ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:51m:39s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

55 let

MUŽŮ

1121 startujících

ŽEN

379 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 11m:9s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 7456 Žiška Peter Elite Muži 1 00:46:16 -
2 6202 Milata Patrik Elite Muži 2 00:47:19 1m:3s
3 1408 Haviarik Jakub Elite Muži 3 00:48:20 2m:4s
4 6577 Pospíšil Richard Elite Muži 4 Extreme Obstacle Runners 00:48:51 2m:35s
5 6854 Szabó Dávid Elite Muži 5 00:49:12 2m:56s
6 6128 Martyin László Elite Muži 6 SRTG-Budapest 15+ 00:51:20 5m:4s
7 6446 Lauko Igor Elite Muži 7 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:51:53 5m:37s
8 605 Balhási Ákos Elite Muži 8 00:52:15 5m:59s
9 6552 Planeta Štefan Elite Muži 9 Extreme Obstacle Runners 00:52:15 5m:59s
10 1157 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 1 00:53:14 6m:58s
11 1545 Matúš Ildža Age Group Men 18-24 1 00:53:48 7m:32s
12 7377 Meszáros Laszlo Age Group Men 30-39 2 00:54:53 8m:37s
13 1507 Horváth Róbert Elite Muži 10 SRTG-Budapest 15+ 00:54:59 8m:43s
14 6508 Pavlík Michal Elite Muži 11 00:55:10 8m:54s
15 6445 Pagáč Daniel Elite Muži 12 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:56:44 10m:28s
16 1409 Haviarik Roman Age Group Men 40-49 1 00:56:51 10m:35s
17 6195 Miklovicz Gabor Elite Muži 13 Triacto HUNbreakable Team 00:57:02 10m:46s
18 7372 Voráčková Adéla Elite Ženy 1 00:57:25 11m:9s
19 6332 Nárai Dániel Open Muži 1 SRTG-Szombathely 4+ 00:58:03 11m:47s
20 6312 Nagy Kornel Age Group Men 30-39 3 00:58:17 12m:1s
21 1185 Florentin Ovidiu Bonte Open Muži 2 STG-Timisoara 4+ 00:58:26 12m:10s
22 1388 Haramura Vilmos Age Group Men 30-39 4 00:59:03 12m:47s
23 1734 Kis Szebasztián Open Muži 3 00:59:31 13m:15s
24 7212 Tyl Lukáš Age Group Men 30-39 5 00:59:57 13m:41s
25 6121 Marosi András Age Group Men 30-39 6 01:00:18 14m:2s
26 6960 Szentesi Tamás Elite Muži 14 SRTG-Dunakeszi 4+ 01:00:53 14m:37s
27 6855 Szabó Dávid Elite Muži 15 Triacto HUNbreakable Team 01:00:59 14m:43s
28 6257 Mudri Miklós Age Group Men 25-29 1 01:01:37 15m:21s
29 6872 Szabó Pál Age Group Men 40-49 2 01:01:41 15m:25s
30 6087 Major Gábor Open Muži 4 SRTG-Szombathely 4+ 01:01:51 15m:35s
31 1488 Horváth Dávid Elite Muži 16 Szolnoki sprinterek 01:02:08 15m:52s
32 1323 Groholy Babett Elite Ženy 2 01:02:08 15m:52s
33 1512 Horváth Zsolt Elite Muži 17 SRTG-Budapest 15+ 01:02:15 15m:59s
34 1410 Haviarik Lukáš Age Group Men 18-24 2 01:02:16 16m:0s
35 6951 Szekszárdi Zoltán István Age Group Men 18-24 3 01:02:25 16m:9s
36 1123 Fabiánová Martina Elite Ženy 3 01:02:44 16m:28s
37 6791 SOCHA Maroš Open Muži 5 01:03:23 17m:7s
38 6510 Pek Andras Age Group Men 30-39 7 01:03:24 17m:8s
39 6774 siwek Paweł Age Group Men 25-29 2 01:03:24 17m:8s
40 7005 Szőgyényi Csaba Age Group Men 30-39 8 01:03:41 17m:25s
41 1551 Illéš Martin Elite Muži 18 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:03:48 17m:32s
42 601 Balázs Krisztián Open Muži 6 SRTG-Salgotarjan 4+ 01:03:51 17m:35s
43 7036 Škreptač Martin Open Muži 7 01:04:04 17m:48s
44 6950 Szekszárdi Miklós Open Muži 8 SRTG-Deszk 4+ 01:04:21 18m:5s
45 1546 Baran Michal Open Muži 9 01:04:34 18m:18s
46 6548 Pirošík Ján Elite Muži 19 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:04:35 18m:19s
47 7461 Szabolcs Bogár Age Group Men 40-49 3 01:04:40 18m:24s
48 1124 Falusi Tamás Elite Muži 20 Triacto HUNbreakable Team 01:04:54 18m:38s
49 1411 Havlíček Damián Age Group Men 18-24 4 01:05:10 18m:54s
50 7389 YEVGENII SVYRSKYI Elite Muži 21 01:05:17 19m:1s
51 6839 Szabo Tamas Open Muži 10 STG-TirguMures 4+ 01:05:19 19m:3s
52 7467 Fekete Andor Elite Muži 22 Naked Warrior Team Nyíregyháza 01:05:30 19m:14s
53 1292 Góczán Máté Age Group Men 25-29 3 01:05:34 19m:18s
54 7439 Zsiros Istvan Open Muži 11 SRTG-Salgotarjan 4+ 01:05:35 19m:19s
55 6551 Plačková Blanka Elite Ženy 4 01:06:18 20m:2s
56 1380 Halona Gergely Age Group Men 30-39 9 01:06:21 20m:5s
57 1464 Honti György Elite Muži 23 Szolnoki sprinterek 01:06:40 20m:24s
58 7469 Volf Karel Age Group Men 50+ 1 01:06:42 20m:26s
59 1480 Horváth András Csaba Age Group Men 18-24 5 01:06:49 20m:33s
60 6729 Sedláček David Elite Muži 24 SRTG-Ceska 4+ 01:06:51 20m:35s
61 6728 Sebo Martin Open Muži 12 SRTG-Salgotarjan 4+ 01:06:53 20m:37s
62 756 Bódi Krisztián Open Muži 13 SRTG-Szombathely 4+ 01:07:16 21m:0s
63 1407 Haviarik Jakub Open Muži 14 Extreme Obstacle Runners 01:07:21 21m:5s
64 1466 Honti Tamás Elite Muži 25 Szolnoki sprinterek 01:07:34 21m:18s
65 6560 Poch Michal Open Muži 15 TTS Fitt2 01:07:40 21m:24s
66 1756 Kiss Péter Elite Muži 26 SRTG-Dunakeszi 4+ 01:07:54 21m:38s
67 6547 Pinteš František Age Group Men 18-24 6 01:08:13 21m:57s
68 1685 Katona Erik Open Muži 16 SRTG-Deszk 4+ 01:08:37 22m:21s
69 1214 Futó Huba Open Muži 17 Irodapatkányok 01:08:42 22m:26s
70 6315 Nagy Milán Elite Muži 27 SRTG-Miskolc 4+ 01:08:50 22m:34s
71 6284 Molcsán Mario Elite Muži 28 Triacto HUNbreakable Team 01:09:24 23m:8s
72 1570 Izer Barnabas Age Group Men 15-17 1 01:09:38 23m:22s
73 6995 Szimicsevics László Age Group Men 40-49 4 01:09:48 23m:32s
74 6799 Sotonová Petra Elite Ženy 5 01:09:59 23m:43s
75 6847 Szabó Bálint Gergely Open Muži 18 01:10:04 23m:48s
76 6701 Sándor Jenei Age Group Men 25-29 4 01:10:23 24m:7s
77 1229 Gábori László Open Muži 19 01:10:31 24m:15s
78 1511 Horváth Zoltán Open Muži 20 SRTG-Ajka 4+ 01:10:35 24m:19s
79 6901 Szalay Károly Matyas Open Muži 21 SRTG-Ajka 4+ 01:10:48 24m:32s
80 873 Cristian Miu Open Muži 22 STG-Timisoara 4+ 01:10:54 24m:38s
81 7462 Rozsnyai Robert Elite Muži 29 Naked Warrior Team Nyíregyháza 01:10:56 24m:40s
82 530 Alex Aldea Open Muži 23 STG-Timisoara 4+ 01:11:30 25m:14s
83 7457 Adam Jozef Age Group Men 18-24 7 01:11:31 25m:15s
84 527 Alberti Maria Age Group Women 25-29 1 01:11:48 25m:32s
85 1812 Kondás Ákos Levente Age Group Men 15-17 2 01:11:57 25m:41s
86 1800 Gyurcso Csaba Elite Muži 30 Triacto HUNbreakable Team 01:12:07 25m:51s
87 1434 Herczeg-Kis Balint Age Group Men 15-17 3 01:12:08 25m:52s
88 6832 Kalmár András Age Group Men 40-49 5 01:12:21 26m:5s
89 6583 Presits Balázs Age Group Men 40-49 6 01:12:38 26m:22s
90 691 Bazsó Dávid Open Muži 24 SRTG-Ajka 4+ 01:12:45 26m:29s
91 6179 Mészáros Tamás Elite Muži 31 SRTG-Budapest 15+ 01:12:46 26m:30s
92 7116 Tomešek Lukáš Elite Muži 32 SRTG-Ceska 4+ 01:12:48 26m:32s
93 7031 Szűr Krisztián Open Muži 25 SRTG-SopronN 4+ 01:12:48 26m:32s
94 612 Balogh Attila Age Group Men 30-39 10 01:12:51 26m:35s
95 6059 Lukasik Sylwia Age Group Women 25-29 2 01:12:51 26m:35s
96 7344 Vilbergsson Viktor Open Muži 26 Irodapatkányok 01:12:59 26m:43s
97 6322 Hubai Timea Open Ženy 1 Bojler és bandája 01:13:03 26m:47s
98 7468 Czifra Akos Elite Muži 33 Naked Warrior Team Nyíregyháza 01:13:04 26m:48s
99 1152 Feczkó Botond Open Muži 27 Fürge turisták 01:13:17 27m:1s
100 6224 Merkely Dániel Open Muži 28 01:13:27 27m:11s

Zdroj: On line System