ZÁVODNÍKŮ

765

PRŮMĚRNÝ ČAS

4h:16m:46s

PRŮMĚRNÝ VĚK

34.7 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

1825 let

MUŽŮ

554 startujících

ŽEN

211 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 9m:16s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 13236 Hynek Richard Elite Muži 1 01:39:17 -
2 13530 RAJNIAK MICHAL Elite Muži 2 01:41:04 1m:47s
3 13752 Hortobagyiová Eszter Elite Ženy 1 01:48:33 9m:16s
4 13434 Mlynár Peter Elite Muži 3 01:49:38 10m:21s
5 13585 Suszka Tomáš Elite Muži 4 01:50:06 10m:49s
6 13742 Chrappa Richard Elite Muži 5 01:57:09 17m:52s
7 13427 Milata Paskal Age Group Men 18-24 1 02:00:38 21m:21s
8 13273 Kašík František Elite Muži 6 Extreme Obstacle Runners 02:02:24 23m:7s
9 13621 Štilla Peter Elite Muži 7 02:03:35 24m:18s
10 13611 Škrapko Kristian Age Group Men 18-24 2 02:07:21 28m:4s
11 13737 Mlynár Peter Team Challenge Muži 1 Slovakia Extreme Obstacle Runners 02:09:03 29m:46s
12 13736 Haviarik Jakub Team Challenge Muži 2 Slovakia Extreme Obstacle Runners 02:09:07 29m:50s
13 13734 Žiška Peter Team Challenge Muži 3 Slovakia Extreme Obstacle Runners 02:09:07 29m:50s
14 13676 Vladár Ján Elite Muži 8 Extreme Obstacle Runners 02:09:13 29m:56s
15 13508 Planeta Štefan Elite Muži 9 Extreme Obstacle Runners 02:09:30 30m:13s
16 13004 ADAMEC Jakub Age Group Men 18-24 3 02:11:17 32m:0s
17 13682 Voráčková Adéla Elite Ženy 2 02:11:33 32m:16s
18 13684 Weiss Daniel Age Group Men 25-29 1 02:13:26 34m:9s
19 13652 Uharček Marcel Elite Muži 10 Extreme Obstacle Runners 02:13:38 34m:21s
20 13007 Andris Martin Age Group Men 18-24 4 02:13:40 34m:23s
21 13334 Kozioł Kamil Elite Muži 11 02:14:54 35m:37s
22 13629 Takáč Vladimír Age Group Men 40-49 1 02:15:01 35m:44s
23 13195 Haviarik Roman Age Group Men 40-49 2 02:16:20 37m:3s
24 13741 Meszaros Laszlo Team Challenge Muži 4 HUN Team 02:18:08 38m:51s
25 13718 Kováts György Team Challenge Muži 5 HUN Team 02:18:08 38m:51s
26 13707 Bendegúz Kívés Team Challenge Muži 6 HUN Team 02:18:08 38m:51s
27 13539 Reťkovský Tomáš Age Group Men 25-29 2 02:18:45 39m:28s
28 13502 Petrovič Andrej Age Group Men 30-39 1 02:20:37 41m:20s
29 13627 Mikolášek David Age Group Men 25-29 3 02:23:37 44m:20s
30 13503 Pilat Marco Age Group Men 25-29 4 02:24:50 45m:33s
31 13595 Szabó Dávid Age Group Men 25-29 5 02:27:02 47m:45s
32 13364 Kujawa Szymon Age Group Men 25-29 6 02:27:53 48m:36s
33 13309 Kopačka Andrej Age Group Men 18-24 5 02:30:36 51m:19s
34 13098 Dej Peter Age Group Men 30-39 2 02:31:20 52m:3s
35 13303 Kolczyn Magdalena Elite Ženy 3 02:31:20 52m:3s
36 13083 Czinkóczi Norbert Elite Muži 12 Revolution Hussars 02:31:54 52m:37s
37 13335 Krajčík Michal Elite Muži 13 02:34:22 55m:5s
38 13329 Kováč Dávid Open Muži 1 02:34:40 55m:23s
39 13470 Novák Daniel Age Group Men 18-24 6 02:34:49 55m:32s
40 13279 Keszegh Peter Open Muži 2 02:37:18 58m:1s
41 13683 Vrzala Matouš Elite Muži 14 02:37:28 58m:11s
42 13337 Krajčovic Rastislav Age Group Men 40-49 3 02:38:35 59m:18s
43 13570 Smolár Michal Open Muži 3 oravci 02:38:48 59m:31s
44 13659 Urban Petr Age Group Men 18-24 7 02:39:03 59m:46s
45 13708 Bolcs Zoltan Team Challenge Muži 7 Hungary GaborTeam Margitsziget 02:39:55 1h:0m:38s
46 13721 Martyin László Team Challenge Muži 8 Hungary GaborTeam Margitsziget 02:39:55 1h:0m:38s
47 13716 Horváth Zsolt Team Challenge Muži 9 Hungary GaborTeam Margitsziget 02:39:55 1h:0m:38s
48 13534 Recký Juraj Open Muži 4 SRTG-Topoľčany 15+ 02:40:40 1h:1m:23s
49 13138 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 3 02:41:45 1h:2m:28s
50 13345 Kredl Matej Age Group Men 25-29 7 02:42:18 1h:3m:1s
51 13230 Hudoková Simona Elite Ženy 4 02:42:32 1h:3m:15s
52 13609 Šisler Patrik Age Group Men 25-29 8 02:43:49 1h:4m:32s
53 13114 dr. Szetei Viktoria Age Group Women 40-49 1 02:45:00 1h:5m:43s
54 13245 Illéš Martin Age Group Men 18-24 8 02:45:57 1h:6m:40s
55 13161 Gajdošová Dorota Open Ženy 1 oravci 02:46:31 1h:7m:14s
56 13217 Horn Florian Age Group Men 25-29 9 02:46:53 1h:7m:36s
57 13406 Matejov Jozef Open Muži 5 02:49:00 1h:9m:43s
58 13489 Pánči Michal Age Group Men 18-24 9 02:49:26 1h:10m:9s
59 13628 Takács Áron Open Muži 6 Herkules Spartan Team 4+ 02:49:41 1h:10m:24s
60 13353 kopeć Izabela Elite Ženy 5 02:50:07 1h:10m:50s
61 13602 Szimicsevics László Age Group Men 40-49 4 02:50:18 1h:11m:1s
62 13425 Michnová Monika Age Group Women 30-39 1 02:50:58 1h:11m:41s
63 13631 Thussbas Sophia Elite Ženy 6 02:51:48 1h:12m:31s
64 13486 Pálinkó István Age Group Men 25-29 10 02:52:03 1h:12m:46s
65 13059 Brňáková Marianna Age Group Women 25-29 1 02:52:03 1h:12m:46s
66 13485 Palesova Jana Open Ženy 2 02:53:17 1h:14m:0s
67 13383 Lukasik Sylwia Age Group Women 25-29 2 02:53:28 1h:14m:11s
68 13429 Misun Martin Age Group Men 30-39 4 02:54:17 1h:15m:0s
69 13722 Meravý Tomáš Team Challenge Muži 10 Czech Avengers 02:54:19 1h:15m:2s
70 13720 Louda Jan Team Challenge Muži 11 Czech Avengers 02:54:19 1h:15m:2s
71 13728 Tyl Lukáš Team Challenge Muži 12 Czech Avengers 02:54:19 1h:15m:2s
72 13278 Kery Michal Age Group Men 40-49 5 02:54:30 1h:15m:13s
73 13705 Žůrek Jakub Open Muži 7 02:54:44 1h:15m:27s
74 13169 Vitkai Elmer Age Group Men 50+ 1 02:56:20 1h:17m:3s
75 13687 YEVGENII SVYRSKYI Elite Muži 15 02:57:59 1h:18m:42s
76 13715 Hortobágyiová Eszter Team Challenge Ženy 1 Slovakia OCRA 02:59:02 1h:19m:45s
77 13714 Hajosteková Simona Team Challenge Ženy 2 Slovakia OCRA 02:59:02 1h:19m:45s
78 13723 Pepová Janka Team Challenge Ženy 3 Slovakia OCRA 02:59:02 1h:19m:45s
79 13416 Mészáros Karol Elite Muži 16 02:59:03 1h:19m:46s
80 13302 Kolasa Adriana Open Ženy 3 02:59:09 1h:19m:52s
81 13564 Sivák Michal Elite Muži 17 SRTG-Trenčín 4+ 02:59:36 1h:20m:19s
82 13358 Studnička Oldřich Open Muži 8 03:00:09 1h:20m:52s
83 13049 Boháč Ján Open Muži 9 SRTG-Topoľčany 15+ 03:00:19 1h:21m:2s
84 13702 Zsiros Istvan Age Group Men 30-39 5 03:00:20 1h:21m:3s
85 13408 Lettava Marek Open Muži 10 SRTG-Topoľčany 15+ 03:00:42 1h:21m:25s
86 13166 Gazdič Jakub Open Muži 11 03:01:31 1h:22m:14s
87 13120 Dubeň Branislav Age Group Men 18-24 10 03:02:52 1h:23m:35s
88 13389 Mach Ján Open Muži 12 03:03:01 1h:23m:44s
89 13440 MORICONI MORENO Age Group Men 30-39 6 03:03:43 1h:24m:26s
90 13326 Bazsó David Open Muži 13 KrypteiaHU 03:04:05 1h:24m:48s
91 13413 matyas troup Open Muži 14 03:04:27 1h:25m:10s
92 13550 Ružička Lukáš Open Muži 15 SRTG-Topoľčany 15+ 03:04:39 1h:25m:22s
93 13731 Stibich Mike Open Muži 16 03:04:40 1h:25m:23s
94 13395 Markó Gábor Elite Muži 18 hUNgarICUM 03:05:02 1h:25m:45s
95 13411 Matušák Martin Open Muži 17 03:05:30 1h:26m:13s
96 13517 Prisažný Benedikt Open Muži 18 03:05:30 1h:26m:13s
97 13171 Glogovský Krištof Open Muži 19 Záhoráckí vlci 4+ 03:06:15 1h:26m:58s
98 13204 Hlaváčková Dagmar Open Ženy 4 SRTG-Ceska 4+ 03:06:46 1h:27m:29s
99 13557 Sebo Martin Open Muži 20 03:07:16 1h:27m:59s
100 13751 Petrovič Michal Open Muži 21 03:08:51 1h:29m:34s

Zdroj: On line System