10 km

ZÁVODNÍKŮ

274

PRŮMĚRNÝ ČAS

55m:34s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:33s

POČASÍ

13.6 °C

MUŽŮ

161 startujících

ŽEN

113 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 280 Žajdlík Pavel M30 1 :) 00:37:26 -
2 195 Kočíb Jan M40 1 Štefko Running Team 00:37:48 0m:21s
3 263 Vašinová Petra Z30 1 Nutrend Team 00:38:10 0m:43s
4 133 Kramář Michal M30 2 Univerzita Hradec Králové 00:38:31 1m:5s
5 122 Konečný Aleš M30 3 #passyteam 00:38:55 1m:29s
6 306 Chvastek David M40 2 JOBS CONTACT 00:39:41 2m:15s
7 143 Kulatý Tomáš M30 4 Kluk z Islandu 00:40:09 2m:42s
8 48 Dolíhal Ludek M30 5 00:40:24 2m:58s
9 217 Sojka Martin M30 6 Níl Na Lá 00:40:39 3m:13s
10 251 Toman Jan M30 7 00:40:41 3m:14s
11 116 Kohnová Lenka Z30 2 BehejBrno.com/Salming 00:40:45 3m:19s
12 96 Ingr Jakub M30 8 00:40:47 3m:21s
13 14 Baginská Markéta Z30 3 BAGIRUNNERS 00:40:53 3m:27s
14 148 Lisický Adam M30 9 Running zone Brno 00:41:08 3m:42s
15 150 Lukáš Matěj M30 10 00:41:12 3m:46s
16 151 Madejewský Radek M30 11 00:41:14 3m:47s
17 50 Doseděl Tomáš M30 12 00:41:26 3m:59s
18 224 Strecha Juraj M30 13 00:41:29 4m:3s
19 147 Linda Linda Z40 1 Runningzone Brno 00:42:24 4m:58s
20 289 Schick Jindřich M40 3 00:42:28 5m:2s
21 230 Sykorova Radka Z30 4 Gardner Denver 00:42:32 5m:6s
22 90 Hort Tomáš M30 14 Mattoni freerun 00:43:12 5m:45s
23 268 Vodrážka Martin M50 1 Běžci Most 00:43:35 6m:9s
24 192 Petr Jan M30 15 Ještětice 00:43:38 6m:12s
25 160 Melich David M30 16 Moravští šašci 00:44:17 6m:51s
26 276 Zelinka Martin M30 17 EXTRA Brno 00:44:17 6m:51s
27 293 Turchnu Vladimír M40 4 00:44:31 7m:5s
28 297 Januška Ivan M60 1 SANOV 00:44:40 7m:14s
29 296 Tomeček Jaroslav M40 5 BěhejBrno.com 00:44:48 7m:22s
30 123 Konečný Roman M30 18 JRK 00:44:52 7m:26s
31 305 Netolický Kamil M30 19 STG Vyškov 00:45:16 7m:50s
32 110 Karásek Josef M30 20 Red Hat 00:45:22 7m:56s
33 237 Šimbera Tomáš M30 21 EXTRA Brno 00:45:28 8m:2s
34 269 Vojtěšek Zbyněk M40 6 innogy 00:45:32 8m:5s
35 185 Passedroit Florent M30 22 The Old Man & the Sea 00:45:39 8m:13s
36 182 Pačes Radim M40 7 00:45:45 8m:19s
37 303 Divišová Václavková Silvie Z40 2 AK Drnovice 00:45:49 8m:23s
38 97 Jakeš Jiří M40 8 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:46:03 8m:37s
39 183 Padyšák Marek M30 23 00:46:12 8m:45s
40 249 Teplý Tomáš M40 9 00:46:14 8m:47s
41 260 Vaněk Michal M30 24 00:46:17 8m:51s
42 142 Kula Jan M30 25 Zebra Sports Team 00:46:31 9m:5s
43 214 Slouka Jiří M30 26 00:46:46 9m:20s
44 199 Přidal Petr M30 27 00:46:47 9m:20s
45 168 Navrátil Martin M30 28 #pohybjecestaklepsimuzdravi 00:46:58 9m:32s
46 212 Slatkovský Lukáš M30 29 00:47:27 10m:0s
47 299 Obleser David M30 30 00:47:43 10m:17s
48 202 Pukluš Pavol M30 31 00:47:46 10m:20s
49 77 Hadzhiev Tihomir M30 32 00:47:47 10m:21s
50 220 Staněk David M30 33 00:48:10 10m:44s
51 272 Vyskot Tomáš M30 34 00:48:11 10m:45s
52 52 Dostál Jan M30 35 00:48:19 10m:53s
53 250 Toman Pavel M40 10 BKB team 00:48:22 10m:56s
54 137 Kubuš Marek M40 11 00:48:26 11m:0s
55 226 Suchan Jiri M30 36 00:48:33 11m:7s
56 130 Kováčová Božena Z30 5 00:48:34 11m:8s
57 232 Szikszai Gyozo M30 37 The Old Man & the Sea 00:48:35 11m:9s
58 75 Galetka Martin M30 38 00:48:37 11m:11s
59 18 Bártů Tomáš M30 39 00:48:39 11m:13s
60 210 Schuster Honza M40 12 00:48:45 11m:18s
61 113 Kloudová Oldřiška Z40 3 00:48:45 11m:19s
62 28 Blažek Ivo M30 40 00:49:08 11m:42s
63 34 Bulín Jindřich M50 2 TJ Sokol Plaveč 00:49:10 11m:44s
64 308 Hrabec Kotulková Soňa Z40 4 RUNNING.CZ 00:49:13 11m:47s
65 89 Horniaková Zita Z40 5 Studio 3R Brno 00:49:27 12m:1s
66 88 Horniak Ivo M50 3 00:49:28 12m:1s
67 176 Novák Lukáš M30 41 00:49:32 12m:6s
68 47 Dolanský Lukáš M30 42 00:49:57 12m:31s
69 162 Michalčáková Anna Z30 6 Running zone Brno 00:49:57 12m:31s
70 61 Dvořák Pavel M30 43 Chudčice 00:49:57 12m:31s
71 140 Kufa Daniel M30 44 00:50:00 12m:34s
72 114 Kobielusz Natalia Z30 7 00:50:00 12m:34s
73 169 Navrátilová Andrea Z30 8 00:50:03 12m:37s
74 79 Havelka Ondřej M30 45 00:50:06 12m:40s
75 136 Křivínková Ivana Z40 6 00:50:10 12m:44s
76 85 Honek Daniel M40 13 00:50:10 12m:44s
77 111 Klíma David M40 14 00:50:11 12m:45s
78 138 Kučera Matěj M30 46 Sokol Vlastibořice 00:50:11 12m:45s
79 63 Eisinger Petr M30 47 00:50:13 12m:47s
80 247 Švorc Jiří M30 48 Ještětice 00:50:17 12m:50s
81 76 Gryc Dominik M30 49 innogy 00:50:19 12m:53s
82 156 Mátéová Gabriela Z40 7 Jihomoravský kraj 00:50:20 12m:54s
83 118 Kolaříková Jitka Z30 9 00:50:20 12m:54s
84 196 Pokorný Michal M30 50 00:50:24 12m:58s
85 174 Neužil Radek M40 15 00:50:25 12m:59s
86 153 Machala Jiří M30 51 Mattoni FreeRun 00:50:29 13m:3s
87 80 Heřman Tomáš M40 16 Zebra Sports Team 00:50:35 13m:9s
88 208 Řičánek Jiří M30 52 00:50:46 13m:20s
89 159 Medveď Peter M30 53 00:51:12 13m:46s
90 129 Kouřil Radim M40 17 00:51:20 13m:54s
91 218 Spatina Martin M30 54 Gardner Denver 00:51:31 14m:5s
92 112 Klímová Sabina Z30 10 Foreveralone 00:51:33 14m:7s
93 46 Dlouhý Ivo M40 18 SK Druhý dech 00:51:37 14m:11s
94 49 Donátová Kateřina Z40 8 Donutci 00:51:42 14m:16s
95 56 Dufek Robin M30 55 JRK 00:51:43 14m:17s
96 31 Bolf Bedřich M30 56 00:51:46 14m:20s
97 229 Sýkora David M30 57 00:52:02 14m:36s
98 288 Steskáz Lukáš M30 58 Zdravé stravování 00:52:06 14m:40s
99 69 Fišnarová Simona Z40 9 00:52:11 14m:45s
100 74 Fuková Barbora Z30 11 00:52:12 14m:46s

5 km

ZÁVODNÍKŮ

463

PRŮMĚRNÝ ČAS

32m:4s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:24s

POČASÍ

13.6 °C

MUŽŮ

117 startujících

ŽEN

316 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1034 Burian Miroslav M 1 CEPro Team 00:17:38 -
2 1006 Barbořík Jan M 2 Elite Sport Max Training Team 00:17:40 0m:2s
3 1193 Kočíb Jan M40+ 1 Štefko Running Team 00:18:15 0m:37s
4 1482 Kulísek Tomáš M 3 Štefko Running Team 00:18:26 0m:48s
5 1442 Vencbauer Pavel M40+ 2 00:18:41 1m:3s
6 1281 Melich David M23 1 Moravští šašci 00:18:44 1m:6s
7 1439 Vašinová Petra Z 1 Nutrend Team 00:18:50 1m:12s
8 1477 Bejček Patrik M 4 BKB 00:19:02 1m:24s
9 1515 Slezák Martin M 5 Running Zone Brno 00:19:08 1m:30s
10 1460 Vyžrálek Ivo M40+ 3 Jihomoravský kraj 00:19:44 2m:6s
11 1398 Šíma Michal M 6 Asper Šumperk 00:20:06 2m:28s
12 1181 Klásek Jan M23 2 Mattoni Free Run Olomouc 00:20:15 2m:37s
13 1262 Lettl Libor M 7 00:20:17 2m:39s
14 1478 Rypka Jiří M 8 Night run team 00:20:30 2m:52s
15 1328 Petrů Adam M23 3 PKKU 00:20:31 2m:53s
16 1090 Heřman Tomáš M40+ 4 Zebra Sports Team 00:20:34 2m:56s
17 1372 Singr Martin M 9 SKP Nymburk 00:20:50 3m:12s
18 1289 Mrázek Petr M40+ 5 SK Hasiči Brno 00:20:55 3m:17s
19 1074 Fučík Kryštof Otto M23 4 XSports 00:20:57 3m:19s
20 1093 Hodul Jakub M 10 00:20:57 3m:19s
21 1013 Benčík Robert M 11 RUN magazine team 00:21:07 3m:29s
22 1420 Švábíková Lenka Z 2 CEPro Team, BJEŽ racing team 00:21:12 3m:34s
23 1492 Bařinka Martin M40+ 6 00:21:23 3m:45s
24 1512 Brasiciano Marco M 12 00:21:28 3m:50s
25 1011 Bartoš Jan M23 5 00:21:37 3m:59s
26 1464 Zámečník Stanislav M 13 00:21:41 4m:3s
27 1423 Švehlová Markéta Z 3 Město Šlapanice 00:21:50 4m:12s
28 1480 Petrucha Michal M 14 00:21:52 4m:14s
29 1007 Barboříková Lenka Z 4 Elite Sport Max Training Team 00:21:58 4m:20s
30 1271 Machotová Anežka Z23 1 Plavecký klub Kuřim 00:22:02 4m:24s
31 1360 Rusínová Monika Z40+ 1 SK Žebětín 00:22:05 4m:27s
32 2089 Kamenčák Marek RT 1 00:22:25 4m:47s
33 1180 Kingová Jana Z 5 00:22:29 4m:51s
34 1036 Butorová Lenka Z 6 NN2019 00:22:33 4m:55s
35 1342 Přikrylová Lenka Z23 2 00:22:34 4m:56s
36 1391 Surman Zdeněk M 15 00:22:37 4m:59s
37 1339 Prosserová Kateřina Z 7 00:22:38 5m:0s
38 1493 Bařinková Jitka Z40+ 2 00:22:38 5m:0s
39 1295 Navrátilová Andrea Z 8 00:22:43 5m:5s
40 1354 Rosenkrancová Monika Z23 3 00:22:45 5m:7s
41 1402 Škaroupka Bohumil M40+ 7 00:23:02 5m:24s
42 1450 Vlachová Eliška Z 9 00:23:12 5m:34s
43 1008 BARTÁK MIROSLAV M40+ 8 MOKRÁ-HORÁKOV 00:23:28 5m:50s
44 1165 Jambor Vojta M23 6 Jamborříci 00:23:28 5m:50s
45 1267 Lukeš Radim M40+ 9 00:23:44 6m:6s
46 1155 Cholevová Leona Z40+ 3 00:24:04 6m:26s
47 1332 Podaný Stanislav M 16 Jihomoravský kraj 00:24:14 6m:36s
48 1469 Zezulová Jana Z 10 Jihomoravský kraj 00:24:15 6m:37s
49 1042 Čáslavská Denisa Z 11 00:24:17 6m:39s
50 1504 Bednářová Adéla Z23 4 Night run team 00:24:18 6m:40s
51 1243 Kubíček Tomáš M 17 Jihomoravský kraj 00:24:18 6m:40s
52 1012 Bednář Richard M 18 Night run team, CEPro team 00:24:18 6m:40s
53 1184 Kliment Pavel M40+ 10 RIS 00:24:22 6m:44s
54 1010 Bartoš Libor M40+ 11 klub svatého Jána 00:24:24 6m:46s
55 1218 Kouřil Radim M40+ 12 00:24:24 6m:46s
56 1183 Kleis Luboš M40+ 13 00:24:26 6m:48s
57 1310 Orlická Veronika Z 12 00:24:33 6m:55s
58 1188 Klobušická Lucie Z23 5 00:24:36 6m:58s
59 1073 Freund Leoš M40+ 14 Fitness centrum u kostela 00:24:40 7m:2s
60 1054 Dokládalová Martina Z40+ 4 Brněnské kočičky 00:24:46 7m:8s
61 1021 Bláhová Venda Z40+ 5 00:24:47 7m:9s
62 1386 Stanislav Martin M 19 00:24:57 7m:19s
63 1449 Vladíková Eliška Z 13 Running zone Brno 00:24:58 7m:20s
64 2091 Fucik Tadeas Felix RT 2 00:24:59 7m:21s
65 1293 Návedlová Michaela Z 14 00:24:59 7m:21s
66 2090 Fucik Radek RT 3 00:25:00 7m:22s
67 1026 Bohuslavová Petra Z 15 00:25:09 7m:31s
68 1479 Přezuinský Bedřich M40+ 15 Extra Brno 00:25:12 7m:34s
69 1330 Pichová Dagmar Z40+ 6 00:25:13 7m:35s
70 1500 Schramková Jitka Z40+ 7 A+J 00:25:15 7m:37s
71 1233 Krumnikl Dušan M 20 Jihomoravský kraj 00:25:28 7m:50s
72 1138 Horáková Pavla Z 16 Jihomoravský kraj 00:25:29 7m:51s
73 1088 Heinz Lukáš M 21 Zebra 00:25:33 7m:55s
74 1294 Navrátil Martin M 22 Zebra Technologies 00:25:33 7m:55s
75 1072 Fráňová Bronislava Z40+ 8 00:25:37 7m:59s
76 1429 Trtílková Hana Z 17 00:25:41 8m:3s
77 1312 pantůčková pavla Z 18 Jihomoravský kraj 00:25:42 8m:4s
78 2075 Rexa David RT 4 00:25:43 8m:5s
79 1071 Franková Petra Z 19 00:25:53 8m:15s
80 1087 Hegedus Michal M 23 00:26:00 8m:22s
81 1024 Bohatá Tereza Z 20 00:26:01 8m:23s
82 1412 Vachutka Ondřej M23 7 00:26:02 8m:24s
83 1287 Milá Martina Z40+ 9 Mája team 00:26:03 8m:25s
84 1511 Brasiciano Mauro M 24 00:26:07 8m:29s
85 1510 Buttafoo Maro M 25 00:26:07 8m:29s
86 1059 Emingerová Kateřina Z 21 Night Run 00:26:08 8m:30s
87 1457 Vyorálková Petra Z23 6 Kalda team 00:26:12 8m:34s
88 1416 Števove Zuzana Z 22 Zebra Technologies s.r.o. 00:26:25 8m:47s
89 1362 Rychetník Lukáš M 26 00:26:32 8m:54s
90 1446 Veselá Hana Z 23 00:26:34 8m:56s
91 1475 Žgančíková Ivana Z 24 Bernohy.sk 00:26:35 8m:57s
92 2072 Pavlů Andrea RT 5 00:26:35 8m:57s
93 1487 Pavel Vladimír M 27 00:26:44 9m:6s
94 1353 Rojíčková Marie Z40+ 10 Jihomoravský kraj 00:26:47 9m:9s
95 1174 Kaderka Erich M 28 runningzone.cz 00:26:48 9m:10s
96 1462 Zachar Viktor M 29 00:26:51 9m:13s
97 1270 Machotová Romana Z40+ 11 Jihomoravský kraj 00:26:55 9m:17s
98 1248 Kucharíková Jarmila Z40+ 12 Jihomoravský kraj 00:27:00 9m:22s
99 1459 Vystrcilova Janska Lenka Z 25 PPG Crew 00:27:18 9m:40s
100 1031 Brychta Vlastimil M 30 EXTRA Brno 00:27:22 9m:44s

Zdroj: Sport Base