ZÁVODNÍKŮ

237

PRŮMĚRNÝ ČAS

46m:28s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

3.9km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

15m:29s

MUŽŮ

179 startujících

ŽEN

58 startujících

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1000 Šinkovský Roman M2 1 #GLADIATORRACETEAM 00:19:09 -
2 11 Barna Martin M 1 Ždimiators 00:21:44 2m:34s
3 24 Beran Lukáš M 2 Spartan gym 00:21:55 2m:45s
4 45 Hlava Roman M2 2 #GLADIATORRACETEAM 00:22:10 3m:0s
5 88 Dušek Michal M 3 00:22:25 3m:15s
6 1 Babušková Stanislava Z2 1 #GLADIATORRACETEAM 00:22:49 3m:39s
7 3 Duchoň Mišo M 4 ETOS Slovakia 00:22:50 3m:40s
8 6 Bukvai Miloš M 5 Extreme Obstacle Runners 00:22:58 3m:48s
9 12 Ždímal Michal M 6 Ždimiators 00:22:59 3m:49s
10 9 Cimler Jiří Soukupová Vendula MIX 1 Gladiators 00:23:09 3m:59s
11 225 Štraub David M 7 Fénix Plzeň 00:23:26 4m:16s
12 218 Volenec Antonín M 8 Wild Team 00:24:01 4m:51s
13 99 Sonda Martin M2 3 SVVAT 00:24:14 5m:4s
14 905 Bouska Matěj M 9 #GLADIATORRACETEAM 00:24:40 5m:30s
15 50 Buben Václav M 10 00:24:41 5m:31s
16 77 Blažková Helena Z 1 CEE Logistics 00:24:49 5m:39s
17 204 Surý Josef M 11 Barbarian extreme team 00:26:07 6m:57s
18 13 Kecina Tomáš M2 4 #GLADIATORRACETEAM 00:26:10 7m:0s
19 919 Veselý Slávek M 12 #GLADIATORRACETEAM 00:26:12 7m:2s
20 54 Chocholouš Tomáš M 13 00:26:28 7m:19s
21 198 Marčík Vlastimil M2 5 00:26:31 7m:21s
22 34 Říha Zdeněk M 14 #GLADIATORRACETEAM 00:27:38 8m:28s
23 67 Repiský Tomáš M 15 00:27:38 8m:28s
24 51 Dvořáková Veronika Z 2 EXTRA Brno 00:28:18 9m:8s
25 179 Korytova Kateřina Z2 2 Gladiatorrace team 00:28:39 9m:29s
26 65 Jelínek Jaromír M2 6 00:28:58 9m:48s
27 2 Karásek Tomáš M2 7 BC REBEL 00:29:02 9m:52s
28 93 Moupic Jan M2 8 00:29:04 9m:54s
29 233 Čermák Petr M 16 00:29:24 10m:14s
30 201 Janda Martin M2 9 Magor gym Varnsdorf 00:29:25 10m:15s
31 188 Bartels Andy M 17 No_Burpees 00:29:32 10m:22s
32 177 Vavřička Stanislav JM 1 #GLADIATORRACETEAM 00:29:34 10m:24s
33 224 Strejcovská Dominika Z 3 00:29:46 10m:36s
34 230 Hýř Tomáš M 18 00:30:10 11m:0s
35 4 Magula Miloš M 19 HEROES OCR Team Slovakia 00:30:10 11m:0s
36 80 Jansen Martin M 20 00:30:15 11m:5s
37 110 Věchetová Monika Z 4 00:31:22 12m:12s
38 176 Procházka Daniel M 21 SDH Chlumětín 00:31:28 12m:18s
39 114 Pohořalá Martina Z2 3 Gladiatorraceteam 00:32:09 12m:59s
40 144 Malinová Staňka Z 5 Run4fun - Milan Janata team 00:32:11 13m:1s
41 97 Blahutová Barbora Klement Oldřich MIX 2 SVVAT 00:32:13 13m:3s
42 66 Klaška Martin M 22 #GLADIATORRACETEAM 00:32:24 13m:14s
43 82 Chromý David M 23 Extra Brno 00:32:31 13m:21s
44 25 Svobodová Klára Z 6 00:32:33 13m:23s
45 215 Balek Jan M 24 Bohemia 00:32:47 13m:37s
46 76 Stiska Petr M 25 00:32:48 13m:38s
47 5 Příhodová Pavlína Z2 4 #GLADIATORRACETEAM 00:32:57 13m:47s
48 23 NÉMA Tibor M2 10 #GLADIATORRACETEAM 00:33:24 14m:14s
49 908 Malý Daniel Tarnóczy Kateřina MIX 3 00:33:30 14m:20s
50 103 Šrámek Dobroslav Šturmová Jana MIX 4 Lanáčovci 00:33:41 14m:31s
51 75 Grau Jakub M 26 00:33:51 14m:41s
52 55 Greibig Michaela Kasche Denny MIX 5 OCR Munich 00:34:24 15m:15s
53 10 Šumelda ivan M 27 Ždimiators 00:34:38 15m:28s
54 903 Hanousková Lenka Valášek Jaroslav MIX 6 #GLADIATORRACETEAM 00:34:51 15m:41s
55 123 Kolb Antonín M 28 Esquadra 00:35:14 16m:4s
56 128 Bouma Lukáš M 29 00:35:19 16m:9s
57 907 Jirásková Šárka Z 7 SRTG Pardubice 00:35:21 16m:11s
58 64 Jelínková Dagmar Z2 5 RUN magazine team 00:35:25 16m:15s
59 124 Rychnovský Jan M 30 Esquadra 00:35:31 16m:21s
60 35 Rohla Milan M2 11 COSTE czech 00:35:33 16m:23s
61 205 Zbránek Daniel M 31 00:35:35 16m:26s
62 220 Krejčík Luboš M2 12 Veselé volno 00:35:48 16m:39s
63 84 Pávek Petr M 32 00:35:54 16m:44s
64 226 Michalová Vendula MIX 7 00:36:49 17m:39s
65 140 Počekajla Vladimír M 33 00:37:06 17m:56s
66 59 Volšická Barbora Z 8 00:37:37 18m:27s
67 32 Potěšil Roman M 34 TSdesign 00:37:40 18m:31s
68 211 Zeman Jaroslav M2 13 JACKERMANN 00:37:48 18m:38s
69 904 Čihák Martin M 35 #GLADIATORRACETEAM 00:37:49 18m:39s
70 164 MARTINEK PAVEL M 36 00:37:59 18m:50s
71 912 Šedivá Iva Z 9 00:38:03 18m:53s
72 81 Večeřa Jan M 37 OCR Runners Olomouc 00:38:05 18m:55s
73 56 Mráček Jiří M 38 00:38:14 19m:4s
74 86 Křivka Martin M2 14 00:38:17 19m:8s
75 170 Perthen Ervín M2 15 00:38:39 19m:29s
76 72 Křivková Martina JZ 1 00:38:40 19m:30s
77 92 Loskot Karel M2 16 00:38:46 19m:36s
78 105 Kuncl Martin M 39 J.Elita 00:39:00 19m:50s
79 902 Rozehnalová Ivana Z2 6 00:39:09 19m:59s
80 36 Hyhlík František M 40 00:39:15 20m:6s
81 156 Červenka Martin M 41 00:39:17 20m:7s
82 139 Beneš Petr M2 17 JEDNICKY 00:39:20 20m:10s
83 107 Moravec Jakub M 42 00:39:30 20m:20s
84 190 Hofman Daniel M 43 00:40:01 20m:51s
85 108 Krátký Pavel M 44 Narušené Myšlení 00:40:02 20m:53s
86 227 Miltner Milan M 45 Narušené myšlení 00:40:15 21m:5s
87 206 Junková Markéta Junek Vladimír MIX 8 00:40:22 21m:12s
88 217 Kabourek Jiri M 46 Barbarian extreme tem 00:40:57 21m:47s
89 199 Maloch Aleš M2 18 PEPINA TEAM RUDNÍK 00:41:00 21m:51s
90 162 Ridl Jan M2 19 00:41:01 21m:51s
91 920 Roc Jakub M 47 # 00:41:14 22m:4s
92 150 Volek Pavel Šedivá Hana MIX 9 00:41:32 22m:23s
93 21 Kysilka Ondra M 48 00:41:35 22m:25s
94 910 Pastrňák Pavel M 49 00:41:54 22m:44s
95 43 Kobosil Karel Kolomá Kateřina Karla Kolomá MIX 10 želvy na úprku 00:41:55 22m:46s
96 49 Hošek Jakub M 50 00:41:56 22m:46s
97 26 Rapčan Ladislav M 51 00:42:16 23m:6s
98 48 Mlynařík Josef M2 20 00:42:30 23m:21s
99 44 Dlouhý Martin M 52 Želvy na úprku 00:42:31 23m:21s
100 37 Haraga Petra Z 10 BŽB/SRTG Kutná Hora 00:42:33 23m:23s

Zdroj: Sport Base