ZÁVODNÍKŮ

127

PRŮMĚRNÝ ČAS

32m:17s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9.3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

6m:27s

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 196 Strnad Aleš A 1 NAC 00:21:04 -
2 85 Burian Miroslav A 2 CEPro Team 00:21:22 0m:18s
3 5 Martinovský Petr A 3 SK Babice 00:21:25 0m:21s
4 92 Zámečník Adrien A 4 BULOWAAH 00:21:36 0m:32s
5 156 Kopal Jan B 1 SK Stará Paka 00:22:40 1m:36s
6 180 Ježek Martin A 5 SK Stará Paka 00:22:44 1m:40s
7 163 Fikar Martin A 6 BAKAKO Nová Paka 00:22:55 1m:51s
8 7 Krupka Milan A 7 Indičtí běžci 00:22:56 1m:52s
9 83 Lukášek Vincent A 8 BULOWAAH 00:22:57 1m:53s
10 200 Kocián Pavel A 9 00:23:01 1m:57s
11 207 Vaníček Vojtěch A 10 BAKAKO Nová Paka 00:23:10 2m:6s
12 2 Jančík Bořek C 1 Svartes Hořice 00:23:12 2m:8s
13 54 Hak Tomáš B 2 00:23:22 2m:18s
14 204 Kalkus Jan A 11 Royale bay 00:23:37 2m:33s
15 8 Krupka Adam A 12 Indičtí běžci 00:23:45 2m:41s
16 158 Doucha Jiří B 3 Hvězda Pardubice 00:23:55 2m:51s
17 96 Pidanič Michal A 13 00:23:57 2m:53s
18 13 Hrdinka Jirka A 14 Run4fun 00:24:11 3m:7s
19 64 Šourek Martin A 15 00:24:39 3m:35s
20 192 Kubasa Jiří B 4 TJ Maraton Úpice 00:24:39 3m:35s
21 205 Pollák Michal B 5 BAKAKO Nová Paka 00:25:12 4m:8s
22 199 Strnadová Kateřina F 1 ELEVEN MERCEDES MITAS 00:25:27 4m:23s
23 178 Vondra Tomáš A 16 00:25:29 4m:25s
24 52 Lněnička Jan A 17 UHK 00:25:31 4m:27s
25 14 Letko Zbyněk A 18 00:25:33 4m:29s
26 160 Žižka Bohumil A 19 Stáňa Klodzko 00:25:52 4m:48s
27 161 Klinecká Jana F 2 MK Hlinsko 00:26:00 4m:56s
28 173 Kolář Šimon A 20 RUN4FUN 00:26:06 5m:2s
29 33 Kavulok Lukáš A 21 00:26:20 5m:16s
30 67 Gracík Kryštof A 22 00:26:32 5m:28s
31 202 Kubiasová Kateřina G 1 Tyčka a kulička 00:26:45 5m:41s
32 15 Hybš Marek A 23 SRTG Kolín 00:27:02 5m:58s
33 84 Švábíková Lenka F 3 CEPro Team, BJEŽ racing team 00:27:17 6m:13s
34 28 Pospíšil Jaroslav B 6 00:27:18 6m:14s
35 201 Kubias Josef A 24 Tyčka a kulička 00:27:30 6m:26s
36 191 Krejčová Lucie F 4 LtLteam/ČBK 00:27:41 6m:37s
37 47 Snopko David A 25 shybuj.cz 00:27:53 6m:49s
38 42 Šaršon Vít A 26 Run4fun 00:27:56 6m:52s
39 49 Borůvka Tomáš B 7 Kolonožky 00:28:04 7m:0s
40 89 Kovařík Radovan A 27 Humbuk team 00:28:08 7m:4s
41 168 modry vaclav A 28 00:28:18 7m:14s
42 162 Žižková Eliška F 5 Never give up 00:28:21 7m:17s
43 186 Novotný Pavel B 8 Poříčany 00:28:33 7m:29s
44 24 Záruba Martin B 9 MěÚ Dvůr Králové nad Labem 00:28:45 7m:41s
45 151 Pitthard Zdeněk C 2 STPA CZ 00:29:23 8m:19s
46 185 Novotná Andrea G 2 Poříčany 00:29:39 8m:35s
47 153 Srnská Kateřina F 6 Draci v Hradci 00:29:47 8m:43s
48 53 Jakl Petr B 10 Šneci v běhu 00:29:50 8m:46s
49 154 Splítek Petr A 29 Draci v Hrdci/Jičínská odnož 00:30:00 8m:56s
50 12 Střelba Antonín A 30 ČVK Praha, SK Praga Praha 00:30:02 8m:58s
51 72 Šafářová Anna F 7 Run4fun 00:30:08 9m:4s
52 197 Skřivánek Miloš A 31 Draci v Hradci 00:30:11 9m:7s
53 203 Bartoš Jan A 32 Beust shapes 00:30:16 9m:12s
54 183 Mikulová Petra F 8 FITMAMI Hradec Králové 00:30:21 9m:17s
55 193 Junek Aleš B 11 00:30:23 9m:19s
56 20 Rederer Jan A 33 S Nikolkou jde všechno líp! 00:30:25 9m:21s
57 48 Novotný Petr A 34 Shybuj.cz 00:30:39 9m:35s
58 22 Malinová Staňka F 9 Run4fun 00:30:44 9m:40s
59 63 Pohanková Gabriela F 10 00:30:50 9m:46s
60 31 Zahálka Tomáš B 12 Kilpi Racing Team 00:30:51 9m:47s
61 17 Hušková Jana G 3 Silvini Madshus Team 00:31:00 9m:56s
62 25 Ritter Tomáš B 13 Run4Fun 00:31:11 10m:7s
63 97 Splítek Adam A 35 00:31:15 10m:11s
64 11 Tomšíková Lenka F 11 Šneček team 00:31:20 10m:16s
65 177 Baráková Kristýna F 12 TJ LOKO Trutnov 00:31:22 10m:18s
66 80 Krejčová Pavlína F 13 Novopacké pivo 00:31:24 10m:20s
67 169 Košťál Jakub A 36 www.jakubkostal.cz 00:31:29 10m:25s
68 198 Kubišta Michal B 14 00:31:39 10m:35s
69 78 Nosek Tomáš A 37 Běžecký klub České spořitelny 00:31:56 10m:52s
70 10 Kulhánek Martin A 38 Šneček team 00:32:02 10m:58s
71 60 Šimáková Kateřina G 4 00:32:10 11m:6s
72 100 Vychopeň Tomáš C 3 00:32:10 11m:6s
73 46 Košťálová Olga G 5 00:32:19 11m:15s
74 184 Trníková Adéla F 14 FITMAMI Hradec Králové 00:32:33 11m:29s
75 59 Lyczkowski Alena F 15 00:33:08 12m:4s
76 32 Vencl Petr A 39 00:33:24 12m:20s
77 155 Syrový Aleš A 40 Never give up 00:33:30 12m:26s
78 175 Roza Dominika A 41 00:33:34 12m:30s
79 176 Vlčová Karolína F 16 00:33:41 12m:37s
80 181 Šubrtová Alena F 17 00:33:44 12m:40s
81 68 Tremmel Jiří B 15 #Gladiatorraceteam 00:33:47 12m:43s
82 87 Syrový Filip A 42 #GLADIATORRACETEAM 00:33:51 12m:47s
83 61 Polák Michal A 43 Rokobok108 00:34:07 13m:3s
84 182 Brzková Jana F 18 00:34:07 13m:3s
85 75 Jilemnická Kateřina F 19 MARNÉ PRINCEZNY 00:34:09 13m:5s
86 86 Vavřínková Eva G 6 00:34:10 13m:6s
87 76 Hušek Jaroslav B 16 Silvini Madshus Team 00:34:21 13m:17s
88 98 Hampl Jindřich A 44 00:34:33 13m:29s
89 50 Janouchová Jana H 1 3D Fitness Race Team 00:34:34 13m:30s
90 179 Šterner Jan A 45 Sdružení přátel Třebechovic 00:35:09 14m:5s
91 187 Polák Daniel A 46 00:35:27 14m:23s
92 40 Andělová Monika G 7 #GLADIATORRACETEAM 00:35:30 14m:26s
93 65 Votypková Pavla G 8 Run4Fun, BŽB 00:36:01 14m:57s
94 81 Bolechová Veronika F 20 00:36:03 14m:59s
95 45 Střelbová Lenka G 9 JuuL 00:36:13 15m:9s
96 174 Matoušková Lenka F 21 RUN4FUN 00:36:15 15m:11s
97 172 Peterová Věra G 10 #GLADIATORRACETEAM 00:36:33 15m:29s
98 55 Klikoš Jiří A 47 A-team 00:36:42 15m:38s
99 159 Kubů Jára A 48 Never give up 00:36:44 15m:40s
100 88 Filingerová Radka G 11 Tým na pohodu 00:36:53 15m:49s

Zdroj: Sport Base