Závod na 10 km

ZÁVODNÍKŮ

148

PRŮMĚRNÝ ČAS

52m:22s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

11.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:14s

PRŮMĚRNÝ VĚK

38.3 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

17 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

72 let

POČASÍ

5.5 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 116 Svěchota Lukáš  CZE Spartak Praha 4 00:37:22 -
2 107 Muras Petr  CZE MK Seitl Ostrava 00:38:09 0m:47s
3 161 Svoboda David  CZE Dukla Praha 00:39:19 1m:57s
4 170 Gregorová Kamila  CZE AC Tepo Kladno / Mizuno Team 00:39:27 2m:5s
5 93 Semenchukov Maxim  KAZ Running Chef 00:40:24 3m:2s
6 109 Novotný Radomír  CZE Stromasky 00:40:24 3m:2s
7 156 Novák Aleš  CZE SK Praga Praha 00:40:27 3m:5s
8 105 Rezny Matej  CZE 00:40:56 3m:34s
9 52 Kovalovský Michal  CZE Běchovičtí běžci 00:41:36 4m:14s
10 165 Hejný Martin  CZE Silvini Madshus team 00:41:42 4m:20s
11 151 Joglová Marcela  CZE Plánice 00:42:02 4m:40s
12 163 Chalupa Dani  CZE DGP 00:42:12 4m:50s
13 98 Šimral Vít  CZE InvEast 00:42:52 5m:30s
14 117 Teplý Ondřej  CZE Hisport Team 00:42:59 5m:37s
15 119 Aujezdský Jaroslav  CZE Adidas Runners Prague 00:43:02 5m:40s
16 173 Pivrnec Tomáš  CZE B4 - Běžecká škola Prahy 4 00:43:03 5m:41s
17 124 Svoboda Jiří  CZE BodyID.com 00:43:09 5m:47s
18 167 Mládek Jiří  CZE DGP 00:43:18 5m:56s
19 137 Tejkal Šimon  CZE Běžecký klub České spořitelny 00:43:21 5m:59s
20 112 Veselý Pavel  CZE HSK Horní Rokytnice 00:43:24 6m:2s
21 166 Novák Jakub  CZE VK BOHEMIANS PRAHA 00:43:25 6m:3s
22 47 Linhart Martin  CZE 00:43:39 6m:17s
23 174 Neuman Martin  CZE DGP 00:43:42 6m:20s
24 13 Vitouš Pavel  CZE Český běžecký klub 00:44:20 6m:58s
25 159 Nohejl Tomáš  CZE SKDNF/Salming 00:44:22 7m:0s
26 28 Durych Martin  CZE MP Dukla Praha 00:44:30 7m:8s
27 176 Pražák Adam  CZE Český běh 00:44:38 7m:16s
28 131 Busch Aaron  DEU Triathlon Team Hagen 00:45:28 8m:6s
29 4 Homolka Ondřej  CZE Praha 12 00:45:31 8m:9s
30 125 Bartoň Vojtěch  CZE DGP 00:45:42 8m:20s
31 65 Crossan William  CZE Olymp Praha 00:45:46 8m:24s
32 121 Bláha Jiří  CZE WeDeCom 00:45:49 8m:27s
33 152 Moravec Filip  CZE 00:45:59 8m:37s
34 96 Živný Marek  CZE 3D Fitness Race Team 00:46:00 8m:38s
35 99 Klouzal Jan  CZE 00:46:02 8m:40s
36 106 Šimonek Jan  CZE 00:46:07 8m:45s
37 114 Skalický Josef  CZE ACTIVITY Lanškroun / Žichlínek 00:46:34 9m:12s
38 1 Rűck Daniel  CZE SK Babice 00:46:46 9m:24s
39 11 Čížek Martin  CZE 00:46:49 9m:27s
40 148 Zach Petr  CZE DGP 00:46:51 9m:29s
41 81 Zanozina Ekaterina  RUS Kerteam 00:46:58 9m:36s
42 8 Machart Filip  CZE 00:47:01 9m:39s
43 62 Fráňa Pavel  CZE 00:47:02 9m:40s
44 100 Herštík Radek  CZE B4 - Běžecká škola Prahy 4 00:47:05 9m:43s
45 149 Bloudek Petr  CZE DGP 00:47:18 9m:56s
46 138 Macháček Marek  CZE Triatlet KV 00:47:26 10m:4s
47 122 Pechač Jan  CZE 00:47:29 10m:7s
48 18 Maršálek Radim  CZE Rozběháme Uherské Hradiště 00:47:42 10m:20s
49 12 Faltusová Radka  CZE Atletika Jablonné nad Orlicí 00:47:55 10m:33s
50 158 Nový Pavel  CZE Triatlon Mladá Boleslav 00:47:57 10m:35s
51 132 Dvořák Jiří  CZE Undead Team Partners 00:48:06 10m:44s
52 10 Lipina Tomáš  CZE MK Seitl Ostrava 00:48:09 10m:47s
53 44 Kalous Tomáš  CZE 3D Fitness Žamberk 00:48:17 10m:55s
54 101 Chlouba Luboš  CZE 00:48:19 10m:57s
55 108 Ciprová Barbora  CZE TJ Dukla Praha 00:48:24 11m:2s
56 91 Mašek Martin  CZE Novis TK Praha 00:48:27 11m:5s
57 3 Hampejsová Martina  CZE ŠNECI na MAX 00:48:40 11m:18s
58 68 Bidlo František  CZE VK Smíchov 00:48:43 11m:21s
59 24 Pech Jindřich  CZE Žleby 00:48:53 11m:31s
60 5 Pech Štěpán  CZE Prague Runners 00:48:58 11m:36s
61 164 Sobota Marek  CZE RunSport team 00:49:11 11m:49s
62 143 Walker Bradley  CZE 00:49:29 12m:7s
63 27 Gregor Jaroslav  CZE AC OH Praha 00:49:32 12m:10s
64 30 Davídková Petra  CZE Praha 9 00:49:36 12m:14s
65 168 Dufek Pavel  CZE DGP 00:49:50 12m:28s
66 9 Jakuba Petr  CZE 00:50:04 12m:42s
67 39 Král Filip  CZE Nečum a běž! 00:50:12 12m:50s
68 53 Rűcková Lenka  CZE Sokol Staré Město Praha 1 00:50:25 13m:3s
69 59 Taddei Valerio  ITA Italy 00:50:53 13m:31s
70 162 Sehnal Adrien  CZE Dukla Praha 00:51:09 13m:47s
71 171 Vrlík Petr  CZE 00:51:24 14m:2s
72 41 Pálka Pavel  CZE Golfiq.cz 00:51:25 14m:3s
73 60 Dobiáš Miloš  CZE Praha 00:51:34 14m:12s
74 139 Kott Alan  CZE 00:51:48 14m:26s
75 172 Webersinke Jan  CZE B4 - Běžecká škola Prahy 4 00:51:49 14m:27s
76 118 Teplá Jana  CZE Úvaly 00:51:53 14m:31s
77 104 Preininger Tomáš  CZE 00:51:58 14m:36s
78 154 Kotěšovcová Anna  CZE TriSki Horní Počernice 00:51:59 14m:37s
79 19 Burešová Iva  CZE Rozběháme Uherské Hradiště 00:52:06 14m:44s
80 85 Osikovský Michal  CZE 00:52:13 14m:51s
81 140 Rudolf Jan  CZE 00:52:17 14m:55s
82 141 Lojková Romana  CZE 00:52:17 14m:55s
83 84 Culos Stefano  CZE RUNNING LIONS 00:52:18 14m:56s
84 95 Bezděk Miroslav  CZE 00:52:30 15m:8s
85 110 Hejdová Katarína  CZE 00:52:41 15m:19s
86 92 Trinh Hai An  VNM 00:52:43 15m:21s
87 35 Šmíd Lukáš  CZE 00:52:51 15m:29s
88 133 Roubíček Zdeněk  CZE UNDEAD TEAM CZE 00:52:56 15m:34s
89 83 Solský Pavel  CZE 00:53:15 15m:53s
90 6 Linhart František  CZE Prague Runners 00:53:38 16m:16s
91 113 Hančová Denisa  CZE HSK Horní Rokytnice 00:53:42 16m:20s
92 17 Zeithaml Matěj  CZE 00:53:45 16m:23s
93 82 Velehradský Petr  CZE 00:53:53 16m:31s
94 155 Kotěšovcová Pavla  CZE SK JESENIOVA / Praha 00:53:54 16m:32s
95 25 Brabenec Martin  CZE Praha 18 - Letňany 00:54:11 16m:49s
96 102 Šrubař Zbyněk  CZE B4 - Běžecká škola Prahy 4 00:54:27 17m:5s
97 147 Dobiáš Vít  CZE XC Racing Team 00:54:28 17m:6s
98 136 Holasová Barbora  CZE Undead Team Partners 00:54:40 17m:18s
99 70 Holas Martin  CZE UNDEAD TEAM CZE 00:54:40 17m:18s
100 56 Lukášová Mirka  CZE Praha 00:54:43 17m:21s

Závod na 5 km

ZÁVODNÍKŮ

51

PRŮMĚRNÝ ČAS

28m:42s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10.5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

5m:44s

PRŮMĚRNÝ VĚK

34 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

58 let

POČASÍ

5.5 °C

Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 250 Olšanský Martin  CZE SC Radotín 00:19:04 -
2 233 Tůma Jan  CZE SKP Nymburk 00:19:29 0m:25s
3 228 Stýblová Bára  CZE Lokomotiva Beroun 00:20:36 1m:32s
4 241 Kroupa Štěpán  CZE HiSport team 00:20:55 1m:51s
5 229 Pátek Ondřej  CZE FN Motol 00:21:53 2m:49s
6 257 Třešňák Petr  CZE Slaný 00:21:53 2m:49s
7 249 Gnědin Arťom  CZE B4 - Běžecká škola Prahy 4 00:22:26 3m:22s
8 221 Svobodová Tereza  CZE Spartak Praha 4 00:22:46 3m:42s
9 244 Dobiášová Jaroslava  CZE XC Racing Team 00:23:47 4m:43s
10 225 Skopalik Jaromir  CZE 00:24:23 5m:19s
11 205 Tůmová Tereza  CZE ASC DUKLA 00:24:34 5m:30s
12 227 Kolářová Karolina  CZE B4 - Běžecká škola Prahy 4 00:25:02 5m:58s
13 247 Roubíčková Anna  CZE MP Dukla Praha 00:25:20 6m:16s
14 237 Li Paley  CZE 00:25:40 6m:36s
15 226 Pagliacci Simone  ITA 00:26:02 6m:58s
16 219 Navrátil Zdeněk  CZE Prague Runners 00:26:08 7m:4s
17 252 Šarochová Petra  CZE 00:26:16 7m:12s
18 242 Lenďáková Lucie  CZE Crossfit Hometown 00:26:57 7m:53s
19 240 Švihlová Tereza  CZE 00:26:57 7m:53s
20 79 Harkness Drew  VGB 00:27:28 8m:24s
21 248 Klik Richard  CZE Crossfit Committed Praha 00:27:45 8m:41s
22 245 Faltusová Kristýna  CZE Atletika Jablonné 00:27:47 8m:43s
23 216 Kočárek Jiří  CZE 00:28:00 8m:56s
24 206 Jirásek Vít  CZE FBK Kobylisy 00:28:00 8m:56s
25 254 Mračková Veronika  CZE FN Motol 00:28:07 9m:3s
26 212 Zvolánková Tereza  CZE 00:28:42 9m:38s
27 231 Zach Milan  CZE Báječné ženy v běhu 00:28:46 9m:42s
28 210 Koontz Jess  USA 00:29:02 9m:58s
29 256 Zvolánek Petr  CZE 00:29:06 10m:2s
30 213 Holá Barbora  CZE 00:29:16 10m:12s
31 235 Novotná Petra  CZE Rungo pro ženy 00:29:27 10m:23s
32 90 Osobová Lucie  CZE USK Praha 00:29:28 10m:24s
33 253 Matocha Petr  CZE FN Motol 00:29:47 10m:43s
34 230 Šimonková Kateřina  CZE 00:30:17 11m:13s
35 224 Sikora Dominik  CZE RSSB ULTRA TEAM 00:30:34 11m:30s
36 223 Sikora Hansa Tom  CZE RSSB ULTRA TEAM 00:30:37 11m:33s
37 236 Ješátková Lucie  CZE 00:30:49 11m:45s
38 211 Hůle Robert  CZE 00:31:02 11m:58s
39 232 Švarcová Lucie  CZE Báječné ženy v běhu 00:31:32 12m:28s
40 234 Osoba Michal  CZE 00:31:43 12m:39s
41 215 Koubková Dagmar  CZE 00:32:02 12m:58s
42 238 Zubalova Hana  CZE 00:32:11 13m:7s
43 217 Kočárková Dagmar  CZE 00:32:32 13m:28s
44 251 Kalošová Terka  CZE SNS Smržovka 00:33:20 14m:16s
45 203 Čásenská Helena  CZE 00:33:42 14m:38s
46 255 Ďurišová Beáta  CZE 00:35:34 16m:30s
47 239 Kuttelwascherová Martina  CZE 00:38:10 19m:6s
48 218 Vaňkova Lucie  CZE Rungo ženy 00:38:12 19m:8s
49 220 Nguyen Phim Pha  VNM 00:39:13 20m:9s
50 243 Sedláček Pavel  CZE Universal sport challenge 00:40:32 21m:28s
51 209 Ostřihanská Kateřina  CZE 00:40:53 21m:49s

Zdroj: Sportovní servis