Hobby

ZÁVODNÍKŮ

608

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:57m:11s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31.8 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

64 let

POČASÍ

22.3 °C

MUŽŮ

364 startujících

ŽEN

244 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 9m:49s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2024 Hanyk Lukáš 1 CZE 00:55:50 -
2 1336 Žůrek Jakub 2 CZE 01:02:37 6m:47s
3 1062 Hýl Michal 3 CZE Defenders Athlete 01:04:14 8m:24s
4 1866 Hrubý Jan 4 CZE 01:04:27 8m:37s
5 1018 Marfláková Iveta 1 CZE 01:05:39 9m:49s
6 1064 Chrobok Jiří 5 CZE 01:06:28 10m:38s
7 1065 Chudík Jan 6 CZE 01:06:47 10m:57s
8 1071 Paldus Jan 7 CZE Defenders Athlete 01:06:55 11m:5s
9 1703 Mello Jakub 8 CZE 01:07:15 11m:25s
10 1047 Volna Svatava 2 CZE 01:07:37 11m:47s
11 1921 Jelínek David 9 CZE Mladí a krásní 01:07:56 12m:6s
12 1858 Cicha Klára 3 CZE EndGame 01:09:08 13m:18s
13 1282 Hrazdílek Jiří 10 CZE 01:10:05 14m:15s
14 1045 Tulinský Lubomír 11 CZE 01:11:06 15m:16s
15 1702 Melecký Radovan 12 CZE Dairy4fun 01:11:14 15m:24s
16 1222 Holaň Dominik 13 CZE STATEČNÍ ČUNÍCI 01:12:47 16m:57s
17 1079 Šumský Petr 14 CZE 01:13:50 18m:0s
18 1017 Marflák Michal 15 CZE 01:14:02 18m:12s
19 1826 Majchrák Pavol 16 SVK IDC Boys 01:14:09 18m:19s
20 1025 Návrat Jan 17 CZE 01:14:39 18m:49s
21 1711 Ruffer jan 18 CZE Dairy4fun 01:15:02 19m:12s
22 1740 Hollander Nitzan 19 CZE International 01:15:33 19m:43s
23 1360 Kotala Jakub 20 CZE 01:15:45 19m:55s
24 1877 Kusák Tomáš 21 CZE EndGame 01:15:53 20m:3s
25 1031 Pouč Petr 22 CZE 01:16:09 20m:19s
26 2047 Hibler David 23 CZE 01:16:11 20m:21s
27 1689 Kolarovský Lukáš 24 CZE Dairy4fun 01:16:52 21m:2s
28 1737 Helebrant Ivo 25 CZE International 01:16:55 21m:5s
29 1067 Motyčka Roman 26 CZE 01:17:04 21m:14s
30 1015 Lenomar Kamil 27 CZE 01:17:08 21m:18s
31 1234 Luzar Ondřej 28 CZE 01:17:44 21m:54s
32 1396 Válek Josef 29 CZE 01:17:50 22m:0s
33 1910 Bujok Pavel 30 CZE 01:18:09 22m:19s
34 2033 MLÝNEK JIŘÍ DAVID 31 CZE 01:18:11 22m:21s
35 1787 Wijacki Dominik 32 CZE 01:18:14 22m:24s
36 1901 Štirba Andrzej 33 CZE EndGame 01:18:26 22m:36s
37 1733 Bakalík Tomáš 34 CZE 01:18:28 22m:38s
38 1452 Ševčík Pavel 35 CZE 01:18:28 22m:38s
39 1705 Ohnheiserová Lucie 4 CZE BUBLIFUCI 01:18:56 23m:6s
40 2037 PANÁČ VOJTĚCH 36 CZE 01:19:00 23m:10s
41 1258 Szczypková Natálie 5 CZE 01:19:01 23m:11s
42 1691 Kořený Jakub 37 CZE Dairy4fun 01:19:12 23m:22s
43 1987 Kozelský Ondřej 38 CZE Legie Zdeňka pospíšila 01:19:18 23m:28s
44 1075 Tomšů Martin 39 CZE 01:20:33 24m:43s
45 1279 Haupt Tomáš 40 CZE 01:20:35 24m:45s
46 1854 Ballarin Jiří 41 CZE SRDCAŘI LASSA 01:20:41 24m:51s
47 1903 Ticháček Sebastian 42 CZE SRDCAŘI LASSA 01:20:41 24m:51s
48 1777 Škodík Libor 43 CZE 01:20:42 24m:52s
49 1364 Czaky Tomáš 44 CZE D3SOFT 01:20:48 24m:58s
50 2049 Máchová Kateřina 6 CZE 01:20:53 25m:3s
51 1053 Bonček Ondřej 45 CZE Defenders Athlete 01:21:03 25m:13s
52 1990 Kunz Adam 46 CZE Legie Zdeňka pospíšila 01:21:11 25m:21s
53 1453 Staněk Ondřej 47 CZE 01:21:15 25m:25s
54 1030 Ponížil Michal 48 CZE 01:21:21 25m:31s
55 1965 Waloszek Roman 49 CZE Mladí a krásní 01:21:25 25m:35s
56 1057 Fusek Daniel 50 CZE HMSgang 01:21:39 25m:49s
57 1875 Kovačič Jan 51 CZE EndGame 01:21:57 26m:7s
58 1330 Vévodová Pavlína 7 CZE 01:22:13 26m:23s
59 1764 Pavlorek Michal 52 CZE International 01:23:08 27m:18s
60 1010 Kilian Daniel 53 CZE 01:23:13 27m:23s
61 1930 Kubíček René 54 CZE AZ 2005 01:23:22 27m:32s
62 1558 Kociánová Eliška 8 CZE 01:23:24 27m:34s
63 1676 Honeš Petr 55 CZE Dairy4fun 01:23:27 27m:37s
64 1397 Válek Zdeněk 56 CZE 01:23:29 27m:39s
65 1249 Pitucha Jakub 57 CZE STATEČNÍ ČUNÍCI 01:23:35 27m:45s
66 1575 Poloch Martin 58 CZE Hella 01:23:44 27m:54s
67 1725 Bartoň Filip 59 CZE 01:23:48 27m:58s
68 1216 Fojtík Adam 60 CZE 01:24:29 28m:39s
69 1564 MALEŇÁK VOJTĚCH 61 CZE 01:24:31 28m:41s
70 1731 Cooney Drew 62 CZE International 01:24:48 28m:58s
71 1717 Šír Milan 63 CZE Dairy4fun 01:25:14 29m:24s
72 1133 Seifertová Veronika 9 CZE 01:27:04 31m:14s
73 1995 Mapp Andrew 64 CZE 01:27:29 31m:39s
74 1962 VADOVIČ Michal 65 CZE AZ 2005 01:27:43 31m:53s
75 1674 Hitka Štefan 66 CZE Vyplašená jednotka 01:27:47 31m:57s
76 1462 Vicherek Tomáš 67 CZE 01:27:59 32m:9s
77 1590 Válek Dalibor 68 CZE 01:28:00 32m:10s
78 2043 Szmeková Aneta 10 CZE Invaze 01:28:01 32m:11s
79 1182 Minarčík Tomáš 69 CZE SK Černé plíce E 01:28:11 32m:21s
80 1146 Žák Roman 70 CZE 01:28:21 32m:31s
81 1217 Fojtík Jan 71 CZE 01:28:37 32m:47s
82 1904 Tomášek Marek 72 CZE SRDCAŘI LASSA 01:28:50 33m:0s
83 1863 Dýčka Martin 73 CZE SRDCAŘI LASSA 01:28:50 33m:0s
84 1913 Dudáš Martin 74 CZE 01:29:49 33m:59s
85 1916 Flašar Patrik 75 CZE 01:29:49 33m:59s
86 1923 Kaluza Ales 76 CZE Mladí a krásní 01:30:13 34m:23s
87 1178 Malyška Miroslav 77 CZE SK Černé plíce E 01:30:25 34m:35s
88 1550 Hrazdira Vít 78 CZE Hella 01:30:55 35m:5s
89 1208 Capka Vlastimil 79 CZE 01:31:20 35m:30s
90 1099 Foltýnová Šárka 11 CZE 01:31:25 35m:35s
90 1125 Piechurová Petra 11 CZE 01:31:25 35m:35s
92 1322 Sýkora Adam 80 CZE SRTG Ostrava 01:31:29 35m:39s
93 1074 Plihal Antonin 81 CZE BYSTROŇ GROUP 01:31:46 35m:56s
94 1080 Švaniga Leoš 82 CZE BYSTROŇ GROUP 01:31:48 35m:58s
95 1078 Šimák Miroslav 83 CZE BYSTROŇ GROUP 01:31:50 36m:0s
96 1049 Zemanová Táňa 13 CZE 01:32:04 36m:14s
97 1947 Rašková Eva 14 CZE 01:32:37 36m:47s
98 1839 Smaza Adam 84 CZE IDC Boys 01:32:43 36m:53s
99 1668 Frydrych Jan 85 CZE Dairy4fun 01:33:01 37m:11s
100 1060 Grasserová Karin 15 CZE BYSTROŇ GROUP 01:33:12 37m:22s

Sport

ZÁVODNÍKŮ

453

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:39m:47s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

13 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

56 let

POČASÍ

22.3 °C

MUŽŮ

337 startujících

ŽEN

116 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 42m:36s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1038 Suszka Tomáš 1 CZE 01:11:58 -
2 1046 Velička Aleš 2 CZE 01:16:27 4m:29s
3 1048 Zeman Marek 3 CZE 01:24:39 12m:41s
4 1104 Hon Štěpán 4 CZE Upgraded 01:31:53 19m:55s
5 1678 Hotař Marek 5 CZE 01:32:19 20m:21s
6 1020 Minarčík Oldřich 6 CZE 01:32:40 20m:42s
7 1969 Carbol Ladislav 7 CZE Insania Team 01:37:22 25m:24s
8 1113 Kantor Petr 8 CZE rocketmen 01:38:07 26m:9s
9 1026 Opršal Martin 9 CZE ZERO 01:38:15 26m:17s
10 1150 Buba Ondřej 10 CZE SK Černé plíce B 01:38:18 26m:20s
11 1033 Ptáček Pavel 11 CZE ZERO 01:39:20 27m:22s
12 1050 Žvatora Michal 12 CZE 01:42:01 30m:3s
13 1011 Kolarcik Petr 13 CZE 01:42:19 30m:21s
14 1818 Košař František 14 CZE 01:42:36 30m:38s
15 1231 Volný Tomáš 15 CZE Fit4Health 01:43:07 31m:9s
16 1089 Břemek Michal 16 CZE 01:43:21 31m:23s
17 1083 bartos michal 17 CZE The rubber hammers 01:43:59 32m:1s
18 1117 Mello Roman 18 CZE Ekova 01:44:09 32m:11s
19 1109 Chlupatý Josef 19 CZE rocketmen 01:46:10 34m:12s
20 2052 Bořuta Richard 20 CZE 01:47:03 35m:5s
21 1640 Raus Karel 21 CZE black stone 01:47:23 35m:25s
22 1027 Pařenica Přemysl 22 CZE 01:47:56 35m:58s
23 1034 Riedel Lukáš 23 CZE ZERO 01:48:22 36m:24s
24 1135 Slívka Roman 24 CZE Upgraded 01:48:24 36m:26s
25 1170 Kučera Roman 25 CZE srtgFM 01:48:41 36m:43s
26 1997 Mlečko Marek 26 CZE 01:48:45 36m:47s
27 1014 Kusý Roman 27 CZE 01:48:48 36m:50s
28 2051 Jaroš Petr 28 CZE 01:48:53 36m:55s
29 1809 Homola Ondřej 29 CZE 01:49:00 37m:2s
30 1024 Mušálek David 30 CZE Démoni 01:49:02 37m:4s
31 1729 Brož Lukáš 31 CZE 01:49:51 37m:53s
32 1908 Wittek Michael 32 CZE 01:50:07 38m:9s
33 1695 Kubala Miroslav 33 CZE 01:50:09 38m:11s
34 1159 Jaskiewicz Petr 34 CZE SK Černé plíce B 01:50:19 38m:21s
35 1012 Krayzel Radim 35 CZE 01:52:17 40m:19s
36 1435 Melotík Lukáš 36 CZE 01:52:38 40m:40s
37 1592 Veselý Petr 37 CZE 01:52:54 40m:56s
38 1032 Ptáček Liboslav 38 CZE ZERO 01:53:33 41m:35s
39 1006 Házi Marek 39 CZE Démoni 01:54:00 42m:2s
40 1157 Houdek Martin 40 CZE srtgFM 01:54:02 42m:4s
41 1158 Janočko Pavel 41 CZE SK Černé plíce B 01:54:34 42m:36s
42 1489 Ondrašíková Lenka 1 CZE 01:54:34 42m:36s
43 1136 Šén Ivan 42 CZE Ekova 01:54:56 42m:58s
44 1111 Juřica Pavel 43 CZE 01:55:04 43m:6s
45 1021 Moocová Sylvie 2 CZE ZERO 01:55:49 43m:51s
46 1101 Gelnar Adam 44 CZE Upgraded 01:55:56 43m:58s
47 1906 Turon Martin 45 CZE 01:55:57 43m:59s
48 1118 Mervart Tomáš 46 CZE 01:56:12 44m:14s
49 1152 Fajman Marek 47 CZE srtgFM 01:56:36 44m:38s
50 1070 Němec Jiří 48 CZE 01:56:43 44m:45s
51 1008 Jedlička Petr 49 CZE 01:56:54 44m:56s
52 1197 Štefko Robert 50 CZE srtgFM 01:57:44 45m:46s
53 1416 Jakl Filip 51 CZE 01:57:47 45m:49s
54 1741 Hořín Daniel 52 CZE 01:58:54 46m:56s
55 1300 Kubín Roman 53 CZE 01:59:00 47m:2s
56 1181 Metelka Ondřej 54 CZE SK Černé plíce B 01:59:26 47m:28s
57 1244 Ondráček Hynek 55 CZE 01:59:35 47m:37s
58 1650 Ševčík Daniel 56 CZE 01:59:39 47m:41s
59 2053 Bystroň Tomáš 57 CZE 01:59:50 47m:52s
60 1087 Blokša Richard 58 CZE Upgraded 02:00:11 48m:13s
61 1090 Cigan Petr 59 CZE 02:00:24 48m:26s
62 1084 Belavý Ondřej 60 CZE 02:00:27 48m:29s
63 1226 Karch Radek 61 CZE Fit4Health 02:00:37 48m:39s
64 1108 Chalcař Jiří 62 CZE rocketmen 02:00:40 48m:42s
65 1225 Kahánek Jan 63 CZE 02:00:58 49m:0s
66 1323 Šeděnka Richard 64 CZE Los Rapidos 02:01:02 49m:4s
67 1604 Bubeník Marcel 65 CZE 02:01:28 49m:30s
68 1028 Pavelek David 66 CZE Scolliery 02:01:45 49m:47s
69 1088 Bogocz Michael 67 CZE rocketmen 02:02:00 50m:2s
70 1096 Džubas Stanislav 68 CZE Ekova 02:02:05 50m:7s
71 1214 Duda Aleš 69 CZE Fit4Health Sport 02:02:07 50m:9s
72 1999 Novotný Tomáš 70 CZE Insania Team 02:02:45 50m:47s
73 1428 Kubát Roman 71 CZE 02:02:58 51m:0s
74 1016 Majer Richard 72 CZE Scolliery 02:03:03 51m:5s
75 1023 Mozga Robin 73 CZE Scolliery 02:03:34 51m:36s
76 1403 Adámek Antonín 74 CZE 02:03:52 51m:54s
77 1127 Podzemný Martin 75 CZE Twins&Cross 02:04:14 52m:16s
78 1126 Podzemný Petr 76 CZE Twins&Cross 02:04:14 52m:16s
79 1129 Pravec Jan 77 CZE Twins&Cross 02:04:14 52m:16s
80 1242 Niemiec Michal 78 CZE Assíci 02:04:25 52m:27s
81 2050 Kahler Denis 79 CZE 02:04:29 52m:31s
82 1121 Orkáč Radomír 80 CZE Všecko for legrác 02:04:31 52m:33s
83 1499 Kocich Pavel 81 CZE 02:05:04 53m:6s
84 1022 Pohl Přemysl 82 CZE Scolliery 02:05:16 53m:18s
85 1173 Kučerová Lucia 3 CZE srtgFM 02:06:16 54m:18s
86 1232 Kylián Martin 83 CZE Fit4Health Sport 02:06:28 54m:30s
87 2012 Timčák Patrik 84 CZE 02:07:11 55m:13s
88 1132 Ryška Jan 85 CZE 02:07:17 55m:19s
89 1040 Šplíchal Martin 86 CZE 02:07:34 55m:36s
90 1176 Machálek David 87 CZE SK Černé plíce C 02:08:45 56m:47s
91 1155 Herman Vítězslav 88 CZE Hoprdox 02:08:46 56m:48s
92 1477 Čáp Vladimír 89 CZE Školáci 02:09:01 57m:3s
93 1190 Reček Petr 90 CZE SK Černé plíce C 02:09:15 57m:17s
94 1581 Schmidt pavel 91 CZE 02:09:17 57m:19s
95 1131 Robenek Jan 92 CZE Upgraded 02:09:37 57m:39s
96 1936 Navratil Josef 93 CZE 02:09:51 57m:53s
97 1543 Galiova Inge 4 CZE 02:10:09 58m:11s
98 1312 Petřík Vítězslav 94 CZE RUNTWO 02:10:14 58m:16s
99 1283 Hudík Zbyněk 95 CZE RUNTWO 02:10:15 58m:17s
100 1037 Řeha Jiří 96 CZE Démoni 02:10:16 58m:18s

Zdroj: On line System