4 km

ZÁVODNÍKŮ

617

PRŮMĚRNÝ ČAS

25m:10s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:17s

POČASÍ

1 °C

MUŽŮ

241 startujících

ŽEN

325 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2364 Pazdera Lukáš M 1 TT Příbram 00:13:41 -
2 2048 Burian Miroslav M 2 NIGHT RUN TEAM 00:14:14 0m:32s
3 2029 Bielik Jan M 3 Rozběháme Česko 00:14:27 0m:45s
4 2141 Hvolka Petr M 4 Kilpi Racing Team 00:14:36 0m:54s
5 2255 Prus Roman M 5 SSK Vítkovice 00:15:26 1m:44s
6 2145 Chmčuk Miroslav M 6 Samorost 00:15:31 1m:49s
7 2527 Vepřek Jarmil M 7 Šneci v běhu 00:15:42 2m:0s
8 2419 Schwalbe Ulrike Z 1 ASC Marktrodach 00:15:44 2m:2s
9 2339 Nekolová Simona Z 2 Lovosice 00:15:47 2m:5s
10 2434 Socha Štěpán MJ 1 00:16:01 2m:19s
11 2400 Rosenbaumová Eliška MJZ 1 Rozběháme Česko 00:16:05 2m:23s
12 2634 Prchlík Jan M 8 00:16:11 2m:29s
13 2589 Pulkrábek Martin M 9 Zlatokop 00:16:14 2m:32s
14 2055 Coufalová Jana MJZ 2 OCRA CZ TEAM 00:16:21 2m:39s
15 2423 Singr Martin M 10 SKP Nymburk 00:16:23 2m:41s
16 2282 Lukavec Jakub M 11 Sokol Spořilov 00:16:25 2m:43s
17 2496 Švábíková Lenka Z 3 NIGHT RUN TEAM 00:16:27 2m:45s
18 2560 Zedek Lukáš M 12 CEPro Team 00:16:30 2m:48s
19 2295 Marek Vojtěch M 13 SK Svěrák 00:16:35 2m:53s
20 2352 Olšová Veronika Z 4 Tri Ski Horní Počernice 00:16:37 2m:55s
21 2481 Špaček Jiří M 14 00:16:38 2m:56s
22 2366 Pechač Jan M 15 00:16:40 2m:58s
23 2210 Konečný Jaroslav M 16 00:16:41 2m:59s
24 2631 Řezáč Matěj M 17 Rozběháme Česko 00:16:44 3m:2s
25 2512 Urban Tomáš M 18 TPCA Kolín 00:17:03 3m:22s
26 2095 Gantner Filip M 19 00:17:19 3m:37s
27 2172 Johan Marek M 20 00:17:23 3m:41s
28 2396 Richter Lukáš M 21 Psinek 00:17:31 3m:49s
29 2002 Adámek Daniel MJ 2 SRTG HK 00:17:33 3m:52s
30 2518 Vaněk Petr M 22 Šneci v běhu 00:17:34 3m:52s
31 2468 Škubal Radek M 23 Šneci v běhu 00:17:36 3m:54s
32 2415 SEDLÁČEK Tomáš M 24 ACS 1893 00:17:42 4m:0s
33 2600 Hanousková Lenka Z 5 GLADIATOR RACE Team 00:17:57 4m:15s
34 2314 Miková Veronika Z 6 Mika training 00:18:01 4m:19s
35 2260 Kulíček Ondřej M 25 00:18:05 4m:24s
36 2535 Vojtisek Zdenek M 26 Sneci v behu 00:18:12 4m:30s
37 2632 Svatoň Matyáš M 27 Amorino 00:18:14 4m:32s
38 2259 Kulhavý Lukáš MJ 3 innogy 00:18:15 4m:33s
39 2356 Páleš Andrej M 28 00:18:16 4m:34s
40 2300 Márová Klára Z 7 Český běžecký klub 00:18:16 4m:34s
41 2619 Roll Miroslav M 29 Kozmice 00:18:20 4m:39s
42 2414 Sečkár Alois M 30 TJ Sokol Praha-Krč 00:18:21 4m:39s
43 2372 Pirklová Kateřina Z 8 Šneci v běhu 00:18:23 4m:41s
44 2630 Kadeřábková petra Z 9 STG Spořice 00:18:27 4m:45s
45 2239 Krch Vaclav M 31 00:18:31 4m:49s
46 2705 Suchan Štěpán RT 1 00:18:32 4m:50s
47 2427 Skokan Jan MJ 4 00:18:34 4m:52s
48 2704 Suchan Pavel RT 2 00:18:36 4m:54s
49 2390 Pršala Tomáš MJ 5 PkLit 00:18:37 4m:55s
50 2017 Bednářová Adéla MJZ 3 00:18:38 4m:56s
51 2196 Klaška Martin M 32 #GLADIATORRACETEAM 00:18:38 4m:56s
52 2119 Hlaváček Jirka M 33 Šneci v Běhu 00:18:40 4m:58s
53 2203 Kocourek Tomas 5 Šneci v běhu 00:18:42 5m:0s
54 2361 Paszyc Matouš MJ 6 00:18:45 5m:3s
55 2627 Zemančik Adam M 35 00:18:46 5m:4s
56 2106 Hanousková Martina Z 10 00:18:46 5m:4s
57 2425 Skalová Lucie Z 11 00:18:46 5m:4s
58 2006 Bálek Martin M 36 00:18:48 5m:6s
59 2331 Myslivcová Markéta Z 12 Rozběháme Česko 00:18:50 5m:8s
60 2098 Grossmanová Gabriela Z 13 Bílina 00:18:51 5m:10s
61 2378 Pluskal Dušan M 37 Kolín 00:18:55 5m:13s
62 2182 Pirkl Michal M 38 00:18:58 5m:16s
63 2553 Wíttek Richard M 39 Rájec-Jestřebí 00:19:01 5m:19s
64 2083 Emingerová Kateřina Z 14 00:19:11 5m:29s
65 2303 matejka martin M 40 BK Chýně 00:19:17 5m:35s
66 2060 Čermáková Renata Z 15 TRIATLON NA RUŽOVO 00:19:19 5m:37s
67 2475 Šmíd Tomáš M 41 AC Praha 1890 00:19:19 5m:37s
68 2228 Králová Kateřina MJZ 4 00:19:23 5m:41s
69 2474 Šmejda Radek M 42 00:19:27 5m:45s
70 2611 Nerad Patrik MJ 7 Amorino 00:19:29 5m:47s
71 2599 Choutka Roman M 43 HB Basket Praha 00:19:34 5m:52s
72 2440 Srb Tomáš M 44 Strašnice 00:19:36 5m:54s
73 2343 Nová Gabriela Z 16 Šneci v běhu 00:19:36 5m:55s
74 2479 Šolcová Michaela Z 17 00:19:42 6m:0s
75 2264 Kupka Daniel MJ 8 Night Run Team 00:19:48 6m:6s
76 2186 Karbanova Michaela ZS 3 Šneci v běhu 00:19:53 6m:11s
77 2292 Malkusová Nicole MJZ 5 SK Kometa Praha 00:19:56 6m:14s
77 674 Samek Ondřej 6 Šneci v běhu 00:19:56 6m:15s
78 2175 Jošek Přemysl M 45 Šneci v běhu 00:20:00 6m:18s
79 2065 Černý Josef M 46 00:20:06 6m:24s
80 2612 Čokina Patrik MJ 9 Amorino 00:20:08 6m:26s
81 2428 Skřivan Tomáš M 47 00:20:08 6m:26s
82 2304 Boublík Rudolf M 48 F45 00:20:09 6m:27s
83 2133 Hrudka Jan MJ 10 00:20:09 6m:27s
84 2597 Ričány Jan M 49 CK Studienka 00:20:11 6m:29s
85 2380 Pokorová Jaroslava Z 19 AK Škoda Plzeň 00:20:11 6m:30s
86 2254 Prus Ondřej MJ 11 00:20:13 6m:31s
87 2395 Ráček Tomáš M 50 00:20:21 6m:39s
88 2051 Cekulová Adéla Z 20 Night Run Team 00:20:22 6m:41s
89 2281 Lukavcová Věra Z 21 Sokol Spořilov 00:20:24 6m:43s
90 2575 Svoboda Roman MJ 12 00:20:27 6m:45s
91 2012 Kamenický Radek M 51 00:20:27 6m:45s
92 2477 Šneider Michal M 52 Innogy 00:20:31 6m:49s
93 2226 Kozárek Tomáš M 53 00:20:32 6m:50s
94 2557 Zabojnik Jirka M 54 00:20:32 6m:50s
95 2004 Babický Lukáš MJ 13 00:20:33 6m:51s
96 2435 Sokol Martin M 55 00:20:35 6m:53s
97 2011 Bartušek Jakub MJ 14 00:20:36 6m:54s
98 2150 Chytrá Renata Z 22 My tři 00:20:36 6m:54s
99 2570 Stránský Radek M 56 Šneci v běhu 00:20:36 6m:54s

8 km

ZÁVODNÍKŮ

571

PRŮMĚRNÝ ČAS

45m:39s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:42s

POČASÍ

1 °C

MUŽŮ

275 startujících

ŽEN

296 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 663 Kovář Jáchym M30 1 MIZUNO - Rozběháme Česko 00:25:53 -
2 567 Vích Damián M30 2 TJ Dukla Praha 00:26:57 1m:4s
3 672 Gaisl Luboš M30 3 Eleven run team 00:27:10 1m:17s
4 158 Chyba Jiří M40 1 Nutrend Specialized 00:28:48 2m:55s
5 248 Krejčík Milan M30 4 Sportisimo Hvězdy 00:29:50 3m:57s
6 591 Yamaguchi Nobuyuki M50 1 daikin 00:29:52 3m:58s
7 168 Jarolím Michal M30 5 00:29:58 4m:5s
8 568 Kaliberka Jan M30 6 SK Slovan Blesk 00:30:10 4m:16s
9 148 Hvolka Petr M40 2 Kilpi Racing Team 00:30:13 4m:20s
10 681 Homolka Hana Z30 1 TJ Nové Město na Moravě 00:30:22 4m:29s
11 247 Kreidl Ondřej M40 3 Došlap 00:30:33 4m:40s
12 50 Burian Miroslav M30 7 NIGHT RUN TEAM 00:31:22 5m:29s
13 282 Linhart Martin M40 4 00:31:28 5m:35s
14 459 Slezáček Tomáš M30 8 Fitness Bikers Team 00:31:37 5m:44s
15 106 Šíp Ondřej M30 9 ASK Slavia Praha 00:31:37 5m:44s
16 300 Madron Miloš M40 5 Rozběháme Česko 00:31:50 5m:57s
17 290 Lochman Petr M40 6 Lochnesky 00:32:02 6m:9s
18 12 Bari Filip M30 10 Running Lions 00:32:14 6m:21s
19 404 Pršala Pavel M40 7 RUN magazine team 00:32:22 6m:29s
20 66 Doležal Ondřej M40 8 00:32:29 6m:35s
21 135 Nováček Martin M30 11 Rozběháme ČR 00:32:47 6m:54s
22 177 Jiroušek Jiří M30 12 KOMEklub Kraslice 00:33:05 7m:12s
23 407 Přibyl Marek M30 13 00:33:33 7m:40s
24 306 Makarov Aleksandr M30 14 Štefko Running Team 00:33:35 7m:41s
25 46 Bufka Zdeněk M60 1 AC Česká Lípa 00:33:41 7m:48s
26 606 Zubo Daniel M50 2 Jogging klub Dubnica n/V 00:33:50 7m:57s
27 485 Synek Jiří M40 9 Uranové doly Hamr 1972 00:33:57 8m:4s
28 673 Kubias David M40 10 00:33:59 8m:6s
29 450 Schwalbe Ulrike Z40 1 ASC Marktrodach 00:34:00 8m:7s
30 562 Vepřek Jarmil M30 15 Šneci v běhu 00:34:06 8m:13s
31 668 Seiler Lukáš M30 16 00:34:16 8m:23s
32 694 Markvart Patrik M30 17 ASC Dukla 00:34:19 8m:26s
33 669 Prchlík Jan M40 11 00:34:22 8m:29s
34 55 Císař Michal M30 18 00:34:25 8m:32s
35 653 Šikling Radim M40 12 Mattoni Free Run Hvězda 00:34:27 8m:34s
36 536 Třešňák Petr M30 19 SlanyKobylky 00:34:28 8m:35s
37 547 Urbanová Johana Z30 2 00:34:29 8m:35s
38 77 Eichler Ivo M50 3 USK Praha 00:34:32 8m:39s
39 280 Ličko Michal M30 20 Štefko Running Team 00:34:34 8m:41s
40 17 Bartyzal Josef M30 21 00:34:39 8m:45s
41 167 Januška Ivan M60 2 Šanov 00:34:46 8m:53s
42 61 Čermák Lukáš M30 22 NN1617 00:34:47 8m:54s
43 11 Hájková Alena Z30 3 ASK Lovosice 00:34:51 8m:58s
44 145 Hušek Radek M30 23 Atletika Neratovice 00:34:56 9m:3s
45 377 Pechač Jan M30 24 00:34:58 9m:4s
46 191 Kalina Petr M40 13 innogy 00:35:03 9m:10s
47 171 Jelínek Jan M50 4 Běh Kladno 00:35:15 9m:22s
48 514 Špaček Jiří M30 25 00:35:23 9m:30s
49 462 Smejkal Luboš M30 26 00:35:29 9m:35s
50 565 Veselý Tomáš M30 27 Rozběháme Česko 00:35:32 9m:39s
51 524 Švábíková Lenka Z30 4 NIGHT RUN TEAM 00:35:37 9m:44s
52 62 Činátl Pavel M40 14 MiV&PaC 00:35:37 9m:44s
53 491 Prus Roman M30 28 SSK Vítkovice 00:35:45 9m:52s
54 542 Urban Tomáš M30 29 TPCA Kolín 00:35:45 9m:52s
55 291 Lochmanová Blanka Z40 2 Lochnesky 00:35:55 10m:2s
56 696 Princ Jan M30 30 Apex Bike Klub Tábor 00:35:56 10m:2s
57 383 Petrásek Marek M30 31 00:35:56 10m:3s
58 89 Fišer Michal M30 32 00:35:57 10m:3s
59 203 Kickel Hilmar M50 5 SV Bayreuth 00:36:04 10m:11s
60 283 Linhart Karel M60 3 00:36:05 10m:12s
61 475 Stibor Martin M30 33 00:36:13 10m:20s
62 38 Brabec Vladimír M40 15 vytrvalci Strakonice 00:36:15 10m:22s
63 558 Vávrů Ivana Z30 5 TJ VTŽ Chomutov 00:36:16 10m:23s
64 60 Čepelová Andrea Z30 6 00:36:19 10m:26s
65 693 Šwarzová Linda Z30 7 00:36:27 10m:33s
66 376 Pavlik Radek M30 34 00:36:29 10m:36s
67 456 Sládková Monika Z30 8 Omes Running Team 00:36:36 10m:42s
68 293 Lukačovič Miloš M30 35 Šneci v běhu 00:36:37 10m:44s
69 286 Liška Julius M30 36 00:36:41 10m:47s
70 659 Horniaková Zita Z40 3 STUDIO 3R Brno 00:36:41 10m:48s
71 111 Hanousek Jiří M30 37 Road racing Podorlicko 00:36:41 10m:48s
72 515 Šperkerová Vendula Z40 4 M team 00:36:46 10m:53s
73 342 Mojžiš Marián M30 38 00:36:46 10m:53s
74 665 Dijkstra Sietske Z30 9 00:36:46 10m:53s
75 506 Šlopková Emma Z30 10 00:36:48 10m:55s
76 436 SEDLÁČEK Tomáš M30 39 ACS 1893 00:36:53 11m:0s
77 122 HLAVÁČEK Jiří M40 16 00:36:55 11m:2s
78 412 Ptáčková Kateřina Z30 11 00:36:57 11m:4s
79 394 Polívka Kristián M40 17 00:36:59 11m:6s
80 569 Vítková Zuzana Z50 1 Rozběháme Most 00:37:00 11m:7s
81 146 Hušek Radek M40 18 Run the World - Sportisimo hvězdy 00:37:08 11m:15s
82 463 Smejkal Petr M40 19 Šneci v běhu 00:37:14 11m:21s
83 400 Preininger Tomáš M40 20 Praha - Zličín 00:37:20 11m:27s
84 47 Bugoš Marek M30 40 00:37:25 11m:31s
85 237 Král Václav M30 41 Rozběháme Česko 00:37:27 11m:34s
86 221 Kohout Michael M30 42 Praha 3 - Žižkov 00:37:29 11m:36s
87 483 Surý Martin M40 21 Brutal kruháč team 00:37:32 11m:39s
88 477 Stoulil Ludvík M40 22 Táta a Tom 00:37:39 11m:46s
89 664 Marcial Jose M30 43 00:37:41 11m:48s
90 120 Herrman Marek M30 44 Praha 00:37:44 11m:51s
91 503 Škubal Radek M40 23 Šneci v běhu 00:37:48 11m:55s
92 671 Málek Josef M30 45 UMEO.CZ 00:37:51 11m:57s
93 95 Friebert Pavel M50 6 00:37:52 11m:59s
94 323 Martinová Iva Z30 12 00:37:54 12m:1s
95 395 Poljak Branislav M30 46 Mexiko 00:37:57 12m:3s
96 575 Vojtisek Zdenek M40 24 Sneci v behu 00:37:58 12m:5s
97 215 Klixová Ivana Z50 2 SV Bayreuth 00:38:01 12m:7s
98 324 Masař Radek M30 47 00:38:02 12m:9s
99 325 Mašín Pavel M30 48 00:38:03 12m:10s
100 553 Vaněk Petr M50 7 Šneci v běhu 00:38:04 12m:10s

Zdroj: Sport Base