S nadšením vám představujeme novou pecku. Kromě stávajících odznaků za navštívení reálných míst po celém území České republiky můžete nově získat výkonnostní odznaky. Jedná se celkově o 6 nových kategorií odznaků, ve kterých na vás čeká aktuálně 104 jedinečných odznaků.


Hoříte nedočkavostí dozvědět se, za co můžete výkonnostní odznaky získat?

První kategorií je výjimečný den. V určité specifické dny v roce můžete za libovolnou zaznamenanou aktivitu získat odznak. Mezi výjimečné dny patří např. Silvestr, Svatý Valentýn, Mezinárodní den žen a mnohé další.

Další kategorií je celková vzdálenost dosažená všemi nahranými aktivitami. Odznaky nejsou za bezejmenná čísla, ale např. za zdolání hranice ČR, Velké čínské zdi, obvodu zeměkoule nebo dosažení Měsíce.

Počítáme také celkový součet nastoupaných výškových metrů a na vás tak čekají mety jako je Mount Everest, dosažení hranice vesmíru nebo až vystoupání na Měsíc.

Za celkový čas strávený aktivitami můžete také získat odznaky. Dozvíte se tak, jak dlouho trval nejdelší polibek na světě nebo jaké bylo nejdelší ztroskotání na oceánu.

Poslední dvě kategorie vyhodnocují váš nejdelší běh nebo aktivitu na kole. Získat tak můžete odznaky za oběhnutí závodního okruhu F1 v Monze, proběhnutí tunelu Blanka, trasu metra B v Praze nebo za přejetí vzdálenosti z Brna do Prahy po D1.


Najděte novou motivaci pro sportování a získávejte hrdinské výkonnostní odznaky. S námi zjistíte, že statistika může být nejenom zábavná, ale i motivující.