ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

4h:8m:6s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.2 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

65 let

MUŽŮ

1308 startujících

ŽEN

192 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 41m:43s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 5423 Rajniak Michal Elite Muži 1 02:19:28 -
2 15101 Tvrdik Tomas Elite Muži 2 02:24:45 5m:17s
3 3425 Dorňák Petr Elite Muži 3 SRTG-CL 4+ 02:27:03 7m:35s
4 3999 Chrappa Richard Elite Muži 4 Elite Team OCRA Slovakia 02:28:27 8m:59s
5 4894 Milata Patrik Elite Muži 5 Elite Team OCRA Slovakia 02:30:17 10m:49s
6 15337 Teufner Stefan Elite Muži 6 02:34:12 14m:44s
7 4206 Kašík František Elite Muži 7 Extreme Obstacle Runners 02:34:42 15m:14s
8 4315 Kolář Jakub Age Group Men 15-17 1 02:34:52 15m:24s
9 5283 Planeta Štefan Elite Muži 8 Extreme Obstacle Runners 02:36:03 16m:35s
10 15242 Vladár Ján Elite Muži 9 Extreme Obstacle Runners 02:36:51 17m:23s
11 15299 Vrbenský Jakub Open Muži 1 SRTG-KutnaHora 4+ 02:37:57 18m:29s
12 4893 Milata Paskal Elite Muži 10 Elite Team OCRA Slovakia 02:40:12 20m:44s
13 4570 Kulhánek Martin Age Group Men 30-39 1 02:40:15 20m:47s
14 15071 Truhlář Luboš Elite Muži 11 Gladiators Elite 02:40:24 20m:56s
15 5192 Pavlík Michal Elite Muži 12 02:40:30 21m:2s
16 4444 Krajčovič Patrik Elite Muži 13 Elite Team OCRA Slovakia 02:42:43 23m:15s
17 3440 Drábek Lukáš Open Muži 2 SRTG-Holysov 4+ 02:43:44 24m:16s
18 4784 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 1 02:43:55 24m:27s
19 3311 Cupák Martin Age Group Men 40-49 2 02:44:13 24m:45s
20 4948 Mrkous Jan Elite Muži 14 OCR Losers 02:44:13 24m:45s
21 4775 Mareš Jan Age Group Men 25-29 1 02:46:15 26m:47s
22 5055 Novák Daniel Elite Muži 15 02:46:34 27m:6s
23 4115 Joska Vladislav Age Group Men 30-39 2 02:46:36 27m:8s
24 5656 Slováček Dominik Elite Muži 16 Extreme Obstacle Runners 02:46:38 27m:10s
25 3293 Cenefels Filip Elite Muži 17 02:48:50 29m:22s
26 3855 Holl Matthias Elite Muži 18 02:49:52 30m:24s
27 4036 Jan Řezníček Age Group Men 40-49 3 02:50:35 31m:7s
28 15219 Větrovský Jan Elite Muži 19 02:51:10 31m:42s
29 5144 Pagáč Daniel Elite Muži 20 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:51:23 31m:55s
30 4748 Maliha Roman Age Group Men 18-24 1 02:51:44 32m:16s
31 4749 Maliha Vit Age Group Men 15-17 2 02:51:44 32m:16s
32 3741 Handler Christian Elite Muži 21 02:52:16 32m:48s
33 4615 Labuda Tomáš Age Group Men 18-24 2 02:52:32 33m:4s
34 5503 Růžek Pavel Elite Muži 22 Gladiators Elite 02:53:01 33m:33s
35 15078 Třešňák Radim Elite Muži 23 02:53:26 33m:58s
36 4854 Meluzín Petr Elite Muži 24 SRTG-Ceska 15+ 02:53:39 34m:11s
37 4455 Krása David Elite Muži 25 02:53:47 34m:19s
38 3693 Gross Filip Age Group Men 18-24 3 02:54:20 34m:52s
39 5261 Pilat Marco Elite Muži 26 Steeltown Spartans 02:55:12 35m:44s
40 3536 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 3 02:55:40 36m:12s
41 4933 Mooren Rob Age Group Men 40-49 4 02:55:42 36m:14s
42 5926 Špaček Luděk Elite Muži 27 Extreme Obstacle Runners 02:57:20 37m:52s
43 5448 Remeš Jan Open Muži 3 SRTG-Litvinov 15+ 02:57:42 38m:14s
44 15143 Vala Jaromír Elite Muži 28 02:58:04 38m:36s
45 15209 Vepřek Karel Age Group Men 40-49 5 02:58:33 39m:5s
46 4887 MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW Open Muži 4 STG-Zabrze 4+ 02:58:41 39m:13s
47 5624 Sinkule Pavel Open Muži 5 SRTG-Brno 15+ 02:58:47 39m:19s
48 3794 Hel Michal Age Group Men 25-29 2 02:59:03 39m:35s
49 5631 Skala Jan Age Group Men 40-49 6 02:59:25 39m:57s
50 4738 Major Gábor Open Muži 6 SRTG-Szombathely 4+ 02:59:25 39m:57s
51 15032 Tomášek Martin Age Group Men 30-39 4 03:00:02 40m:34s
52 3300 Cinko Tomáš Elite Muži 29 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 03:00:13 40m:45s
53 5263 Pilek Jakub Open Muži 7 SRTG-Strupcice 15+ 03:00:20 40m:52s
54 5170 Pařenica Robert Open Muži 8 SRTG-Brno 15+ 03:00:44 41m:16s
55 3434 Doubrava Daniel Age Group Men 18-24 4 03:01:07 41m:39s
56 3692 Groholy Babett Elite Ženy 1 03:01:11 41m:43s
57 4219 Kellner David Age Group Men 40-49 7 03:01:18 41m:50s
58 5281 Plačková Blanka Elite Ženy 2 03:01:18 41m:50s
59 3916 Hrabák Petr Open Muži 9 03:01:24 41m:56s
60 4892 Mikyska Václav Age Group Men 40-49 8 03:01:27 41m:59s
61 3299 Cimler Jiří Elite Muži 30 Gladiators Elite 03:01:29 42m:1s
62 4360 Koprivňák Matúš Elite Muži 31 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 03:02:01 42m:33s
63 5278 Pitzl Patrick Age Group Men 25-29 3 03:02:50 43m:22s
64 5228 Peterka Tomáš Open Muži 10 SRTG-Holysov 4+ 03:02:58 43m:30s
65 5593 Řehák David Elite Muži 32 SRTG-Praha 4+ 03:03:38 44m:10s
66 5929 Špak Dávid Age Group Men 30-39 5 03:03:53 44m:25s
67 15041 Tomíček Václav Age Group Men 18-24 5 03:03:56 44m:28s
68 5145 Pagáč Vladimír Elite Muži 33 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 03:03:56 44m:28s
69 3572 Fišer Petr Open Muži 11 03:04:22 44m:54s
70 3710 Vopasek Miroslav Open Muži 12 SRTG-HK 15+ 03:04:25 44m:57s
71 5531 Řehoř Zdeněk Open Muži 13 SRTG-Strupcice 15+ 03:04:34 45m:6s
72 5919 Šnýdr Pavel Open Muži 14 SRTG-Litvinov 15+ 03:04:35 45m:7s
73 4621 Lakner Szilveszter Open Muži 15 SRTG-Szombathely 4+ 03:04:55 45m:27s
74 4349 Konstantinos Karapanagiotidis Elite Muži 34 03:05:06 45m:38s
75 3251 Chmelař Filip Open Muži 16 03:05:35 46m:7s
76 4482 Krotil Jiří Elite Muži 35 SRTG-Praha 4+ 03:05:56 46m:28s
77 5504 Růžek Vojtěch Elite Muži 36 Gladiators Elite 03:06:07 46m:39s
78 5269 Pirošík Ján Elite Muži 37 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 03:06:14 46m:46s
79 5276 Pitoňák Marek Open Muži 17 SRTG-CBUD 4+ 03:06:31 47m:3s
80 4794 Marosi András Open Muži 18 03:06:44 47m:16s
81 3564 Filip Libor Age Group Men 40-49 9 03:06:44 47m:16s
82 4498 Krupka Michal Age Group Men 18-24 6 03:06:53 47m:25s
83 15287 Vostál Matěj Open Muži 19 SRTG-Brno 15+ 03:07:11 47m:43s
84 5823 Šafránek Michal Elite Muži 38 SRTG-Kolin 4+ 03:07:22 47m:54s
85 15154 Valíček Pavol Elite Muži 39 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 03:07:30 48m:2s
86 5443 Reichl Michael Age Group Men 30-39 6 03:07:41 48m:13s
87 3549 Fiala Dan Age Group Men 18-24 7 03:07:43 48m:15s
88 3487 Dvořák Martin Age Group Men 40-49 10 03:07:55 48m:27s
89 5738 Straka Martin Open Muži 20 Sparky 03:08:06 48m:38s
90 3678 Gramel Peter Age Group Men 30-39 7 03:08:25 48m:57s
91 5110 Oleksak Artur Age Group Men 40-49 11 03:08:39 49m:11s
92 5783 Svoboda Honza Open Muži 21 SRTG-Brno 15+ 03:08:44 49m:16s
93 4228 Kiliján Tomáš Age Group Men 30-39 8 03:08:47 49m:19s
94 5518 Ryšavý Šimon Age Group Men 18-24 8 03:08:52 49m:24s
95 4336 Komárek Michal Open Muži 22 SRTG-Brno 15+ 03:08:59 49m:31s
96 3089 Baranowski Jarosław Open Muži 23 SRTG-Walbrzych 4+ 03:09:21 49m:53s
97 4078 Jelínek Roman Age Group Men 30-39 9 03:09:30 50m:2s
98 4191 Karabec Martin Age Group Men 40-49 12 03:09:40 50m:12s
99 3760 Havlásek Jan Open Muži 24 SRTG-Opava 4+ 03:10:15 50m:47s
100 3519 Fabiánová Martina Elite Ženy 3 03:10:16 50m:48s

Zdroj: On line System