ZÁVODNÍKŮ

2151 v 5 závodech

Účast na všech závodech série

3 závodníků

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

MINI 300

Bajcarová Thea (01m:03s) v závodu Precheza AGROFERT Run 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

MINI 600

Berková Amélie (01m:35s) v závodu Desítka okolo Čapáku 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

Junior 1km

Koníček Ondřej (03m:04s) v závodu Fatra Desítka okolo komína 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

10 km

Kučera Lukáš (34m:56s) v závodu Fatra Desítka okolo komína 2019

Průmerný čas seriálu

MINI 300

01m:31s

Průmerný čas seriálu

MINI 600

02m:15s

Průmerný čas seriálu

Junior 1km

04m:32s

Průmerný čas seriálu

10 km

52m:36s

Závodní seriál o vzdálenosti 0 km
Závodní seriál o vzdálenosti 0 km
Závodní seriál o vzdálenosti 1 km
Závodní seriál o vzdálenosti 10 km
18kvě
Synthesia AGROFERT Run 2019 298
MINI 300 46/55 závodníků Výsledky závodu

1

Barvíková Kristiana (00:01:08)

2

Lengál Štěpán (00:01:09)

3

Ruta Jiří (00:01:09)

o 00m:01s

ø čas pomalejší než ø v sérii

01m:32s

Průměrný čas

05m:06s

Průměrné tempo

11.7 km/h

Průměrná rychlost

MINI 600 59/75 závodníků Výsledky závodu

1

Štěpánková Klára (00:02:11)

2

Zárubová Dominika (00:02:13)

3

Strnad Vítek (00:02:17)

o 00m:40s

ø čas pomalejší než ø v sérii

02m:55s

Průměrný čas

04m:51s

Průměrné tempo

12.3 km/h

Průměrná rychlost

Junior 1km 16/25 závodníků Výsledky závodu

1

Vaněk Daniel (00:03:07)

2

Vyňuchalová Karolína (00:03:15)

3

Štěpánek Vítek (00:03:16)

o 00m:16s

ø čas rychlejší než ø v sérii

04m:16s

Průměrný čas

04m:16s

Průměrné tempo

14.1 km/h

Průměrná rychlost

10 km 111/143 závodníků Výsledky závodu

1

Buriánek Roman (00:39:21)

2

Semrád Ladislav (00:40:08)

3

Linek Jakub (00:40:25)

o 00m:31s

ø čas pomalejší než ø v sérii

53m:07s

Průměrný čas

05m:18s

Průměrné tempo

11.3 km/h

Průměrná rychlost

8čer
Fatra Desítka okolo komína 2019 404
MINI 300 46/62 závodníků Výsledky závodu

1

Zavadilová Aneta (00:01:06)

2

Hepplerová Zuzana (00:01:10)

3

Žaludek Přemeček (00:01:10)

o 00m:20s

ø čas pomalejší než ø v sérii

01m:51s

Průměrný čas

06m:10s

Průměrné tempo

9.7 km/h

Průměrná rychlost

MINI 600 55/75 závodníků Výsledky závodu

1

Železníková Monika (00:01:46)

2

Holubová Agáta (00:01:50)

3

Pernička Martin (00:01:50)

o 00m:11s

ø čas pomalejší než ø v sérii

02m:26s

Průměrný čas

04m:03s

Průměrné tempo

14.8 km/h

Průměrná rychlost

Junior 1km 31/47 závodníků Výsledky závodu

1

Koníček Ondřej (00:03:04)

2

Hudec Ondřej (00:03:12)

3

Holub Šimon (00:03:14)

o 00m:19s

ø čas rychlejší než ø v sérii

04m:13s

Průměrný čas

04m:13s

Průměrné tempo

14.2 km/h

Průměrná rychlost

10 km 195/220 závodníků Výsledky závodu

1

Kučera Lukáš (00:34:56)

2

Beníček Matěj (00:38:17)

3

Žigo Martin (00:38:17)

o 01m:17s

ø čas pomalejší než ø v sérii

53m:53s

Průměrný čas

05m:23s

Průměrné tempo

11.1 km/h

Průměrná rychlost

7zář
Precheza AGROFERT Run 2019 674
MINI 300 48/95 závodníků Výsledky závodu

1

Pospíšil Jakub (00:01:02)

2

Bajcarová Thea (00:01:03)

3

Orálková Kateřina (00:01:05)

o 00m:09s

ø čas rychlejší než ø v sérii

01m:22s

Průměrný čas

04m:33s

Průměrné tempo

13.2 km/h

Průměrná rychlost

MINI 600 65/109 závodníků Výsledky závodu

1

Drda Dalibor (00:01:28)

2

Štefková Nela (00:01:31)

3

Mazáč Michal (00:01:36)

o 00m:14s

ø čas rychlejší než ø v sérii

02m:01s

Průměrný čas

03m:21s

Průměrné tempo

17.9 km/h

Průměrná rychlost

Junior 1km 22/44 závodníků Výsledky závodu

1

Karlík Vojtěch (00:03:10)

2

Petrželová Michaela (00:03:31)

3

Žaludková Barča (00:03:39)

o 00m:32s

ø čas pomalejší než ø v sérii

05m:04s

Průměrný čas

05m:04s

Průměrné tempo

11.8 km/h

Průměrná rychlost

10 km 319/426 závodníků Výsledky závodu

1

Kučera Martin (00:33:24)

2

Kučera Lukáš (00:33:28)

3

Bitala Václav (00:34:10)

o 00m:01s

ø čas pomalejší než ø v sérii

52m:37s

Průměrný čas

05m:15s

Průměrné tempo

11.4 km/h

Průměrná rychlost

14zář
Desítka okolo Čapáku 2019 171
MINI 300 19/28 závodníků Výsledky závodu

1

Radochlib Jiří (00:01:21)

2

Škvor David (00:01:26)

3

Richter Jan (00:01:27)

o 00m:10s

ø čas pomalejší než ø v sérii

01m:41s

Průměrný čas

05m:36s

Průměrné tempo

10.7 km/h

Průměrná rychlost

MINI 600 27/40 závodníků Výsledky závodu

1

Škvor Martin (00:01:25)

2

Radochlibová Zdeňka (00:01:26)

3

Jágrová Tereza (00:01:29)

o 00m:34s

ø čas rychlejší než ø v sérii

01m:41s

Průměrný čas

02m:48s

Průměrné tempo

21.4 km/h

Průměrná rychlost

Junior 1km 10/13 závodníků Výsledky závodu

1

Korous David (00:03:13)

2

Lajtkepová Berenika (00:03:27)

3

Stuchlíková Nátálie (00:03:37)

o 00m:27s

ø čas rychlejší než ø v sérii

04m:05s

Průměrný čas

04m:05s

Průměrné tempo

14.7 km/h

Průměrná rychlost

10 km 78/90 závodníků Výsledky závodu

1

Miler Jiří (00:33:41)

2

Čmelík Martin (00:34:26)

3

Stuchlík Jiří (00:36:28)

o 01m:41s

ø čas rychlejší než ø v sérii

50m:55s

Průměrný čas

05m:05s

Průměrné tempo

11.8 km/h

Průměrná rychlost

21zář
Deza Desítka okolo komína 2019 604
MINI 300 44/65 závodníků Výsledky závodu

1

Divín Jiří (00:00:54)

2

Špilerová Anna (00:00:56)

3

Jež Marek (00:00:59)

o 00m:18s

ø čas rychlejší než ø v sérii

01m:13s

Průměrný čas

04m:03s

Průměrné tempo

14.8 km/h

Průměrná rychlost

MINI 600 59/117 závodníků Výsledky závodu

1

Tvrdoňová Sabina (00:01:45)

2

Baar Tomáš (00:01:45)

3

Pavelka Šimon (00:01:46)

o 00m:01s

ø čas pomalejší než ø v sérii

02m:16s

Průměrný čas

03m:46s

Průměrné tempo

15.9 km/h

Průměrná rychlost

Junior 1km 34/54 závodníků Výsledky závodu

1

Krčmář Radomír (00:03:42)

2

Horák Tadeáš (00:03:44)

3

MALOTA JIŘÍ (00:03:45)

o 00m:34s

ø čas pomalejší než ø v sérii

05m:06s

Průměrný čas

05m:06s

Průměrné tempo

11.8 km/h

Průměrná rychlost

10 km 249/368 závodníků Výsledky závodu

1

Kibire Moses (00:32:08)

2

Xamblia Elijoli (00:32:11)

3

Cheruitch Nelson (00:32:47)

o 00m:06s

ø čas rychlejší než ø v sérii

52m:30s

Průměrný čas

05m:15s

Průměrné tempo

11.4 km/h

Průměrná rychlost