ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:35m:48s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31.7 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

85 let

MUŽŮ

1144 startujících

ŽEN

356 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 8m:22s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 22226 Žiška Peter Elite Muži 1 00:41:57 -
2 21278 Milata Patrik Elite Muži 2 Elite Team OCRA Slovakia 00:44:52 2m:55s
3 22227 Ceniga Peter Elite Muži 3 Elite Team OCRA Slovakia 00:45:43 3m:46s
4 20586 Haviarik Jakub Elite Muži 4 00:46:00 4m:3s
5 20328 Dorňák Petr Elite Muži 5 00:46:28 4m:31s
6 20660 Hromada Martin Elite Muži 6 Elite Team OCRA Slovakia 00:47:12 5m:15s
7 21736 Slováček Dominik Elite Muži 7 Extreme Obstacle Runners 00:47:59 6m:2s
8 22059 Vacík Jiří Elite Muži 8 00:48:14 6m:17s
9 20045 Bak Roman Elite Muži 9 00:48:23 6m:26s
10 21074 Lauko Igor Elite Muži 10 00:48:45 6m:48s
11 21568 Pospíšil Richard Elite Muži 11 Extreme Obstacle Runners 00:49:12 7m:15s
12 21679 Sciranka Samuel Elite Muži 12 Spartan Patriot Team Slovakia A 00:49:53 7m:56s
13 20713 Chrappa Richard Elite Muži 13 Elite Team OCRA Slovakia 00:50:13 8m:16s
14 20631 Hortobágyiová Eszter Elite Ženy 1 00:50:19 8m:22s
15 20949 Kozioł Kamil Elite Muži 14 00:50:32 8m:35s
16 21745 SOCHA Maroš Open Muži 1 MARAS team 00:50:35 8m:38s
17 20822 Kašík František Elite Muži 15 Extreme Obstacle Runners 00:50:42 8m:45s
18 20451 Gahura Dominik Age Group Men 18-24 1 00:51:24 9m:27s
19 22038 Uharček Marcel Age Group Men 40-49 1 00:51:31 9m:34s
20 20958 Krajčovič Patrik Elite Muži 16 00:51:46 9m:49s
21 20278 Čakvári Marcel Age Group Men 25-29 1 00:51:58 10m:1s
22 21583 Prištiak Samuel Elite Muži 17 Spartan Patriot Team Slovakia A 00:52:08 10m:11s
23 20830 Kellner David Age Group Men 40-49 2 00:52:08 10m:11s
24 22036 Tyl Lukáš Age Group Men 30-39 1 00:52:09 10m:12s
25 21959 Takáč Vladimír Age Group Men 30-39 2 00:52:10 10m:13s
26 21589 Prokudin Nikolay Age Group Men 30-39 3 00:52:12 10m:15s
27 22128 Vladár Ján Elite Muži 18 Extreme Obstacle Runners 00:52:25 10m:28s
28 20191 Bořil Petr Age Group Men 30-39 4 00:52:44 10m:47s
29 21120 Lukacsi Levente Age Group Men 30-39 5 00:52:46 10m:49s
30 21811 Sventek Ladislav Age Group Men 50+ 1 00:52:48 10m:51s
31 21625 Randa Juraj Open Muži 2 00:53:07 11m:10s
32 21888 Šmelko Adam Age Group Men 18-24 2 00:53:07 11m:10s
33 20959 Krajíček Jozef Elite Muži 19 00:53:14 11m:17s
34 21229 Meluzín Petr Elite Muži 20 SRTG-Ceska 4+ 00:53:18 11m:21s
35 22246 Milata Paskal Age Group Men 18-24 3 00:53:18 11m:21s
36 20891 Koprivňák Matúš Elite Muži 21 Spartan Patriot Team Slovakia B 00:53:24 11m:27s
37 21644 Fano Patrik Age Group Men 30-39 6 00:53:35 11m:38s
38 21003 Kubík Marek Elite Muži 22 Spartan Patriot Team Slovakia A 00:53:45 11m:48s
39 21901 Špaček Luděk Elite Muži 23 Extreme Obstacle Runners 00:53:51 11m:54s
40 21101 Lipa Piotr Age Group Men 30-39 7 00:54:02 12m:5s
41 21492 Pavlík Michal Elite Muži 24 00:54:11 12m:14s
42 22003 Tóth Roman Age Group Men 18-24 4 00:54:19 12m:22s
43 20726 Ivančo Michal Elite Muži 25 Spartan Patriot Team Slovakia A 00:54:20 12m:23s
44 21176 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 3 00:54:23 12m:26s
45 22052 Ulrich Balázs Elite Muži 26 00:54:39 12m:42s
46 20486 Kopeček David Age Group Men 25-29 2 00:54:53 12m:56s
47 21271 Mikolasek David Age Group Men 25-29 3 00:54:54 12m:57s
48 21155 Maliha Roman Age Group Men 18-24 5 00:55:01 13m:4s
49 20719 Ildža Matúš Age Group Men 18-24 6 00:55:02 13m:5s
50 21848 Ščasník Adam Age Group Men 18-24 7 00:55:03 13m:6s
51 21815 Sýkora Vincent Age Group Men 40-49 4 00:55:18 13m:21s
52 20005 ADAMEC Jakub Age Group Men 15-17 1 00:55:23 13m:26s
53 21879 Škreptač Martin Open Muži 3 MARAS team 00:55:39 13m:42s
54 20647 Hrdý Michal Age Group Men 25-29 4 00:55:58 14m:1s
55 21099 Linka Milan Elite Muži 27 Extreme Obstacle Runners 00:56:07 14m:10s
56 20064 Baluch Peter Age Group Men 25-29 5 00:56:17 14m:20s
57 21591 Haviarik Roman Age Group Men 40-49 5 00:56:26 14m:29s
58 22140 Voráčková Adéla Elite Ženy 2 00:56:34 14m:37s
59 21717 Siwek Paweł Age Group Men 25-29 6 00:56:48 14m:51s
60 20404 Fernéza Lukáš Open Muži 4 Granarollo SVK 00:56:56 14m:59s
61 21638 Rešetár Andrej Open Muži 5 00:56:57 15m:0s
62 22158 Vrzalová Simona Elite Ženy 3 00:56:59 15m:2s
63 20512 Gothard Zdeněk Age Group Men 25-29 7 00:57:18 15m:21s
64 21156 Maliha Vit Age Group Men 15-17 2 00:57:19 15m:22s
65 20134 Biernat Konrad Age Group Men 25-29 8 00:57:22 15m:25s
66 20482 Louda Jan Age Group Men 30-39 8 00:57:22 15m:25s
67 20384 Fabiánová Martina Elite Ženy 4 00:57:28 15m:31s
68 21718 Siwek Wojciech Age Group Men 18-24 8 00:57:37 15m:40s
69 21260 Michna Jozef Age Group Men 30-39 9 00:57:42 15m:45s
70 21536 Pitoňák Marek Age Group Men 25-29 9 00:57:43 15m:46s
71 20399 Fehér Richárd Elite Muži 28 00:58:07 16m:10s
72 20452 Gahura Štefan Age Group Men 25-29 10 00:58:13 16m:16s
73 20684 Hulko Attila Open Muži 6 00:58:14 16m:17s
74 21533 Pisarovič Dominik Open Muži 7 00:58:29 16m:32s
75 21546 Polaček Marián Age Group Men 40-49 6 00:58:31 16m:34s
76 20722 Illéš Martin Elite Muži 29 Spartan Patriot Team Slovakia B 00:58:31 16m:34s
77 20228 Bukvai Miloš Elite Muži 30 Extreme Obstacle Runners 00:58:42 16m:45s
78 21840 SZYMASZEK BARTŁOMIEJ Age Group Men 25-29 11 00:58:50 16m:53s
79 20912 Koščuško Tomáš Age Group Men 18-24 9 00:58:55 16m:58s
80 21539 Plačková Blanka Elite Ženy 5 00:58:56 16m:59s
81 22002 Tóth Richárd Elite Muži 31 00:59:11 17m:14s
82 20529 Groholy Babett Elite Ženy 6 00:59:12 17m:15s
83 20670 Hruška Jan Age Group Men 40-49 7 00:59:34 17m:37s
84 21691 Sedliak Miroslav Age Group Men 40-49 8 00:59:36 17m:39s
85 21436 Pagáč Daniel Elite Muži 32 Spartan Patriot Team Slovakia A 00:59:42 17m:45s
86 20657 Hrivnak Ľubomír Age Group Men 25-29 12 00:59:49 17m:52s
87 20783 Jurčo Michal Open Muži 8 SRTG-Kosice 15+ 01:00:13 18m:16s
88 21532 Pirošík Ján Elite Muži 33 Spartan Patriot Team Slovakia B 01:00:13 18m:16s
89 21933 Šuna Michal Open Muži 9 SRTG-Ružomberok 4+ 01:00:38 18m:41s
90 20247 Cinko Tomáš Elite Muži 34 Spartan Patriot Team Slovakia B 01:00:46 18m:49s
91 21824 Szabó Pál Age Group Men 40-49 9 01:00:49 18m:52s
92 20298 Čižmár Marek Open Muži 10 SRTG-Kosice 15+ 01:00:53 18m:56s
93 22057 Urda Ivan Open Muži 11 gym live robbi 4+ 01:00:54 18m:57s
94 21642 Riapoš Adam Elite Muži 35 01:00:55 18m:58s
95 22102 Vějdelková Lenka Elite Ženy 7 01:00:57 19m:0s
96 21844 Šaradín Matúš Age Group Men 25-29 13 01:01:06 19m:9s
97 20464 Gamrot Filip Age Group Men 25-29 14 01:01:16 19m:19s
98 20011 Alföldi Martin Age Group Men 18-24 10 01:01:21 19m:24s
99 21650 Rokyta Vratko Open Muži 12 NEONKA Košice 01:01:35 19m:38s
100 21522 Pietraszko Patryk Age Group Men 25-29 15 01:01:37 19m:40s

Zdroj: On line System