ZÁVODNÍKŮ

1547 v 4 závodech

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

Junior 1km

Koníček Ondřej (00:03:04) v závodu Fatra Desítka okolo komína 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

10 km

Kučera Martin (00:33:24) v závodu Precheza AGROFERT Run 2019

18kvě

Synthesia AGROFERT Run 2019

Celkový počet závodníků: 298

Běžecký závod na dostihové crosscountry trase o délce 10 km.

Výsledky závodu
1
Barvíková Kristiana (00:01:08)
2
Lengál Štěpán (00:01:09)
3
Ruta Jiří (00:01:09)
Výsledky závodu
1
Štěpánková Klára (00:02:11)
2
Zárubová Dominika (00:02:13)
3
Strnad Vítek (00:02:17)
Výsledky závodu
1
Vaněk Daniel (00:03:07)
2
Vyňuchalová Karolína (00:03:15)
3
Štěpánek Vítek (00:03:16)
Výsledky závodu
1
Buriánek Roman (00:39:21)
2
Semrád Ladislav (00:40:08)
3
Linek Jakub (00:40:25)
8čer

Fatra Desítka okolo komína 2019

Celkový počet závodníků: 404

5. ročník běžeckého závodu v areálu Fatra v Napajedlech.

Výsledky závodu
1
Zavadilová Aneta (00:01:06)
2
Žaludek Přemeček (00:01:10)
3
Hepplerová Zuzana (00:01:10)
Výsledky závodu
1
Železníková Monika (00:01:46)
2
Holubová Agáta (00:01:50)
3
Pernička Martin (00:01:50)
Výsledky závodu
1
Koníček Ondřej (00:03:04)
2
Hudec Ondřej (00:03:12)
3
Holub Šimon (00:03:14)
Výsledky závodu
1
Kučera Lukáš (00:34:56)
2
Beníček Matěj (00:38:17)
3
Žigo Martin (00:38:17)
7zář

Precheza AGROFERT Run 2019

Celkový počet závodníků: 674

Předposlední závod seriálu Agrofert Run 2018 se uskuteční v chemičce Precheza.

Výsledky závodu
1
Pospíšil Jakub (00:01:02)
2
Bajcarová Thea (00:01:03)
3
Orálková Kateřina (00:01:05)
Výsledky závodu
1
Drda Dalibor (00:01:28)
2
Štefková Nela (00:01:31)
3
Mazáč Michal (00:01:36)
Výsledky závodu
1
Karlík Vojtěch (00:03:10)
2
Petrželová Michaela (00:03:31)
3
Žaludková Barča (00:03:39)
Výsledky závodu
1
Kučera Martin (00:33:24)
2
Kučera Lukáš (00:33:28)
3
Bitala Václav (00:34:10)
14zář

Desítka okolo Čapáku 2019

Celkový počet závodníků: 171

Nová běžecká zastávka seriálu AGROFERT Runu 2018 v unikátní lokalitě Čapího hnízda.

Výsledky závodu
1
Radochlib Jiří (00:01:21)
2
Škvor David (00:01:26)
3
Richter Jan (00:01:27)
Výsledky závodu
1
Škvor Martin (00:01:25)
2
Radochlibová Zdeňka (00:01:26)
3
Jágrová Tereza (00:01:29)
Výsledky závodu
1
Korous David (00:03:13)
2
Lajtkepová Berenika (00:03:27)
3
Stuchlíková Nátálie (00:03:37)
Výsledky závodu
1
Miler Jiří (00:33:41)
2
Čmelík Martin (00:34:26)
3
Stuchlík Jiří (00:36:28)
21zář

Deza Desítka okolo komína 2019

Sportovní a zábavní den v areálu společnosti Deza.