image
25 srpen 2018

Pardubický triatlon 2018

Triatlon v srdci Pardubic v parku Na Špici. Na závodníky čeká plaváním v Labi na vzdálenost 0,75 km, 21 km jízda na kole a závěrečný 5 km běh.

image
25 srpen 2018

Author Lahofer Cup 2018

MTB závod na atraktivní trase v okolí Vranovské přehrady se startem a cílem v kempu na vranovské pláži nabídne závodníkům dvě trasy o délkách 29 a 51 km.

image
1 září 2018

Plzeňská MTB 50 Kooperativy 2018

Závod s areálem v samotném centru západočeské metropole v parku před OC Plaza nabízí sport, zábavu a mimořádně nabitý doprovodný program. Trasy závodů vedou krásným okolím města, jehož dominantou je kopec Krkavec a rozhledna, z jejíchž ochozů lze dohlédnout na Plzeňskou kotlinu, Šumavu i Krušné hory. Do Plzně se vyplatí přijet na celý víkend. V rámci návštěvy Plzně lze navštívit ZOO Plzeň, DinoPark, Techmanii, Muzea loutek, Pivovarské muzeum nebo Plzeňské podzemí.

image
1 září 2018

GIGATHLON CZECH REPUBLIC 2018

a účastníky čeká ve dvou závodních dnech celkem 322 km a 4100 m převýšení, které musí zvládnout v součtu všech pěti disciplín plavání, inline brusle, běh, silniční a horské kolo. Závodníci absolvují každý den všech pět disciplín v jiném pořadí, nově je v nabídce kromě klasického 2-denního Weekend Gigathlonu také 1-denní varianta.

image
8 září 2018

Znojmo Burčák Tour Kooperativy 2018

Víno, burčák, parádní atmosféra, dobrá nálada, moravské pohostinnost a tomu všemu odpovídající ne až tak náročná, rovinatá a zvlněná trať kolem kukuřičných polí, sadů a vinic s nezapomenutelnými „opojnými“ občerstvovačkami. Tak lze jednou větou vystihnout nejrozjařenější akci termínovky KPŽ. Sem se těší opravdu každý. Je to společensko-sportovní akce, kde si nakonec i ti největší rivalové v sedle biku, večer ve sklípku přiťuknou slaďoučkým bílým vínkem a zazpívají pěkně nahlas moravskou lidovou. Druhý den případný bolehlav napraví Tradiční české kyselé okurky.

image
16 září 2018

Duatlon Milovice 2018

Schody, kořeny a další na Vás čekají při Milovickém duatlonu. První část běhu je o délce 5 km, pak následuje kolo o trase 20 km a na závěr běh 2,5 km.

image
22 září 2018

Oderská Mlýnice České spořitelny 2018

Kdo nevyjel Mlýnici, jako by ani nebyl českým bikerem. Pověstný krpál musí jednou v životě zdolat každý. A kdo jednou zažije neopakovatelnou fanouškovskou atmosféru, která je moravsko-slezskou obdobou fandění na Tour de France, vrací se každý rok znovu a znovu. Je to neskutečná trýzeň. Kopec je táhlý, prudký a neskutečně dlouhý, ale na všechnu únavu a bolest zapomenete právě díky divákům. Ti nestojí nehybně a bez emocí, jak velí nějaká nepochopitelná česká tradice. Tady se každý odváže. Povrch kopce zdobí barevné vzkazy závodníkům, lidi fandí vším možným i nemožným, křičí, tleskají, nabízí něco ostřejšího, provokují kostýmy, zametají silnici před závodníky. Kdo nezažil, nepochopí.

image
22 září 2018

Břežanský kostitřas 2018

Závod na horských kolech pro všechny milovníky hlubokých lesů, brodů, lesních a nezpevněných cest. Kromě krátkých tras na 20 a 30 km přibude letos dlouhá trasa o délce 50-60 km.

image
28 září 2018

Mitas Gočárovy schody 2018

Exhibice ve sjezdu schodů v historickém centru Hradce Králové. ELITE – 50 minut + 1 kolo, převýšení 29 m / okruh. NOVA JÍZDA – 25 minut + 1 kolo, převýšení 14 m / okruh.

image
29 září 2018

Ralsko MTB Tour České spořitelny

Novinka v sérii KPŽ, která potěší každého bikera.

Nevidíte zde Váš závod?

Přidejte jej, nebo nás kontaktujte!