500 m

ZÁVODNÍKŮ

275

PRŮMĚRNÝ ČAS

3m:44s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

8.0km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

7m:29s

PRŮMĚRNÝ VĚK

5.7 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

1 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

POČASÍ

10.3 °C

MUŽŮ

135 startujících

ŽEN

140 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 11s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 397 Panuška David Předžáci Hoši 1 CZE 00:02:11 -
2 182 Grec Josef Předžáci Hoši 2 CZE 00:02:11 -
3 310 Mlčkovský Ondřej Předžáci Hoši 3 CZE 00:02:15 0m:4s
4 314 Hubner Vojtech Předžáci Hoši 4 CZE 00:02:16 0m:5s
5 227 Kysela Václav Předžáci Hoši 5 CZE 00:02:19 0m:8s
6 354 Matuška Adam Předžáci Hoši 6 CZE 00:02:20 0m:9s
7 243 Michal Ondra Předžáci Hoši 7 CZE 00:02:21 0m:10s
8 485 Gregor Lukáš Předžáci Hoši 8 CZE 00:02:22 0m:11s
9 372 Kakrda Mikoláš Předžáci Hoši 9 CZE 00:02:22 0m:11s
10 369 Malý Matyáš Předžáci Hoši 10 CZE 00:02:22 0m:11s
11 192 Šuldesová Eliška Předžáci Dívky 1 CZE 00:02:22 0m:11s
12 129 Gotthardová Ela Předžáci Dívky 2 CZE 00:02:23 0m:12s
13 180 Hrubá Beáta Předžáci Dívky 3 CZE 00:02:24 0m:13s
14 281 Špačková Sára Benjamínci Dívky 1 CZE 00:02:25 0m:14s
15 505 Novák Richard Benjamínci Hoši 1 emp 00:02:26 0m:15s
16 199 Olajoš Matěj Předžáci Hoši 11 CZE 00:02:27 0m:16s
17 271 Graciasová Barbora Předžáci Dívky 4 CZE 00:02:27 0m:16s
18 242 Michal Marek Předžáci Hoši 12 CZE 00:02:27 0m:16s
19 339 Dlouhý Ondřej Předžáci Hoši 13 CZE 00:02:32 0m:21s
20 179 Dyntar Vojtech Předžáci Hoši 14 CZE 00:02:33 0m:22s
21 387 Procházka Adam Předžáci Hoši 15 CZE 00:02:33 0m:22s
22 403 Tomandlová Eliška Předžáci Dívky 5 CZE 00:02:34 0m:23s
23 396 Panuška Adam Předžáci Hoši 16 CZE 00:02:34 0m:23s
24 300 Gába Šimon Předžáci Hoši 17 CZE 00:02:35 0m:24s
25 287 Chládková Alena Předžáci Dívky 6 CZE 00:02:35 0m:24s
26 497 Mollová Isabela Předžáci Dívky 7 CZE 00:02:35 0m:24s
27 156 Montag Matyáš Benjamínci Hoši 2 CZE 00:02:36 0m:25s
28 234 Gistr Jan Předžáci Hoši 18 CZE 00:02:36 0m:25s
29 458 Dušková Sabina Benjamínci Dívky 2 CZE 00:02:37 0m:26s
30 305 Brzková Nela Předžáci Dívky 8 CZE 00:02:38 0m:27s
31 392 Sedláčková Eliška Předžáci Dívky 9 CZE 00:02:39 0m:28s
32 343 Hubner Lukáš Předžáci Hoši 19 CZE 00:02:40 0m:29s
33 379 Procházková Simona Benjamínci Dívky 3 CZE 00:02:41 0m:30s
34 506 Alman Pipa Benjamínci Hoši 3 CZE 00:02:41 0m:30s
35 171 Sedláčková Zuzana Předžáci Dívky 10 CZE 00:02:41 0m:30s
36 316 Beneš Michal Předžáci Hoši 20 CZE 00:02:42 0m:31s
37 492 Rybnikářová Tereza Předžáci Dívky 11 CZE 00:02:42 0m:31s
38 450 Šálková Karolína Předžáci Dívky 12 CZE 00:02:42 0m:31s
39 371 Chadim Tadeáš Předžáci Hoši 21 CZE 00:02:43 0m:32s
40 468 Horká Eliška Předžáci Dívky 13 CZE 00:02:43 0m:32s
41 252 Skalický Vladimír Předžáci Hoši 22 CZE 00:02:43 0m:32s
42 116 Křupka Adam Předžáci Hoši 23 CZE 00:02:45 0m:34s
43 101 Procházka Matyáš Benjamínci Hoši 4 CZE 00:02:45 0m:34s
44 280 Šenolt Matěj Benjamínci Hoši 5 CZE 00:02:45 0m:34s
45 513 Pšenička Martin Předžáci Hoši 24 CZE 00:02:46 0m:35s
46 417 Ševčíková Emily Předžáci Dívky 14 CZE 00:02:46 0m:35s
47 328 Rais Šimon Předžáci Hoši 25 CZE 00:02:47 0m:36s
48 363 Fornadeľová Nina Předžáci Dívky 15 SVK 00:02:47 0m:36s
49 293 Havrankova Zuzana Předžáci Dívky 16 CZE 00:02:48 0m:37s
50 402 Tomandl Petr Benjamínci Hoši 6 CZE 00:02:48 0m:37s
51 204 Plešinger Matyáš Předžáci Hoši 26 CZE 00:02:49 0m:38s
52 295 Říha Mikuláš Předžáci Hoši 27 CZE 00:02:49 0m:38s
53 145 Vošmera Josef Předžáci Hoši 28 CZE 00:02:50 0m:39s
54 309 Mlčkovská Anna Benjamínci Dívky 4 CZE 00:02:50 0m:39s
55 410 Kupsová Kateřina Benjamínci Dívky 5 CZE 00:02:50 0m:39s
56 322 Mezera Daniel Předžáci Hoši 29 CZE 00:02:50 0m:39s
57 479 Koliba Ondřej Benjamínci Hoši 7 CZE 00:02:51 0m:40s
58 357 Malá Viktorie Benjamínci Dívky 6 CZE 00:02:51 0m:40s
59 331 Hrabíková Beáta Benjamínci Dívky 7 CZE 00:02:51 0m:40s
60 457 Švecová Eliška Benjamínci Dívky 8 CZE 00:02:53 0m:42s
61 114 André Adam Předžáci Hoši 30 CZE 00:02:54 0m:43s
62 498 Brumla Tomáš Benjamínci Hoši 8 CZE 00:02:59 0m:48s
63 303 Bernard Šimon Předžáci Hoši 31 CZE 00:02:59 0m:48s
64 126 Gigerich Vojtěch Benjamínci Hoši 9 CZE 00:02:59 0m:48s
65 125 Slováčková Kristýna Předžáci Dívky 17 CZE 00:02:59 0m:48s
66 336 Heralecký Jan Předžáci Hoši 32 CZE 00:02:59 0m:48s
67 467 Vokurka Otík Předžáci Hoši 33 CZE 00:02:59 0m:48s
68 460 Neděla Daniel Předžáci Hoši 34 CZE 00:03:00 0m:49s
69 150 Vovesný Vojtěch Předžáci Hoši 35 CZE 00:03:01 0m:50s
70 228 Zpěvák Mikulaš Miky Předžáci Hoši 36 CZE 00:03:01 0m:50s
71 320 Gureň Matěj Benjamínci Hoši 10 CZE 00:03:01 0m:50s
72 421 Tomanec Lukáš Předžáci Hoši 37 CZE 00:03:02 0m:51s
73 111 Plšková Nela Předžáci Dívky 18 CZE 00:03:02 0m:51s
74 470 Mitvalská Miriam Benjamínci Dívky 9 CZE 00:03:03 0m:52s
75 142 Gotthardova Tina Benjamínci Dívky 10 CZE 00:03:04 0m:53s
76 401 Benčíková Ella Benjamínci Dívky 11 CZE 00:03:04 0m:53s
77 477 Semotánová Gabriela Předžáci Dívky 19 CZE 00:03:04 0m:53s
78 217 Škola Jakub Předžáci Hoši 38 CZE 00:03:04 0m:53s
79 504 Mocová Nela Předžáci Dívky 20 CZE 00:03:05 0m:54s
80 161 Juraš Jakub Benjamínci Hoši 11 CZE 00:03:05 0m:54s
81 409 Tůmová Alžběta Předžáci Dívky 21 CZE 00:03:06 0m:55s
82 511 Zelinková Stela Benjamínci Dívky 12 CZE 00:03:07 0m:56s
83 420 Zubíček Ondra Předžáci Hoši 39 CZE 00:03:08 0m:57s
84 437 Velicka Rebeka Předžáci Dívky 22 SVK 00:03:08 0m:57s
85 487 Zelinka Vitek Benjamínci Hoši 12 CZE 00:03:08 0m:57s
86 233 Baštová Baruška Benjamínci Dívky 13 CZE 00:03:09 0m:58s
87 222 Benda Alex Benjamínci Hoši 13 CZE 00:03:10 0m:59s
88 425 Krejčíř Antonín Předžáci Hoši 40 CZE 00:03:10 0m:59s
89 149 Nedůchalová Nella Předžáci Dívky 23 CZE 00:03:11 1m:0s
90 438 Stangler Oliver Předžáci Hoši 41 SVK 00:03:11 1m:0s
91 266 Zorková Tereza Předžáci Dívky 24 CZE 00:03:12 1m:1s
92 422 Pospíšilová Anna Předžáci Dívky 25 CZE 00:03:12 1m:1s
93 462 Školařová Ivuška Předžáci Dívky 26 CZE 00:03:13 1m:2s
94 177 Grejtakova Alexandra Předžáci Dívky 27 CZE 00:03:13 1m:2s
95 124 Pauser Matěj Benjamínci Hoši 14 CZE 00:03:13 1m:2s
96 313 Stierand Václav Předžáci Hoši 42 CZE 00:03:13 1m:2s
97 236 Ondra Jan Benjamínci Hoši 15 CZE 00:03:15 1m:4s
98 106 Kotasová Sofie Benjamínci Dívky 14 CZE 00:03:15 1m:4s
99 213 Průchová Sofie Předžáci Dívky 28 CZE 00:03:15 1m:4s
100 340 Dlouhý Daniel Benjamínci Hoši 16 CZE 00:03:15 1m:4s

1 km

ZÁVODNÍKŮ

139

PRŮMĚRNÝ ČAS

5m:20s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.2km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:20s

PRŮMĚRNÝ VĚK

10.6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

POČASÍ

10.3 °C

MUŽŮ

71 startujících

ŽEN

68 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 4s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 230 Réger Jaroslav Starší žáci 1 CZE 00:04:09 -
2 176 Tomanová Stela Mladší žákyně 1 CZE 00:04:13 0m:4s
3 250 Potočková Eva Starší žákyně 1 CZE 00:04:21 0m:12s
4 225 Vojáček Josef Mladší žáci 1 CZE 00:04:21 0m:12s
5 334 Pešl Matěj Nejmladší žáci 1 CZE 00:04:25 0m:16s
6 246 Vyklický Daniel Nejmladší žáci 2 CZE 00:04:29 0m:20s
7 465 Holuša Prokop Mladší žáci 2 CZE 00:04:30 0m:21s
8 235 Vitoul Tobiáš Mladší žáci 3 CZE 00:04:30 0m:21s
9 132 Grégr Erik Mladší žáci 4 CZE 00:04:30 0m:21s
10 502 Reischig Filip Nejmladší žáci 3 CZE 00:04:33 0m:24s
11 135 Konečná Barbora Nejmladší žákyně 1 CZE 00:04:35 0m:26s
12 123 Bretšnajdrová Lucie Starší žákyně 2 CZE 00:04:36 0m:27s
13 105 Kotas Sebastian Mladší žáci 5 CZE 00:04:38 0m:29s
14 272 Hrůza Jan Mladší žáci 6 CZE 00:04:38 0m:29s
15 311 Caletka Kryštof Nejmladší žáci 4 CZE 00:04:39 0m:30s
16 304 Bartoník Jiří Nejmladší žáci 5 CZE 00:04:39 0m:30s
17 279 Šenolt Vojtěch Nejmladší žáci 6 CZE 00:04:40 0m:31s
18 226 Vojáček Tomáš Nejmladší žáci 7 CZE 00:04:40 0m:31s
19 456 Klika Tadeáš Mladší žáci 7 CZE 00:04:41 0m:32s
20 301 Stierand Vojtěch Starší žáci 2 CZE 00:04:42 0m:33s
21 351 Páníková Eliška Nejmladší žákyně 2 CZE 00:04:42 0m:33s
22 239 Vlckova Natalie Mladší žákyně 2 CZE 00:04:42 0m:33s
23 175 Tomanová Maja Nejmladší žákyně 3 CZE 00:04:42 0m:33s
24 288 Pýcha Matěj Nejmladší žáci 8 CZE 00:04:42 0m:33s
25 370 Chadimová Natálie Mladší žákyně 3 CZE 00:04:43 0m:34s
26 248 Vaníček Lukáš Mladší žáci 8 CZE 00:04:45 0m:36s
27 434 Falešník Pavel Mladší žáci 9 CZE 00:04:47 0m:38s
28 337 Hlava Viktor Mladší žáci 10 CZE 00:04:47 0m:38s
29 240 Pixová Natálie Nejmladší žákyně 4 CZE 00:04:49 0m:40s
30 395 Kubínek Václav Mladší žáci 11 CZE 00:04:51 0m:42s
31 172 Tučková Renáta Mladší žákyně 4 CZE 00:04:51 0m:42s
32 501 Reischig Matěj Starší žáci 3 CZE 00:04:53 0m:44s
33 141 Rumplík Jakub Starší žáci 4 CZE 00:04:54 0m:45s
34 282 Špačková Mia Nejmladší žákyně 5 CZE 00:04:55 0m:46s
35 302 Smetana Vojtěch Mladší žáci 12 CZE 00:04:56 0m:47s
36 423 Hříbek Josef Nejmladší žáci 9 CZE 00:05:00 0m:51s
37 338 Strnadová Laura Mladší žákyně 5 CZE 00:05:00 0m:51s
38 147 Šebková Kateřina Starší žákyně 3 CZE 00:05:00 0m:51s
39 373 Kakrdová Thea Mladší žákyně 6 CZE 00:05:00 0m:51s
40 294 Smetana Matyáš Nejmladší žáci 10 CZE 00:05:03 0m:54s
41 428 Vozobulová Ellen Nejmladší žákyně 6 CZE 00:05:04 0m:55s
42 104 Kotas Samuel Mladší žáci 13 CZE 00:05:05 0m:56s
43 209 Duková Anna Nejmladší žákyně 7 CZE 00:05:07 0m:58s
44 430 Pospíšil Michal Nejmladší žáci 11 CZE 00:05:08 0m:59s
45 184 Kudláčková Zuzana Starší žákyně 4 CZE 00:05:09 1m:0s
46 133 Rumplík Daniel Nejmladší žáci 12 CZE 00:05:10 1m:1s
47 342 Hubnerová Tereza Nejmladší žákyně 8 CZE 00:05:10 1m:1s
48 218 Šefčík Matěj Mladší žáci 14 CZE 00:05:10 1m:1s
49 277 Stockelmayerová Lucie Mladší žákyně 7 CZE 00:05:11 1m:2s
50 418 Ševčíková Vanessa Mladší žákyně 8 CZE 00:05:12 1m:3s
51 335 Heralecký Jakub Mladší žáci 15 CZE 00:05:12 1m:3s
52 251 Skalický Jakub Nejmladší žáci 13 CZE 00:05:13 1m:4s
53 308 Nedbalová Štěpánka Starší žákyně 5 CZE 00:05:14 1m:5s
54 221 Klementová Barbora Nejmladší žákyně 9 CZE 00:05:15 1m:6s
55 185 Procházka Matěj Nejmladší žáci 14 CZE 00:05:15 1m:6s
56 324 Beneš Matěj Nejmladší žáci 15 CZE 00:05:16 1m:7s
57 376 Ježková Barbora Mladší žákyně 9 CZE 00:05:17 1m:8s
58 469 Raclavská Natálie Nejmladší žákyně 10 CZE 00:05:17 1m:8s
59 115 Křupka Matyáš Nejmladší žáci 16 CZE 00:05:18 1m:9s
60 259 Procházková Tereza Mladší žákyně 10 CZE 00:05:19 1m:10s
61 211 Hájek Vít Nejmladší žáci 17 CZE 00:05:20 1m:11s
62 481 Brumla Adam Nejmladší žáci 18 CZE 00:05:21 1m:12s
63 444 Blažková Amálie Nejmladší žákyně 11 CZE 00:05:21 1m:12s
64 264 Dominová Anika Mladší žákyně 11 CZE 00:05:22 1m:13s
65 362 Fornadeľová Michaela Mladší žákyně 12 SVK 00:05:23 1m:14s
66 325 Houdek Adam Nejmladší žáci 19 CZE 00:05:24 1m:15s
67 265 Dominová Karin Mladší žákyně 13 CZE 00:05:25 1m:16s
68 224 Štěpán Ondřej Mladší žáci 16 CZE 00:05:25 1m:16s
69 273 Švábenská Nela Mladší žákyně 14 CZE 00:05:26 1m:17s
70 377 Zapletalová Karolína Mladší žákyně 15 CZE 00:05:26 1m:17s
71 208 Vojáčková Terezka Nejmladší žákyně 12 CZE 00:05:26 1m:17s
72 365 Zapletalová Kristýna Starší žákyně 6 CZE 00:05:27 1m:18s
73 368 Ježková Kateřina Mladší žákyně 16 CZE 00:05:28 1m:19s
74 119 Pšeničková Nela Mladší žákyně 17 CZE 00:05:29 1m:20s
75 270 Zpěváková Lucie Anna Mladší žákyně 18 CZE 00:05:30 1m:21s
76 452 Vokurka Toník Mladší žáci 17 CZE 00:05:30 1m:21s
77 507 Mrázová Vanessa Mladší žákyně 19 CZE 00:05:30 1m:21s
78 388 Ošmera Marko Mladší žáci 18 CZE 00:05:31 1m:22s
79 215 Kysela Jan Mladší žáci 19 CZE 00:05:31 1m:22s
80 127 Horáková Tereza Nejmladší žákyně 13 CZE 00:05:32 1m:23s
81 289 Pýchová Magdaléna Nejmladší žákyně 14 CZE 00:05:33 1m:24s
82 256 Műller Jakub Tomáš Nejmladší žáci 20 CZE 00:05:37 1m:28s
83 453 Vokurka Vašek Nejmladší žáci 21 CZE 00:05:38 1m:29s
84 155 Pelánek Radek Nejmladší žáci 22 CZE 00:05:41 1m:32s
85 442 Smetanová Petra Nejmladší žákyně 15 CZE 00:05:44 1m:35s
86 286 Chládková Klára Nejmladší žákyně 16 CZE 00:05:45 1m:36s
87 411 Kupsová Klára Nejmladší žákyně 17 CZE 00:05:49 1m:40s
88 229 Sevcik Adam Nejmladší žáci 23 CZE 00:05:50 1m:41s
89 391 Sedláčková Kateřina Nejmladší žákyně 18 CZE 00:05:50 1m:41s
90 292 Havrankova Linda Nejmladší žákyně 19 CZE 00:05:51 1m:42s
91 197 Bošek František Nejmladší žáci 24 CZE 00:05:51 1m:42s
92 439 Cintulova Agáta Nejmladší žákyně 20 SVK 00:05:53 1m:44s
93 210 Štěrbová Klára Starší žákyně 7 CZE 00:05:54 1m:45s
94 476 Galfyová Vanesa Nejmladší žákyně 21 CZE 00:05:58 1m:49s
95 491 Rybnikářová Lucie Nejmladší žákyně 22 CZE 00:06:02 1m:53s
96 406 Salzmanová Berenika Nejmladší žákyně 23 CZE 00:06:09 2m:0s
97 131 Hrušovský Gabriel Nejmladší žáci 25 CZE 00:06:14 2m:5s
98 223 Štěpán Viktor Nejmladší žáci 26 CZE 00:06:14 2m:5s
99 475 Semotánová Nelli Nejmladší žákyně 24 CZE 00:06:17 2m:8s
100 461 Nedělová Valentýna Nejmladší žákyně 25 CZE 00:06:17 2m:8s

13km

ZÁVODNÍKŮ

1438

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:23m:53s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:27s

PRŮMĚRNÝ VĚK

37.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

73 let

POČASÍ

10.3 °C

MUŽŮ

629 startujících

ŽEN

809 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 4m:17s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 10005 Fiala Dan Muži 19-39 let 1 CZE 00:50:27 -
2 11193 Kuna Alois Muži 19-39 let 2 CZE 00:50:32 0m:5s
3 10006 Teska Ondřej Muži 19-39 let 3 CZE 00:50:58 0m:31s
4 11608 Kočíb Jan Muži 40-49 let 1 CZE 00:51:25 0m:58s
5 11390 Zigl Michal Muži 19-39 let 4 CZE 00:51:39 1m:12s
6 11486 Reček Lukáš Muži 40-49 let 2 CZE 00:52:03 1m:36s
7 10004 Fiala Andrej Muži 19-39 let 5 CZE 00:52:24 1m:57s
8 10010 Králík Petr Muži 19-39 let 6 CZE 00:52:38 2m:11s
9 10008 Klíma Lukáš Muži 19-39 let 7 CZE 00:53:07 2m:40s
10 12770 Marek Jiří Muži 19-39 let 8 CZE 00:54:05 3m:38s
11 11112 Harris Lucas Michael Muži do 18 let 1 CZE 00:54:28 4m:1s
12 11264 Bretšnajdr Jiří Muži 40-49 let 3 CZE 00:54:28 4m:1s
13 11079 Řezníček Vít Muži 19-39 let 9 CZE 00:54:32 4m:5s
14 10009 Kopřivová Barbora Ženy 19-39 let 1 CZE #fKlidu Vlastíku 00:54:44 4m:17s
15 11576 Mlčkovský Jiří Muži 19-39 let 10 CZE 00:55:50 5m:23s
16 11029 Telecký Josef Muži 19-39 let 11 CZE 00:56:02 5m:35s
17 11362 Daneš Martin Muži 19-39 let 12 CZE 00:56:13 5m:46s
18 11307 Navrátil David Muži 19-39 let 13 CZE 00:56:25 5m:58s
19 11076 Olajoš Dušan Muži 40-49 let 4 CZE 00:56:45 6m:18s
20 11366 Staroň Richard Muži 19-39 let 14 SVK 00:57:16 6m:49s
21 12039 Kovařík David Muži 19-39 let 15 CZE 00:57:24 6m:57s
22 12812 Kulatý Tomáš Muži 19-39 let 16 CZE 00:57:26 6m:59s
23 11365 Hnízdil Jan Muži 19-39 let 17 CZE 00:57:36 7m:9s
24 11084 Švancarová Kateřina Ženy do 18 let 1 CZE 00:57:48 7m:21s
25 11283 Synek Jiří Muži 40-49 let 5 CZE 00:57:54 7m:27s
26 11181 Kubiasová Kateřina Ženy 40-49 let 1 CZE 00:58:19 7m:52s
27 12724 Brumovský Jiří Muži 19-39 let 18 CZE 00:58:50 8m:23s
28 11539 Kyprý Jan Muži 40-49 let 6 CZE 00:58:54 8m:27s
29 11200 Brzobohatý Tomáš Muži do 18 let 2 CZE 00:58:57 8m:30s
30 12197 Smejkal Luboš Muži 19-39 let 19 CZE 00:59:08 8m:41s
31 11065 Pakandl Zbyněk Muži 19-39 let 20 CZE 00:59:10 8m:43s
32 11133 Pršala Pavel Muži 40-49 let 7 CZE 00:59:14 8m:47s
33 11051 Benčík Robert Muži 19-39 let 21 CZE 00:59:18 8m:51s
34 10007 Barcik Peter Muži 50-59 let 1 SVK 00:59:21 8m:54s
35 11038 Vorobok Tomáš Muži 19-39 let 22 CZE 00:59:25 8m:58s
36 12327 Princlík Jan Muži 19-39 let 23 CZE 00:59:38 9m:11s
37 11482 Pospíšil Jakub Muži 19-39 let 24 CZE 00:59:43 9m:16s
38 11201 Hnilica Ondřej Muži 19-39 let 25 CZE 00:59:43 9m:16s
39 12687 Jindrák Jiří Muži 40-49 let 8 CZE 00:59:44 9m:17s
40 11246 Jasenský Jan Muži 19-39 let 26 CZE 00:59:50 9m:23s
41 11154 Zvonek Jan Muži 19-39 let 27 CZE 00:59:51 9m:24s
42 11043 Potůček David Muži 19-39 let 28 CZE 00:59:53 9m:26s
43 11404 Homola Prokop Muži 19-39 let 29 CZE 01:00:14 9m:47s
44 11217 Holeček Lukáš Muži do 18 let 3 CZE 01:00:20 9m:53s
45 11397 Kuba Pavel Muži 19-39 let 30 CZE 01:00:24 9m:57s
46 11165 Štipčák Petr Muži 19-39 let 31 CZE 01:00:24 9m:57s
47 11085 Zuska David Muži 19-39 let 32 CZE 01:00:24 9m:57s
48 11229 Kuťková Katarína Ženy 19-39 let 2 CZE 01:00:33 10m:6s
49 11104 Panuška Přemysl Muži 40-49 let 9 CZE 01:00:36 10m:9s
50 11027 Strejček Jakub Muži 19-39 let 33 CZE Ad astra TEAM 01:00:38 10m:11s
51 11134 Kantor Jan Muži 19-39 let 34 CZE 01:00:42 10m:15s
52 11034 Richter Ondřej Muži 40-49 let 10 CZE 01:00:54 10m:27s
53 11050 Kodr Karel Muži 40-49 let 11 CZE Žižkovci 01:01:01 10m:34s
54 11258 Kallehauge Jesper Muži 50-59 let 2 CZE 01:01:04 10m:37s
55 11031 Polidar Petr Muži 19-39 let 35 CZE 01:01:14 10m:47s
56 12300 Novák Ondřej Muži 19-39 let 36 CZE 01:01:16 10m:49s
57 11597 Stloukal Karel Muži 19-39 let 37 CZE 01:01:18 10m:51s
58 11327 Šrámek Jiří Muži 19-39 let 38 CZE 01:01:39 11m:12s
59 10001 Tesař Milan Muži 40-49 let 12 CZE 01:01:44 11m:17s
60 11331 Dlouhý Jiří Muži 19-39 let 39 CZE 01:01:50 11m:23s