500 m

ZÁVODNÍKŮ

262

PRŮMĚRNÝ ČAS

3m:42s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

8.1km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

7m:24s

PRŮMĚRNÝ VĚK

5.8 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

1 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

POČASÍ

15.2 °C

MUŽŮ

137 startujících

ŽEN

125 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 11s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 417 Rychna Martin Předžáci Hoši 1 CZE 00:02:10 -
2 364 Zdechovský Jakub Předžáci Hoši 2 CZE 00:02:13 0m:3s
3 287 Grec Josef Předžáci Hoši 3 CZE 00:02:14 0m:4s
4 139 Čihák Josef Předžáci Hoši 4 CZE 00:02:16 0m:6s
5 209 Kysela Václav Předžáci Hoši 5 CZE 00:02:18 0m:8s
6 103 Kleis David Předžáci Hoši 6 CZE 00:02:19 0m:9s
7 232 Špačková Sára Benjamínci Dívky 1 CZE 00:02:21 0m:11s
8 343 Stolz Tonito Předžáci Hoši 7 CZE 00:02:23 0m:13s
9 392 Podešva Patrik Předžáci Hoši 8 CZE 00:02:24 0m:14s
10 213 Hamerníková Adriana Předžáci Dívky 1 CZE 00:02:26 0m:16s
11 303 Fojtík Jonáš Předžáci Hoši 9 CZE 00:02:26 0m:16s
12 337 Urban Kryštof Předžáci Hoši 10 CZE 00:02:26 0m:16s
13 326 Erbenová Klára Předžáci Dívky 2 CZE 00:02:29 0m:19s
14 231 Steffal Daniel Benjamínci Hoši 1 CZE 00:02:29 0m:19s
15 281 Sedláčková Viktorie Předžáci Dívky 3 CZE 00:02:29 0m:19s
16 395 Mazáč Simeon Předžáci Hoši 11 emp 00:02:29 0m:19s
17 131 Krouská Anežka Předžáci Dívky 4 CZE 00:02:29 0m:19s
18 427 Elias Denis Benjamínci Hoši 2 CZE 00:02:31 0m:21s
19 379 Mareš Alex Předžáci Hoši 12 CZE 00:02:32 0m:22s
20 355 Sevcik Patrik Předžáci Hoši 13 CZE 00:02:32 0m:22s
21 133 Slavík Ivo Předžáci Hoši 14 CZE 00:02:32 0m:22s
22 498 Vintr Jakub Předžáci Hoši 15 CZE 00:02:33 0m:23s
23 120 Plešinger Matyáš Předžáci Hoši 16 CZE 00:02:35 0m:25s
24 329 Jeleneková Anna Benjamínci Dívky 2 CZE 00:02:36 0m:26s
25 116 Bým Matyáš Předžáci Hoši 17 CZE 00:02:36 0m:26s
26 452 Břichnáč Jiří Předžáci Hoši 18 CZE 00:02:37 0m:27s
27 142 Lukeš Jakub Předžáci Hoši 19 CZE 00:02:38 0m:28s
28 264 Hrabíková Beáta Benjamínci Dívky 3 CZE 00:02:39 0m:29s
29 348 Andel Marek Benjamínci Hoši 3 CZE 00:02:40 0m:30s
30 446 Šitra Štěpán Benjamínci Hoši 4 CZE 00:02:40 0m:30s
31 132 Steklý Oliver Předžáci Hoši 20 CZE 00:02:40 0m:30s
32 204 Štemberová Elen Předžáci Dívky 5 CZE 00:02:40 0m:30s
33 289 Červenka Tomáš Předžáci Hoši 21 CZE 00:02:40 0m:30s
34 174 Zeman Ondra Předžáci Hoši 22 CZE 00:02:42 0m:32s
35 476 Stašková Aneta Předžáci Dívky 6 CZE 00:02:43 0m:33s
36 359 Hršelová Emma Předžáci Dívky 7 CZE 00:02:43 0m:33s
37 461 Štembera Martin Předžáci Hoši 23 CZE 00:02:44 0m:34s
38 352 Láník René Předžáci Hoši 24 CZE 00:02:44 0m:34s
39 497 Míšková Aneta Předžáci Dívky 8 CZE 00:02:45 0m:35s
40 495 Havelková Tereza Předžáci Dívky 9 CZE 00:02:45 0m:35s
41 184 Jendřejčík David Předžáci Hoši 25 CZE 00:02:46 0m:36s
42 269 Rais Šimon Předžáci Hoši 26 CZE 00:02:46 0m:36s
43 239 Šenolt Matěj Benjamínci Hoši 5 CZE 00:02:49 0m:39s
44 167 Malina Matěj Předžáci Hoši 27 CZE 00:02:49 0m:39s
45 248 Ledecká Viktorie Předžáci Dívky 10 CZE 00:02:50 0m:40s
46 404 Pensimus Ondřej Předžáci Hoši 28 CZE 00:02:50 0m:40s
47 121 Pokorná Ema Předžáci Dívky 11 CZE 00:02:50 0m:40s
48 216 Slováčková Kristýna Předžáci Dívky 12 CZE 00:02:50 0m:40s
49 356 Sevcik Robin Benjamínci Hoši 6 CZE 00:02:52 0m:42s
50 423 Vondráček Jakub Předžáci Hoši 29 CZE 00:02:52 0m:42s
51 372 Kostanova Denisa Zaya Předžáci Dívky 13 SVK 00:02:52 0m:42s
52 284 Harzalli Kamélia Předžáci Dívky 14 CZE 00:02:52 0m:42s
53 270 Mrázová Adéla Předžáci Dívky 15 CZE 00:02:52 0m:42s
54 253 Havrankova Zuzana Předžáci Dívky 16 CZE 00:02:52 0m:42s
55 387 Veselá Viktorie Předžáci Dívky 17 CZE 00:02:53 0m:43s
56 341 Stolzová Aneta Benjamínci Dívky 4 CZE 00:02:53 0m:43s
57 519 Perousková Veronika Předžáci Dívky 18 CZE 00:02:53 0m:43s
58 380 Střeštík Robin Benjamínci Hoši 7 CZE 00:02:54 0m:44s
59 411 Housková Terezka Benjamínci Dívky 5 CZE 00:02:54 0m:44s
60 389 Vondruška Sofia Předžáci Dívky 19 CZE 00:02:55 0m:45s
61 453 Škachová Kateřina Benjamínci Dívky 6 CZE 00:02:56 0m:46s
62 202 Kulhanek Miki Předžáci Hoši 30 CZE 00:02:56 0m:46s
63 481 Macháček Jan Předžáci Hoši 31 CZE 00:02:57 0m:47s
64 312 Tomanec Lukáš Předžáci Hoši 32 CZE 00:02:58 0m:48s
65 440 Svobodová Laura Předžáci Dívky 20 CZE 00:02:58 0m:48s
66 150 Harant Kryštof Předžáci Hoši 33 CZE 00:02:59 0m:49s
67 194 Bodeček Michal Předžáci Hoši 34 CZE 00:02:59 0m:49s
68 393 Podešva Alex Benjamínci Hoši 8 CZE 00:02:59 0m:49s
69 517 Almásy Anna Benjamínci Dívky 7 CZE 00:03:00 0m:50s
70 465 Pěsta Josef Předžáci Hoši 35 CZE 00:03:00 0m:50s
71 489 Lejčková Elen Předžáci Dívky 21 CZE 00:03:01 0m:51s
72 346 Pospíšilová Anna Předžáci Dívky 22 CZE 00:03:03 0m:53s
73 201 Kulhanek Tonik Benjamínci Hoši 9 CZE 00:03:03 0m:53s
74 473 Švarcová Beata Benjamínci Dívky 8 CZE 00:03:03 0m:53s
75 500 Kasík Michal Benjamínci Hoši 10 CZE 00:03:04 0m:54s
76 141 Jurečka Mikuláš Benjamínci Hoši 11 CZE 00:03:04 0m:54s
77 210 Bodeček Martin Předžáci Hoši 36 CZE 00:03:04 0m:54s
78 205 Nemethová Magdaléna Předžáci Dívky 23 CZE 00:03:04 0m:54s
79 347 Hodačová Dominika Předžáci Dívky 24 CZE 00:03:05 0m:55s
80 186 Kvasnica Sebastian Předžáci Hoši 37 CZE 00:03:05 0m:55s
81 247 Ledecký Václav Benjamínci Hoši 12 CZE 00:03:06 0m:56s
82 415 Oppl František Benjamínci Hoši 13 CZE 00:03:06 0m:56s
83 458 Koubová Markétka Předžáci Dívky 25 CZE 00:03:06 0m:56s
84 431 Zorková Tereza Předžáci Dívky 26 CZE 00:03:07 0m:57s
85 350 Fatková Sofie Předžáci Dívky 27 CZE 00:03:07 0m:57s
86 242 Čerňanský Jan Benjamínci Hoši 14 CZE 00:03:07 0m:57s
87 518 Svatoš Štěpán Benjamínci Hoši 15 CZE 00:03:07 0m:57s
88 165 Stejskal Jonáš Předžáci Hoši 38 CZE 00:03:09 0m:59s
89 340 Stolzová Beata Benjamínci Dívky 9 CZE 00:03:09 0m:59s
90 405 Rynešová Elena Předžáci Dívky 28 CZE 00:03:09 0m:59s
91 324 Stierand Václav Předžáci Hoši 39 CZE 00:03:09 0m:59s
92 109 Dorschner David Předžáci Hoši 40 CZE 00:03:10 1m:0s
93 246 Němečková Aneta Benjamínci Dívky 10 CZE 00:03:10 1m:0s
94 424 Vondráček Pavel Benjamínci Hoši 16 CZE 00:03:11 1m:1s
95 383 Šíma Daniel Benjamínci Hoši 17 CZE 00:03:11 1m:1s
96 483 Lenkviková Vanesa Předžáci Dívky 29 CZE 00:03:11 1m:1s
97 373 Grejtakova Alexandra Předžáci Dívky 30 CZE 00:03:12 1m:2s
98 314 Stočes František Předžáci Hoši 41 CZE 00:03:13 1m:3s
99 448 Školařová Ivča Předžáci Dívky 31 CZE 00:03:13 1m:3s
100 358 Filipová Nikola Benjamínci Dívky 11 CZE 00:03:14 1m:4s

1 km

ZÁVODNÍKŮ

155

PRŮMĚRNÝ ČAS

3m:48s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

15.7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

3m:48s

PRŮMĚRNÝ VĚK

10.6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

POČASÍ

15.2 °C

MUŽŮ

76 startujících

ŽEN

79 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 8s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 316 Huml Jan Starší žáci 1 CZE 00:03:04 -
2 327 Bernat Jakub Starší žáci 2 CZE 00:03:05 0m:1s
3 160 Budín Jakub Starší žáci 3 CZE 00:03:07 0m:3s
4 345 Zobaník Adam Starší žáci 4 CZE 00:03:10 0m:6s
5 437 Šenk Filip Starší žáci 5 CZE 00:03:10 0m:6s
6 410 Zeman Bruno Starší žáci 6 CZE 00:03:10 0m:6s
7 375 Vitoul Tobiáš Mladší žáci 1 CZE 00:03:11 0m:7s
8 250 Kolář Filip Nejmladší žáci 1 CZE 00:03:11 0m:7s
9 153 Dobiáš Jan Nejmladší žáci 2 CZE 00:03:11 0m:7s
10 251 Kolář David Starší žáci 7 CZE 00:03:12 0m:8s
11 317 Humlová Eliška Mladší žákyně 1 CZE 00:03:12 0m:8s
12 367 Merhaut Tomáš Starší žáci 8 CZE 00:03:13 0m:9s
13 492 Svoboda Fabian Mladší žáci 2 CZE 00:03:14 0m:10s
14 260 Pešl Matěj Nejmladší žáci 3 CZE 00:03:16 0m:12s
15 361 Láníková Jůlie Mladší žákyně 2 CZE 00:03:17 0m:13s
16 200 Rojíková Linda Mladší žákyně 3 CZE 00:03:19 0m:15s
17 406 Ryneš Matyáš Mladší žáci 3 CZE 00:03:19 0m:15s
18 486 Babáček Lukáš Nejmladší žáci 4 CZE 00:03:21 0m:17s
19 330 Jeleneková Adéla Nejmladší žákyně 1 CZE 00:03:21 0m:17s
20 493 Svobodová Adriana Starší žákyně 1 CZE 00:03:22 0m:18s
21 102 Kleisová Sofie Mladší žákyně 4 CZE 00:03:22 0m:18s
22 115 Patras Marek Nejmladší žáci 5 CZE 00:03:23 0m:19s
23 342 Stolz Jan Nejmladší žáci 6 CZE 00:03:25 0m:21s
24 304 Fojtík Matyáš Nejmladší žáci 7 CZE 00:03:26 0m:22s
25 261 Štětková Alžběta Starší žákyně 2 CZE 00:03:27 0m:23s
26 233 Špačková Mia Nejmladší žákyně 2 CZE 00:03:29 0m:25s
27 366 Andel Jakub Nejmladší žáci 8 CZE 00:03:30 0m:26s
28 108 Jiřina Ondřej Nejmladší žáci 9 CZE 00:03:31 0m:27s
29 158 Šando Filip Mladší žáci 4 CZE 00:03:31 0m:27s
30 349 Fatka Jakub Nejmladší žáci 10 CZE 00:03:31 0m:27s
31 362 Raušová Emma Nejmladší žákyně 3 CZE 00:03:31 0m:27s
32 226 Šenolt Vojtěch Nejmladší žáci 11 CZE 00:03:32 0m:28s
33 305 Morovics Jan Nejmladší žáci 12 CZE 00:03:32 0m:28s
34 491 Portová Anna Mladší žákyně 5 CZE 00:03:32 0m:28s
35 156 Caletka Kryštof Nejmladší žáci 13 CZE 00:03:35 0m:31s
36 225 Vintrová Nikola Mladší žákyně 6 CZE 00:03:36 0m:32s
37 163 Šebestová Karolína Nejmladší žákyně 4 CZE 00:03:36 0m:32s
38 416 Rezler František Nejmladší žáci 14 CZE 00:03:36 0m:32s
39 313 Doupalová Barbora Nejmladší žákyně 5 CZE 00:03:37 0m:33s
40 460 Mihalovič Matěj Nejmladší žáci 15 CZE 00:03:37 0m:33s
41 371 Kostan Marcel Nejmladší žáci 16 SVK 00:03:37 0m:33s
42 408 Červená Rozálie Nejmladší žákyně 6 CZE 00:03:38 0m:34s
43 181 Škoda Jakub Starší žáci 9 CZE 00:03:39 0m:35s
44 325 Stierand Vojtěch Starší žáci 10 CZE 00:03:39 0m:35s
45 360 Hršelová Anna Nejmladší žákyně 7 CZE 00:03:39 0m:35s
46 320 Menger Pavel Mladší žáci 5 CZE 00:03:39 0m:35s
47 288 Kubínek Václav Mladší žáci 6 CZE 00:03:39 0m:35s
48 328 Bernatová Markéta Mladší žákyně 7 CZE 00:03:41 0m:37s
49 365 Zdechovská Eliška Nejmladší žákyně 8 CZE 00:03:41 0m:37s
50 454 Váverka Petr Mladší žáci 7 CZE 00:03:43 0m:39s
51 126 Procházková Terezka Mladší žákyně 8 CZE 00:03:43 0m:39s
52 351 Láníková Elen Nejmladší žákyně 9 CZE 00:03:43 0m:39s
53 344 Zobaníková Valérie Nejmladší žákyně 10 CZE 00:03:43 0m:39s
54 333 Pospíšil Michal Nejmladší žáci 17 CZE 00:03:43 0m:39s
55 192 Říhová Anna Mladší žákyně 9 CZE 00:03:43 0m:39s
56 277 Turková Daniela Nejmladší žákyně 11 CZE 00:03:45 0m:41s
57 301 Štanclová Anna Mladší žákyně 10 CZE 00:03:46 0m:42s
58 159 Budín David Nejmladší žáci 18 CZE 00:03:46 0m:42s
59 472 Duková Anna Nejmladší žákyně 12 CZE 00:03:46 0m:42s
60 21372 Šnajperk Ivan Nejmladší žáci 19 CZE 00:03:47 0m:43s
61 398 Reischig Filip Nejmladší žáci 20 CZE 00:03:47 0m:43s
62 214 Hamerníková Anna Nejmladší žákyně 13 CZE 00:03:47 0m:43s
63 162 Hurt Jakub Mladší žáci 8 CZE 00:03:47 0m:43s
64 157 Hančová Karolína Nejmladší žákyně 14 CZE 00:03:48 0m:44s
65 516 Valenta Robert Mladší žáci 9 CZE 00:03:49 0m:45s
66 378 Marešová Valerie Nejmladší žákyně 15 CZE 00:03:49 0m:45s
67 112 Hájek Vít Nejmladší žáci 21 CZE 00:03:49 0m:45s
68 331 Jelenek Adam Mladší žáci 10 CZE 00:03:49 0m:45s
69 243 Čerňanský Jakub Nejmladší žáci 22 CZE 00:03:49 0m:45s
70 300 Huml Filip Nejmladší žáci 23 CZE 00:03:50 0m:46s
71 466 Valoušková Hana Nejmladší žákyně 16 CZE 00:03:50 0m:46s
72 409 Zemanová Gréta Mladší žákyně 11 CZE 00:03:50 0m:46s
73 368 Merhaut Petr Mladší žáci 11 CZE 00:03:51 0m:47s
74 357 Štampachová Nela Starší žákyně 3 CZE 00:03:55 0m:51s
75 449 Puliková Natalie Starší žákyně 4 CZE 00:03:55 0m:51s
76 286 Hodačová Natálie Nejmladší žákyně 17 CZE 00:03:55 0m:51s
77 321 Menger David Nejmladší žáci 24 CZE 00:03:55 0m:51s
78 130 Brychová Julie Emily Nejmladší žákyně 18 CZE 00:03:55 0m:51s
79 496 Čížek David Nejmladší žáci 25 CZE 00:03:56 0m:52s
80 397 Reischig Matěj Starší žáci 11 CZE 00:03:57 0m:53s
81 295 Vacík Karel Nejmladší žáci 26 CZE 00:03:58 0m:54s
82 191 Švecová Lada Nejmladší žákyně 19 CZE 00:03:59 0m:55s
83 381 Paul Adam Mladší žáci 12 CZE 00:04:00 0m:56s
84 182 Dominová Anika Mladší žákyně 12 CZE 00:04:00 0m:56s
85 208 Kysela Jan Mladší žáci 13 CZE 00:04:02 0m:58s
86 513 Sádecký Michal Nejmladší žáci 27 CZE 00:04:02 0m:58s
87 455 Váverka Miroslav Nejmladší žáci 28 CZE 00:04:02 0m:58s
88 299 Ježková Barbora Mladší žákyně 13 CZE 00:04:03 0m:59s
89 468 Škachová Michaela Nejmladší žákyně 20 CZE 00:04:03 0m:59s
90 474 Paruzek Adam Nejmladší žáci 29 CZE 00:04:03 0m:59s
91 363 Paul Václav Nejmladší žáci 30 CZE 00:04:04 1m:0s
92 199 Ježková Dominika Nejmladší žákyně 21 CZE 00:04:04 1m:0s
93 298 Ježková Kateřina Mladší žákyně 14 CZE 00:04:04 1m:0s
94 173 Zemanová Majda Nejmladší žákyně 22 CZE 00:04:05 1m:1s
95 506 Mrázová Vanessa Mladší žákyně 15 CZE 00:04:05 1m:1s
96 273 Gřešková Lucie Nejmladší žákyně 23 CZE 00:04:06 1m:2s
97 434 Lukeš Martin Starší žáci 12 CZE 00:04:07 1m:3s
98 370 Kafka Matěj Nejmladší žáci 31 CZE 00:04:09 1m:5s
99 178 Švecová Helena Mladší žákyně 16 CZE 00:04:10 1m:6s
100 482 Dominová Karin Mladší žákyně 17 CZE 00:04:11 1m:7s

13km

ZÁVODNÍKŮ

1419

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:34m:1s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

8.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

7m:13s

PRŮMĚRNÝ VĚK

36.7 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

10 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

71 let

POČASÍ

15.2 °C

MUŽŮ

670 startujících

ŽEN

749 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 11m:39s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 11202 Toman František Muži 19-39 let 1 CZE 00:52:57 -
2 10007 Teska Ondřej Muži 19-39 let 2 CZE 00:53:28 0m:31s
3 10002 Steklý Radek Muži 40-49 let 1 CZE 00:54:36 1m:39s
4 10008 Tall Pavel Muži 50-59 let 1 CZE 00:56:24 3m:27s
5 11136 Masopust Vladimír Muži 19-39 let 3 CZE 00:56:40 3m:43s
6 10005 Klíma Lukáš Muži 19-39 let 4 CZE 00:56:49 3m:52s
7 11076 Svoboda Robert Muži 40-49 let 2 CZE 00:57:04 4m:7s
8 10006 Holomoucký Adam Muži 19-39 let 5 CZE 00:58:08 5m:11s
9 11587 Kučera Jiří Muži 19-39 let 6 CZE 00:58:16 5m:19s
10 10004 Fiala Andrej Muži 19-39 let 7 CZE 00:59:07 6m:10s
11 11226 Burda Tomáš Muži 19-39 let 8 CZE 00:59:52 6m:55s
12 11285 Sádlo Josef Muži 40-49 let 3 CZE 01:00:00 7m:3s
13 11083 Kvarta Slavomir Muži 40-49 let 4 SVK 01:00:16 7m:19s
14 11514 Machytka Matěj Muži 19-39 let 9 CZE 01:01:16 8m:19s
15 11160 Zídka Aleš Muži 19-39 let 10 CZE 01:01:44 8m:47s
16 12857 Hubinger Jakub Muži 40-49 let 5 CZE 01:02:12 9m:15s
17 11051 Haník Zdeněk Muži 19-39 let 11 CZE 01:02:50 9m:53s
18 11150 Pršala Pavel Muži 40-49 let 6 CZE 01:03:02 10m:5s
19 11024 Sára Petr Muži 40-49 let 7 CZE 01:03:02 10m:5s
20 11384 Brzobohatý Tomáš Muži do 18 let 1 CZE 01:03:10 10m:13s
21 11545 Pospíšil Jakub Muži 19-39 let 12 CZE 01:03:22 10m:25s
22 11086 Cerman Ivo Muži 19-39 let 13 CZE 01:03:34 10m:37s
23 11110 Šulc Miroslav Muži 50-59 let 2 CZE 01:03:49 10m:52s
24 11246 Levý Martin Muži 19-39 let 14 CZE 01:04:03 11m:6s
25 11397 Mrázek Tomáš Muži 19-39 let 15 CZE 01:04:06 11m:9s
26 11387 Holomoucký Tomáš Muži 40-49 let 8 CZE 01:04:22 11m:25s
27 12856 Adámek Filip Muži 19-39 let 16 CZE 01:04:27 11m:30s
28 11526 Procházková Markéta Ženy 19-39 let 1 CZE 01:04:36 11m:39s
29 11127 Zelený David Muži 40-49 let 9 CZE 01:04:38 11m:41s
30 11310 Canini Marek Muži 19-39 let 17 CZE 01:04:45 11m:48s
31 11117 Kovář Jiří Muži 19-39 let 18 CZE 01:04:45 11m:48s
32 11333 Šrámek Jiří Muži 19-39 let 19 CZE 01:04:51 11m:54s
33 11212 Hurych Vladimír Muži 19-39 let 20 CZE 01:05:06 12m:9s
34 10010 Tesař Milan Muži 40-49 let 10 CZE M+M 01:05:06 12m:9s
35 12798 Dvorak Petr Muži 19-39 let 21 CZE 01:05:10 12m:13s
36 11026 Čumpelík Marek Muži do 18 let 2 CZE 01:05:10 12m:13s
37 11700 Hejda Jan Muži 19-39 let 22 CZE 01:05:15 12m:18s
38 11240 Berger Stanislav Muži 19-39 let 23 CZE 01:05:42 12m:45s
39 11266 Synek Jiří Muži 40-49 let 11 CZE 01:05:59 13m:2s
40 11345 Kuťková Katarína Ženy 19-39 let 2 CZE 01:06:08 13m:11s
41 11516 Lorenc David Muži 19-39 let 24 CZE 01:06:54 13m:57s
42 11334 Svicka Tomas Muži 19-39 let 25 CZE 01:06:55 13m:58s
43 11222 Jurová Barbora Ženy 19-39 let 3 CZE 01:07:30 14m:33s
44 11351 Štefanides Dávid Muži 19-39 let 26 SVK 01:07:35 14m:38s
45 12843 Olšová Veronika Ženy 19-39 let 4 CZE 01:07:57 15m:0s
46 12870 Malovcová Monika Ženy 19-39 let 5 CZE 01:07:58 15m:1s
47 11027 Eliášová Šárka Ženy 40-49 let 1 CZE Barbaři 01:08:07 15m:10s
48 11374 Svoboda Miroslav Muži 40-49 let 12 CZE 01:08:13 15m:16s
49 11500 Dufek Milan Muži 40-49 let 13 CZE 01:08:13 15m:16s
50 11194 Leitner Eric Muži 19-39 let 27 ARG 01:08:20 15m:23s
51 11113 Husár Pavol Muži 50-59 let 3 SVK 01:08:24 15m:27s
52 11067 Hekrle Pavel Muži 19-39 let 28 CZE 01:08:32 15m:35s
53 11354 Indra Daniel Muži do 18 let 3 CZE 01:08:35 15m:38s
54 11153 Klíma Jaroslav Muži 19-39 let 29 CZE 01:08:38 15m:41s
55 11355 Indra Marek Muži 40-49 let 14 CZE 01:08:39 15m:42s
56 11218 Pruša Michal Muži 19-39 let 30 CZE 01:08:48 15m:51s
57 11025 Frič Martin Muži 19-39 let 31 CZE 01:08:59 16m:2s
58 11570 Holub Adam Muži 19-39 let 32 CZE 01:09:01 16m:4s
59 11173 Kubiasová Kateřina Ženy 40-49 let 2 CZE 01:09:01 16m:4s
60 11217 Kosinová Barbora Ženy 19-39 let 6 CZE 01:09:16 16m:19s