SPRINT

ZÁVODNÍKŮ

726

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:12m:27s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.6 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

64 let

MUŽŮ

562 startujících

ŽEN

164 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 11m:21s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 5287 Haviarik Jakub Elite Muži 1 00:33:06 -
2 5739 Vacík Jiří Elite Muži 2 00:33:26 0m:20s
3 5816 Sobierajski Wojciech Elite Muži 3 00:34:03 0m:57s
4 5812 Žiška Peter Elite Muži 4 00:34:20 1m:14s
5 5205 Dorňák Petr Elite Muži 5 00:35:08 2m:2s
6 5729 Tvrdik Tomas Elite Muži 6 00:35:58 2m:52s
7 5107 Bak Roman Elite Muži 7 00:36:24 3m:18s
8 5392 Kozachok Dmytro Elite Muži 8 00:36:42 3m:36s
9 5666 Slováček Dominik Elite Muži 9 Extreme Obstacle Runners 00:36:55 3m:49s
10 5822 Prokudin Nikolay Elite Muži 10 00:37:46 4m:40s
11 5149 Bořil Petr Age Group Men 30-39 1 00:37:56 4m:50s
12 5579 Pavlík Michal Elite Muži 11 00:38:00 4m:54s
13 5388 Kowalczyk Marcin Open Muži 1 00:38:29 5m:23s
14 5415 Křeček Jiří Elite Muži 12 00:38:50 5m:44s
15 5397 Koziol Kamil Elite Muži 13 00:39:08 6m:2s
16 5308 Ildža Matúš Age Group Men 18-24 1 00:39:31 6m:25s
17 5130 Biernat Konrad Age Group Men 25-29 1 00:39:49 6m:43s
18 5752 Krajčovič Patrik Elite Muži 14 00:39:59 6m:53s
19 5482 Maliha Roman Age Group Men 18-24 2 00:40:14 7m:8s
20 5726 Turek Martin Age Group Men 30-39 2 00:40:30 7m:24s
21 5819 Sventek Ladislav Age Group Men 50+ 1 00:40:31 7m:25s
22 5344 Kašík František Elite Muži 15 Extreme Obstacle Runners 00:40:34 7m:28s
23 5731 Tyl Lukáš Age Group Men 30-39 3 00:40:38 7m:32s
24 5527 Nagy Kornel Age Group Men 30-39 4 00:40:44 7m:38s
25 5360 KOŁACZEK HUBERT Elite Muži 16 xRunners 00:40:58 7m:52s
26 5533 Nešťák Matěj Age Group Men 25-29 2 00:41:05 7m:59s
27 5219 Fano Patrik Age Group Men 30-39 5 00:41:09 8m:3s
28 5609 Pospíšil Richard Elite Muži 17 Extreme Obstacle Runners 00:41:09 8m:3s
29 5384 Kováts György Age Group Men 40-49 1 00:41:21 8m:15s
30 5483 Maliha Vit Age Group Men 15-17 1 00:41:21 8m:15s
31 5293 Hoplíček Ondřej Elite Muži 18 Extreme Obstacle Runners 00:41:35 8m:29s
32 5197 Delgado Macias David Elite Muži 19 00:41:42 8m:36s
33 5705 Špaček Luděk Elite Muži 20 Extreme Obstacle Runners 00:41:42 8m:36s
34 5570 Kopeček David Age Group Men 25-29 3 00:41:49 8m:43s
35 5576 Pascoal Pedro Age Group Men 40-49 2 00:41:54 8m:48s
36 5685 Susułowski Jakub Open Muži 2 SRTG-Tarnow 15+ 00:42:16 9m:10s
37 5518 Sciranka Samuel Elite Muži 21 Spartan Patriot Team Slovakia A 00:42:27 9m:21s
38 5655 siwek Paweł Age Group Men 25-29 4 00:42:31 9m:25s
39 5433 Kunzmann Egon Age Group Men 25-29 5 00:42:33 9m:27s
40 5435 Kurucz Attila Age Group Men 40-49 3 00:42:39 9m:33s
41 5298 Hrdý Michal Age Group Men 25-29 6 00:42:40 9m:34s
42 5566 Pagáč Daniel Elite Muži 22 Spartan Patriot Team Slovakia A 00:42:42 9m:36s
43 5732 UHARČEK Marcel Age Group Men 40-49 4 00:42:42 9m:36s
44 5456 Linka Milan Elite Muži 23 Extreme Obstacle Runners 00:42:49 9m:43s
45 5513 Mikołajczyk Marcin Age Group Men 30-39 6 00:43:02 9m:56s
46 5330 Jurásek Jaromír Age Group Men 25-29 7 00:43:03 9m:57s
47 5607 Polaček Marián Age Group Men 40-49 5 00:43:06 10m:0s
48 5567 Pagáč Vladimír Elite Muži 24 Spartan Patriot Team Slovakia B 00:43:06 10m:0s
49 5240 Gamrot Filip Age Group Men 25-29 8 00:43:16 10m:10s
50 5105 Andres Broňa Age Group Men 50+ 2 00:43:21 10m:15s
51 5748 Vepřek Martin Age Group Men 25-29 9 00:43:28 10m:22s
52 5733 Uherek Marcin Open Muži 3 SRTG-Rybnik 4+ 00:43:33 10m:27s
53 5154 Brzozowski Filip Age Group Men 25-29 10 00:43:37 10m:31s
54 5431 Kułaga Sebastian Open Muži 4 00:43:43 10m:37s
55 5789 ZAHARKIN SERGEY Age Group Men 40-49 6 00:43:50 10m:44s
56 5817 Sobierajski Boleslav Age Group Men 15-17 2 00:43:57 10m:51s
57 5220 Fehér Richárd Elite Muži 25 00:43:57 10m:51s
58 5122 Belej Tomáš Age Group Men 30-39 7 00:43:57 10m:51s
59 5289 Hendzlik Jakub Age Group Men 30-39 8 00:44:00 10m:54s
60 5310 Ilnicki Darek Elite Muži 26 00:44:19 11m:13s
61 5300 Hurkova Kristyna Elite Ženy 1 00:44:27 11m:21s
62 5172 Cimler Jiří Age Group Men 30-39 9 00:44:28 11m:22s
63 5720 Tóth Roman Age Group Men 18-24 3 00:44:29 11m:23s
64 5248 Gębski Mariusz Open Muži 5 00:44:40 11m:34s
65 5346 Kedršt Daniel Age Group Men 30-39 10 00:44:44 11m:38s
66 5380 Koščuško Tomáš Age Group Men 25-29 11 00:44:53 11m:47s
67 5706 ŠPAK ZDENDA Age Group Men 30-39 11 00:44:57 11m:51s
68 5772 Wiktorowicz Mariusz Elite Muži 27 WATAHA 4+ 00:45:01 11m:55s
69 5754 Vitkai Elemer Age Group Men 50+ 3 00:45:18 12m:12s
70 5765 Waś Bartłomiej Elite Muži 28 xRunners 00:45:22 12m:16s
71 5136 Boćko Krzysztof Elite Muži 29 WATAHA 4+ 00:45:25 12m:19s
72 5784 Wondołowski Franciszek Open Muži 6 00:45:31 12m:25s
73 5373 Koprivňák Matúš Elite Muži 30 Spartan Patriot Team Slovakia A 00:45:36 12m:30s
74 5719 Tóth Richárd Elite Muži 31 00:45:39 12m:33s
75 5159 Bukvai Miloš Elite Muži 32 Extreme Obstacle Runners 00:45:55 12m:49s
76 5429 Kul Paweł Elite Muži 33 WATAHA 4+ 00:46:02 12m:56s
77 5229 Frydrych Maciej Elite Muži 34 WATAHA 4+ 00:46:06 13m:0s
78 5597 Pitzl Patrick Elite Muži 35 00:46:07 13m:1s
79 5186 Czernik Mateusz Open Muži 7 SRTG-Katowice 15+ 00:46:07 13m:1s
80 5407 Kredl Matej Age Group Men 25-29 12 00:46:17 13m:11s
81 5595 Pirošík Ján Elite Muži 36 Spartan Patriot Team Slovakia A 00:46:37 13m:31s
82 5203 Domagała Dominik Age Group Men 18-24 4 00:46:48 13m:42s
83 5361 Kolbert Andreas Age Group Men 25-29 13 00:46:56 13m:50s
84 5216 Fabiánová Martina Elite Ženy 2 00:46:58 13m:52s
85 5687 Szabó Pál Age Group Men 40-49 7 00:47:01 13m:55s
86 5735 Urban Petr Age Group Men 18-24 5 00:47:04 13m:58s
87 5238 Galkovskyi Roman Open Muži 8 źdźbła trawy 00:47:08 14m:2s
88 5462 Louda Jan Age Group Men 30-39 12 00:47:17 14m:11s
89 5285 Hajewski Michał Elite Muži 37 00:47:27 14m:21s
90 5824 Juroskowicz Tomasz Open Muži 9 00:47:29 14m:23s
91 5495 Lefevre Mathias Elite Muži 38 00:47:38 14m:32s
92 5534 Netolický Kamil Age Group Men 25-29 14 00:47:54 14m:48s
93 5175 Csaba László Elite Muži 39 00:47:58 14m:52s
94 5277 Grzondko Mateusz Elite Muži 40 WATAHA 4+ 00:47:59 14m:53s
95 5475 Machowiak Tomasz Open Muži 10 SRTG-ZielonaGora 4+ 00:48:02 14m:56s
96 5598 Plačková Blanka Elite Ženy 3 00:48:07 15m:1s
97 5503 Meluzín Petr Elite Muži 41 00:48:08 15m:2s
98 5614 Přibyl Josef Age Group Men 30-39 13 00:48:21 15m:15s
99 5583 Pepo Ondrej Age Group Men 30-39 14 00:48:27 15m:21s
100 5541 Novák Tomáš Age Group Men 18-24 6 00:48:29 15m:23s

SUPER

ZÁVODNÍKŮ

686

PRŮMĚRNÝ ČAS

1h:55m:28s

PRŮMĚRNÝ VĚK

33.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

64 let

MUŽŮ

517 startujících

ŽEN

169 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 21m:11s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 681 Žiška Peter Elite Muži 1 00:58:03 -
2 170 Haviarik Jakub Elite Muži 2 01:00:20 2m:17s
3 590 Toth Adam Elite Muži 3 01:00:39 2m:36s
4 532 Slováček Dominik Elite Muži 4 Extreme Obstacle Runners 01:01:39 3m:36s
5 6 Bak Roman Elite Muži 5 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:05:07 7m:4s
6 303 Kulhánek Martin Elite Muži 6 SRTG-Havirov 4+ 01:06:31 8m:28s
7 328 Linka Milan Elite Muži 7 Extreme Obstacle Runners 01:06:42 8m:39s
8 485 Prokudin Nikolay Age Group Men 30-39 1 01:06:45 8m:42s
9 627 Wańczyk Łukasz Elite Muži 8 01:07:22 9m:19s
10 178 Hola Artur Elite Muži 9 01:07:46 9m:43s
11 553 Sventek Ladislav Age Group Men 50+ 1 01:08:27 10m:24s
12 362 Meluzín Petr Elite Muži 10 SRTG-Ceska 4+ 01:08:33 10m:30s
13 365 Mészáros László Age Group Men 30-39 2 01:09:26 11m:23s
14 483 Pospíšil Richard Elite Muži 11 Extreme Obstacle Runners 01:09:38 11m:35s
15 208 janssen steven Age Group Men 30-39 3 01:10:01 11m:58s
16 467 Planeta Štefan Elite Muži 12 Extreme Obstacle Runners 01:10:05 12m:2s
17 603 Uharček Marcel Elite Muži 13 Extreme Obstacle Runners 01:10:18 12m:15s
18 425 Pagáč Daniel Elite Muži 14 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:10:19 12m:16s
19 616 Vepřek Martin Open Muži 1 01:10:20 12m:17s
20 290 Krybus Artur Open Muži 2 Eko-Okna Runners 01:10:32 12m:29s
21 684 Sciranka Samuel Elite Muži 15 Spartan Patriot Team Slovakia A 01:10:38 12m:35s
22 537 SOCHA Maroš Open Muži 3 01:11:06 13m:3s
23 313 Kuźnik Rafał Open Muži 4 01:11:16 13m:13s
24 270 Koprivňák Matúš Elite Muži 16 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:11:29 13m:26s
25 211 Jarosz Dawid Age Group Men 30-39 4 01:12:02 13m:59s
26 592 Tóth Roman Age Group Men 18-24 1 01:12:09 14m:6s
27 660 Zagórski Adam Open Muži 5 01:12:10 14m:7s
28 189 Rehulka Milan Elite Muži 17 01:12:44 14m:41s
29 283 Krajčovič Patrik Elite Muži 18 01:12:50 14m:47s
30 475 POKRZYWIŃSKI ZBIGNIEW Elite Muži 19 01:13:13 15m:10s
31 131 Golec Rafał Open Muži 6 01:13:24 15m:21s
32 148 Gross Filip Age Group Men 18-24 2 01:13:39 15m:36s
33 56 Coufal Jakub Age Group Men 18-24 3 01:14:06 16m:3s
34 164 Hanyk Lukáš Age Group Men 25-29 1 01:14:41 16m:38s
35 524 Siwek Wojciech Age Group Men 18-24 4 01:14:42 16m:39s
36 559 Szabó Dávid Age Group Men 25-29 2 01:14:46 16m:43s
37 43 Bukvai Miloš Elite Muži 20 Extreme Obstacle Runners 01:14:53 16m:50s
38 577 Škreptač Martin Open Muži 7 01:14:56 16m:53s
39 374 MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW Elite Muži 21 STG-Zabrze 15+ 01:15:02 16m:59s
40 104 Filip Libor Age Group Men 40-49 1 01:15:14 17m:11s
41 308 Kurucz Attila Age Group Men 40-49 2 01:15:15 17m:12s
42 465 Pitzl Patrick Elite Muži 22 01:15:40 17m:37s
43 579 Špaček Luděk Elite Muži 23 Extreme Obstacle Runners 01:15:41 17m:38s
44 100 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 5 01:15:42 17m:39s
45 517 Selianin Dmytro Open Muži 8 01:16:00 17m:57s
46 37 Brzozowski Filip Elite Muži 24 Husaria Race Team 01:16:23 18m:20s
47 463 Pirošík Ján Elite Muži 25 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:16:24 18m:21s
48 122 Gamrot Filip Age Group Men 25-29 3 01:16:40 18m:37s
49 180 Hoplíček Ondřej Age Group Men 25-29 4 01:17:03 19m:0s
50 264 Kondraciuk Piotr Age Group Men 40-49 3 01:17:10 19m:7s
51 23 Bielecki Paweł Open Muži 9 Husaria Race Team 01:17:12 19m:9s
52 55 Cinko Tomáš Elite Muži 26 Spartan Patriot Team Slovakia B 01:17:16 19m:13s
53 610 Vavrečka Libor Age Group Men 30-39 6 01:17:40 19m:37s
54 452 Piela Mateusz Open Muži 10 SRTG-Katowice 15+ 01:17:54 19m:51s
55 552 Sury Josef Age Group Men 18-24 5 01:18:11 20m:8s
56 96 Falusi Tamás Age Group Men 30-39 7 01:18:29 20m:26s
57 169 Häusler Markus Age Group Men 40-49 4 01:18:30 20m:27s
58 29 Bolcs Zoltan Age Group Men 40-49 5 01:18:37 20m:34s
59 434 Pascoal Pedro Age Group Men 40-49 6 01:18:39 20m:36s
60 249 Kempny Paweł Open Muži 11 STG-Tychy 15+ 01:18:50 20m:47s
61 573 Szymański Michał Open Muži 12 STG-Lodz 15+ 01:19:13 21m:10s
62 621 Voráčková Adéla Elite Ženy 1 01:19:14 21m:11s
63 82 Duchon Michal Age Group Men 25-29 5 01:19:14 21m:11s
64 137 Gościniewicz Paweł Open Muži 13 SRTG-Katowice 15+ 01:19:16 21m:13s
65 146 Greń Wacław Open Muži 14 Husaria Race Team 01:19:39 21m:36s
66 386 Moskwa Piotr Elite Muži 27 Husaria Race Team 01:19:40 21m:37s
67 126 Główczak Grzegorz Open Muži 15 Eko-Okna Runners 01:19:51 21m:48s
68 580 Tartanus Piotr Age Group Men 40-49 7 01:19:58 21m:55s
69 512 Samuś Dariusz Age Group Men 30-39 8 01:19:58 21m:55s
70 426 Pagáč Vladimír Elite Muži 28 Spartan Patriot Team Slovakia B 01:20:05 22m:2s
71 238 Kalmar Andras Age Group Men 40-49 8 01:20:06 22m:3s
72 334 Louda Jan Age Group Men 30-39 9 01:20:12 22m:9s
73 568 Szuba-Łata Klaudia Age Group Women 18-24 1 01:20:20 22m:17s
74 71 Depta Michał Open Muži 16 Eko-Okna Runners 01:20:33 22m:30s
75 394 Nejmant Damian Open Muži 17 STG-Lodz 15+ 01:20:33 22m:30s
76 515 Sedláček David Age Group Men 30-39 10 01:20:50 22m:47s
77 588 Tomešek Lukáš Age Group Men 30-39 11 01:20:51 22m:48s
78 439 Pechal Ľuboš Open Muži 18 01:21:04 23m:1s
79 154 Gucik Piotr Open Muži 19 Eko-Okna Runners 01:21:05 23m:2s
80 558 Szabó Benjámin Age Group Men 18-24 6 01:21:09 23m:6s
81 315 Szigyarto Laszlo Age Group Men 40-49 9 01:21:17 23m:14s
82 560 Szabó Pál Age Group Men 40-49 10 01:21:20 23m:17s
83 550 Studenič Michal Elite Muži 29 01:21:27 23m:24s
84 460 Piotrowski Grzegorz Age Group Men 18-24 7 01:21:31 23m:28s
85 173 Hełmecki Mateusz Open Muži 20 01:21:40 23m:37s
86 564 Szczepański Grzegorz Open Muži 21 01:21:48 23m:45s
87 381 Miska Daniel Age Group Men 18-24 8 01:22:00 23m:57s
88 327 Lička Tomáš Open Muži 22 01:22:10 24m:7s
89 299 Kujawa Szymon Age Group Men 25-29 6 01:22:13 24m:10s
90 305 Kurasiński Konrad Elite Muži 30 01:22:32 24m:29s
91 502 Rudinský Marek Age Group Men 30-39 12 01:22:33 24m:30s
92 441 Perenc Michał Open Muži 23 Husaria Race Team 01:22:35 24m:32s
93 147 Groholy Babett Elite Ženy 2 01:22:42 24m:39s
94 350 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 11 01:22:57 24m:54s
95 342 Machowiak Tomasz Open Muži 24 SRTG-ZielonaGora 4+ 01:23:11 25m:8s
96 90 Dworczak Maciej Open Muži 25 Husaria Race Team 01:23:11 25m:8s
97 543 Stańczyk Marcin Open Muži 26 STG-Lodz 15+ 01:23:14 25m:11s
98 477 Polák Miroslav Age Group Men 40-49 12 01:23:25 25m:22s
99 472 Podyma Mikołaj Open Muži 27 STG-Zabrze 15+ 01:23:35 25m:32s
100 422 Ostrowski Maciej Open Muži 28 Socios Silesia 4+ 01:23:38 25m:35s

Zdroj: On line System