SPRINT

ZÁVODNÍKŮ

1016

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:15m:45s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.7 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

57 let

MUŽŮ

703 startujících

ŽEN

313 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 18m:51s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 980 Žiška Peter Elite Muži 1 00:56:14 -
2 387 Haviarik Jakub Elite Muži 2 00:58:38 2m:24s
3 626 Milata Patrik Elite Muži 3 01:00:04 3m:50s
4 854 Szabó Dávid Age Group Men 18-24 1 01:02:44 6m:30s
5 598 McGourt Connor Elite Muži 4 Gnome Your Limits - OCR Scotland 01:03:49 7m:35s
6 797 Sciranka Samuel Elite Muži 5 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:04:25 8m:11s
7 475 Kašík František Elite Muži 6 Extreme Obstacle Runners 01:04:55 8m:41s
8 993 Silinc Ionut George Elite Muži 7 01:05:18 9m:4s
9 878 Špaček Luděk Elite Muži 8 Extreme Obstacle Runners 01:05:27 9m:13s
10 528 Kvikstad Rune Elite Muži 9 01:06:51 10m:37s
11 845 Sventek Ladislav Age Group Men 50+ 1 01:07:24 11m:10s
12 955 Vladár Ján Elite Muži 10 Extreme Obstacle Runners 01:07:32 11m:18s
13 215 Csaba Katona Age Group Men 25-29 1 01:07:43 11m:29s
14 300 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 1 01:08:23 12m:9s
15 481 Kellner David Age Group Men 40-49 1 01:08:44 12m:30s
16 917 Uharček Marcel Age Group Men 40-49 2 01:09:09 12m:55s
17 555 Louda Jan Age Group Men 30-39 2 01:09:15 13m:1s
18 364 Graute Matthias Elite Muži 11 01:09:59 13m:45s
19 844 Sund Marc Age Group Men 25-29 2 01:10:13 13m:59s
20 370 Grolmus Peter Age Group Men 30-39 3 01:10:35 14m:21s
21 853 Szabó Dávid Open Muži 1 01:10:38 14m:24s
22 157 Bubeník Vojtěch Age Group Men 18-24 2 01:11:03 14m:49s
23 602 Meravý Tomáš Age Group Men 30-39 4 01:11:21 15m:7s
24 745 Půček Zdeněk Open Muži 2 01:11:46 15m:32s
25 24 Alexandru Alungulesă Age Group Men 18-24 3 01:12:36 16m:22s
26 752 rachita marian lucian Age Group Men 30-39 5 01:12:45 16m:31s
27 267 DORIN SIRGHI Age Group Men 40-49 3 01:12:56 16m:42s
28 310 Florentin Ovidiu Bonte Elite Muži 12 01:13:03 16m:49s
29 724 Pirošík Ján Elite Muži 13 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:13:08 16m:54s
30 399 Hoplíček Ondřej Elite Muži 14 Extreme Obstacle Runners 01:13:13 16m:59s
31 422 Illéš Martin Elite Muži 15 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:13:31 17m:17s
32 339 GELU-VIOREL TIMIS Elite Muži 16 STG-Cluj-Napoca 01:13:48 17m:34s
33 525 Kurucz Attila Age Group Men 40-49 4 01:14:37 18m:23s
34 384 Haramura Vilmos Age Group Men 30-39 6 01:14:51 18m:37s
35 969 Zandee Hanno Elite Muži 17 Just Awesome Athletes 01:15:00 18m:46s
36 112 Berčíková Nikola Elite Ženy 1 01:15:05 18m:51s
37 949 Vlad Benjamin Age Group Men 18-24 4 01:15:12 18m:58s
38 291 Evensen Ulrikke Elite Ženy 2 01:15:27 19m:13s
39 787 Řehulka Milan Open Muži 3 SRTG-Prostějov 4+ 01:15:28 19m:14s
40 738 Prištiak Samuel Elite Muži 18 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:15:34 19m:20s
41 832 Srnský Daniel Age Group Men 18-24 5 01:15:57 19m:43s
42 550 Levchenko Georgii Age Group Men 25-29 3 01:16:01 19m:47s
43 294 Falusi Tamás Age Group Men 30-39 7 01:16:44 20m:30s
44 434 ION GEORGIAN BALAN Elite Muži 19 01:17:14 21m:0s
45 388 Heinlein Tim Age Group Men 30-39 8 01:17:19 21m:5s
46 636 Mitáš Petr Open Muži 4 01:17:23 21m:9s
47 778 Romanowski Jacek Elite Muži 20 01:17:28 21m:14s
48 890 Thußbas Sophia Elite Ženy 3 01:17:44 21m:30s
49 727 Pokorný Jan Age Group Men 18-24 6 01:17:44 21m:30s
50 534 Laudy Ewoud Age Group Men 18-24 7 01:17:46 21m:32s
51 875 Šafránek Michal Age Group Men 25-29 4 01:17:47 21m:33s
52 666 Netolicky Kamil Open Muži 5 SRTG-Prostějov 4+ 01:18:30 22m:16s
53 8261 Cedro Mike Age Group Men 25-29 5 01:18:34 22m:20s
54 915 Orbik Mariusz Open Muži 6 01:18:35 22m:21s
55 715 Pepper Simon Age Group Men 40-49 5 01:18:47 22m:33s
56 992 Vitkai Elemer Age Group Men 50+ 2 01:19:03 22m:49s
57 102 BARTA ZOLTAN Elite Muži 21 01:19:27 23m:13s
58 199 Cosmin Marsavina Open Muži 7 SpeedDontLie 01:19:41 23m:27s
59 987 Bernardini Simone Age Group Men 30-39 9 01:19:59 23m:45s
60 717 Péter Áron Age Group Men 25-29 6 01:20:23 24m:9s
61 321 Freund Michal Elite Muži 22 01:20:40 24m:26s
62 394 Hnetila Tomáš Age Group Men 40-49 6 01:20:56 24m:42s
63 920 Vadim Ginsari Open Muži 8 SpartanArad 01:21:09 24m:55s
64 282 Emanoil Constantin Cretu Open Muži 9 Guns and Runners 4+ 01:21:10 24m:56s
65 579 marian ostin Age Group Men 30-39 10 01:21:24 25m:10s
66 953 Vlad Skowronski Elite Muži 23 01:21:27 25m:13s
67 660 Neamtu Horatiu Elite Muži 24 STG-Cluj-Napoca 15+ 01:22:04 25m:50s
68 274 Dubská Gabriela Elite Ženy 4 01:22:11 25m:57s
69 692 Ostkotte Christian Age Group Men 30-39 11 01:22:15 26m:1s
70 976 Zsiros Istvan Open Muži 10 SRTG-Salgotarjan 4+ 01:22:18 26m:4s
71 45 Alt Dominik Open Muži 11 SRTG-LNL 4+ 01:22:30 26m:16s
72 589 Marius Daniel Varga Age Group Men 30-39 12 01:22:42 26m:28s
73 176 Catalin Horga Open Muži 12 CrossFit BeeShark 01:22:56 26m:42s
74 959 Volf Karel Age Group Men 50+ 3 01:23:01 26m:47s
75 701 Pannese Fulvio Age Group Men 40-49 7 01:23:28 27m:14s
76 714 Pepo Ondrej Age Group Men 30-39 13 01:23:40 27m:26s
77 804 Selivanov Dmirty Age Group Men 30-39 14 01:23:43 27m:29s
78 527 Kuzmin Dmytro Age Group Men 40-49 8 01:23:51 27m:37s
79 720 PETRUT BRATU Age Group Men 30-39 15 01:24:11 27m:57s
80 820 Simon Markus Age Group Men 18-24 8 01:24:25 28m:11s
81 28 Alexandru Petre Open Muži 13 CrossFit BeeShark 01:24:28 28m:14s
82 946 Virág Ádám Elite Muži 25 SRTG-Dunakeszi 4+ 01:24:30 28m:16s
83 306 Ferencz Tamas Elite Muži 26 01:25:01 28m:47s
84 301 Fejér Zoltán Open Muži 14 SRTG-Debrecen 4+ 01:25:13 28m:59s
85 646 Mudri Miklós Age Group Men 25-29 7 01:25:14 29m:0s
86 791 salagean cosmin Elite Muži 27 STG-Cluj-Napoca 15+ 01:25:20 29m:6s
87 645 Moravsky Ladislav Age Group Men 30-39 16 01:25:32 29m:18s
88 479 Kauntz Uwe Age Group Men 40-49 9 01:25:32 29m:18s
89 852 Szabó Bence Open Muži 15 Power Runners SRD team 01:25:45 29m:31s
90 899 Tomczyk Andrzej Open Muži 16 01:26:03 29m:49s
91 462 Jóna Lajos Open Muži 17 SRTG-Debrecen 4+ 01:26:28 30m:14s
92 8260 Botár Károly Open Muži 18 01:26:29 30m:15s
93 518 Krisztián-Bogdan Cisar Open Muži 19 01:26:39 30m:25s
94 858 Szakács Ferenc Open Muži 20 fitgear.hu 01:26:54 30m:40s
95 994 Kempelen Zita Age Group Women 40-49 1 01:27:08 30m:54s
96 165 Calbert Anita Age Group Women 30-39 1 01:27:36 31m:22s
97 290 Eugen Dornstauder Elite Muži 28 OCR Munich 01:28:20 32m:6s
98 721 Pietroszek Agata Age Group Women 25-29 1 01:28:24 32m:10s
99 10 ADRIAN FILDAN Open Muži 21 CrossFit BeeShark 01:28:31 32m:17s
100 22 Alberti Maria Age Group Women 25-29 2 01:28:36 32m:22s

SUPER

ZÁVODNÍKŮ

749

PRŮMĚRNÝ ČAS

4h:4m:10s

PRŮMĚRNÝ VĚK

33.2 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

16 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

55 let

MUŽŮ

544 startujících

ŽEN

205 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 6m:3s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 7947 Milata Patrik Elite Muži 1 01:42:21 -
2 7771 Haviarik Jakub Elite Muži 2 01:45:12 2m:51s
3 7789 Hromada Martin Elite Muži 3 01:46:50 4m:29s
4 8229 Žiška Peter Elite Muži 4 01:47:14 4m:53s
5 7783 Hortobágyiová Eszter Elite Ženy 1 01:48:24 6m:3s
6 8094 Silinc Ionut Elite Muži 5 Crosfit Timisoara 01:56:09 13m:48s
7 8082 Sciranka Samuel Elite Muži 6 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:56:17 13m:56s
8 7756 Graute Matthias Elite Muži 7 01:57:25 15m:4s
9 7845 Kašík František Elite Muži 8 Extreme Obstacle Runners 01:58:11 15m:50s
10 8117 Sventek Ladislav Age Group Men 50+ 1 02:03:49 21m:28s
11 7776 Herinean Paul Bogdan Open Muži 1 STG-Cluj-Napoca 15+ 02:04:19 21m:58s
12 8145 Špaček Luděk Elite Muži 9 Extreme Obstacle Runners 02:05:27 23m:6s
13 8205 Vladár Ján Elite Muži 10 Extreme Obstacle Runners 02:06:55 24m:34s
14 7848 Kellner David Age Group Men 40-49 1 02:07:49 25m:28s
15 8121 Szabó Dávid Age Group Men 18-24 1 02:08:46 26m:25s
16 7707 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 1 02:12:15 29m:54s
17 7645 Csaba Katona Age Group Men 25-29 1 02:13:05 30m:44s
18 7894 Louda Jan Age Group Men 30-39 2 02:13:38 31m:17s
19 8116 Sund Marc Age Group Men 25-29 2 02:13:42 31m:21s
20 8179 Uharček Marcel Elite Muži 11 Extreme Obstacle Runners 02:15:29 33m:8s
21 7702 Evensen Ulrikke Elite Ženy 2 02:15:38 33m:17s
22 7676 DORIN SIRGHI Age Group Men 40-49 2 02:15:47 33m:26s
23 8153 Tejwan Leszek Age Group Men 40-49 3 02:15:58 33m:37s
24 7807 ION GEORGIAN BALAN Elite Muži 12 02:17:19 34m:58s
25 7933 Meravý Tomáš Open Muži 2 SRTG-Prostějov 4+ 02:18:10 35m:49s
26 7753 Gothard Zdeněk Age Group Men 25-29 3 02:18:12 35m:51s
27 8042 Prištiak Samuel Elite Muži 13 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:18:23 36m:2s
28 7615 Catalin Fitero Elite Muži 14 02:18:28 36m:7s
29 8218 Zandee Hanno Elite Muži 15 Just Awesome Athletes 02:20:05 37m:44s
30 7877 Kurucz Attila Age Group Men 40-49 4 02:20:06 37m:45s
31 8122 Szabó Dávid Open Muži 3 02:20:07 37m:46s
32 8073 Řehulka Milan Open Muži 4 SRTG-Prostějov 4+ 02:20:11 37m:50s
33 8048 Půček Zdeněk Open Muži 5 02:20:20 37m:59s
34 8079 SANDU IULIAN MARIAN Open Muži 6 02:20:52 38m:31s
35 7631 Cosmin Marsavina Open Muži 7 SpeedDontLie 02:21:22 39m:1s
36 8203 Vlad Benjamin Age Group Men 18-24 2 02:21:39 39m:18s
37 7601 Bruma Marian Age Group Men 40-49 5 02:21:58 39m:37s
38 8024 Pietroszek Agata Age Group Women 25-29 1 02:22:35 40m:14s
39 7532 Andrei Talpos Open Muži 8 SpartanArad 02:23:33 41m:12s
40 8159 Tibor Gocz Age Group Men 30-39 3 02:23:34 41m:13s
41 7760 Grolmus Peter Age Group Men 30-39 4 02:23:57 41m:36s
42 8052 rachita marian lucian Age Group Men 30-39 5 02:24:12 41m:51s
43 7718 Freund Michal Elite Muži 16 02:24:19 41m:58s
44 7570 Berčíková Nikola Elite Ženy 3 02:26:17 43m:56s
45 8028 Pirošík Ján Elite Muži 17 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:26:25 44m:4s
46 7778 Hnetila Tomáš Age Group Men 40-49 6 02:26:25 44m:4s
47 7512 Alexandru Mata Open Muži 9 STG-Cluj-Napoca 15+ 02:26:37 44m:16s
48 8142 Šafránek Michal Age Group Men 25-29 4 02:27:14 44m:53s
49 7974 Neamtu Horatiu Elite Muži 18 STG-Cluj-Napoca 15+ 02:27:15 44m:54s
50 7997 ORBAN ANTAL Open Muži 10 02:27:18 44m:57s
51 8016 Pepo Ondrej Age Group Men 30-39 6 02:27:33 45m:12s
52 8124 Szabolcs Daroczi Open Muži 11 KrypteiaHU 02:28:15 45m:54s
53 7952 Mitáš Petr Open Muži 12 02:29:11 46m:50s
54 8008 Pannese Fulvio Age Group Men 40-49 7 02:29:29 47m:8s
55 7709 Fejtová Zuzana Age Group Women 30-39 1 02:29:58 47m:37s
56 8086 Selivanov Dmirty Age Group Men 30-39 7 02:30:02 47m:41s
57 8191 Vasile Sorin Apostol Open Muži 13 02:30:04 47m:43s
58 8006 Pánči Michal Age Group Men 18-24 3 02:31:09 48m:48s
59 8031 Pokorný Jan Age Group Men 18-24 4 02:32:06 49m:45s
60 7699 Eugen Dornstauder Age Group Men 25-29 5 02:32:08 49m:47s
61 7890 Levchenko Georgii Age Group Men 25-29 6 02:32:50 50m:29s
62 7801 Illéš Martin Elite Muži 19 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:33:01 50m:40s
63 7940 Mihail Cristian Trifan Open Muži 14 T Gym Team 02:33:07 50m:46s
64 7555 BARTA ZOLTAN Elite Muži 20 02:33:19 50m:58s
65 8157 Thußbas Sophia Elite Ženy 4 02:33:29 51m:8s
66 8002 Ostkotte Christian Age Group Men 30-39 8 02:34:32 52m:11s
67 8017 Pepper Simon Age Group Men 40-49 8 02:34:46 52m:25s
68 7978 Netolicky Kamil Open Muži 15 SRTG-Prostějov 4+ 02:35:25 53m:4s
69 7963 Mudri Miklós Age Group Men 25-29 7 02:35:31 53m:10s
70 8084 Sebastian Mos Elite Muži 21 02:35:54 53m:33s
71 7773 Heinlein Tim Age Group Men 30-39 9 02:36:39 54m:18s
72 7692 Emanoil Constantin Cretu Open Muži 16 02:37:02 54m:41s
73 8144 Šolta Marcel Open Muži 17 SRTG-Prostějov 4+ 02:37:08 54m:47s
74 8115 Sumina Olena Age Group Women 18-24 1 02:37:17 54m:56s
75 8251 Bogár Szabolcs Age Group Men 40-49 9 02:37:21 55m:0s
76 8254 Kempelen Zita Age Group Women 40-49 1 02:37:22 55m:1s
77 8262 Cedro Mike Age Group Men 25-29 8 02:38:28 56m:7s
78 8210 Waś Bartłomiej Age Group Men 25-29 9 02:38:58 56m:37s
79 8225 Zsiros Istvan Open Muži 18 SRTG-Salgotarjan 4+ 02:39:33 57m:12s
80 7588 Bojtor Szabolcs Open Muži 19 02:39:38 57m:17s
81 7870 Kubát Jan Open Muži 20 SRTG-ZNS 4+ 02:40:07 57m:46s
82 8166 Török Dávid Age Group Men 18-24 5 02:41:17 58m:56s
83 8027 Piros Gyula Open Muži 21 KrypteiaHU 02:41:29 59m:8s
84 7531 Andrei Maxim Open Muži 22 02:41:29 59m:8s
85 7576 Biolik Nicole Age Group Women 25-29 2 02:41:29 59m:8s
86 7913 marian ostin Age Group Men 30-39 10 02:41:29 59m:8s
87 7540 Bács Loránd Age Group Men 25-29 10 02:41:40 59m:19s
88 8206 Volf Karel Age Group Men 50+ 2 02:41:59 59m:38s
89 7591 Boni Armand Age Group Men 30-39 11 02:42:10 59m:49s
90 7608 Calbert Anita Age Group Women 30-39 2 02:42:10 59m:49s
91 7882 László Szilárd Elite Muži 22 Feel Good Team 02:42:53 1h:0m:32s
92 7662 Danut Istrate Elite Muži 23 02:43:15 1h:0m:54s
93 8221 Zeidler Annette Elite Ženy 5 02:43:48 1h:1m:27s
94 8071 Rožeň Aleš Age Group Men 30-39 12 02:43:58 1h:1m:37s
95 8105 Srnský Daniel Open Muži 23 SRTG-ZNS 4+ 02:43:59 1h:1m:38s
96 7769 Haramura Vilmos Age Group Men 30-39 13 02:44:10 1h:1m:49s
97 8085 Sebastian Neghina Elite Muži 24 02:44:30 1h:2m:9s
98 8059 RAZVAN BONCU Open Muži 24 STG-Buzau 4+ 02:46:43 1h:4m:22s
99 7519 Alexandru Ioan Chivari Open Muži 25 T Gym Team 02:47:08 1h:4m:47s
100 8252 Vitkai Elemer Age Group Men 50+ 3 02:47:09 1h:4m:48s

Zdroj: On line System