SPRINT

ZÁVODNÍKŮ

671

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:5m:20s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.2 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

76 let

MUŽŮ

462 startujících

ŽEN

209 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 6m:52s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 22378 Žiška Peter Elite Muži 1 00:27:00 -
2 157 Haviarik Jakub Elite Muži 2 00:27:26 0m:26s
3 22419 Krawiecki Mateusz Elite Muži 3 00:29:38 2m:38s
4 22382 Slováček Dominik Elite Muži 4 Extreme Obstacle Runners 00:29:44 2m:44s
5 22383 Pospíšil Richard Elite Muži 5 Extreme Obstacle Runners 00:30:12 3m:12s
6 474 Selianin Dmytro Open Muži 1 00:31:05 4m:5s
7 100 Fiala Dan Elite Muži 6 00:32:13 5m:13s
8 395 Pagáč Daniel Elite Muži 7 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:32:20 5m:20s
9 22380 Hoplíček Ondřej Elite Muži 8 Extreme Obstacle Runners 00:32:36 5m:36s
10 216 KASZA RAFAŁ Age Group Men 30-39 1 00:32:37 5m:37s
11 219 Kedršt Daniel Elite Muži 9 SRTG-Kolin 4+ 00:32:55 5m:55s
12 22289 Šafránek Michal Elite Muži 10 SRTG-Kolin 4+ 00:33:15 6m:15s
13 22384 Bies Bartosz Open Muži 2 00:33:27 6m:27s
14 22307 Turek Martin Elite Muži 11 SRTG-Kolin 4+ 00:33:30 6m:30s
15 246 Koprivňák Matúš Elite Muži 12 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:33:41 6m:41s
16 190 Jastrzębski Piotr Age Group Men 25-29 1 00:33:44 6m:44s
17 341 Meluzín Petr Elite Muži 13 00:33:51 6m:51s
18 166 Hurkova Kristyna Elite Ženy 1 00:33:52 6m:52s
19 45 Bubeník Vojtěch Elite Muži 14 SRTG-Kolin 4+ 00:33:56 6m:56s
20 286 Kurucz Attila Age Group Men 40-49 1 00:34:02 7m:2s
21 354 MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW Age Group Men 30-39 2 00:34:13 7m:13s
22 22390 Sliwa Arkadiusz Pavel Open Muži 3 00:34:30 7m:30s
23 22271 Sventek Ladislav Age Group Men 50+ 1 00:34:31 7m:31s
24 22389 Kellner David Age Group Men 40-49 2 00:35:08 8m:8s
25 487 Siwek Wojciech Age Group Men 18-24 1 00:35:08 8m:8s
26 380 Nováková Kristýna Elite Ženy 2 00:35:18 8m:18s
27 486 siwek Paweł Age Group Men 25-29 2 00:35:18 8m:18s
28 22381 Špaček Luděk Elite Muži 15 Extreme Obstacle Runners 00:35:23 8m:23s
29 379 Novák Tomáš Age Group Men 18-24 2 00:35:24 8m:24s
30 144 Grzondko Mateusz Elite Muži 16 WATAHA 4+ 00:36:16 9m:16s
31 113 Frydrych Maciej Elite Muži 17 WATAHA 4+ 00:36:16 9m:16s
32 290 Kuźnik Rafał Open Muži 4 Husaria Race Team 00:36:18 9m:18s
33 98 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 3 00:36:37 9m:37s
34 221 Kempny Paweł Open Muži 5 STG-Tychy 15+ 00:36:42 9m:42s
35 22422 Syrek Wojtek Age Group Men 30-39 4 00:36:42 9m:42s
36 22414 Meravý Tomáš Age Group Men 30-39 5 00:36:58 9m:58s
37 22327 Wiktorowicz Mariusz Age Group Men 40-49 3 00:36:59 9m:59s
38 22314 Vějdelková Lenka Elite Ženy 3 00:37:05 10m:5s
39 160 Hełmecki Mateusz Open Muži 6 00:37:15 10m:15s
40 426 Pietraszko Patryk Age Group Men 25-29 3 00:37:21 10m:21s
41 448 Pyszniak Paweł Age Group Men 30-39 6 00:37:29 10m:29s
42 438 Polák Miroslav Age Group Men 40-49 4 00:37:38 10m:38s
43 430 Pirošík Ján Elite Muži 18 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:37:39 10m:39s
44 358 Miska Daniel Age Group Men 18-24 3 00:37:42 10m:42s
45 22409 Baginská Marketa Elite Ženy 4 00:37:51 10m:51s
46 22322 Węglarz Waldemar Age Group Men 40-49 5 00:37:51 10m:51s
47 271 Kudláček Michal Age Group Men 30-39 7 00:38:00 11m:0s
48 434 Płusa Marcin Age Group Men 18-24 4 00:38:08 11m:8s
49 59 Cinko Tomáš Elite Muži 19 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:38:12 11m:12s
50 177 JAKUB Lukas Age Group Men 30-39 8 00:38:21 11m:21s
51 22253 Sotonová Petra Age Group Women 18-24 1 00:38:24 11m:24s
52 273 Kuchciński Piotr Open Muži 7 00:38:25 11m:25s
53 22388 Dvořák Martin Age Group Men 40-49 6 00:38:33 11m:33s
54 152 Hajewski Michał Age Group Men 40-49 7 00:38:36 11m:36s
55 444 Przewłoka Damian Open Muži 8 STG-Tychy 15+ 00:38:38 11m:38s
56 233 Knapik Józef Open Muži 9 ,,Villa-Verde,, 00:38:56 11m:56s
57 22264 Stolarek Sebastian Age Group Men 25-29 4 00:38:59 11m:59s
58 396 Pagáč Vladimír Elite Muži 20 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:39:02 12m:2s
59 22284 Szuba-Łata Klaudia Age Group Women 18-24 2 00:39:05 12m:5s
60 119 Gawin Krzysztof Age Group Men 30-39 9 00:39:25 12m:25s
61 69 Depta Michał Open Muži 10 Eko-Okna Runners 00:39:25 12m:25s
62 22347 Woźniak Artur Open Muži 11 SRTG-Katowice 15+ 00:39:41 12m:41s
63 22391 Vitkai Elemer Age Group Men 50+ 2 00:39:50 12m:50s
64 22263 Stępniak Sylwester Open Muži 12 STG-Lodz 4+ 00:39:54 12m:54s
65 376 Nienadowski Bartosz Open Muži 13 00:40:00 13m:0s
66 251 Kowalski Adam Open Muži 14 00:40:06 13m:6s
67 184 Jankowska Maria Elite Ženy 5 00:40:08 13m:8s
68 171 Chojna Zygmunt Age Group Men 50+ 3 00:40:11 13m:11s
69 339 MATERNA ROMAN Open Muži 15 STG-Rzeszow 4+ 00:40:29 13m:29s
70 167 Chaieb Sebastian Elite Muži 21 Husaria Race Team 00:40:32 13m:32s
71 454 Rares Biris Open Muži 16 Tgym 00:40:34 13m:34s
72 22333 Winiarski Maciej Open Muži 17 STG-Lodz 4+ 00:40:51 13m:51s
73 22277 Szaruga Malgorzata Elite Ženy 6 00:40:54 13m:54s
74 370 Mrozik Michał Age Group Men 30-39 10 00:41:01 14m:1s
75 22283 Sztube Łukasz Age Group Men 18-24 5 00:41:09 14m:9s
76 256 Kozłowski Konrad Open Muži 18 Codewise 00:41:09 14m:9s
77 147 Gucik Piotr Open Muži 19 Eko-Okna Runners 00:41:21 14m:21s
78 34 Boćko Krzysztof Elite Muži 22 WATAHA 4+ 00:41:22 14m:22s
79 111 Krawczyk Jakub Hubert Open Muži 20 Codewise 00:41:27 14m:27s
80 139 Grudniok Damian Open Muži 21 PKP S.A. 00:41:34 14m:34s
81 22341 Wojas Jakub Open Muži 22 Husaria Race Team 00:41:43 14m:43s
82 74 Domalik Wojciech Age Group Men 18-24 6 00:41:46 14m:46s
83 309 Lička Tomáš Age Group Men 30-39 11 00:41:48 14m:48s
84 463 Rybarczyk Kamil Open Muži 23 STG-Lodz 4+ 00:41:55 14m:55s
85 22396 Pisinski Dominik Open Muži 24 00:42:02 15m:2s
86 90 Dziedzic Damian Open Muži 25 This is Alight! 00:42:04 15m:4s
87 312 Lisiecki Jakub Age Group Men 18-24 7 00:42:05 15m:5s
88 78 Drużny Artur Age Group Men 40-49 8 00:42:14 15m:14s
89 22276 Szaniawski Marcin Open Muži 26 Husaria Race Team 00:42:14 15m:14s
90 22418 Chochola Adam Elite Muži 23 00:42:15 15m:15s
91 22367 Zieliński Tomasz Age Group Men 18-24 8 00:42:22 15m:22s
92 416 Peron Anita Open Ženy 1 00:42:25 15m:25s
93 103 Filipczak Krzysztof Elite Muži 24 00:42:37 15m:37s
94 214 Karpińczuk Marcin Open Muži 27 SRTG-Katowice 15+ 00:42:41 15m:41s
95 356 Misiak Piotr Open Muži 28 00:42:45 15m:45s
96 3 Alexandru Chivari Open Muži 29 Tgym 00:42:45 15m:45s
97 22291 Tatarczuch Eugeniusz Open Muži 30 ,,Villa-Verde,, 00:42:48 15m:48s
98 423 Pierzchała Łukasz Open Muži 31 STG-Tychy 15+ 00:42:52 15m:52s
99 22262 Stejskalová Barbora Age Group Women 25-29 1 00:42:56 15m:56s
100 81 Dudacy Adam Open Muži 32 Eko-Okna Runners 00:42:58 15m:58s

SUPER

ZÁVODNÍKŮ

606

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:0m:31s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.7 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

59 let

MUŽŮ

454 startujících

ŽEN

152 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 20m:32s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1279 Žiška Peter Elite Muži 1 00:59:13 -
2 848 Haviarik Jakub Elite Muži 2 01:01:27 2m:14s
3 853 Krawiecki Mateusz Elite Muži 3 Husaria Race Team 01:01:39 2m:26s
4 940 Kozioł Kamil Elite Muži 4 Husaria Race Team 01:01:57 2m:44s
5 1289 Slováček Dominik Elite Muži 5 Extreme Obstacle Runners 01:03:31 4m:18s
6 1286 Pospíšil Richard Elite Muži 6 Extreme Obstacle Runners 01:05:54 6m:41s
7 738 Brzoskwinia Wojciech Elite Muži 7 Husaria Race Team 01:06:20 7m:7s
8 927 Koprivňák Matúš Elite Muži 8 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:06:44 7m:31s
9 1287 Kašík František Elite Muži 9 Extreme Obstacle Runners 01:07:27 8m:14s
10 1283 Špaček Luděk Elite Muži 10 Extreme Obstacle Runners 01:08:11 8m:58s
11 1105 Polański Sławomir Age Group Men 30-39 1 01:08:12 8m:59s
12 937 Kowalczyk Marcin Open Muži 1 01:08:42 9m:29s
13 988 Lorenc Lukasz Age Group Men 40-49 1 01:09:19 10m:6s
14 1293 Kellner David Age Group Men 40-49 2 01:09:27 10m:14s
15 1291 Bies Bartosz Open Muži 2 01:09:30 10m:17s
16 918 Kohut Ivan Elite Muži 11 Husaria Race Team 01:09:43 10m:30s
17 897 KASZA RAFAŁ Age Group Men 30-39 2 01:09:44 10m:31s
18 879 Jastrzębski Piotr Elite Muži 12 01:09:53 10m:40s
19 1292 Sliwa Pawel Arkadiusz Open Muži 3 01:09:57 10m:44s
20 866 Jagieło Michał Elite Muži 13 Husaria Race Team 01:09:58 10m:45s
21 1189 Susułowski Jakub Age Group Men 18-24 1 01:10:26 11m:13s
22 1190 Sventek Ladislav Age Group Men 50+ 1 01:10:26 11m:13s
23 1282 Hoplíček Ondřej Elite Muži 14 Extreme Obstacle Runners 01:11:04 11m:51s
24 1184 Steg Tomasz Elite Muži 15 Husaria Race Team 01:11:43 12m:30s
25 1091 Pirošík Ján Elite Muži 16 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:12:02 12m:49s
26 767 Delgado Macias David Elite Muži 17 01:12:03 12m:50s
27 1013 Meluzín Petr Elite Muži 18 01:12:19 13m:6s
28 829 Gościniewicz Paweł Elite Muži 19 SRTG-Katowice 15+ 01:12:46 13m:33s
29 1060 Pagáč Daniel Elite Muži 20 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:13:09 13m:56s
30 962 Kurucz Attila Age Group Men 40-49 3 01:13:35 14m:22s
31 754 Cinko Tomáš Elite Muži 21 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:14:34 15m:21s
32 1191 Świętek Bartosz Open Muži 4 STG-Proszowice 15+ 01:14:34 15m:21s
33 793 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 3 01:15:01 15m:48s
34 805 Gamrot Filip Age Group Men 25-29 1 01:15:19 16m:6s
35 1061 Pagáč Vladimír Elite Muži 22 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:15:23 16m:10s
36 1057 Orbik Mariusz Elite Muži 23 xRunners 01:15:28 16m:15s
37 1093 Pitzl Patrick Elite Muži 24 01:15:37 16m:24s
38 1213 Tomešek Lukáš Age Group Men 30-39 4 01:16:12 16m:59s
39 1148 Selivanov Dmirty Elite Muži 25 01:17:01 17m:48s
40 959 Kujawa Szymon Age Group Men 25-29 2 01:17:12 17m:59s
41 868 JAKUB Lukas Age Group Men 30-39 5 01:17:46 18m:33s
42 1036 Mudri Miklós Age Group Men 25-29 3 01:17:55 18m:42s
43 1208 Taran Kolya Age Group Men 25-29 4 01:18:06 18m:53s
44 846 Czarny Tomasz Stanislaw Open Muži 5 Couch Potatoes 01:18:12 18m:59s
45 1014 Meravý Tomáš Age Group Men 30-39 6 01:18:14 19m:1s
46 852 Hendzlik Jakub Open Muži 6 01:18:26 19m:13s
47 1167 Słodki Grzegorz Open Muži 7 STG-Niepolomice 4+ 01:18:34 19m:21s
48 1271 Piotrowski Grzegorz Aleksander Elite Muži 26 xRunners 01:18:40 19m:27s
49 926 Kondraciuk Piotr Age Group Men 40-49 4 01:19:12 19m:59s
50 1024 MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW Elite Muži 27 STG-Zabrze 4+ 01:19:16 20m:3s
51 961 Kulasza Łukasz Open Muži 8 SRTG-Katowice 15+ 01:19:16 20m:3s
52 1084 Pietraszko Patryk Open Muži 9 SRTG-Walbrzych 4+ 01:19:21 20m:8s
53 1039 Netolicky Kamil Age Group Men 25-29 5 01:19:33 20m:20s
54 996 Lushkin Gleb Elite Muži 28 01:19:42 20m:29s
55 1042 Nováková Kristýna Elite Ženy 1 01:19:45 20m:32s
56 919 Kochaniak Rafał Age Group Men 30-39 7 01:20:07 20m:54s
57 1087 PIKORA ROMAN Open Muži 10 01:20:13 21m:0s
58 716 Barkóczi Ádám Age Group Men 30-39 8 01:20:16 21m:3s
59 1027 Miska Daniel Age Group Men 18-24 2 01:20:21 21m:8s
60 1098 Płóciennik Piotr Open Muži 11 Husaria Race Team 01:20:29 21m:16s
61 1197 Szczęsny Andrzej Age Group Men 30-39 9 01:20:34 21m:21s
62 889 Kaczor Emil Elite Muži 29 xRunners 01:20:52 21m:39s
63 753 Ciepiela Jan Age Group Men 18-24 3 01:20:53 21m:40s
64 847 Hass Artur Open Muži 12 Husaria Race Team 01:20:57 21m:44s
65 949 Kubata Jakub Open Muži 13 01:21:00 21m:47s
66 1154 Sieja Mateusz Open Muži 14 01:21:41 22m:28s
67 1210 Tejwan Leszek Elite Muži 30 xRunners 01:21:47 22m:34s
68 22387 Dvořák Martin Age Group Men 40-49 5 01:22:44 23m:31s
69 709 Antczak Wojciech Open Muži 15 STG-Niepolomice 4+ 01:22:51 23m:38s
70 976 Łaskowski Piotr Age Group Men 30-39 10 01:22:59 23m:46s
71 1033 Mórawski Mieszko Open Muži 16 Husaria Race Team 01:23:07 23m:54s
72 844 Hamuda Maciej Open Muži 17 Husaria Race Team 01:23:17 24m:4s
73 1235 Wicher Sylwia Age Group Women 30-39 1 01:23:19 24m:6s
74 892 Kamieniecki Wojciech Open Muži 18 STG-Warszawa 4+ 01:23:21 24m:8s
75 1038 Návrat Adam Open Muži 19 SRTG-Orlova 4+ 01:23:22 24m:9s
76 761 Czywilski Bartosz Open Muži 20 STG-Zabrze 4+ 01:23:22 24m:9s
77 1290 Vitkai Elemer Age Group Men 50+ 2 01:23:26 24m:13s
78 901 Kiblawi Rocky Elite Muži 31 01:23:26 24m:13s
79 882 John Roman Open Muži 21 STG-Zabrze 4+ 01:23:27 24m:14s
80 958 Kuchciński Piotr Open Muži 22 Nienażarte Misie 01:23:36 24m:23s
81 1177 Solakiewicz Anna Elite Ženy 2 01:23:37 24m:24s
82 1202 Szuba-Łata Klaudia Age Group Women 18-24 1 01:23:48 24m:35s
83 1251 Wondołowski Franciszek Open Muži 23 01:24:18 25m:5s
84 1221 Vějdelková Lenka Elite Ženy 3 01:24:47 25m:34s
85 1255 Wysocki Wiktor Open Muži 24 01:25:21 26m:8s
86 891 Kalinowski Arkadiusz Age Group Men 40-49 6 01:25:26 26m:13s
87 888 Kaczmarczyk Tomasz Age Group Men 30-39 11 01:25:30 26m:17s
88 1113 Pukinsks Edgars Open Muži 25 01:25:40 26m:27s
89 1178 Sotonová Petra Elite Ženy 4 01:25:51 26m:38s
90 1080 Piekorz Krzysztof Open Muži 26 STG-Tychy 4+ 01:25:52 26m:39s
91 957 Kuczma Mateusz Open Muži 27 BEFIT24TEAM 01:25:57 26m:44s
92 725 Pastuszka Pawel Stefan Open Muži 28 01:25:58 26m:45s
93 1219 Urban Petr Age Group Men 18-24 4 01:26:06 26m:53s
94 1012 Mędygrał Krystian Age Group Men 18-24 5 01:26:09 26m:56s
95 987 Łój Paweł Open Muži 29 01:26:27 27m:14s
96 981 Lewandowski Paweł Open Muži 30 01:26:34 27m:21s
97 1285 Dubská Gabriela Age Group Women 25-29 1 01:26:44 27m:31s
98 905 Klekowski Bartosz Open Muži 31 01:26:47 27m:34s
99 1120 RELIDZYŃSKI MICHAŁ Open Muži 32 STG-Kielce 4+ 01:26:49 27m:36s
100 772 Domagała Dominik Open Muži 33 STG-Proszowice 15+ 01:26:49 27m:36s

Zdroj: On line System