ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

5h:20m:14s

PRŮMĚRNÝ VĚK

32.9 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

65 let

MUŽŮ

1191 startujících

ŽEN

309 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 23m:53s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 1034 Hynek Richard Elite Muži 1 02:31:12 -
2 2285 Žiška Peter Elite Muži 2 02:31:51 0m:39s
3 928 Haviarik Jakub Elite Muži 3 02:40:34 9m:22s
4 1496 Milata Patrik Elite Muži 4 Elite Team OCRA Slovakia 02:42:24 11m:12s
5 1046 Chrappa Richard Elite Muži 5 Elite Team OCRA Slovakia 02:44:30 13m:18s
6 666 Ceniga Peter Elite Muži 6 Elite Team OCRA Slovakia 02:48:24 17m:12s
7 525 Bak Roman Elite Muži 7 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:48:36 17m:24s
8 742 Dorňák Petr Elite Muži 8 02:51:11 19m:59s
9 1004 Hromada Martin Elite Muži 9 Elite Team OCRA Slovakia 02:53:57 22m:45s
10 1834 Sciranka Samuel Elite Muži 10 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:55:02 23m:50s
11 2290 Hortobagyiová Eszter Elite Ženy 1 02:55:05 23m:53s
12 1746 Prištiak Samuel Elite Muži 11 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:55:40 24m:28s
13 1295 Kubík Marek Elite Muži 12 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 03:00:49 29m:37s
14 1463 Melich Miroslav Age Group Men 40-49 1 03:01:54 30m:42s
15 1151 Kellner David Age Group Men 40-49 2 03:02:36 31m:24s
16 1631 Pagáč Daniel Elite Muži 13 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 03:03:05 31m:53s
17 1266 Krajcovic Patrik Elite Muži 14 03:03:30 32m:18s
18 1495 Milata Paskal Age Group Men 18-24 1 03:04:11 32m:59s
19 1945 Sventek Ladislav Age Group Men 50+ 1 03:05:49 34m:37s
20 2127 Tyl Lukáš Age Group Men 30-39 1 03:06:11 34m:59s
21 2066 Takáč Vladimír Age Group Men 40-49 3 03:08:10 36m:58s
22 1146 Kašík František Elite Muži 15 Extreme Obstacle Runners 03:08:37 37m:25s
23 796 Fehér Richárd Age Group Men 30-39 2 03:09:09 37m:57s
24 2030 Špaček Luděk Elite Muži 16 Extreme Obstacle Runners 03:10:18 39m:6s
25 861 Louda Jan Age Group Men 30-39 3 03:10:58 39m:46s
26 1268 Krajíček Jozef Age Group Men 40-49 4 03:12:12 41m:0s
27 1316 Kulhánek Martin Age Group Men 30-39 4 03:12:31 41m:19s
28 1436 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 5 03:12:42 41m:30s
29 1847 Selianin Dmytro Open Muži 1 03:13:12 42m:0s
30 2128 Uharček Marcel Elite Muži 17 Extreme Obstacle Runners 03:15:24 44m:12s
31 2228 Weiss Dan Age Group Men 25-29 1 03:16:25 45m:13s
32 940 Hel Michal Open Muži 2 SRTG-Litovel 4+ 03:16:27 45m:15s
33 1952 Sýkora Vincent Open Muži 3 03:16:58 45m:46s
34 764 Haviarik Roman Age Group Men 40-49 6 03:18:24 47m:12s
35 1003 Hrivnák Ľubomír Age Group Men 25-29 2 03:18:32 47m:20s
36 1163 Škrapko Kristián Age Group Men 18-24 2 03:18:34 47m:22s
37 1211 Koprivňák Matúš Elite Muži 18 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 03:19:00 47m:48s
38 860 Gębara Łukasz Open Muži 4 OCR TEAM DĘBICA 03:19:02 47m:50s
39 1843 Sedliak Miroslav Elite Muži 19 The Machines 03:19:30 48m:18s
40 1479 Michna Jozef Age Group Men 30-39 5 03:20:03 48m:51s
41 1693 Petrovič Andrej Elite Muži 20 The Machines 03:20:32 49m:20s
42 676 Coufal Jakub Open Muži 5 OCR Losers 03:21:01 49m:49s
43 1720 Plačková Blanka Elite Ženy 2 03:21:55 50m:43s
44 713 Danko Martin Elite Muži 21 The Machines 03:21:59 50m:47s
45 665 Cenefels Filip Elite Muži 22 03:23:10 51m:58s
46 1986 SZYMASZEK BARTŁOMIEJ Open Muži 6 OCR TEAM DĘBICA 03:23:56 52m:44s
47 2197 Vitázek Dušan Age Group Men 30-39 6 03:24:23 53m:11s
48 1351 Lakner Szilveszter Open Muži 7 SRTG-Szombathely 4+ 03:24:50 53m:38s
49 1634 Pagáč Vladimír Elite Muži 23 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 03:25:27 54m:15s
50 1309 Kujawa Szymon Age Group Men 25-29 3 03:26:59 55m:47s
51 1103 Jurčo Miroslav Age Group Men 25-29 4 03:27:13 56m:1s
52 671 Cích Rastislav Age Group Men 30-39 7 03:27:21 56m:9s
53 501 Abrhan Lukáš Elite Muži 24 03:27:37 56m:25s
54 1328 Kurucz Attila Age Group Men 40-49 7 03:27:41 56m:29s
55 1466 Meluzín Petr Elite Muži 25 SRTG-Ceska 4+ 03:28:42 57m:30s
56 648 Bukvai Miloš Elite Muži 26 Extreme Obstacle Runners 03:29:27 58m:15s
57 755 Dubská Gabriela Elite Ženy 3 03:29:37 58m:25s
58 942 Hełmecki Mateusz Open Muži 8 03:29:58 58m:46s
59 1173 KLUS Marek Open Muži 9 SRTG-Kosice 15+ 03:30:51 59m:39s
60 1379 Lipa Piotr Open Muži 10 OCR TEAM DĘBICA 03:30:52 59m:40s
61 511 Ambroz Michal Open Muži 11 03:30:58 59m:46s
62 1373 Lesniak Lukáš Open Muži 12 SRTG-Karvina 4+ 03:31:03 59m:51s
63 957 Hnetila Tomáš Age Group Men 40-49 8 03:32:19 1h:1m:7s
64 1946 Svítek Miloš Open Muži 13 OCR Losers 03:32:36 1h:1m:24s
65 2035 špavor jozef Age Group Men 18-24 3 03:33:32 1h:2m:20s
66 583 Biernat Konrad Open Muži 14 STG-Niepolomice 4+ 03:33:34 1h:2m:22s
67 1020 Hulko Attila Open Muži 15 03:33:36 1h:2m:24s
68 2230 Wiesinger Christoph Age Group Men 30-39 8 03:34:53 1h:3m:41s
69 1490 MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW Open Muži 16 STG-Zabrze 4+ 03:36:13 1h:5m:1s
70 893 Greń Wacław Open Muži 17 Husaria Race Team 4+ 03:36:32 1h:5m:20s
71 1467 Meravý Tomáš Open Muži 18 SRTG-Litovel 4+ 03:36:33 1h:5m:21s
72 1714 Pissenberger Michael Open Muži 19 Monaco-Jungs 03:36:49 1h:5m:37s
73 1670 Pechal Ľuboš Open Muži 20 03:37:09 1h:5m:57s
74 1253 Kovalenko Inna Elite Ženy 4 03:37:14 1h:6m:2s
75 1784 Reťkovský Tomáš Open Muži 21 03:37:59 1h:6m:47s
76 2272 Zsíros Ondrej Open Muži 22 SRTG-Bratislava 15+ 03:38:02 1h:6m:50s
77 1957 Szabó Dávid Age Group Men 25-29 5 03:38:16 1h:7m:4s
78 1417 Major Gábor Open Muži 23 SRTG-Szombathely 4+ 03:38:35 1h:7m:23s
79 1980 Szuba-Łata Klaudia Age Group Women 18-24 1 03:39:03 1h:7m:51s
80 1504 Miska Daniel Age Group Men 18-24 4 03:39:03 1h:7m:51s
81 1893 Smelák Peter Age Group Men 25-29 6 03:39:09 1h:7m:57s
82 888 Gramel Peter Age Group Men 30-39 9 03:39:10 1h:7m:58s
83 2269 Zsiros Istvan Open Muži 24 SRTG-Salgotarjan 4+ 03:39:39 1h:8m:27s
84 710 Čuhel Igor Open Muži 25 SRTG-Brno 15+ 03:39:43 1h:8m:31s
85 1221 Korulczyk Marcin Open Muži 26 03:39:59 1h:8m:47s
86 2152 Vajda Ján Age Group Men 30-39 10 03:40:12 1h:9m:0s
87 562 Bednář Richard Open Muži 27 OCR Losers 03:40:43 1h:9m:31s
88 1524 Mooren Rob Age Group Men 40-49 9 03:40:50 1h:9m:38s
89 693 Ćwirzeń Marcin Age Group Men 30-39 11 03:41:07 1h:9m:55s
90 2211 Volf Karel Age Group Men 50+ 2 03:41:15 1h:10m:3s
91 1290 Krupka Michal Age Group Men 18-24 5 03:41:15 1h:10m:3s
92 1542 Müller Balázs Age Group Men 30-39 12 03:41:48 1h:10m:36s
93 1279 Kredl Matej Elite Muži 27 The Machines 03:42:03 1h:10m:51s
94 1650 Pařenica Robert Open Muži 28 03:42:38 1h:11m:26s
95 647 Bukor Tamás Open Muži 29 SRTG-Kecskemet 4+ 03:42:53 1h:11m:41s
96 986 Horváth Gábor Open Muži 30 SRTG-Kecskemet 4+ 03:42:53 1h:11m:41s
97 675 Cinko Tomáš Elite Muži 28 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 03:43:42 1h:12m:30s
98 547 Baranowski Jarosław Open Muži 31 SRTG-Walbrzych 4+ 03:43:45 1h:12m:33s
99 1780 Remiš Peter Open Muži 32 SRTG Olomouc 4+ 03:44:27 1h:13m:15s
100 1704 PIKORA ROMAN Open Muži 33 03:44:40 1h:13m:28s

Zdroj: On line System