SPRINT

ZÁVODNÍKŮ

1315

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:2m:16s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

65 let

MUŽŮ

946 startujících

ŽEN

369 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 11m:36s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 23756 Žiška Peter Elite Muži 1 00:47:13 -
2 22910 Chrappa Richard Elite Muži 2 Elite Team OCRA Slovakia 00:47:38 0m:25s
3 22981 Kašík František Elite Muži 3 Extreme Obstacle Runners 00:48:17 1m:4s
4 23239 Milata Patrik Elite Muži 4 Elite Team OCRA Slovakia 00:48:49 1m:36s
5 22634 Ceniga Peter Elite Muži 5 Elite Team OCRA Slovakia 00:48:56 1m:43s
6 22825 Haviarik Jakub Elite Muži 6 00:49:10 1m:57s
7 23133 Lauko Igor Elite Muži 7 00:49:40 2m:27s
8 22877 Hromada Martin Elite Muži 8 Elite Team OCRA Slovakia 00:49:54 2m:41s
9 23073 Krajčovič Patrik Elite Muži 9 Elite Team OCRA Slovakia 00:52:07 4m:54s
10 23708 Vladár Ján Elite Muži 10 Extreme Obstacle Runners 00:52:50 5m:37s
11 23608 Štulajter Adam Open Muži 1 00:53:22 6m:9s
12 22897 HYNEK JOSEF Age Group Men 40-49 1 00:54:50 7m:37s
13 23315 Pagáč Daniel Elite Muži 11 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:55:04 7m:51s
14 22530 Baluch Peter Age Group Men 25-29 1 00:55:52 8m:39s
15 22726 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 1 00:55:55 8m:42s
16 23617 Takáč Vladimír Age Group Men 40-49 2 00:56:13 9m:0s
17 22682 Doboš Andrej Age Group Men 30-39 2 00:56:19 9m:6s
18 23154 Milata Paskal Elite Muži 12 00:56:22 9m:9s
19 22645 Coufal Jakub Age Group Men 18-24 1 00:56:48 9m:35s
20 22986 Kellner David Age Group Men 40-49 3 00:57:02 9m:49s
21 22826 Haviarik Roman Age Group Men 40-49 4 00:57:35 10m:22s
22 23593 Špaček Luděk Elite Muži 13 Extreme Obstacle Runners 00:57:40 10m:27s
23 23533 Sventek Ladislav Age Group Men 50+ 1 00:57:48 10m:35s
24 23449 Sciranka Samuel Elite Muži 14 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:57:48 10m:35s
25 23494 SOCHA Maroš Open Muži 2 00:58:11 10m:58s
26 22504 Adéla Voráčková Elite Ženy 1 00:58:49 11m:36s
27 22915 Ildža Matúš Elite Muži 15 00:58:51 11m:38s
28 22718 Fano Patrik Elite Muži 16 00:58:51 11m:38s
29 23105 Kukuc Šimon Age Group Men 18-24 2 00:58:51 11m:38s
30 23452 Sedliak Miroslav Age Group Men 40-49 5 00:59:22 12m:9s
31 23095 Kubík Marek Elite Muži 17 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 00:59:30 12m:17s
32 22633 Cenefels Filip Elite Muži 18 00:59:51 12m:38s
33 23316 Pagáč Vladimír Elite Muži 19 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:00:06 12m:53s
34 22710 dzugas marek Age Group Men 40-49 6 01:00:46 13m:33s
35 22503 ADAMEC Jakub Age Group Men 18-24 3 01:00:53 13m:40s
36 23359 Plačková Blanka Elite Ženy 2 01:00:55 13m:42s
37 23383 Půček Zdeněk Open Muži 3 SRTG-LazneK 4+ 01:01:00 13m:47s
38 23190 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 7 01:01:08 13m:55s
39 23245 Mišák Jakub Elite Muži 20 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:02:16 15m:3s
40 23789 Szabó Dávid Age Group Men 25-29 2 01:02:51 15m:38s
41 23144 Libiček Michal Open Muži 4 SRTG-Kosice 15+ 01:03:14 16m:1s
42 23354 Pirošík Ján Elite Muži 21 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:03:19 16m:6s
43 23584 ŠKREPTAČ Martin Open Muži 5 01:03:27 16m:14s
44 23780 Wiesinger Christoph Age Group Men 30-39 3 01:03:43 16m:30s
45 23406 Remiš Peter Open Muži 6 SRTG Olomouc 4+ 01:03:49 16m:36s
46 23115 Kušnír Filip Elite Muži 22 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:03:52 16m:39s
47 22668 Čopjan Peter Open Muži 7 Maximus Gym Team 01:03:54 16m:41s
48 22621 Bukvai Miloš Elite Muži 23 Extreme Obstacle Runners 01:03:56 16m:43s
49 22798 Groholy Babett Elite Ženy 3 01:04:29 17m:16s
50 23032 Koprivňák Matúš Elite Muži 24 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:04:29 17m:16s
51 22670 Čuhel Igor Open Muži 8 SRTG-Strupcice 15+ 01:05:05 17m:52s
52 23189 Marian Polaček Age Group Men 40-49 8 01:05:16 18m:3s
53 22546 Bednář Richard Open Muži 9 SRTG Olomouc 4+ 01:05:19 18m:6s
54 22658 Čakvári Marcel Age Group Men 25-29 3 01:05:22 18m:9s
55 22963 Kaczor Emil Age Group Men 30-39 4 01:05:30 18m:17s
56 22789 Grega Marek Elite Muži 25 01:05:34 18m:21s
57 23088 Krupka Michal Age Group Men 18-24 4 01:05:38 18m:25s
58 23662 Uharček Marcel Elite Muži 26 Extreme Obstacle Runners 01:05:43 18m:30s
59 22775 Gmitro Jozef Age Group Men 25-29 4 01:05:48 18m:35s
60 23213 Pietroszek Agata Elite Ženy 4 01:06:08 18m:55s
61 22970 Kalmár András Age Group Men 40-49 9 01:06:30 19m:17s
62 23007 KLUS Marek Open Muži 10 SRTG-Kosice 15+ 01:06:38 19m:25s
63 23579 Šimulčík Milan Elite Muži 27 01:06:58 19m:45s
64 23113 Kurucz Attila Age Group Men 40-49 10 01:07:09 19m:56s
65 22561 Benický Adrian Open Muži 11 01:07:15 20m:2s
66 23605 Štolpa Vojtěch Open Muži 12 SRTG Olomouc 4+ 01:07:29 20m:16s
67 22667 Čopjan Ľubomír Open Muži 13 Maximus Gym Team 01:07:32 20m:19s
68 23403 Recký Juraj Open Muži 14 SRTG-Topoľčany 4+ 01:07:39 20m:26s
69 22959 Jurčo Miroslav Open Muži 15 SRTG-Kosice 15+ 01:07:47 20m:34s
70 23772 Dubenský Antonín Age Group Men 30-39 5 01:07:47 20m:34s
71 23755 Žihlavnik Stanislav Open Muži 16 SRTG-Ružomberok 4+ 01:07:53 20m:40s
72 22917 Illéš Martin Elite Muži 28 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:07:54 20m:41s
73 23739 Zelený Jakub Open Muži 17 SRTG Olomouc 4+ 01:07:57 20m:44s
74 23596 Šrám Tomáš Open Muži 18 01:08:02 20m:49s
75 23060 Kovalenko Inna Age Group Women 30-39 1 01:08:10 20m:57s
76 22795 Greń Wacław Open Muži 19 Husaria Race Team 4+ 01:08:21 21m:8s
77 22656 Ćwirzeń Marcin Age Group Men 30-39 6 01:08:23 21m:10s
78 23530 Sury Josef Age Group Men 18-24 5 01:08:38 21m:25s
79 23586 Lesniak Lukáš Open Muži 20 SRTG-Pardubice 4+ 01:08:39 21m:26s
80 23042 Korulczyk Marcin Age Group Men 30-39 7 01:08:44 21m:31s
81 23628 Tejwan Leszek Age Group Men 40-49 11 01:09:22 22m:9s
82 22703 Duricek Peter Elite Muži 29 01:09:28 22m:15s
83 22931 Janda Matthias Age Group Men 30-39 8 01:09:29 22m:16s
84 22898 HYNKOVÁ VERONIKA Age Group Women 15-17 1 01:09:40 22m:27s
85 23246 Mitáš Petr Open Muži 21 SRTG-LazneK 4+ 01:09:44 22m:31s
86 23075 Králik Štefan Age Group Men 25-29 5 01:09:49 22m:36s
87 23218 Meluzín Petr Elite Muži 30 SRTG-Ceska 4+ 01:09:56 22m:43s
88 23769 Hrabal Miroslav Open Muži 22 01:09:56 22m:43s
89 23712 Volf Karel Age Group Men 50+ 2 01:10:01 22m:48s
90 23209 Matyasi Gábor Age Group Men 50+ 3 01:10:06 22m:53s
91 23589 Šolta Marcel Open Muži 23 SRTG-Strupcice 15+ 01:10:25 23m:12s
92 22866 Horváth Tamás Open Muži 24 SRTG-Szombathely 4+ 01:10:30 23m:17s
93 23461 Schimitzek Jiří Open Muži 25 01:10:35 23m:22s
94 22698 Dubská Gabriela Elite Ženy 5 01:10:40 23m:27s
95 23184 Maliňák Šimon Open Muži 26 SRTG Olomouc 4+ 01:10:42 23m:29s
96 23219 Meravý Tomáš Open Muži 27 SRTG-Strupcice 15+ 01:10:44 23m:31s
97 23655 Trunda Marek Open Muži 28 SRTG Olomouc 4+ 01:10:51 23m:38s
98 23764 Varga Jakub Open Muži 29 01:11:08 23m:55s
99 23762 Pivovarník Jozef Open Muži 30 01:11:08 23m:55s
100 23576 Šimek Denis Open Muži 31 REDA-DARI 01:11:19 24m:6s

SUPER

ZÁVODNÍKŮ

1045

PRŮMĚRNÝ ČAS

3h:35m:29s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.1 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

85 let

MUŽŮ

788 startujících

ŽEN

257 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 25m:36s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 8597 Mlynár Peter Elite Muži 1 01:34:35 -
2 8262 Haviarik Jakub Elite Muži 2 01:38:45 4m:10s
3 9033 Žiška Peter Elite Muži 3 01:39:13 4m:38s
4 8589 Milata Patrik Elite Muži 4 Elite Team OCRA Slovakia 01:40:10 5m:35s
5 8323 Hynek Richard Elite Muži 5 01:40:55 6m:20s
6 8150 Dorňák Petr Elite Muži 6 01:42:06 7m:31s
7 8096 Ceniga Peter Elite Muži 7 Elite Team OCRA Slovakia 01:43:04 8m:29s
8 23774 Blanc Thomas Elite Muži 8 01:43:23 8m:48s
9 8330 Chrappa Richard Elite Muži 9 Elite Team OCRA Slovakia 01:43:28 8m:53s
10 8307 Hromada Martin Elite Muži 10 Elite Team OCRA Slovakia 01:45:57 11m:22s
11 8903 Štilla Peter Elite Muži 11 01:47:50 13m:15s
12 8014 Baloga Mateo Elite Muži 12 Spartan Patriot Team Slovakia A 01:48:40 14m:5s
13 8841 Suszka Tomáš Elite Muži 13 01:50:58 16m:23s
14 8773 Sciranka Samuel Elite Muži 14 Spartan Patriot Team Slovakia A 01:51:52 17m:17s
15 8447 Krajcovic Patrik Elite Muži 15 Elite Team OCRA Slovakia 01:53:47 19m:12s
16 8384 Kašík František Elite Muži 16 Extreme Obstacle Runners 01:53:54 19m:19s
17 8664 Pagáč Daniel Elite Muži 17 Spartan Patriot Team Slovakia A 01:54:50 20m:15s
18 8183 Fiala Dan Age Group Men 18-24 1 01:55:36 21m:1s
19 8118 Čakvári Marcel Age Group Men 25-29 1 01:57:48 23m:13s
20 8011 Bača Lukáš Open Muži 1 01:59:05 24m:30s
21 8980 Vepřek Martin Open Muži 2 02:00:06 25m:31s
22 8387 Kellner David Age Group Men 40-49 1 02:00:11 25m:36s
23 23850 Hortobagyiová Eszter Elite Ženy 1 02:00:11 25m:36s
24 8004 Adéla Voráčková Elite Ženy 2 02:00:12 25m:37s
25 8480 Kulhánek Martin Age Group Men 30-39 1 02:00:18 25m:43s
26 8588 Milata Paskal Age Group Men 18-24 2 02:01:15 26m:40s
27 8893 Špaček Luděk Elite Muži 18 Extreme Obstacle Runners 02:01:17 26m:42s
28 8698 Počai Tomáš Elite Muži 19 Atleti BS 02:01:41 27m:6s
29 8469 Kubík Marek Elite Muži 20 Spartan Patriot Team Slovakia A 02:02:13 27m:38s
30 8203 Gajdoš Michal Open Muži 3 02:02:54 28m:19s
31 8319 Hurta Peter Open Muži 4 02:03:31 28m:56s
32 8550 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 2 02:04:22 29m:47s
33 8848 Sýkora Vincent Open Muži 5 02:05:01 30m:26s
34 8263 Haviarik Roman Age Group Men 40-49 3 02:05:11 30m:36s
35 8844 Sventek Ladislav Age Group Men 50+ 1 02:07:23 32m:48s
36 8742 Reťkovský Tomáš Open Muži 6 02:08:04 33m:29s
37 8403 Kmec Branislav Elite Muži 21 Spartan Patriot Team Slovakia B 02:08:20 33m:45s
38 8217 Gębara Łukasz Open Muži 7 02:08:39 34m:4s
39 8570 Meluzín Petr Elite Muži 22 SRTG-Ceska 4+ 02:08:54 34m:19s
40 8908 Šuňa Michal Open Muži 8 SRTG-Ružomberok 4+ 02:09:17 34m:42s
41 8235 Groholy Babett Elite Ženy 3 02:09:44 35m:9s
42 8625 Nárai Dániel Open Muži 9 SRTG-Szombathely 4+ 02:10:05 35m:30s
43 8087 Bukvai Miloš Elite Muži 23 Extreme Obstacle Runners 02:10:06 35m:31s
44 8416 Koprivňák Matúš Elite Muži 24 Spartan Patriot Team Slovakia A 02:10:25 35m:50s
45 8516 Lesniak Lukáš Open Muži 10 SRTG-Havirov 4+ 02:10:28 35m:53s
46 8003 ADAMEC Jakub Age Group Men 18-24 3 02:10:37 36m:2s
47 8954 Uharček Marcel Elite Muži 25 Extreme Obstacle Runners 02:11:45 37m:10s
48 8095 Cenefels Filip Elite Muži 26 02:12:01 37m:26s
49 8180 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 2 02:12:54 38m:19s
50 8665 Pagáč Vladimír Elite Muži 27 Spartan Patriot Team Slovakia A 02:13:24 38m:49s
51 8495 Kuznecova Kristine Elite Ženy 4 02:13:45 39m:10s
52 8306 Hrivnák Ľubomír Age Group Men 25-29 2 02:13:53 39m:18s
53 8599 Mooren Rob Age Group Men 40-49 4 02:13:57 39m:22s
54 8487 Kurucz Attila Age Group Men 40-49 5 02:14:17 39m:42s
55 8234 Greń Wacław Open Muži 11 Husaria Race Team 4+ 02:14:26 39m:51s
56 8334 Illéš Martin Elite Muži 28 Spartan Patriot Team Slovakia B 02:14:36 40m:1s
57 8040 Bednář Richard Open Muži 12 OCR Losers 02:15:03 40m:28s
58 8116 Ćwirzeń Marcin Age Group Men 30-39 3 02:15:24 40m:49s
59 8422 Korulczyk Marcin Age Group Men 30-39 4 02:15:30 40m:55s
60 8129 Čižmár Marek Open Muži 13 SRTG-Kosice 15+ 02:15:41 41m:6s
61 8362 JURČO Miroslav Open Muži 14 SRTG-Kosice 15+ 02:15:48 41m:13s
62 8288 Horňák Martin Age Group Men 40-49 6 02:16:49 42m:14s
63 8798 Siwek Paweł Age Group Men 25-29 3 02:17:14 42m:39s
64 8402 KLUS Marek Open Muži 15 SRTG-Kosice 15+ 02:17:29 42m:54s
65 8102 Cinko Tomáš Elite Muži 29 Spartan Patriot Team Slovakia B 02:18:02 43m:27s
66 8285 Honti György Age Group Men 18-24 4 02:18:12 43m:37s
67 8502 Lakner Szilveszter Open Muži 16 SRTG-Szombathely 4+ 02:18:14 43m:39s
68 8587 MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW Open Muži 17 STG-Zabrze 4+ 02:18:22 43m:47s
69 8430 Kotras Michal Open Muži 18 ODPADLÍK crew 02:18:27 43m:52s
70 23776 Šimko Michal Elite Muži 30 Atleti BS 02:18:45 44m:10s
71 9027 Zsiros Istvan Open Muži 19 SRTG-Salgotarjan 4+ 02:18:51 44m:16s
72 8131 Čuhel Igor Open Muži 20 SRTG-Brno 15+ 02:19:23 44m:48s
73 8229 Gramel Peter Age Group Men 30-39 5 02:19:56 45m:21s
74 8573 Meravý Tomáš Open Muži 21 SRTG-Strupcice 15+ 02:20:16 45m:41s
75 8361 Jurčo Michal Open Muži 22 SRTG-Kosice 15+ 02:20:17 45m:42s
76 8870 Szilágyi József Open Muži 23 02:20:32 45m:57s
77 8722 Půček Zdeněk Open Muži 24 SRTG-LazneK 4+ 02:20:55 46m:20s
78 8370 Kachman Peter Elite Muži 31 Spartan Patriot Team Slovakia B 02:20:56 46m:21s
79 8510 Laža Filip Age Group Men 30-39 6 02:21:45 47m:10s
80 8296 Horváth Tamás Open Muži 25 SRTG-Szombathely 4+ 02:21:52 47m:17s
81 8446 Kozel Michal Open Muži 26 Bo crossfit!!! 4+ 02:22:11 47m:36s
82 8280 Hnetila Tomáš Age Group Men 40-49 7 02:22:11 47m:36s
83 8849 Szabo Adam Open Muži 27 Fitness Five Warriors 4+ 02:22:27 47m:52s
84 8883 ??? ??? Elite Muži 32 02:22:43 48m:8s
85 8805 Smolár Michal Open Muži 28 Bratranci 02:22:47 48m:12s
86 8964 Vajda Ján Age Group Men 30-39 7 02:23:04 48m:29s
87 8752 Rudinský Marek Elite Muži 33 Atleti BS 02:23:07 48m:32s
88 8739 Repka Juraj Open Muži 29 SRTG-Ceska 4+ 02:23:33 48m:58s
89 8465 Krupka Michal Age Group Men 18-24 5 02:23:34 48m:59s
90 8199 Furmánek Michal Open Muži 30 SRTG-Ružomberok 4+ 02:24:04 49m:29s
91 8991 Vitkai Elemer Age Group Men 50+ 2 02:24:16 49m:41s
92 8379 Karolak Sebastian Age Group Men 40-49 8 02:24:24 49m:49s
93 8662 Otrusina Ondřej Open Muži 31 SRTG-Brno 15+ 02:24:41 50m:6s
94 8463 Krupica Ondřej Open Muži 32 02:24:42 50m:7s
95 8528 Lukács Szabolcs Open Muži 33 SRTG-Budapest 4+ 02:24:54 50m:19s
96 8769 Sárai-Szabó Tamás Open Muži 34 SRTG-Kecskemet 4+ 02:25:26 50m:51s
97 8897 Skorski Lukasz Age Group Men 30-39 8 02:25:37 51m:2s
98 8993 Volf Karel Age Group Men 50+ 3 02:26:34 51m:59s
99 8152 Doupovec Jakub Open Muži 35 02:27:35 53m:0s
100 8439 Kovalenko Inna Elite Ženy 5 02:27:41 53m:6s

Zdroj: On line System