10 km

ZÁVODNÍKŮ

133

PRŮMĚRNÝ ČAS

56m:58s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:41s

POČASÍ

11.6 °C

MUŽŮ

68 startujících

ŽEN

65 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 333 Gräf Jakub M30 1 GRAF TEAM / Dukla Liberec 00:36:55 -
2 429 Valenta Karel M40 1 Běžecký kroužek Varnsdorf 00:38:45 1m:49s
3 331 FIX Jiří M40 2 SK MAXTRI LIBEREC 00:39:44 2m:49s
4 445 Wolf Tomáš M40 3 RunBo Team Liberec 00:41:15 4m:20s
5 321 Čáp Ondřej M40 4 SK Dobruška 00:42:43 5m:47s
6 427 Torák Tomáš M30 2 00:42:51 5m:56s
7 467 Vodička Pavel M30 3 BK Varnsdorf 00:43:07 6m:11s
8 402 Rozsypal Vladislav M40 5 STS Chvojkovice Brod 00:43:13 6m:18s
9 391 Pavlík martin M30 4 00:43:22 6m:26s
10 339 Havránek Matěj M30 5 00:43:36 6m:41s
11 422 Švec Miroslav M50 1 Night run team 00:43:38 6m:43s
12 438 Vochomůrka Jiří M30 6 Pařezová chaloupka MattoniFreeRunLiberec 00:43:41 6m:46s
13 439 Vojteková Michaela Z30 1 RunBo Team Liberec 00:44:01 7m:5s
14 420 Šlégl Jan M40 6 RunBo Team Liberec 00:44:01 7m:5s
15 410 Sladká Zuzana Z30 2 00:44:52 7m:57s
16 407 SEDLÁČEK Tomáš M30 7 ACS 1893 00:45:45 8m:49s
17 435 Veselý Vladimír M40 7 Hasiči Neratovice 00:45:52 8m:57s
18 458 Laurík Josef M40 8 00:46:33 9m:37s
19 393 Petr Jan M30 8 Ještětice 00:46:36 9m:40s
20 361 Kotek Tomáš M30 9 Kotek 00:47:07 10m:12s
21 371 Lachman Jaroslav M30 10 Běžecký oddíl Haptičtí krasavci 00:47:33 10m:38s
22 338 Hartig Jan M30 11 00:47:45 10m:50s
23 375 Lorenz Luboš M30 12 00:47:53 10m:58s
24 457 Ihring Zdeněk M40 9 00:48:08 11m:13s
25 350 Kapletová Monika Z40 1 RohozecAmulet 00:48:37 11m:41s
26 335 Guňka Igor M40 10 00:48:44 11m:49s
27 343 Houserová Radka Z40 2 RunBo Team Liberec 00:48:52 11m:56s
28 362 Kouřil Martin M30 13 Brtníci 00:49:12 12m:16s
29 449 Zdichynec Tomas M30 14 00:49:25 12m:30s
30 367 Křenek Tomáš M30 15 00:49:30 12m:35s
31 387 Olšovský Vítězslav M30 16 Báječné ženy v běhu / SABZO 00:49:45 12m:50s
32 378 Malý Michal M40 11 Jablonecké Mattonky 00:49:49 12m:54s
33 345 Jarošová Jana Z40 3 KSM Hrádek 00:49:51 12m:55s
34 451 Zeman Radek M40 12 Dejtři 00:49:56 13m:1s
35 423 Švorc Jiří M30 17 Ještětice 00:50:02 13m:6s
36 468 Hanousková Lenka Z30 3 #GLADIATORRACETEAM 00:50:23 13m:28s
37 460 Ptáčková Kateřina Z30 4 Rozběháme Česko 00:50:33 13m:37s
38 444 Walker Johny M30 18 SC Lazaret 00:50:56 14m:1s
39 414 Svoboda Tomáš M30 19 Liberec 00:51:03 14m:7s
40 334 Gräfová Martina Z30 5 GRAF TEAM 00:51:20 14m:25s
41 442 Vrbová Petra Z30 6 00:51:30 14m:34s
42 426 Tomeš Pavel M40 13 00:51:30 14m:35s
43 459 Helebrant Josef M40 14 00:51:32 14m:36s
44 461 Voldřich Ondřej M40 15 Predator Liberec 00:52:03 15m:7s
45 417 Šedina Martin M30 20 00:52:08 15m:12s
46 311 Banszel Jakub M30 21 Žádný 00:52:09 15m:13s
47 466 Zábranský Miroslav M30 22 00:52:09 15m:13s
48 440 Volek Pavel M40 16 Out of order 00:52:20 15m:24s
49 419 šKUDRNOVÁ petra Z30 7 00:52:24 15m:28s
50 406 Říhová Iva Z30 8 00:52:42 15m:46s
51 327 Dufek Jaroslav M30 23 Night Run Team 00:53:26 16m:30s
52 441 Volná Milada Z50 1 za Lvičku 00:53:30 16m:35s
53 448 Zavřel Jiří M40 17 MATTONI FREE RUN LIBEREC 00:54:04 17m:8s
54 314 Chmelíková Jolana Z60 1 MattoniFreeRun Liberec 00:54:04 17m:8s
55 464 Sikora Luděk M30 24 00:54:51 17m:55s
56 383 Müllerova Petra Z40 4 Mattonifreerun 00:54:52 17m:57s
57 434 Veselská Gabriela Z30 9 00:54:53 17m:58s
58 317 Boubal Jaromír M40 18 00:54:56 18m:0s
59 452 Zeman Vladimír M60 1 Sokol Kolín 00:55:18 18m:23s
60 395 Petržílková Michaela Z30 10 00:55:41 18m:45s
61 346 Jelínková Lucie Z30 11 00:55:41 18m:45s
62 336 Haasová Jana Z40 5 NN2019 00:56:01 19m:6s
63 411 Sláma Jan M30 25 00:56:04 19m:9s
64 443 Vu Manh Linh M30 26 00:56:22 19m:26s
65 389 Pánková Christiane Z40 6 00:56:45 19m:50s
66 337 Halama Václav M30 27 00:56:52 19m:57s
67 370 Kyselová Diana Z30 12 00:56:53 19m:57s
68 381 Mazáčová Martina Z40 7 00:56:54 19m:59s
69 436 Vlachynská Kristýna Z40 8 HaKi-Run 00:56:57 20m:2s
70 433 Veselá Anita Z50 2 SDH Chloumek 00:57:12 20m:16s
71 315 Beranová Veronika Z30 13 00:57:15 20m:19s
72 453 Zemanová Jitka Z50 3 Bakov nad Jizerou 00:57:27 20m:32s
73 330 Fialová Marcela Z40 9 Mattoni Free Run 00:57:29 20m:34s
74 425 Tarnóczy Kateřina Z30 14 BEAST - OCR team 00:57:34 20m:38s
75 312 Banszelová Anna Z30 15 00:57:53 20m:58s
76 403 Růta Vojtěch M30 28 00:57:55 21m:0s
77 430 Vánská Lucie Z30 16 00:58:20 21m:24s
78 421 Šolc Pavel M40 19 NN2019 00:58:22 21m:26s
79 432 Vejrová Ilona Z40 10 Partyzánky 00:58:29 21m:34s
80 408 Seinerová Anna Z30 17 00:58:53 21m:57s
81 382 mičjarová Veronika Z40 11 00:59:12 22m:16s
82 450 Zeman Michal M30 29 Dream 00:59:12 22m:17s
83 340 Havránková Pavla Z30 18 00:59:39 22m:44s
84 353 Knittel Daniel M30 30 01:00:00 23m:4s
85 418 Šedivá Hana Z30 19 01:00:03 23m:7s
86 447 Závětová Marija Z40 12 Frydlant 01:00:09 23m:13s
87 341 Havrda David M30 31 01:00:14 23m:19s
88 396 Pihrt Pavel M30 32 01:00:30 23m:35s
89 363 Králová Bohumila Z50 4 GP Kolín 01:00:46 23m:50s
90 404 Ryšavá Nikola Z30 20 Nikola 01:00:47 23m:52s
91 358 Kortus Marek M30 33 01:00:48 23m:53s
92 397 Pihrt Tomáš M30 34 EPS running team 01:00:50 23m:55s
93 437 Vlková Markéta Z40 13 01:01:35 24m:39s
94 462 Horovaj Michaela Z30 21 Body Sport 01:01:55 24m:59s
95 463 Holubka Roman M30 35 Body Sport 01:01:55 25m:0s
96 373 Lebeda Michal M30 36 01:02:42 25m:47s
97 456 Viehweger Lydia Z30 22 Lauferbund Schearzenberg 01:02:51 25m:56s
98 326 Divácká Jana Z30 23 01:02:53 25m:57s
99 356 Kolmann Veronika Z30 24 01:02:53 25m:58s
100 364 Králová Radka Z30 25 01:02:58 26m:3s

5 km

ZÁVODNÍKŮ

249

PRŮMĚRNÝ ČAS

31m:59s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:23s

POČASÍ

11.6 °C

MUŽŮ

69 startujících

ŽEN

160 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1577 Holomoucký Adam M23 1 Elab Team 00:18:55 -
2 1544 Čáp Ondřej M40+ 1 SK Dobruška 00:19:10 0m:15s
3 1538 Bulušek Filip M23 2 Motoklub Loukov 00:19:50 0m:54s
4 1716 Václavíková Jana Z23 1 Konverzační výběh na Klíč 00:20:10 1m:14s
5 1745 Zeman Martin M 1 SOKOL Kralovice 00:20:15 1m:20s
6 1667 Rypka Jiří M 2 Night Run Team 00:20:22 1m:27s
7 1547 Dlouhý Michal M 3 Konverzační výběh na Klíč 00:20:35 1m:39s
8 1578 Holomoucký Štěpán M23 3 00:20:36 1m:41s
9 1650 Pekařová Jana Z23 2 TJ Turnov 00:20:41 1m:46s
10 1693 Šlégl Jan M40+ 2 RunBo Team Liberec 00:20:49 1m:54s
11 1753 Vrba Martin M40+ 3 RUN Magazine Team 00:21:15 2m:20s
12 1615 Krivda Bretislav M23 4 00:21:56 3m:1s
13 1562 Guňka Igor M40+ 4 00:22:11 3m:16s
14 1543 Čáp Petr M23 5 SK Dobruška 00:22:24 3m:29s
15 1746 Pokorný Dušan M40+ 5 00:22:28 3m:33s
16 1715 Vacek Tomáš M23 6 Karate liberec 00:22:31 3m:36s
17 2107 Mazáč Michal RT 1 00:22:35 3m:40s
18 1553 Endler Marek M40+ 6 Šneci v běhu 00:22:58 4m:3s
19 1659 Zavadil Vojtěch M 4 00:23:00 4m:4s
20 2113 no name 2113 RT 2 00:23:12 4m:17s
21 1768 Beneš Martin M 5 00:23:23 4m:28s
22 1568 Hanousková Martina Z40+ 1 00:23:28 4m:33s
23 1664 Přidal Petr M 6 00:23:34 4m:39s
24 1709 Tarnóczy Kateřina Z 1 BEAST - OCR team 00:23:39 4m:44s
25 1724 Vlček Jaroslav M23 7 Karate Liberec 00:24:20 5m:25s
26 1670 Semerád Martin M 7 Zastav a nepřežiješ! 00:24:20 5m:25s
27 1696 Šostý Michal M40+ 7 Šody Benešov 00:24:33 5m:38s
28 1564 Hakenová Jana Z 2 RunBo Team Liberec 00:24:35 5m:40s
29 1552 Eigl Michal M40+ 8 00:24:38 5m:43s
30 1566 Hálová Petra Z 3 Benešovský běžecký klub 00:24:45 5m:50s
31 1528 Beneš Pavel M40+ 9 AC Liberečtí chrti 00:24:48 5m:53s
32 1523 Barvínek Martin M40+ 10 AC liberečtí chrti 00:24:48 5m:53s
33 2106 Mazáčová Martina RT 3 00:25:22 6m:27s
34 1644 Novotná Denisa Z 4 Mokrý Banditi 00:25:24 6m:29s
35 1747 Nováček Jozef M 8 Runbo Team Liberec 00:25:30 6m:35s
36 1737 Emingerová Kateřina Z 5 Night Run 00:25:41 6m:46s
37 1762 Kubíková Eliška Z 6 00:25:50 6m:55s
38 1666 Rychetník Lukáš M 9 00:26:08 7m:12s
39 1604 Klacl Radim M40+ 11 SRGT Česká Třebová 00:26:16 7m:21s
40 1722 Vítková Kateřina Z 7 00:26:16 7m:21s
41 2105 Ludwig Vilda RT 4 00:26:22 7m:26s
42 1755 Ledvinková Aneta Z23 3 SDH - Machnín 00:26:24 7m:29s
43 1628 Mašek Petr M 10 Zastav a nepřežijes! 00:26:26 7m:31s
44 1567 Hanousek Miroslav M40+ 12 00:26:26 7m:31s
45 1764 Tománek Jan M40+ 13 Šneci v běhu 00:26:37 7m:42s
46 1530 Berný Vladimír M40+ 14 Vlčí stavby 00:26:38 7m:43s
47 1748 Hoffmannová Klára Z 8 RunBo Team Liberec 00:26:47 7m:52s
48 1674 Skořepa Martin M40+ 15 00:26:50 7m:55s
49 1595 Jirešová Kateřina Z40+ 2 00:26:56 8m:1s
50 1654 Podlipný Marek M 11 00:27:10 8m:15s
51 1770 Kurc Petr M40+ 16 00:27:11 8m:16s
52 1550 Dostálová Hana Z 9 Karate liberec 00:27:14 8m:19s
53 1754 Zeman Radim M23 8 BIKE & SKI Bakajda 00:27:16 8m:21s
54 1695 Šmahel Martin M 12 Zebry a žirafy 00:27:25 8m:29s
55 1525 Bejbl Ondřej M 13 Zebry a žirafy 00:27:28 8m:33s
56 1691 Šimonová Magdaléna Z23 4 00:27:38 8m:43s
57 1729 Volfová Pavla Z23 5 00:27:41 8m:46s
58 1531 Bláhová Pavla Z40+ 3 00:27:50 8m:55s
59 1597 Jiroušek Zdeněk M 14 00:27:55 9m:0s
60 1634 Močárková Lucie Z 10 00:27:58 9m:2s
61 1756 Bolechová Veronika Z40+ 4 BELLISKY 00:28:13 9m:18s
62 1626 Maršíková Štěpánka Z 11 RunBo Team Liberec 00:28:31 9m:36s
63 1726 Vlková Markéta Z40+ 5 00:28:32 9m:36s
64 1521 Balcar Vít M 15 00:28:43 9m:47s
65 1589 Jaržabková Petra Z40+ 6 00:28:43 9m:48s
66 2114 Piskacova Petra RT 5 H&S team 00:28:46 9m:51s
67 1625 Macounová Drahomíra Z40+ 7 00:28:47 9m:52s
68 1574 Hladká Michaela Z 12 Mouka v běhu 00:28:50 9m:55s
69 1638 Muzikarova Klara Z23 6 Karate liberec 00:28:54 9m:59s
70 1707 Švecová Monika Z40+ 8 00:28:54 9m:59s
71 1763 Kryslička Matěj M23 9 00:29:01 10m:6s
72 1581 Hrbková Hana Z40+ 9 CCW 00:29:05 10m:10s
73 1649 Pekařová Michaela Z 13 Nikdy to nevzdávej 00:29:13 10m:18s
74 1529 Berná Eva Z40+ 10 Vlčí stavby 00:29:16 10m:21s
75 1576 Hocková Helena Z 14 00:29:18 10m:23s
76 1573 Hladká Lucie Z 15 Mouka v běhu 00:29:25 10m:30s
77 1587 Jandová Markéta Z40+ 11 00:29:27 10m:32s
78 1535 Bouchnerová Alena Z40+ 12 Gladiátor race team 00:29:30 10m:34s
79 1579 Horáčková Jaroslava Z40+ 13 00:29:30 10m:35s
80 1759 Brabcová Lucie Z23 7 TJ Sokol Frýdštejn 00:29:46 10m:51s
81 1572 Havlínová Jana Z 16 Run Magazine Team 00:29:47 10m:52s
82 1563 Haken Milan M40+ 17 RunBo Team Liberec 00:29:51 10m:55s
83 2110 Ouředník Vít RT 6 00:29:57 11m:2s
84 2111 Kotlant David RT 7 00:29:57 11m:2s
85 2101 Humhejová Barbora RT 8 00:29:58 11m:3s
86 1744 Lehmden Erik M 16 00:29:59 11m:4s
87 2100 Krpejšová Andrea RT 9 00:30:00 11m:5s
88 1556 Farkašovská Lucie Z 17 EPS running team 00:30:07 11m:12s
89 1757 Havlíčková Jitka Z40+ 14 00:30:08 11m:13s
90 1761 Jindřichová Michaela Z 18 00:30:11 11m:16s
91 1607 Kobližková Eva Z40+ 15 NN2019 00:30:25 11m:30s
92 1720 Viková Petra Z 19 00:30:26 11m:30s
93 1540 Cekulová Adéla Z 20 Night Run Team 00:30:29 11m:34s
94 1686 Svoboda Tomas M 17 00:30:31 11m:36s
95 1704 Šubrt Vojta M 18 Zastav a nepřežiješ! 00:30:32 11m:37s
96 1749 Šimáková Hana Z 21 00:30:35 11m:40s
97 1750 Strnad David M 19 00:30:36 11m:40s
98 1599 Kabrhelová Michaela Z 22 00:30:40 11m:45s
99 1684 Středová Markéta Z 23 00:30:41 11m:45s
100 1657 Preissler Luboš M40+ 18 PROSTĚ BĚŽ! 00:30:43 11m:48s

Zdroj: Sport Base