ZÁVODNÍKŮ

624

PRŮMĚRNÝ ČAS

6h:17m:24s

PRŮMĚRNÝ VĚK

34.2 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

56 let

MUŽŮ

464 startujících

ŽEN

160 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 39m:18s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 2613 Palici Viorel Elite Muži 1 02:34:42 -
2 221 Haviarik Jakub Elite Muži 2 02:43:42 9m:0s
3 373 Milata Patrik Elite Muži 3 02:46:48 12m:6s
4 2618 Pepene Paul Elite Muži 4 02:50:41 15m:59s
5 237 Hromada Martin Elite Muži 5 02:57:30 22m:48s
6 491 Silinc Ionut Elite Muži 6 Crosfit Timisoara 03:08:44 34m:2s
7 47 Bartha Bálint Age Group Men 30-39 1 03:09:48 35m:6s
8 320 Kvikstad Rune Elite Muži 7 03:12:08 37m:26s
9 2580 Vladár Ján Elite Muži 8 Extreme Obstacle Runners 03:12:37 37m:55s
10 232 Hortobágyiová Eszter Elite Ženy 1 03:14:00 39m:18s
11 362 McGourt Connor Elite Muži 9 Gnome Your Limits - OCR Scotland 03:14:44 40m:2s
12 481 Sciranka Samuel Elite Muži 10 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 03:15:16 40m:34s
13 89 Cassin Gary Elite Muži 11 03:15:53 41m:11s
14 2516 Szabó Dávid Age Group Men 18-24 1 03:16:07 41m:25s
15 284 Kellner David Age Group Men 40-49 1 03:21:55 47m:13s
16 230 Hoplíček Ondřej Elite Muži 12 Extreme Obstacle Runners 03:24:35 49m:53s
17 161 Evensen Ulrikke Elite Ženy 2 03:24:57 50m:15s
18 486 serghei cuzmici Elite Muži 13 03:26:24 51m:42s
19 134 Delli Zotti Massimo Age Group Men 25-29 1 03:28:29 53m:47s
20 203 Graute Matthias Elite Muži 14 03:29:32 54m:50s
21 2560 Uharček Marcel Elite Muži 15 Extreme Obstacle Runners 03:31:47 57m:5s
22 2510 Sventek Ladislav Age Group Men 50+ 1 03:32:31 57m:49s
23 332 Louda Jan Age Group Men 30-39 2 03:32:39 57m:57s
24 280 Kašík František Elite Muži 16 Extreme Obstacle Runners 03:34:24 59m:42s
25 307 Kozioł Kamil Elite Muži 17 03:35:22 1h:0m:40s
26 207 Grolmus Peter Age Group Men 30-39 3 03:37:07 1h:2m:25s
27 160 Eugen Dornstauder Age Group Men 25-29 2 03:38:27 1h:3m:45s
28 180 Fuchshuber Andreas Age Group Men 30-39 4 03:38:49 1h:4m:7s
29 2540 Tejwan Leszek Open Muži 1 STG-Warszawa 4+ 03:39:12 1h:4m:30s
30 2589 Berčiková Nikola Elite Ženy 3 SRTG-Prostejov 15+ 03:39:56 1h:5m:14s
31 252 ION GEORGIAN BALAN Elite Muži 18 03:44:17 1h:9m:35s
32 410 Orbik Mariusz Open Muži 2 STG-Warszawa 4+ 03:45:24 1h:10m:42s
33 81 Bubeník Vojtěch Age Group Men 18-24 2 03:45:34 1h:10m:52s
34 2534 Špaček Luděk Elite Muži 19 Extreme Obstacle Runners 03:46:05 1h:11m:23s
35 479 Sárai-Szabó Tamás Elite Muži 20 Piros Team Veszprém 03:47:41 1h:12m:59s
36 2603 Meravy Tomas Age Group Men 30-39 5 03:48:41 1h:13m:59s
37 212 Gyurcso Csaba Elite Muži 21 Triacto HUNbreakable Team 03:49:47 1h:15m:5s
38 489 Schweidler Václav Age Group Men 30-39 6 03:51:09 1h:16m:27s
39 347 Marek Rudinsky Elite Muži 22 Triacto HUNbreakable Team 03:51:18 1h:16m:36s
40 165 Fehér Richárd Elite Muži 23 Triacto HUNbreakable Team 03:51:21 1h:16m:39s
41 437 Pirošík Ján Elite Muži 24 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 03:51:25 1h:16m:43s
42 107 Cosmin Marsavina Open Muži 3 SpeedDontLie 03:52:12 1h:17m:30s
43 2517 Szabó Dávid Elite Muži 25 Triacto HUNbreakable Team 03:53:01 1h:18m:19s
44 162 Falusi Tamás Age Group Men 30-39 7 03:53:19 1h:18m:37s
45 458 rachita marian lucian Age Group Men 30-39 8 03:53:35 1h:18m:53s
46 282 Kauntz Uwe Age Group Men 40-49 2 03:53:39 1h:18m:57s
47 474 Řehulka Milan Open Muži 4 SRTG-Prostejov 15+ 03:53:42 1h:19m:0s
48 2602 Zuliani Andrea Age Group Men 25-29 3 03:53:51 1h:19m:9s
49 2508 Sund Marc Age Group Men 25-29 4 03:54:28 1h:19m:46s
50 317 Kurucz Attila Age Group Men 40-49 3 03:55:08 1h:20m:26s
51 290 Kiss Péter Elite Muži 26 SRTG-Dunakeszi 4+ 03:59:16 1h:24m:34s
52 84 Calbert Anita Age Group Women 30-39 1 04:01:51 1h:27m:9s
53 329 Levchenko Georgii Age Group Men 25-29 5 04:02:40 1h:27m:58s
54 24 Andrei Catalin Pana Elite Muži 27 04:02:50 1h:28m:8s
55 7 Adrian Dorin Curta Elite Muži 28 04:03:12 1h:28m:30s
56 389 Nagy Csaba Age Group Men 30-39 9 04:03:13 1h:28m:31s
57 478 salagean cosmin Elite Muži 29 STG-Cluj-Napoca 4+ 04:03:52 1h:29m:10s
58 227 Hnetila Tomáš Age Group Men 40-49 4 04:04:12 1h:29m:30s
59 2592 Zandee Hanno Elite Muži 30 Just Awesome Athletes 04:05:02 1h:30m:20s
60 145 Dubská Gabriela Elite Ženy 4 04:05:31 1h:30m:49s
61 431 Pietroszek Agata Age Group Women 25-29 1 04:06:07 1h:31m:25s
62 2605 Szabolcs Bogar Age Group Men 40-49 5 04:06:18 1h:31m:36s
63 177 Freund Michal Elite Muži 31 04:09:28 1h:34m:46s
64 369 MIHAI RUSU Elite Muži 32 04:11:47 1h:37m:5s
65 2509 Suta Krisztian Elite Muži 33 04:11:47 1h:37m:5s
66 22 ANDREI HURMUZ Open Muži 5 SpeedDontLie 04:11:51 1h:37m:9s
67 152 Emanoil Constantin Cretu Open Muži 6 04:12:18 1h:37m:36s
68 2531 Šafránek Michal Age Group Men 25-29 6 04:12:20 1h:37m:38s
69 2609 Kempelen Zita Age Group Women 40-49 1 04:12:54 1h:38m:12s
70 426 Pepper Simon Age Group Men 40-49 6 04:13:35 1h:38m:53s
71 2579 Vlad Benjamin Age Group Men 18-24 3 04:13:56 1h:39m:14s
72 423 Pechal Ľuboš Open Muži 7 04:17:35 1h:42m:53s
73 2533 Šolta Marcel Open Muži 8 SRTG-Prostejov 15+ 04:17:40 1h:42m:58s
74 455 Půček Zdeněk Open Muži 9 04:17:58 1h:43m:16s
75 2598 Zsiros Istvan Open Muži 10 SRTG-Salgotarjan 4+ 04:19:41 1h:44m:59s
76 219 Haramura Vilmos Age Group Men 30-39 10 04:20:00 1h:45m:18s
77 2513 Szabo Tamas Elite Muži 34 04:21:23 1h:46m:41s
78 172 Florentin Ovidiu Bonte Elite Muži 35 04:22:39 1h:47m:57s
79 223 Heinlein Tim Age Group Men 30-39 11 04:23:12 1h:48m:30s
80 144 Dubenský Antonín Age Group Men 30-39 12 04:23:12 1h:48m:30s
81 158 Erdosi Timea Terezia Age Group Women 30-39 2 04:25:47 1h:51m:5s
82 394 Neamtu Horatiu Elite Muži 36 STG-Cluj-Napoca 4+ 04:25:48 1h:51m:6s
83 2547 Toda Catalin Open Muži 11 04:30:28 1h:55m:46s
84 2581 Volf Karel Age Group Men 50+ 2 04:30:43 1h:56m:1s
85 2585 Weller Lena Age Group Women 30-39 3 04:30:47 1h:56m:5s
86 384 Moravsky Ladislav Age Group Men 30-39 13 04:31:18 1h:56m:36s
87 414 Ostkotte Christian Age Group Men 30-39 14 04:32:46 1h:58m:4s
88 324 Laudy Ewoud Age Group Men 18-24 4 04:34:32 1h:59m:50s
89 2617 Dorobant Radu-Dan Elite Muži 37 04:34:59 2h:0m:17s
90 484 Selivanov Dmirty Age Group Men 30-39 15 04:35:06 2h:0m:24s
91 169 Finta Istvan Elite Muži 38 04:36:03 2h:1m:21s
92 2612 Galateanu Ionut Elite Muži 39 04:37:27 2h:2m:45s
93 364 Meici Mircea Open Muži 12 Crosfit Timisoara 04:37:41 2h:2m:59s
94 441 Pokorný Jan Open Muži 13 04:37:43 2h:3m:1s
95 139 DORIN SIRGHI Age Group Men 40-49 7 04:38:01 2h:3m:19s
95 418 Pannese Fulvio Age Group Men 40-49 7 04:38:01 2h:3m:19s
97 2586 Wielechowska Natalia Age Group Women 25-29 2 04:38:23 2h:3m:41s
98 201 Górski Emil Age Group Men 25-29 7 04:38:23 2h:3m:41s
99 115 Csordás Péter Age Group Men 18-24 5 04:39:10 2h:4m:28s
100 147 Dvořáková Veronika Age Group Women 25-29 3 04:39:28 2h:4m:46s

Zdroj: On line System