V novém roce vám představujeme další skvělé vylepšení naší aplikace. Na webu jsme pro vás nachystali tzv. periodické výkonnostní odznaky. Co tyto nové odznaky reprezentují? Odznaky lze získat za aktivity uskutečněné v určitém období jako je týden, měsíc nebo rok.


Nové odznaky můžete získat za běh, cyklistiku a chůzi. Jak to tedy funguje v praxi? Například pro běh musíte pro získání odznaku uběhnout 50, 75, 100, 125 nebo 150 kilometrů za týden. Pro získání měsíčního odznaku musíte uběhnout 100, 150, 200, 250, 300, 350 nebo 400 kilometrů. Nejdelším obdobím, které vyhodnocujeme, je rok. Zde jsou pro vás připraveny odznaky za uběhnutí vzdáleností od 1000 až po 5000 kilometrů.

Nezapomínáme však ani na turisty a cyklisty. I pro ně máme připraveny odznaky se specifickými vzdálenostmi. Nově připravené odznaky můžete prozkoumat přímo na webu.

V kategorii výkonnostních odznaků máme také řadu unikátních odznaků, mezi které patří například zdolání převýšení hranice vesmíru (100 kilometrů), zdolání vzdálenosti dálnice D1 z Prahy do Brna (207 kilometrů), ujetí délky etapy Tour de France (166 kilometrů), doba funkčního období prezidenta a mnohé další.  

Kromě výkonnostních odznaků máme nachystanou řadu dalších geolokalizačních odznaků za navštívení určitých míst rozesetých po celé České republice. Tyto odznaky máme rozděleny do 10 kategorií a najdete zde například hrady, zámky, hory, rozhledny, památky a mnohá další zajímavá místa.

Chybí vám nějaký odznak? Máte zajímavý nápad? Sdílejte jej s námi a zdokonalujme společně tento unikátní sportovní projekt.


Rok 2022 je tady, tak na nic nečekejte, získejte co nejvíce odznaků a probuďte v sobě hrdinu s jedinečnou českou sportovní aplikací, která nese jméno PhotonHero.