SPRINT

ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:55m:59s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

60 let

MUŽŮ

1087 startujících

ŽEN

413 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 12m:50s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 4543 Tvrdik Tomas Elite Muži 1 00:53:43 -
2 3959 Rajniak Michal Elite Muži 2 00:55:55 2m:12s
3 3530 Hromada Martin Elite Muži 3 Elite Team OCRA Slovakia 00:56:51 3m:8s
4 3055 Kočvara Luboš Elite Muži 4 Predator Workout Počátky 00:56:54 3m:11s
5 2813 Chrappa Richard Elite Muži 5 Elite Team OCRA Slovakia 00:57:19 3m:36s
6 3897 Pospíšil Richard Elite Muži 6 00:58:16 4m:33s
7 4731 Vrbenský Jakub Age Group Men 18-24 1 00:58:39 4m:56s
8 4688 Vladár Ján Elite Muži 7 Extreme Obstacle Runners 01:00:11 6m:28s
9 3529 Milata Paskal Elite Muži 8 Elite Team OCRA Slovakia 01:02:16 8m:33s
10 3420 Maliha Vit Age Group Men 15-17 1 01:03:22 9m:39s
11 4762 Teufner Stefan Elite Muži 9 01:03:23 9m:40s
12 3168 Krajčovič Patrik Elite Muži 10 Elite Team OCRA Slovakia 01:03:47 10m:4s
13 3735 Pagáč Daniel Elite Muži 11 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:04:03 10m:20s
14 3262 Kulhánek Martin Age Group Men 30-39 1 01:04:27 10m:44s
15 2579 Hackermüller Johannes Open Muži 1 01:04:38 10m:55s
16 4681 Vitek Tadeáš Elite Muži 12 Predator Workout Počátky 01:05:05 11m:22s
17 4779 Zapalač Dušan Elite Muži 13 Extreme Obstacle Runners 01:05:29 11m:46s
18 3094 Kopeček David Age Group Men 25-29 1 01:05:41 11m:58s
19 2442 Faschinger Maximilian Open Muži 2 01:05:58 12m:15s
20 2440 Faschinger Johannes Open Muži 3 01:05:58 12m:15s
21 2792 HYNEK JOSEF Age Group Men 40-49 1 01:06:25 12m:42s
22 3850 Plačková Blanka Elite Ženy 1 01:06:33 12m:50s
23 2734 Hrabák Petr Open Muži 4 01:06:36 12m:53s
24 4846 Holl Matthias Elite Muži 14 01:06:47 13m:4s
25 3170 Králík Petr Age Group Men 30-39 2 01:06:50 13m:7s
26 4499 Tóth Roman Age Group Men 18-24 2 01:07:01 13m:18s
27 2366 Drábek Lukáš Open Muži 5 SRTG-Holysov 4+ 01:07:22 13m:39s
28 2441 Faschinger Josef Open Muži 6 01:07:49 14m:6s
29 3852 Planeta Štefan Elite Muži 15 Extreme Obstacle Runners 01:07:58 14m:15s
30 4535 Turek Martin Elite Muži 16 SRTG-Kolin 4+ 01:07:59 14m:16s
31 3653 Novák Josef Elite Muži 17 SRTG-Litvinov 15+ 01:08:12 14m:29s
32 2249 Cenefels Filip Elite Muži 18 01:08:20 14m:37s
33 3419 Maliha Roman Age Group Men 18-24 3 01:08:26 14m:43s
34 2255 Cimler Jiří Elite Muži 19 Predator Workout Počátky 01:08:37 14m:54s
35 3314 Lašek Karel Open Muži 7 SRTG-Pribram 4+ 01:08:50 15m:7s
36 4740 Vybíral Matyáš Elite Muži 20 01:08:53 15m:10s
37 2912 Joska Vladislav Age Group Men 30-39 3 01:09:08 15m:25s
38 4260 Svoboda Honza Open Muži 8 SRTG-Brno 15+ 01:09:10 15m:27s
39 3194 Krejčík Jiří Age Group Men 25-29 2 01:09:12 15m:29s
40 3543 Krejčí Vlastimil Age Group Men 30-39 4 01:09:12 15m:29s
41 2353 Dominik Alt Age Group Men 18-24 4 01:09:12 15m:29s
42 2279 Čech Zdeněk Elite Muži 21 SRTG MIX ZNSMKJ 01:09:38 15m:55s
43 4194 Srnský Daniel Elite Muži 22 SRTG MIX ZNSMKJ 01:09:58 16m:15s
44 4084 Seder Philipp Age Group Men 30-39 5 01:10:06 16m:23s
45 4012 Romanowski Jacek Elite Muži 23 01:10:37 16m:54s
46 3504 Meluzín Petr Elite Muži 24 01:10:44 17m:1s
47 2595 Haken Viktor Age Group Men 18-24 5 01:11:00 17m:17s
48 2782 Hurkova Kristyna Elite Ženy 2 01:11:11 17m:28s
49 3212 Krupka Michal Age Group Men 18-24 6 01:11:45 18m:2s
50 3444 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 2 01:11:51 18m:8s
51 2825 Illéš Martin Elite Muži 25 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:12:03 18m:20s
52 2258 Cinko Tomáš Elite Muži 26 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:12:03 18m:20s
53 3254 Kuchař Lukáš Open Muži 9 SRTG-Brno 15+ 01:12:10 18m:27s
54 2554 Gothard Zdeněk Elite Muži 27 SRTG MIX ZNSMKJ 01:12:14 18m:31s
55 3736 Pagáč Vladimír Elite Muži 28 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:12:52 19m:9s
56 3835 Pilsl Dominic Elite Muži 29 Steeltown Spartans 01:12:58 19m:15s
57 2628 Háva Lukáš Elite Muži 30 Predator Workout Počátky 01:13:16 19m:33s
58 2319 Čuhel Igor Open Muži 10 SRTG-Brno 15+ 01:13:18 19m:35s
59 4748 Wacker Lukáš Open Muži 11 SRTG-Holysov 4+ 01:13:43 20m:0s
60 4658 Vepřek Karel Age Group Men 40-49 3 01:13:44 20m:1s
61 2185 Bodnár Koloman Elite Muži 31 Extreme Obstacle Runners 01:13:46 20m:3s
62 2071 Barbai Kristof Age Group Men 25-29 3 01:13:52 20m:9s
63 2723 Horváth Zoltán Age Group Men 40-49 4 01:14:29 20m:46s
64 4616 Panitz Erich Age Group Men 30-39 6 01:14:31 20m:48s
65 2916 Jozefčák Ladislav Open Muži 12 SRTG -BNL 4+ 01:14:40 20m:57s
66 4294 Šafránek Michal Elite Muži 32 SRTG-Kolin 4+ 01:14:44 21m:1s
67 2831 Ivašincov Igor Open Muži 13 01:14:47 21m:4s
68 4052 Řehoř Zdeněk Open Muži 14 SRTG-Strupcice 15+ 01:14:49 21m:6s
69 2569 Gruber Tim Age Group Men 25-29 4 01:14:55 21m:12s
70 2398 Dvořák Luboš Elite Muži 33 Krásněváci 01:14:55 21m:12s
71 3442 Margecin Tomáš Age Group Men 15-17 2 01:15:04 21m:21s
72 2430 Fábera Luboš Age Group Men 30-39 7 01:15:30 21m:47s
73 4383 Špaček Luděk Elite Muži 34 Extreme Obstacle Runners 01:15:31 21m:48s
74 3847 Pitzl Patrick Age Group Men 25-29 5 01:15:36 21m:53s
75 3243 Kudlič Josef Age Group Men 25-29 6 01:15:38 21m:55s
76 2517 Furmánek Michal Elite Muži 35 01:15:41 21m:58s
77 3766 Pavlík Michal Elite Muži 36 01:15:49 22m:6s
78 3974 Reichl Michael Elite Muži 37 01:15:57 22m:14s
79 4176 Sotonová Petra Elite Ženy 3 01:16:14 22m:31s
80 2241 Calbert Anita Age Group Women 30-39 1 01:16:14 22m:31s
81 4374 Šojsl Jakub Open Muži 15 SRTG-Lisov 15+ 01:16:20 22m:37s
82 3553 Mooren Rob Age Group Men 40-49 5 01:16:25 22m:42s
83 3223 Kubát Jan Elite Muži 38 SRTG MIX ZNSMKJ 01:16:41 22m:58s
84 3661 Novák Tomáš Elite Muži 39 SRTG-Kolin 4+ 01:16:41 22m:58s
85 2793 HYNKOVÁ VERONIKA Age Group Women 15-17 1 01:16:45 23m:2s
86 3572 Mudri Miklós Age Group Men 25-29 7 01:16:51 23m:8s
87 2194 Boni Armand Age Group Men 30-39 8 01:16:58 23m:15s
88 2076 Němec Petr Open Muži 16 01:17:04 23m:21s
89 3806 Peterka Tomáš Open Muži 17 SRTG-Holysov 4+ 01:17:15 23m:32s
90 4766 Wotawa Kryštof Elite Muži 40 01:17:17 23m:34s
91 2437 Faifer Oldřich Age Group Men 25-29 8 01:17:25 23m:42s
92 4205 Stehlík Lukáš Age Group Men 18-24 7 01:17:40 23m:57s
93 4354 Škraněk Jiří Open Muži 18 SRTG-Praha 15+ 01:17:42 23m:59s
94 4607 Váňa Matěj Open Muži 19 01:17:58 24m:15s
95 3004 Kiliján Tomáš Age Group Men 30-39 9 01:18:03 24m:20s
96 4024 Rozsíval Marek Open Muži 20 SRTG-Ceska 4+ 01:18:04 24m:21s
97 3408 Hendrych Jakub Open Muži 21 SRTG-Litvinov 15+ 01:18:11 24m:28s
98 3528 Mikyska Václav Age Group Men 40-49 6 01:18:39 24m:56s
99 3833 Pilat Marco Elite Muži 41 Steeltown Spartans 01:18:39 24m:56s
100 4711 Volf Karel Age Group Men 50+ 1 01:18:53 25m:10s

SUPER

ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

3h:24m:38s

PRŮMĚRNÝ VĚK

30.8 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

68 let

MUŽŮ

1139 startujících

ŽEN

361 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 42m:3s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 9922 Rajniak Michal Elite Muži 1 01:35:14 -
2 10320 Tvrdik Tomas Elite Muži 2 01:37:36 2m:22s
3 8769 Dorňák Petr Elite Muži 3 01:41:59 6m:45s
4 9091 Chrappa Richard Elite Muži 4 Elite Team OCRA Slovakia 01:47:20 12m:6s
5 9604 Milata Patrik Elite Muži 5 Elite Team OCRA Slovakia 01:49:10 13m:56s
6 10406 Vladár Ján Elite Muži 6 Extreme Obstacle Runners 01:50:34 15m:20s
7 9839 Planeta Štefan Elite Muži 7 Extreme Obstacle Runners 01:56:51 21m:37s
8 10489 Zwiefelhofer Vlastimil Open Muži 1 01:57:06 21m:52s
9 9412 Kulhánek Martin Age Group Men 30-39 1 01:58:04 22m:50s
10 9335 Krajčovič Patrik Elite Muži 8 Elite Team OCRA Slovakia 01:58:23 23m:9s
11 9603 Milata Paskal Elite Muži 9 Elite Team OCRA Slovakia 01:58:23 23m:9s
12 8775 Drábek Lukáš Open Muži 2 SRTG-Holysov 4+ 01:58:27 23m:13s
13 9819 Pihringer Philipp Elite Muži 10 01:58:38 23m:24s
14 8852 Fišer Rostislav Age Group Men 40-49 1 01:59:20 24m:6s
15 9187 Kadrmas Martin Elite Muži 11 01:59:47 24m:33s
16 9518 Maliha Vit Age Group Men 15-17 1 01:59:49 24m:35s
17 10295 Tóth Roman Age Group Men 18-24 1 02:00:44 25m:30s
18 9020 Holubář Martin Age Group Men 30-39 2 02:01:22 26m:8s
19 9750 Pagáč Daniel Elite Muži 12 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:01:31 26m:17s
20 9092 Chromý Adam Open Muži 3 02:02:03 26m:49s
21 8836 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 3 02:02:06 26m:52s
22 9533 Mareš Jan Open Muži 4 02:02:47 27m:33s
23 9083 Chlopčík Radek Open Muži 5 02:02:55 27m:41s
24 9517 Maliha Roman Age Group Men 18-24 2 02:03:16 28m:2s
25 9167 Joska Vladislav Age Group Men 30-39 4 02:04:16 29m:2s
26 8583 Vostal Matěj Age Group Men 18-24 3 02:04:23 29m:9s
27 8729 Čuhel Igor Open Muži 6 SRTG-Brno 15+ 02:05:07 29m:53s
28 9114 Jan Řezníček Age Group Men 40-49 2 02:05:15 30m:1s
29 9578 Meluzín Petr Elite Muži 13 SRTG-Ceska 4+ 02:05:30 30m:16s
30 9762 Panitz Erich Age Group Men 30-39 5 02:05:43 30m:29s
31 9535 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 3 02:05:57 30m:43s
32 9798 Peterka Tomáš Open Muži 7 SRTG-Holysov 4+ 02:06:00 30m:46s
33 9735 Opl Vojtěch Age Group Men 18-24 4 02:06:03 30m:49s
34 9776 Pavlík Michal Elite Muži 14 02:06:06 30m:52s
35 9940 Reichl Michael Age Group Men 30-39 6 02:06:14 31m:0s
36 9371 Trojek Jan Open Muži 8 SRTG-HK 4+ 02:06:51 31m:37s
37 9570 Mazal Petr Elite Muži 15 02:08:17 33m:3s
38 9837 Pitzl Patrick Age Group Men 25-29 1 02:08:43 33m:29s
39 9015 Holl Matthias Elite Muži 16 02:09:07 33m:53s
40 9826 Pilsl Dominic Elite Muži 17 Steeltown Spartans 02:09:15 34m:1s
41 10199 Škvor Jan Open Muži 9 02:10:52 35m:38s
42 9463 Lex Christoph Elite Muži 18 02:10:56 35m:42s
43 10448 Teufner Stefan Elite Muži 19 02:11:00 35m:46s
44 9280 Kolpek Karel Open Muži 10 02:11:39 36m:25s
45 9751 Pagáč Vladimír Elite Muži 20 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:11:47 36m:33s
46 9621 Mooren Rob Age Group Men 40-49 4 02:13:16 38m:2s
47 9834 Pitoňák Marek Open Muži 11 SRTG-CBUD 4+ 02:13:33 38m:19s
48 9376 Kubasa Jiří Age Group Men 40-49 5 02:14:34 39m:20s
49 9104 Illéš Martin Elite Muži 21 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:14:44 39m:30s
50 8880 Furmánek Michal Elite Muži 22 02:14:54 39m:40s
51 10195 Šisler Patrik Open Muži 12 SRTG-Lisov 15+ 02:14:55 39m:41s
52 10386 Vepřek Karel Age Group Men 40-49 6 02:14:55 39m:41s
53 9405 Kuchař Lukáš Open Muži 13 SRTG-Brno 15+ 02:14:59 39m:45s
54 9989 Řehoř Zdeněk Open Muži 14 SRTG-Strupcice 15+ 02:15:48 40m:34s
55 8579 Bednar Richard Age Group Men 30-39 7 02:15:49 40m:35s
56 10433 Wacker Lukáš Open Muži 15 SRTG-Holysov 4+ 02:15:56 40m:42s
57 8814 Ehl Michal Open Muži 16 Porsche Brno 02:16:15 41m:1s
58 8578 Hel Michal Age Group Men 25-29 2 02:16:43 41m:29s
59 9828 Pirošík Ján Elite Muži 23 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:17:04 41m:50s
60 9602 Mikyska Václav Age Group Men 40-49 7 02:17:11 41m:57s
61 8828 Fabiánová Martina Elite Ženy 1 02:17:17 42m:3s
62 9226 Kiliján Tomáš Age Group Men 30-39 8 02:17:28 42m:14s
63 9367 Krupka Michal Age Group Men 18-24 5 02:17:44 42m:30s
64 9033 Horatiu Neamtu Elite Muži 24 02:17:51 42m:37s
65 9456 Lesniak Lukáš Open Muži 17 SRTG-Karvina 4+ 02:17:58 42m:44s
66 9055 Hriadel Jaroslav Open Muži 18 Šneci Team 02:18:06 42m:52s
67 8963 Havelec Zdeněk Open Muži 19 TROCHU JINÝ MAGOŘI 02:19:04 43m:50s
68 8505 Adam Jan Elite Muži 25 02:19:33 44m:19s
69 10216 Špaček Luděk Elite Muži 26 Extreme Obstacle Runners 02:19:34 44m:20s
70 8699 Cseh-Szombathy Jonathan Age Group Men 40-49 8 02:19:35 44m:21s
71 8771 Doubrava David Age Group Men 15-17 2 02:19:38 44m:24s
72 9176 Jelínek Roman Open Muži 20 SRTG-Brno 15+ 02:19:54 44m:40s
73 9286 Konvalinka Martin Open Muži 21 SRTG-Strupcice 15+ 02:20:21 45m:7s
74 8918 Groholy Babett Elite Ženy 2 02:20:41 45m:27s
75 8969 Havlík Milan Open Muži 22 TROCHU JINÝ MAGOŘI 02:20:42 45m:28s
76 9566 Matys Jan Open Muži 23 02:20:54 45m:40s
77 8813 Effmert Marek Open Muži 24 SRTG-Varnsdorf 4+ 02:21:00 45m:46s
78 8685 Cenefels Filip Elite Muži 27 02:21:13 45m:59s
79 10134 Sukup Tomáš Open Muži 25 SRTG-Ceska 4+ 02:21:16 46m:2s
80 9598 MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW Open Muži 26 STG-Zabrze 4+ 02:21:31 46m:17s
81 8522 Andres Broňa Age Group Men 50+ 1 02:21:34 46m:20s
82 9966 Rosecký Patrik Age Group Men 18-24 6 02:21:45 46m:31s
83 9044 Houdek Jan Open Muži 27 02:22:06 46m:52s
84 8692 Cinko Tomáš Elite Muži 28 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:22:46 47m:32s
85 9638 Mudri Miklós Age Group Men 25-29 3 02:22:49 47m:35s
86 10170 Šanta Michal Open Muži 28 I ARE TEAM 02:22:49 47m:35s
87 10368 Varga Zoltán Age Group Men 40-49 9 02:23:12 47m:58s
88 8590 Belinger Jiří Open Muži 29 SRTG-Most 15+ 02:23:24 48m:10s
89 8698 Coufal Ondřej Age Group Men 25-29 4 02:23:29 48m:15s
90 10417 Volf Karel Age Group Men 50+ 2 02:23:43 48m:29s
91 10499 Lokajíčková Klára Elite Ženy 3 02:23:44 48m:30s
92 10274 Timko Ivan Elite Muži 29 Extreme Obstacle Runners 02:24:15 49m:1s
93 8606 Bielik Marek Age Group Men 18-24 7 02:24:17 49m:3s
94 9644 Murčo Marek Open Muži 30 02:24:24 49m:10s
95 9768 Pařenica Robert Open Muži 31 SRTG-Brno 15+ 02:24:27 49m:13s
96 10314 Tuhovčák Milan Open Muži 32 SRTG-Celakovice 15+ 02:24:33 49m:19s
97 8856 Fojtík Václav Age Group Men 30-39 9 02:24:48 49m:34s
98 8717 Černý Jan Open Muži 33 SRTG-Lisov 15+ 02:24:56 49m:42s
99 10440 Wiesinger Jakob Open Muži 34 02:24:56 49m:42s
100 8518 Ambroz Michal Age Group Men 25-29 5 02:25:24 50m:10s

Zdroj: On line System