ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

5h:1m:28s

PRŮMĚRNÝ VĚK

33.7 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

60 let

MUŽŮ

1297 startujících

ŽEN

203 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 37m:13s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 14844 Žiška Peter Elite Muži 1 02:35:52 -
2 14096 Szabó Dávid Elite Muži 2 02:37:33 1m:41s
3 12227 Milata Patrik Elite Muži 3 02:40:25 4m:33s
4 11208 Haviarik Jakub Elite Muži 4 02:43:53 8m:1s
5 5114 Bak Roman Elite Muži 5 02:44:17 8m:25s
6 12641 Peržeľ Ján Elite Muži 6 Extreme Obstacle Runners 02:51:55 16m:3s
7 12689 Planeta Štefan Elite Muži 7 Extreme Obstacle Runners 02:54:28 18m:36s
8 11843 Krajcovic Patrik Elite Muži 8 02:54:54 19m:2s
9 14864 Szekeres Tamas Elite Muži 9 02:54:56 19m:4s
10 12661 Petróczi Márton Mátyás Age Group Men 18-24 1 02:55:27 19m:35s
11 12645 Péter Áron Elite Muži 10 Mozgáspont 02:56:44 20m:52s
12 11836 Kozioł Kamil Elite Muži 11 02:57:52 22m:0s
13 12745 Prištiak Samuel Elite Muži 12 Spartan Patriot Team Slovakia A 02:59:51 23m:59s
14 12904 Sári Martin Age Group Men 25-29 1 03:00:40 24m:48s
15 11872 Kubík Marek Elite Muži 13 Spartan Patriot Team Slovakia A 03:01:44 25m:52s
16 12621 Pavlík Michal Elite Muži 14 03:02:43 26m:51s
17 5434 Bořil Petr Age Group Men 30-39 1 03:02:57 27m:5s
18 10733 Dorňák Petr Elite Muži 15 03:04:37 28m:45s
19 12996 Slováček Dominik Elite Muži 16 Extreme Obstacle Runners 03:05:59 30m:7s
20 14551 Tyl Lukáš Age Group Men 30-39 2 03:07:44 31m:52s
21 11276 Horvath Zoltan Age Group Men 30-39 3 03:07:47 31m:55s
22 12184 Mészáros László Age Group Men 30-39 4 03:08:09 32m:17s
23 11907 Lauko Igor Elite Muži 17 Spartan Patriot Team Slovakia B 03:08:36 32m:44s
24 12685 Pitoňák Marek Age Group Men 25-29 2 03:08:58 33m:6s
25 10893 Fehér Richárd Elite Muži 18 03:09:52 34m:0s
26 14067 Suský Aleš Age Group Men 25-29 3 03:10:26 34m:34s
27 14554 Uharček Marcel Age Group Men 40-49 1 03:10:35 34m:43s
28 11564 Kašík František Elite Muži 19 Extreme Obstacle Runners 03:10:37 34m:45s
29 12915 Sciranka Samuel Elite Muži 20 Spartan Patriot Team Slovakia A 03:10:38 34m:46s
30 14564 Ulrich Balázs Elite Muži 21 03:11:48 35m:56s
31 14749 Voráčková Adéla Elite Ženy 1 03:13:05 37m:13s
32 14074 Sýkora Vincent Age Group Men 40-49 2 03:14:16 38m:24s
33 11038 Gębara Łukasz Elite Muži 22 OCR TEAM DĘBICA 03:14:16 38m:24s
34 12215 Miklovicz Gabor Elite Muži 23 Triacto HUNbreakable Team 03:15:40 39m:48s
35 12538 Pagáč Daniel Elite Muži 24 Spartan Patriot Team Slovakia A 03:16:39 40m:47s
36 5180 Baluch Peter Age Group Men 25-29 4 03:17:21 41m:29s
37 14328 Šmelko Adam Age Group Men 18-24 2 03:17:27 41m:35s
38 11586 Kellner David Age Group Men 40-49 3 03:17:42 41m:50s
39 12361 Nagy Kornel Age Group Men 30-39 5 03:18:15 42m:23s
40 11094 Gothard Zdeněk Age Group Men 25-29 5 03:18:43 42m:51s
41 14508 Tóth Roman Age Group Men 18-24 3 03:18:53 43m:1s
42 5098 Baginská Markéta Age Group Women 18-24 1 03:18:55 43m:3s
43 12019 Louda Jan Age Group Men 30-39 6 03:19:31 43m:39s
44 12125 Martyin László Open Muži 1 SRTG-Budapest 15+ 03:19:32 43m:40s
45 11828 Kováts György Age Group Men 40-49 4 03:19:52 44m:0s
46 14862 Levente Ivan Open Muži 2 HELLTEAM 03:20:12 44m:20s
47 5327 Biedermann Rene Elite Muži 25 03:20:53 45m:1s
48 14210 Székely András Elite Muži 26 03:21:19 45m:27s
49 12688 Plačková Blanka Elite Ženy 2 03:21:43 45m:51s
50 10847 Fabiánová Martina Elite Ženy 3 03:22:09 46m:17s
51 11993 Lipa Piotr Elite Muži 27 OCR TEAM DĘBICA 03:22:24 46m:32s
52 11691 Kolbert Andreas Age Group Men 25-29 6 03:23:44 47m:52s
53 12405 Neamtu Horatiu Elite Muži 28 03:23:49 47m:57s
54 14322 Szymaszek Bartłomiej Elite Muži 29 OCR TEAM DĘBICA 03:24:15 48m:23s
55 11364 Huszár Balázs Age Group Men 15-17 1 03:24:28 48m:36s
56 10932 Florentin Ovidiu Bonte Age Group Men 30-39 7 03:24:36 48m:44s
57 11101 Groholy Babett Elite Ženy 4 03:25:29 49m:37s
58 14288 Szokolics Norbert Elite Muži 30 SRTG-Gyor 15+ 03:26:48 50m:56s
59 12086 Maliha Vit Age Group Men 15-17 2 03:27:05 51m:13s
60 11726 Koprivňák Matúš Elite Muži 31 Spartan Patriot Team Slovakia A 03:27:17 51m:25s
61 10639 Czinkóczi Norbert Elite Muži 32 SRTG-Gyor 15+ 03:27:28 51m:36s
62 12105 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 5 03:27:49 51m:57s
63 12159 Melicher Márton Age Group Men 25-29 7 03:29:18 53m:26s
64 14125 Szabó Pál Age Group Men 40-49 6 03:31:14 55m:22s
65 14757 Vrabecz Árpád Age Group Men 25-29 8 03:31:19 55m:27s
66 5274 Belej Tomáš Age Group Men 30-39 8 03:32:23 56m:31s
67 11298 Horváth Dávid Age Group Men 30-39 9 03:32:31 56m:39s
68 11880 Kujawa Szymon Age Group Men 25-29 9 03:32:35 56m:43s
69 12681 Pirošík Ján Elite Muži 33 Spartan Patriot Team Slovakia B 03:32:35 56m:43s
70 11355 Hulko Attila Open Muži 3 03:34:01 58m:9s
71 14848 Hortobagyová Eszter Elite Ženy 5 03:34:02 58m:10s
72 14825 Zsiros Dániel Age Group Men 40-49 7 03:34:02 58m:10s
73 12705 Poch Michal Age Group Men 25-29 10 03:34:11 58m:19s
74 11447 Jelínek Roman Age Group Men 30-39 10 03:34:15 58m:23s
75 12052 Magyar Gergő Age Group Men 30-39 11 03:34:20 58m:28s
76 11335 Horváth Zsolt Open Muži 4 SRTG-Budapest 15+ 03:34:48 58m:56s
77 12990 siwek Paweł Age Group Men 25-29 11 03:35:02 59m:10s
78 12062 Major Gábor Open Muži 5 SRTG-Szombathely 4+ 03:35:25 59m:33s
79 14788 Zawojowski Jakub Elite Muži 34 OCR TEAM DĘBICA 03:36:22 1h:0m:30s
80 12710 Polaček Marian Age Group Men 40-49 8 03:36:54 1h:1m:2s
81 5049 Andres Broňa Age Group Men 50+ 1 03:37:11 1h:1m:19s
82 12164 Meravý Tomáš Age Group Men 30-39 12 03:37:13 1h:1m:21s
83 12404 Návrat Adam Elite Muži 35 03:37:34 1h:1m:42s
84 11150 Gyurcso Csaba Elite Muži 36 Triacto HUNbreakable Team 03:37:35 1h:1m:43s
85 5216 Barbai Kristóf Age Group Men 25-29 12 03:38:15 1h:2m:23s
86 10933 Fodor Gábor Age Group Men 30-39 13 03:38:25 1h:2m:33s
87 12085 Maliha Roman Age Group Men 18-24 4 03:39:09 1h:3m:17s
88 10843 Fábera Luboš Age Group Men 30-39 14 03:39:35 1h:3m:43s
89 14327 Šisler Patrik Age Group Men 25-29 13 03:40:09 1h:4m:17s
90 11260 Honti György Age Group Men 18-24 5 03:40:45 1h:4m:53s
91 11099 Greń Wacław Open Muži 6 03:41:00 1h:5m:8s
92 11209 Havlíček Damián Open Muži 7 03:41:01 1h:5m:9s
93 10782 Dubská Gabriela Age Group Women 25-29 1 03:41:05 1h:5m:13s
94 12506 Orbán Norbert Age Group Men 40-49 9 03:41:10 1h:5m:18s
95 11236 Hernádi Dániel Elite Muži 37 SRTG-Bekescsaba 15+ 03:41:15 1h:5m:23s
96 11686 Kochaniak Rafał Elite Muži 38 03:41:25 1h:5m:33s
97 10647 Čakvári Marcel Age Group Men 25-29 14 03:41:34 1h:5m:42s
98 11689 Kolář Josef Age Group Men 25-29 15 03:41:40 1h:5m:48s
99 11333 Horváth Zoltán Age Group Men 40-49 10 03:41:40 1h:5m:48s
100 10957 Friedrich Attila Elite Muži 39 SRTG-Bekescsaba 15+ 03:41:43 1h:5m:51s

Zdroj: On line System