ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:20m:17s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.4 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

60 let

MUŽŮ

1275 startujících

ŽEN

225 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 7m:35s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 4347 RAJNIAK MICHAL Elite Muži 1 00:41:34 -
2 2546 Bak Roman Elite Muži 2 00:42:10 0m:36s
3 3781 Lauko Igor Elite Muži 3 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:42:30 0m:56s
4 3206 Haviarik Jakub Elite Muži 4 00:43:18 1m:44s
5 5056 Žiška Peter Elite Muži 5 00:43:49 2m:15s
6 5064 Adam Tóth Elite Muži 6 00:44:25 2m:51s
7 2852 Davidik Marian Elite Muži 7 00:45:28 3m:54s
8 5065 Illyés Lorant Elite Muži 8 00:47:20 5m:46s
9 3727 Kulhánek Martin Elite Muži 9 The Machines 00:48:07 6m:33s
10 3704 Kubík Marek Elite Muži 10 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:48:14 6m:40s
11 3917 Melich Miroslav Age Group Men 40-49 1 00:48:19 6m:45s
12 3969 Milata Patrik Elite Muži 11 Elite Team OCRA Slovakia 00:48:26 6m:52s
13 3310 Hromada Martin Elite Muži 12 Elite Team OCRA Slovakia 00:48:31 6m:57s
14 4282 Planeta Štefan Elite Muži 13 Extreme Obstacle Runners 2 00:48:33 6m:59s
15 2770 Ceniga Peter Elite Muži 14 Elite Team OCRA Slovakia 00:48:43 7m:9s
16 4512 SOCHA Maroš Open Muži 1 00:48:48 7m:14s
17 4859 Uharček Marcel Age Group Men 40-49 2 00:49:01 7m:27s
18 3477 Kašík František Elite Muži 15 Extreme Obstacle Runners 00:49:03 7m:29s
19 4961 Vladár Ján Elite Muži 16 Extreme Obstacle Runners 00:49:04 7m:30s
20 4229 Pepova Janka Elite Ženy 1 00:49:09 7m:35s
21 4330 Prištiak Samuel Elite Muži 17 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:49:19 7m:45s
22 5062 Eszter Hortobagyiová Elite Ženy 2 00:49:48 8m:14s
23 2583 Baluch Peter Age Group Men 25-29 1 00:50:12 8m:38s
24 3058 Gahura Dominik Age Group Men 18-24 1 00:50:13 8m:39s
25 3802 Libiček Michal Age Group Men 30-39 1 00:50:25 8m:51s
26 3351 Chrappa Richard Elite Muži 18 Elite Team OCRA Slovakia 00:50:36 9m:2s
27 4827 Tóth Richárd Age Group Men 30-39 2 00:50:51 9m:17s
28 4435 Sciranka Samuel Elite Muži 19 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:51:03 9m:29s
29 3080 Gamrot Filip Age Group Men 25-29 2 00:51:12 9m:38s
30 2965 Fano Patrik Open Muži 2 Team OCRA Slovakia 4+ 00:51:15 9m:41s
31 4502 Slováček Dominik Elite Muži 20 Extreme Obstacle Runners 2 00:51:35 10m:1s
32 3256 Hoplíček Ondřej Open Muži 3 00:51:37 10m:3s
33 4057 Nagy Kornel Age Group Men 30-39 3 00:51:41 10m:7s
34 3020 Főző Dániel Elite Muži 21 SRTG-Gyor 15+ 00:51:49 10m:15s
35 4867 Ulrich Balázs Age Group Men 40-49 3 00:51:55 10m:21s
36 2843 Danko Martin Elite Muži 22 The Machines 00:51:56 10m:22s
37 4506 Smejkal Luboš Open Muži 4 SRTG-Jamolice 4+ 00:52:07 10m:33s
38 5014 Zapalač Martin Elite Muži 23 Extreme Obstacle Runners 00:52:16 10m:42s
39 4577 Sýkora Vincent Elite Muži 24 00:52:17 10m:43s
40 3102 Gębara Łukasz Open Muži 5 OCR TEAM DĘBICA 00:52:18 10m:44s
41 4584 Szabó Dávid Elite Muži 25 SRTG-Debrecen 15+ 00:52:35 11m:1s
42 3885 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 4 00:52:45 11m:11s
43 2750 Bukvai Miloš Elite Muži 26 Extreme Obstacle Runners 2 00:52:54 11m:20s
44 4651 SZYMASZEK BARTŁOMIEJ Open Muži 6 OCR TEAM DĘBICA 00:52:56 11m:22s
45 4058 Nagy Kornel Open Muži 7 SRTG-Tokaj 4+ 00:53:04 11m:30s
46 4172 Pagáč Daniel Age Group Men 18-24 2 00:53:11 11m:37s
47 4480 Siwek Paweł Piotr Open Muži 8 SRTG-Niepolmice 15+ 00:53:14 11m:40s
48 4966 Vojtas Michal Open Muži 9 SRTG-Bratislava 15+ 00:53:15 11m:41s
49 3174 Hačo Šimon Open Muži 10 00:53:22 11m:48s
50 4236 Peržel Jan Elite Muži 27 Extreme Obstacle Runners 00:53:38 12m:4s
51 5026 Żerdka Michał Open Muži 11 SRTG-Tychy 15+ 00:53:42 12m:8s
52 2776 Cích Rastislav Open Muži 12 SRTG-Bratislava 15+ 00:53:42 12m:8s
53 4280 Pitzl Patrick Elite Muži 28 00:53:44 12m:10s
54 2983 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 4 00:53:51 12m:17s
55 4481 Siwek Wojciech Open Muži 13 SRTG-Niepolmice 15+ 00:53:51 12m:17s
56 5016 Zawojowski Jakub Open Muži 14 OCR TEAM DĘBICA 00:54:00 12m:26s
57 3933 Mészáros László Age Group Men 30-39 5 00:54:05 12m:31s
58 3909 Matyasi Dr. Gábor Age Group Men 50+ 1 00:54:09 12m:35s
59 3059 Gahura Štefan Age Group Men 30-39 6 00:54:10 12m:36s
60 3134 Gothard Zdeněk Age Group Men 25-29 3 00:54:11 12m:37s
61 2751 David Kopeček Open Muži 15 SRTG-Jamolice 4+ 00:54:15 12m:41s
62 3207 Havlasek Jan Open Muži 16 SRTG-Opava 4+ 00:54:18 12m:44s
63 3308 Hrivnák Lubomír Age Group Men 25-29 4 00:54:30 12m:56s
64 4317 Potočný Laco Age Group Men 40-49 5 00:54:38 13m:4s
65 4296 Polaček Marián Age Group Men 40-49 6 00:54:44 13m:10s
66 2968 Pascal Milata Age Group Men 25-29 5 00:55:05 13m:31s
67 3606 Koščuško Tomáš Open Muži 17 Team OCRA Slovakia 4+ 00:55:15 13m:41s
68 3659 Kováts György Age Group Men 40-49 7 00:55:17 13m:43s
69 4687 Škreptač Martin Age Group Men 18-24 3 00:55:42 14m:8s
70 3919 Meluzín Petr Elite Muži 29 SRTG-Ceska 4+ 00:55:44 14m:10s
71 2505 ADAMEC Jakub Age Group Men 18-24 4 00:55:50 14m:16s
72 4701 Špaček Luděk Elite Muži 30 Extreme Obstacle Runners 2 00:55:52 14m:18s
73 3686 Kredl Matej Elite Muži 31 The Machines 00:55:55 14m:21s
74 3357 Ildža Matúš Open Muži 18 Team OCRA Slovakia 4+ 00:55:58 14m:24s
75 4957 Vitkai Elemer Age Group Men 50+ 2 00:56:04 14m:30s
76 3326 Hulko Attila Age Group Men 30-39 7 00:56:04 14m:30s
77 4259 Petrovič Andrej Elite Muži 32 The Machines 00:56:08 14m:34s
78 3536 Klinovsky Dominik Open Muži 19 SRTG-Topoľčany 15+ 00:56:10 14m:36s
79 4594 Szabó Pál Age Group Men 40-49 8 00:56:11 14m:37s
80 2677 Bódi Krisztián Open Muži 20 SRTG-Szombathely 4+ 00:56:16 14m:42s
81 4874 Urda Ivan Open Muži 21 gym live robbi 00:56:18 14m:44s
82 2958 Fábián Miklós Open Muži 22 Force Gym TEAM 4+ 00:56:28 14m:54s
83 3582 KOPRIVNAK MATUS Open Muži 23 SRTG-Humené 4+ 00:56:31 14m:57s
84 4428 Sári Martin Open Muži 24 SRTG-Bratislava 15+ 00:56:44 15m:10s
85 3285 Horváth Máté Age Group Men 25-29 6 00:56:47 15m:13s
86 2606 Bartha Bálint Elite Muži 33 00:56:48 15m:14s
87 4980 Vovk Oleksii Elite Muži 34 00:56:53 15m:19s
88 5017 Zbojan Jakub Open Muži 25 SRTG-Kosice 15+ 00:56:54 15m:20s
89 4276 Pirošík Ján Elite Muži 35 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:56:56 15m:22s
90 3674 Krajíček Jozef Elite Muži 36 00:57:10 15m:36s
91 4371 Reťkovský Tomáš Open Muži 26 00:57:20 15m:46s
92 2658 Biernat Konrad Open Muži 27 SRTG-Niepolmice 15+ 00:57:20 15m:46s
93 2846 Darnyik Mark Norbert Age Group Men 15-17 1 00:57:25 15m:51s
94 5036 Zsiros Istvan Age Group Men 30-39 8 00:57:26 15m:52s
95 3258 Horák Jaromír Age Group Men 25-29 7 00:57:31 15m:57s
96 2704 Borko Matúš Elite Muži 37 SRTG-Prievidza 15+ 00:57:35 16m:1s
97 3764 Lakner Szilveszter Open Muži 28 SRTG-Szombathely 4+ 00:57:35 16m:1s
98 4219 Pavlik Ladislav Open Muži 29 OCR NITRA 4+ 00:57:37 16m:3s
99 3672 Krajčovič Patrik Elite Muži 38 Elite Team OCRA Slovakia 00:57:38 16m:4s
100 3740 Kurucz Attila Open Muži 30 00:57:41 16m:7s

Zdroj: On line System