ZÁVODNÍKŮ

6680 v 8 závodech

Účast na všech závodech série

4 závodníků

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

10 km

Vokrouhlík Michal (33m:29s) v závodu Night Run Hradec Králové 2019

NEJLEPŠÍ ČAS SERIÁLU

5 km

Filingr Aleš (17m:16s) v závodu Night Run Most 2019

Průmerný čas seriálu

10 km

56m:13s

Průmerný čas seriálu

5 km

32m:22s

Závodní seriál o vzdálenosti 10 km
Závodní seriál o vzdálenosti 5 km
13dub
Night Run Ostrava 2019 787
10 km 255/255 závodníků Výsledky závodu

1

Gaura Adam (00:34:45)

2

Filip Daniel (00:34:51)

3

Kočíb Jan (00:34:57)

o 03m:46s

ø čas rychlejší než ø v sérii

52m:27s

Průměrný čas

05m:14s

Průměrné tempo

11.4 km/h

Průměrná rychlost

5 km 532/532 závodníků Výsledky závodu

1

Němeček Robert (00:17:28)

2

Gaura Michał (00:17:38)

3

Vašinová Petra (00:17:46)

o 01m:54s

ø čas rychlejší než ø v sérii

30m:28s

Průměrný čas

06m:05s

Průměrné tempo

9.8 km/h

Průměrná rychlost

27dub
Night Run Hradec Králové 2019 982
10 km 407/407 závodníků Výsledky závodu

1

Vokrouhlík Michal (00:33:29)

2

Novák Filip (00:35:12)

3

Paleček Ondřej (00:35:30)

o 02m:23s

ø čas rychlejší než ø v sérii

53m:50s

Průměrný čas

05m:23s

Průměrné tempo

11.1 km/h

Průměrná rychlost

5 km 575/575 závodníků Výsledky závodu

1

Pazdera Lukáš (00:18:38)

2

Růžička Adam (00:19:27)

3

Cogan Rudolf (00:19:51)

o 02m:25s

ø čas pomalejší než ø v sérii

34m:47s

Průměrný čas

06m:57s

Průměrné tempo

8.6 km/h

Průměrná rychlost

18kvě
Night Run Brno 2019 737
10 km 274/274 závodníků Výsledky závodu

1

Žajdlík Pavel (00:37:26)

2

Kočíb Jan (00:37:48)

3

Vašinová Petra (00:38:10)

o 00m:39s

ø čas rychlejší než ø v sérii

55m:34s

Průměrný čas

05m:33s

Průměrné tempo

10.8 km/h

Průměrná rychlost

5 km 463/463 závodníků Výsledky závodu

1

Burian Miroslav (00:17:38)

2

Barbořík Jan (00:17:40)

3

Kočíb Jan (00:18:15)

o 00m:18s

ø čas rychlejší než ø v sérii

32m:04s

Průměrný čas

06m:24s

Průměrné tempo

9.4 km/h

Průměrná rychlost

25kvě
Night Run Liberec 2019 382
10 km 133/133 závodníků Výsledky závodu

1

Gräf Jakub (00:36:55)

2

Valenta Karel (00:38:45)

3

FIX Jiří (00:39:44)

o 00m:45s

ø čas pomalejší než ø v sérii

56m:58s

Průměrný čas

05m:41s

Průměrné tempo

10.5 km/h

Průměrná rychlost

5 km 249/249 závodníků Výsledky závodu

1

Holomoucký Adam (00:18:55)

2

Čáp Ondřej (00:19:10)

3

Bulušek Filip (00:19:50)

o 00m:23s

ø čas rychlejší než ø v sérii

31m:59s

Průměrný čas

06m:23s

Průměrné tempo

9.4 km/h

Průměrná rychlost

10srp
Night Run Most 2019 726
10 km 312/312 závodníků Výsledky závodu

1

Ottenschläger Oto (00:35:45)

2

Růžička Martin (00:39:19)

3

Dvořák Stanislav (00:39:46)

o 01m:07s

ø čas pomalejší než ø v sérii

57m:20s

Průměrný čas

05m:44s

Průměrné tempo

10.5 km/h

Průměrná rychlost

5 km 414/414 závodníků Výsledky závodu

1

Filingr Aleš (00:17:16)

2

Sedlár Daniel (00:17:54)

3

Panitz Erich (00:18:25)

o 00m:02s

ø čas pomalejší než ø v sérii

32m:24s

Průměrný čas

06m:28s

Průměrné tempo

9.3 km/h

Průměrná rychlost

14zář
Night Run Praha 2019 1226
10 km 542/542 závodníků Výsledky závodu

1

Čáp Ondřej (00:38:00)

2

Krejčí Pavel (00:38:34)

3

Madron Miloš (00:38:45)

o 03m:41s

ø čas pomalejší než ø v sérii

59m:54s

Průměrný čas

05m:59s

Průměrné tempo

10.0 km/h

Průměrná rychlost

5 km 684/684 závodníků Výsledky závodu

1

Wurst Milan (00:17:30)

2

Rypka Jiří (00:18:30)

3

Vašinová Petra (00:18:42)

o 00m:43s

ø čas pomalejší než ø v sérii

33m:05s

Průměrný čas

06m:37s

Průměrné tempo

9.1 km/h

Průměrná rychlost

5říj
Night Run České Budějovice 2019 808
10 km 376/376 závodníků Výsledky závodu

1

Vaš David (00:35:50)

2

Nehonský Zdenek (00:38:43)

3

Ludvík Jan (00:38:55)

o 01m:00s

ø čas pomalejší než ø v sérii

57m:13s

Průměrný čas

05m:43s

Průměrné tempo

10.5 km/h

Průměrná rychlost

5 km 432/432 závodníků Výsledky závodu

1

Klimeš Petr (00:18:51)

2

Prais Marcel (00:19:07)

3

Říha Tomáš (00:19:50)

o 00m:09s

ø čas pomalejší než ø v sérii

32m:31s

Průměrný čas

06m:30s

Průměrné tempo

9.2 km/h

Průměrná rychlost

19říj
Night Run Olomouc 2019 1032
10 km 518/518 závodníků Výsledky závodu

1

Žajdlík Pavel (00:36:33)

2

Wurst Milan (00:37:54)

3

Vašinová Petra (00:37:54)

o 00m:21s

ø čas pomalejší než ø v sérii

56m:34s

Průměrný čas

05m:39s

Průměrné tempo

10.6 km/h

Průměrná rychlost

5 km 514/514 závodníků Výsledky závodu

1

Špičan Michal (00:17:42)

2

Cekl Martin (00:17:55)

3

Rypka Jiří (00:18:02)

o 00m:40s

ø čas rychlejší než ø v sérii

31m:42s

Průměrný čas

06m:20s

Průměrné tempo

9.5 km/h

Průměrná rychlost