ZÁVODNÍKŮ

1352

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:49m:17s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

65 let

MUŽŮ

1077 startujících

ŽEN

275 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 15m:18s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2327 Žiška Peter Elite Muži 1 01:14:54 -
2 1750 Mlynár Peter Elite Muži 2 01:18:20 3m:26s
3 1328 Haviarik Jakub Elite Muži 3 01:19:09 4m:15s
4 1737 Milata Patrik Elite Muži 4 Elite Team OCRA Slovakia 01:21:13 6m:19s
5 1139 Ceniga Peter Elite Muži 5 Elite Team OCRA Slovakia 01:21:40 6m:46s
6 1400 Chrappa Richard Elite Muži 6 Elite Team OCRA Slovakia 01:23:30 8m:36s
7 1924 Pospíšil Richard Elite Muži 7 Extreme Obstacle Runners 01:24:38 9m:44s
8 1017 Bak Roman Elite Muži 8 Spartan Patriot Team Slovakia A 01:24:47 9m:53s
9 1390 Hynek Richard Elite Muži 9 01:25:04 10m:10s
10 2039 Slováček Dominik Elite Muži 10 Extreme Obstacle Runners 01:25:31 10m:37s
11 1616 Lauko Igor Elite Muži 11 01:26:18 11m:24s
12 2087 Szabó Dávid Age Group Men 18-24 1 01:26:23 11m:29s
13 2154 Štilla Peter Elite Muži 12 01:26:36 11m:42s
14 1371 Hromada Martin Elite Muži 13 Elite Team OCRA Slovakia 01:27:36 12m:42s
15 2267 Vladár Ján Elite Muži 14 Extreme Obstacle Runners 01:28:22 13m:28s
16 1478 Kašík František Elite Muži 15 Extreme Obstacle Runners 01:28:39 13m:45s
17 1707 Melich Miroslav Age Group Men 40-49 1 01:29:34 14m:40s
18 1299 Paskal Milata Age Group Men 18-24 2 01:30:07 15m:13s
19 1357 Hortobágyiová Eszter Elite Ženy 1 01:30:12 15m:18s
20 1932 Prištiak Samuel Elite Muži 16 Spartan Patriot Team Slovakia A 01:30:25 15m:31s
21 1484 Kellner David Age Group Men 40-49 2 01:31:03 16m:9s
22 1939 Prokudin Nikolay Elite Muži 17 01:31:22 16m:28s
23 2145 Špaček Luděk Elite Muži 18 Extreme Obstacle Runners 01:31:49 16m:55s
24 1867 Pavlík Michal Age Group Men 25-29 1 01:31:50 16m:56s
25 1997 Sciranka Samuel Elite Muži 19 Spartan Patriot Team Slovakia A 01:31:59 17m:5s
26 1670 Maliha Vit Age Group Men 15-17 1 01:32:38 17m:44s
27 2291 Weiss Daniel Age Group Men 25-29 2 01:32:55 18m:1s
28 1684 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 3 01:33:31 18m:37s
29 1564 Krajčovič Patrik Elite Muži 20 Elite Team OCRA Slovakia 01:33:55 19m:1s
30 2199 Tóth Roman Age Group Men 18-24 3 01:34:20 19m:26s
31 2169 Takáč Vladimír Age Group Men 30-39 1 01:34:33 19m:39s
32 1634 Linka Milan Elite Muži 21 Extreme Obstacle Runners 01:35:00 20m:6s
33 2216 Uharček Marcel Age Group Men 40-49 4 01:35:33 20m:39s
34 1110 Hrivnak Lubomír Age Group Men 25-29 3 01:36:00 21m:6s
35 1643 Lopuch Slavomír Age Group Men 18-24 4 01:36:33 21m:39s
36 1404 Ildža Matúš Age Group Men 18-24 5 01:36:34 21m:40s
37 1307 Gross Filip Elite Muži 22 Obstacle warriors 01:36:46 21m:52s
38 1003 ADAMEC Jakub Age Group Men 15-17 2 01:36:48 21m:54s
39 1206 Duchoň Michal Age Group Men 25-29 4 01:36:52 21m:58s
40 1156 Čakvári Marcel Age Group Men 25-29 5 01:36:59 22m:5s
41 1852 Pařenica Robert Age Group Men 25-29 6 01:37:07 22m:13s
42 2075 Sventek Ladislav Age Group Men 50+ 1 01:37:15 22m:21s
43 1533 KOPRIVNAK MATUS Elite Muži 23 Spartan Patriot Team Slovakia A 01:37:30 22m:36s
44 1710 Meluzín Petr Elite Muži 24 SRTG-Brno 4+ 01:38:12 23m:18s
45 1650 Lukáč Miroslav Age Group Men 30-39 2 01:38:12 23m:18s
46 2283 Voznik Ivan Age Group Men 40-49 5 01:38:42 23m:48s
47 1834 Pagáč Daniel Elite Muži 25 Spartan Patriot Team Slovakia A 01:38:59 24m:5s
48 2215 Tyl Lukáš Age Group Men 30-39 3 01:39:06 24m:12s
49 1631 Libiček Michal Age Group Men 30-39 4 01:39:07 24m:13s
50 1669 Maliha Roman Age Group Men 18-24 6 01:39:10 24m:16s
51 1142 Cích Rastislav Open Muži 1 01:39:31 24m:37s
52 1565 Krajíček Jozef Elite Muži 26 01:39:36 24m:42s
53 2024 Siwek Wojciech Open Muži 2 STG-Niepolomice 4+ 01:39:49 24m:55s
54 2005 Sedliak Miroslav Elite Muži 27 The Machines 01:40:12 25m:18s
55 1232 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 5 01:40:17 25m:23s
56 1539 Koščuško Tomáš Age Group Men 18-24 7 01:40:29 25m:35s
57 1635 Lipa Piotr Age Group Men 30-39 6 01:40:31 25m:37s
58 1916 Politov Oleg Elite Muži 28 Hero Race Team 01:40:36 25m:42s
59 1786 Nebola Jaroslav Open Muži 3 SRTG-Trinec 4+ 01:40:39 25m:45s
60 2101 SZYMASZEK BARTŁOMIEJ Age Group Men 25-29 7 01:41:00 26m:6s
61 1596 Kušnír Filip Elite Muži 29 01:41:14 26m:20s
62 1897 Pirošík Ján Elite Muži 30 Spartan Patriot Team Slovakia B 01:41:15 26m:21s
63 1329 Haviarik Roman Age Group Men 40-49 6 01:41:29 26m:35s
64 1961 Reťkovský Tomáš Open Muži 4 01:41:50 26m:56s
65 1866 Pavlik Ladislav Age Group Men 30-39 7 01:42:16 27m:22s
66 1294 Gothard Zdeněk Elite Muži 31 Obstacle warriors 01:42:19 27m:25s
67 1577 Kryl Jan Open Muži 5 SRTG Olomouc 4+ 01:42:28 27m:34s
68 1888 Petrovič Andrej Elite Muži 32 The Machines 01:43:00 28m:6s
69 1529 Kopeček David Elite Muži 33 Obstacle warriors 01:43:07 28m:13s
70 1864 Pavel Jozef Age Group Men 30-39 8 01:43:17 28m:23s
71 1158 Čech Zdeněk Elite Muži 34 Obstacle warriors 01:43:25 28m:31s
72 1313 Haken Viktor Elite Muži 35 Obstacle warriors 01:43:40 28m:46s
73 1457 Kaczor Emil Age Group Men 30-39 9 01:43:56 29m:2s
74 2232 Valiček Pavol Age Group Men 30-39 10 01:44:16 29m:22s
75 2214 Tvrdík Pavel Elite Muži 36 01:44:31 29m:37s
76 2063 Strecha Juraj Age Group Men 25-29 8 01:44:33 29m:39s
77 1837 Pagáč Vladimír Elite Muži 37 Spartan Patriot Team Slovakia B 01:44:39 29m:45s
78 1382 Hulko Attila Open Muži 6 01:44:41 29m:47s
79 1173 Danko Martin Elite Muži 38 The Machines 01:44:47 29m:53s
80 2082 Sýkora Vincent Elite Muži 39 Granarollo SVK 01:44:49 29m:55s
81 1128 Bukvai Miloš Elite Muži 40 Extreme Obstacle Runners 01:44:52 29m:58s
82 2004 Sedláček David Age Group Men 25-29 9 01:44:58 30m:4s
83 1195 Dostál David Age Group Men 15-17 3 01:45:07 30m:13s
84 2046 SOCHA Maroš Open Muži 7 MARAS team 01:45:12 30m:18s
85 1309 Hačo Šimon Age Group Men 18-24 8 01:45:15 30m:21s
86 1793 Němeček Robert Age Group Men 25-29 10 01:45:16 30m:22s
87 2023 siwek Paweł Open Muži 8 STG-Niepolomice 4+ 01:45:19 30m:25s
88 1144 Cinko Tomáš Elite Muži 41 Spartan Patriot Team Slovakia B 01:45:38 30m:44s
89 1260 Gajdoš Michal Elite Muži 42 Granarollo SVK 01:45:40 30m:46s
90 2198 Tóth Richárd Age Group Men 25-29 11 01:45:40 30m:46s
91 1871 Pechal Ľuboš Open Muži 9 01:46:23 31m:29s
92 2001 SCURKA SAMUEL Open Muži 10 SRTG-Humené 15+ 01:46:27 31m:33s
93 1772 Mudri Miklós Age Group Men 25-29 12 01:47:17 32m:23s
94 1733 Mikolasek David Open Muži 11 01:47:28 32m:34s
95 1035 Bardasova Tatiana Elite Ženy 2 Hero Race Team 01:47:53 32m:59s
96 1216 dzugas marek Age Group Men 40-49 7 01:47:54 33m:0s
97 1280 Louda Jan Age Group Men 30-39 11 01:47:55 33m:1s
98 1315 Hez Michal Open Muži 12 01:48:00 33m:6s
99 1321 Haramura Vilmos Age Group Men 25-29 13 01:48:02 33m:8s
100 2137 Škreptač Martin Open Muži 13 MARAS team 01:48:04 33m:10s

Zdroj: On line System