ZÁVODNÍKŮ

1500

PRŮMĚRNÝ ČAS

2h:59m:21s

PRŮMĚRNÝ VĚK

33.2 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

61 let

MUŽŮ

1338 startujících

ŽEN

162 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 10m:10s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 14716 Žiška Peter Elite Muži 1 01:35:56 -
2 9652 Bak Roman Elite Muži 2 01:40:00 4m:4s
3 11136 Haviarik Jakub Elite Muži 3 01:42:38 6m:42s
4 13698 Szabó Dávid Age Group Men 18-24 1 01:43:44 7m:48s
5 13208 Pospíšil Richard Elite Muži 4 Extreme Obstacle Runners 01:44:00 8m:4s
6 11793 Kívés Bendegúz Elite Muži 5 01:45:36 9m:40s
7 11240 Hortobágyiová Eszter Elite Ženy 1 01:46:06 10m:10s
8 13469 Sciranka Samuel Elite Muži 6 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:46:26 10m:30s
9 9953 Bořil Petr Age Group Men 30-39 1 01:46:50 10m:54s
10 9797 barker scott Elite Muži 7 01:47:47 11m:51s
11 13122 Petróczi Márton Mátyás Age Group Men 18-24 2 01:47:54 11m:58s
12 13229 Prištiak Samuel Elite Muži 8 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:49:27 13m:31s
13 12030 Kozioł Kamil Elite Muži 9 01:49:55 13m:59s
14 13068 Pavlík Michal Elite Muži 10 01:50:26 14m:30s
15 12037 Krajčovič Patrik Elite Muži 11 01:50:30 14m:34s
16 12965 Pagáč Daniel Elite Muži 12 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:51:23 15m:27s
17 11687 Kellner David Age Group Men 40-49 1 01:52:19 16m:23s
18 12188 Lauko Igor Elite Muži 13 01:52:52 16m:56s
19 10194 Csaba Katona Age Group Men 25-29 1 01:53:04 17m:8s
20 12418 Martyin László Elite Muži 14 SRTG-Budapest 15+ 01:53:47 17m:51s
21 14010 Špaček Luděk Elite Muži 15 Extreme Obstacle Runners 01:53:50 17m:54s
22 14346 Ulrich Balázs Elite Muži 16 01:54:13 18m:17s
23 12179 László Mészáros Age Group Men 30-39 2 01:54:19 18m:23s
24 12354 Maliha Roman Age Group Men 18-24 3 01:54:20 18m:24s
25 11356 Hrdý Michal Age Group Men 25-29 2 01:54:27 18m:31s
26 10352 Čakvári Marcel Age Group Men 25-29 3 01:54:47 18m:51s
27 14326 Tyl Lukáš Age Group Men 30-39 3 01:54:56 19m:0s
28 11653 Kašík František Elite Muži 17 Extreme Obstacle Runners 01:54:57 19m:1s
29 10779 Főző Dániel Age Group Men 18-24 4 01:55:11 19m:15s
30 12461 Meluzín Petr Elite Muži 18 SRTG-Ceska 4+ 01:55:13 19m:17s
31 13564 Slováček Dominik Elite Muži 19 Extreme Obstacle Runners 01:55:22 19m:26s
32 11839 Kolbert Andreas Age Group Men 25-29 4 01:55:31 19m:35s
32 12285 Lukácsi Levente Age Group Men 30-39 4 01:55:31 19m:35s
34 11371 Huszár Balázs Age Group Men 15-17 1 01:55:40 19m:44s
35 14275 Tóth Roman Age Group Men 18-24 5 01:56:04 20m:8s
36 11873 Koprivňák Matúš Elite Muži 20 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 01:56:26 20m:30s
37 12736 Nagy Kornel Age Group Men 30-39 5 01:56:31 20m:35s
38 9948 Biernat Konrad Age Group Men 25-29 5 01:56:52 20m:56s
39 11114 Hamar Gergely Age Group Men 18-24 6 01:56:57 21m:1s
40 12378 MARINIČ JIŘÍ Age Group Men 40-49 2 01:57:26 21m:30s
41 9637 Baginská Markéta Age Group Women 18-24 1 01:58:05 22m:9s
42 14006 Šmelko Adam Age Group Men 18-24 7 01:58:15 22m:19s
43 10980 Gothard Zdeněk Age Group Men 25-29 6 01:58:24 22m:28s
44 13867 Szekszárdi Zoltán István Age Group Men 18-24 8 01:58:53 22m:57s
45 13557 Siwek Wojciech Age Group Men 18-24 9 01:59:38 23m:42s
46 11526 Juhász Peter Age Group Men 30-39 6 01:59:49 23m:53s
47 12114 Kurucz Attila Age Group Men 40-49 3 01:59:49 23m:53s
48 11119 Haramura Vilmos Age Group Men 25-29 7 02:00:58 25m:2s
49 11400 Illéš Martin Elite Muži 21 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:01:19 25m:23s
50 12019 Kováts György Age Group Men 30-39 7 02:01:57 26m:1s
51 12591 Molcsán Márió Age Group Men 18-24 10 02:01:58 26m:2s
52 14330 Uharček Marcel Age Group Men 40-49 4 02:02:01 26m:5s
53 10702 Fehér Richárd Elite Muži 22 02:02:08 26m:12s
54 14349 Unszorg Akos Elite Muži 23 02:02:09 26m:13s
55 14592 Vladár Ján Elite Muži 24 Extreme Obstacle Runners 02:02:09 26m:13s
56 13556 siwek Paweł Age Group Men 25-29 8 02:02:29 26m:33s
57 14612 Vrzalová Simona Elite Ženy 2 02:02:44 26m:48s
58 12355 Maliha Vít Age Group Men 15-17 2 02:03:00 27m:4s
59 9683 Balázs Krisztián Elite Muži 25 02:03:29 27m:33s
60 13566 Sméja Dávid Elite Muži 26 SRTG-Gyor 15+ 02:03:41 27m:45s
61 13963 Szokolics Norbert Elite Muži 27 SRTG-Gyor 15+ 02:03:44 27m:48s
62 12533 Mikhina Anastasia Elite Ženy 3 02:03:45 27m:49s
63 12539 Miklovicz Gábor Age Group Men 25-29 9 02:03:50 27m:54s
64 11870 Kopeček David Age Group Men 25-29 10 02:04:39 28m:43s
65 13125 Petrova Alisa Elite Ženy 4 02:04:50 28m:54s
66 13565 Louda Jan Age Group Men 30-39 8 02:04:53 28m:57s
67 13365 Romanowski Jacek Age Group Men 30-39 9 02:04:54 28m:58s
68 11067 Gyurcso Csaba Elite Muži 28 Triacto HUNbreakable Team 02:05:05 29m:9s
69 10990 Groholy Babett Elite Ženy 5 02:05:15 29m:19s
70 12966 Pagáč Vladimír Elite Muži 29 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:05:17 29m:21s
71 13856 Szekely Andras Elite Muži 30 02:05:28 29m:32s
72 12154 Lakner Szilveszter Open Muži 1 SRTG-Szombathely 4+ 02:05:34 29m:38s
73 9597 Apró Levente Age Group Men 30-39 10 02:05:43 29m:47s
74 13403 Rychlík Jakub Elite Muži 31 02:05:54 29m:58s
75 10684 Fazakas István Elite Muži 32 SRTG-Gyor 15+ 02:05:57 30m:1s
76 14325 Tvrdík Pavel Elite Muži 33 02:06:36 30m:40s
77 13701 Szabó Dávid Age Group Men 25-29 11 02:06:59 31m:3s
78 10188 Cinko Tomáš Elite Muži 34 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:07:21 31m:25s
79 10644 Fabiánová Martina Elite Ženy 6 02:07:26 31m:30s
80 13520 Schwanner Norbert Age Group Men 30-39 11 02:07:29 31m:33s
81 13515 Schuh Martin Age Group Men 25-29 12 02:07:37 31m:41s
82 13191 Polaček Marián Age Group Men 40-49 5 02:07:45 31m:49s
83 12328 Major Gábor Open Muži 2 SRTG-Szombathely 4+ 02:07:53 31m:57s
84 11817 Kocsis Gergő Elite Muži 35 Bosch Spartans 15+ 02:08:33 32m:37s
85 12952 Ovechkin Taras Age Group Men 30-39 12 02:08:37 32m:41s
86 12465 Meravý Tomáš Age Group Men 30-39 13 02:08:42 32m:46s
87 11782 Kiss Péter Elite Muži 36 SRTG-Dunakeszi 15+ 02:08:50 32m:54s
88 12310 Magyar Gergő Age Group Men 30-39 14 02:09:08 33m:12s
89 14617 Weber Roman Elite Muži 37 02:09:25 33m:29s
90 12384 Markó Gábor Age Group Men 30-39 15 02:09:33 33m:37s
91 13508 Schmidt Zoltán Age Group Men 40-49 6 02:09:46 33m:50s
92 14694 Zsiros Istvan Open Muži 3 SRTG-Salgotarjan 15+ 02:09:47 33m:51s
93 12203 Lechner Christian Elite Muži 38 02:10:00 34m:4s
94 12667 Mudri Miklós Age Group Men 25-29 13 02:10:32 34m:36s
95 11781 Kiss Norbert Age Group Men 15-17 3 02:10:43 34m:47s
96 13665 Sýkora Vincent Age Group Men 40-49 7 02:10:59 35m:3s
97 12573 Mišák Jakub Elite Muži 39 Spartan Patriot Team Slovakia 4+ 02:11:03 35m:7s
98 9569 Andres Broňa Age Group Men 50+ 1 02:11:05 35m:9s
99 13676 Szabo Istvan Age Group Men 40-49 8 02:11:08 35m:12s
100 10755 Fodor Gábor Age Group Men 30-39 16 02:11:14 35m:18s

Zdroj: On line System