2245 Sobotková Iva Z 11 (R)UNISáci 00:19:33 5m:29s
53 2294 Vodička David M 33 AD TEAM 00:19:33 5m:29s
54 2310 Moravec Michal RT 2 SRTG Česká Třebová 00:19:33 5m:29s
55 2008 Bednářová Adéla MJZ 2 00:19:36 5m:32s
56 2315 Rozsíval Marek M 34 00:19:41 5m:37s
57 2037 Dostálová Nikola MJZ 3 00:19:41 5m:37s
58 2266 Špilháček Vít M 35 00:19:41 5m:37s
59 2798 Vašíček Martin M 36 Bruins 00:19:51 5m:47s
60 2797 Vašíček Kuba M 37 Ducks 00:19:51 5m:47s
61 2067 Havlíček Miroslav M 38 00:19:59 5m:55s
62 2740 Pavlů Andrea RT 3 00:20:02 5m:58s
63 2298 Vychodil Tomáš M 39 00:20:09 6m:5s
64 2219 Preisova Ivana Z 12 00:20:11 6m:7s
65 2256 Šamberger Martin MJ 8 Gerlov 00:20:13 6m:9s
66 2738 Mazáčová Martina RT 4 00:20:14 6m:10s
67 2206 Pokorová Jaroslava Z 13 AK Škoda Plzeň 00:20:24 6m:20s
68 2213 Pospíšil Patrik M 40 00:20:24 6m:20s
69 2311 Miškolci Tadeáš RT 5 SRTG Česká Třebová 00:20:31 6m:26s
70 2116 Křupka Jan M 41 00:20:33 6m:29s
71 2316 Demčák Slavomír M 42 00:20:35 6m:30s
72 2216 Post Ondřej MJ 9 00:20:36 6m:32s
73 2166 Muller Michael M 43 Panda team 00:20:37 6m:32s
74 2318 Houdková Petra Z 14 00:20:53 6m:48s
75 2726 Bříštěla Martin RT 6 M2M 00:20:55 6m:50s
76 2132 Kutálek David M 44 00:21:00 6m:55s
77 2032 Dobeš Petr M 45 00:21:01 6m:57s
78 2023 Cekulová Adéla Z 15 Night Run Team 00:21:03 6m:58s
79 2236 Rýznar Martin M 46 00:21:06 7m:2s
80 2057 Grätz Ondřej M 47 Ústí nad Orlicí 00:21:15 7m:11s
81 2185 Novotný Jiří M 48 JOHOHO 00:21:19 7m:14s
82 2249 Stejskal Karel M 49 00:21:19 7m:15s
83 2244 Smyčková Tereza Z 16 00:21:23 7m:19s
84 2082 Chmela Lukáš MJ 10 00:21:24 7m:20s
85 2200 Pazdera Jan M 50 00:21:27 7m:23s
86 2277 Tylšar Miloslav M 51 00:21:32 7m:28s
87 2097 Kitaš Petr M 52 00:21:39 7m:34s
88 2077 Hubeňáková Hana Z 17 00:21:39 7m:35s
89 2088 Janda Martin M 53 00:21:40 7m:35s
90 2730 Církva Tomáš RT 7 00:21:41 7m:37s
91 2731 Církvová Karolína RT 8 00:21:41 7m:37s
92 2187 Odstrčilová Ludmila MJZ 4 00:21:44 7m:40s
93 2179 Nejezchlebová Jana Z 18 Turbošneci 00:21:45 7m:40s
94 2128 Kupka Daniel MJ 11 Night Run Team 00:21:45 7m:41s
95 2019 Břeská Hana Z 19 00:21:50 7m:45s
96 2159 Milá Martina Z 20 Mája team 00:21:54 7m:49s
97 2192 Otáhalová Šárka MJZ 5 STG Kroměříž 00:21:54 7m:50s
98 2018 Břeská Kateřina MJZ 6 00:21:55 7m:51s
99 2741 Pavlů Kateřina RT 9 00:21:57 7m:52s
100 2317 Kutňák Jan M 54 00:22:03 7m:59s

8 km

ZÁVODNÍKŮ

314

PRŮMĚRNÝ ČAS

44m:7s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:30s

POČASÍ

12.6 °C

MUŽŮ

173 startujících

ŽEN

141 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 250 Steiner Tomáš M30 1 AK Drnovice 00:28:56 -
2 106 Hvolka Petr M40 1 Kilpi Racing Team 00:29:55 0m:59s
3 228 Říha Jaroslav M30 2 Orel Kuřim 00:30:19 1m:22s
4 332 Kubíček Jiří M30 3 Mattoni Freerun Zlín 00:30:45 1m:49s
5 30 Burian Miroslav M30 4 NIGHT RUN TEAM 00:31:01 2m:4s
6 301 Vašinová Petra Z30 1 Nutrend Team 00:31:07 2m:11s
7 308 Vikartovská Lucie Z30 2 Vítkovice 00:31:46 2m:50s
8 268 Šimek Jakub M30 5 V12 team 00:32:01 3m:4s
9 156 Kvapil Jiří M30 6 00:32:26 3m:30s
10 12 Bednář Richard M30 7 Night run team 00:32:27 3m:30s
11 261 Šafář Radek M30 8 Šneci v běhu 00:32:32 3m:35s
12 165 Lochman Petr M40 2 Lochnesky 00:32:33 3m:36s
13 25 Brzobohatý Pavel M40 3 TJ Šumperk 00:32:37 3m:41s
14 18 Berka Jakub M30 9 AK Slovan Moravská Třebová 00:32:40 3m:44s
15 81 Hampl Tomáš M30 10 KAKI 00:32:42 3m:46s
16 203 Pavlík Ivan M30 11 00:32:50 3m:53s
17 162 Lettava Marek M30 12 Mattoni Freerun Olomouc 00:33:11 4m:15s
18 210 Pisar Martin M30 13 Team CykloTrener 00:33:27 4m:31s
19 152 Kubias David M40 4 Dukla 00:33:41 4m:45s
20 282 Švec Miroslav M50 1 Night run team 00:33:44 4m:48s
21 208 Petrů Roman M40 5 innogy 00:33:48 4m:51s
22 317 Waclawik Andrzej M30 14 TJ TŽ Třinec 00:33:57 5m:0s
23 104 Hrubý Tomáš M40 6 00:33:57 5m:1s
24 243 Smékal Václav M30 15 SK Černé plíce 00:34:16 5m:20s
25 326 Zubo Daniel M50 2 Jogging klub Dubnica n/V 00:34:21 5m:25s
26 7 Balihar Jiří M40 7 Balini FSC 00:34:37 5m:40s
27 62 Gajdoš Jiri M50 3 SRTG RUN KYJOV 00:34:48 5m:51s
28 262 Šafránek Michal M30 16 00:34:50 5m:54s
29 206 Peňaška Jiří M30 17 Ladermon/Jogito 00:34:52 5m:56s
30 37 Cygánek Michal M40 8 MK Prostějov 00:34:52 5m:56s
31 126 Kadlecova Jana Z40 1 AK HODONÍN 00:34:53 5m:57s
32 341 Šafránek Martin M30 18 Jamajka Kojetín 00:34:54 5m:57s
33 105 Meravý Tomáš M30 19 Extreme Obstacle Runners 00:35:09 6m:12s
34 220 Přikryl David M40 9 STG Prostějov 00:35:14 6m:18s
35 202 Pavlik Radek M30 20 00:35:24 6m:27s
36 276 Šrámek Petr M40 10 #DCKM 00:35:27 6m:30s
37 151 Kubáň Ctibor M40 11 00:35:30 6m:33s
38 272 Šmíd František M50 4 STF Šumperk 00:35:32 6m:36s
39 15 Benda Ondřej M30 21 Run magazínem team 00:35:37 6m:41s
40 278 Štětina Lukáš M30 22 Sanasport Runners Brno 00:35:47 6m:50s
41 88 Heger Michal M30 23 NN Pojišťovna 00:35:48 6m:52s
42 50 Drobný Andrej M30 24 Šumperští divočáci 00:35:53 6m:56s
43 279 Štolpa Vojtěch M30 25 SRTG Olomouc 00:35:59 7m:3s
44 334 Ondroušek Martin M30 26 Predator Workout Brno 00:36:06 7m:10s
45 218 Procházka Roman M30 27 00:36:12 7m:16s
46 299 Vanek Vladimir M30 28 NN2019 00:36:17 7m:20s
47 180 Masař Radek M30 29 00:36:21 7m:25s
48 311 Volf Karel M50 5 srtg olomouc 00:36:27 7m:30s
49 200 paku koichi M30 30 00:36:31 7m:34s
50 166 Lochmanová Blanka Z40 2 Lochnesky 00:36:32 7m:35s
51 117 Jakeš Jiří M40 12 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:36:50 7m:54s
52 161 Látal Radek M40 13 Látalíci 00:36:52 7m:56s
53 110 Chmela Jan M40 14 Srtg Litovel 00:36:57 8m:1s
54 13 Bednářová Müllerová Kateřina Z30 3 Night run team 00:37:05 8m:8s
55 137 Kobelka Michal M30 31 Linhartice 00:37:10 8m:13s
56 338 Kuciánová Monika Z30 4 00:37:14 8m:18s
57 335 Ondroušková Ivana Z40 3 Blansko 00:37:19 8m:22s
58 57 Fišer Michal M30 32 00:37:25 8m:29s
59 193 Navrátilová Aneta Z30 5 00:37:28 8m:31s
60 92 Herrman Marek M30 33 Praha 00:37:28 8m:32s
61 195 Nosek Zdeněk M30 34 00:37:29 8m:33s
62 87 Havlík Marek Rudolf M30 35 00:37:33 8m:37s
63 305 Baraiazarra Ioritz M30 36 Maier Tunning Team 00:37:34 8m:37s
64 230 Sadlek Tomáš M30 37 ICIK Team 00:37:35 8m:38s
65 329 Horniaková Zita Z40 4 Studio 3R Brno 00:37:41 8m:45s
66 60 Fráňa Martin M40 15 00:37:44 8m:48s
67 176 Marek Vojtěch M30 38 SK Svěrák 00:37:47 8m:51s
68 75 Grulichova Simona Z40 5 00:37:49 8m:53s
69 284 Švehlová Markéta Z30 6 00:37:53 8m:57s
70 133 Kareaga Zabala Unai M30 39 00:37:58 9m:1s
71 191 Nákonečný David M30 40 OCR Runners Šumperk 00:38:02 9m:6s
72 93 Heřman Jan M30 41 Heřmíci 00:38:10 9m:13s
73 266 Šenkýřová Michaela Z30 7 00:38:10 9m:14s
74 164 Liščinský Petr M30 42 00:38:11 9m:14s
75 20 bobek Josef M60 1 Tj Znojmo 00:38:16 9m:19s
76 28 Bureš Petr M40 16 00:38:17 9m:21s
77 241 Složil Vlastimil M30 43 00:38:31 9m:35s
78 217 Pouč Petr M30 44 Srtg Litovel 00:38:33 9m:36s
79 186 Mráček Pavel M30 45 00:38:36 9m:39s
80 307 Veverka Miroslav M40 17 Veverky 00:38:40 9m:43s
81 32 Butorová Lenka Z30 8 EXTRA Brno 00:38:59 10m:2s
82 154 Kuchar Ľubomír M50 6 Trenčin inline 00:38:59 10m:3s
83 322 Zelinka Martin M30 46 EXTRA Brno 00:39:00 10m:3s
84 71 Greguš Michal M30 47 STG Vyškov 00:39:00 10m:4s
85 339 Jeřábková Milena Z40 6 00:39:02 10m:6s
86 309 Vlatten André M50 7 00:39:04 10m:8s
87 207 Petr Oto M30 48 00:39:06 10m:9s
88 333 Hanák Albín M60 2 AC Moravská Slavia Brno 00:39:12 10m:15s
89 321 Zaťko Libor M50 8 ICIK Team 00:39:15 10m:18s
90 147 Kožaný Martin M30 49 00:39:15 10m:19s
91 148 Krejzlík Pavel M50 9 SRTG Run Kyjov 00:39:29 10m:33s
92 189 Mudrončík Michal M30 50 Mattoni FreeRun Olomouc 00:39:36 10m:40s
93 201 Panák Rudolf M30 51 00:39:40 10m:43s
94 324 Zlámal Petr M30 52 00:39:41 10m:44s
95 303 Vavřík Daniel M30 53 00:39:41 10m:44s
96 120 Jedlicková Gabriela Z40 7 00:39:43 10m:46s
97 270 Šindlerová Dita Z30 9 SVVAT 00:39:54 10m:58s
98 26 Bučík Jaromír M60 3 Olomouc 00:40:03 11m:7s
99 115 Churavý Pavel M40 18 Hrabišín 00:40:07 11m:10s
100 8 Baliharová Hana Z50 1 Balini FSC 00:40:09 11m:12s

Zdroj: Sport Base