Výsledky závodu: Český běh žen Ostrava 2020

Běh žen 2,5 km

ZÁVODNÍKŮ

391

PRŮMĚRNÝ ČAS

15m:57s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9,4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

06m:22s

PRŮMĚRNÝ VĚK

36 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

7 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

81 let

POČASÍ

10,2 °C

ŽEN

391 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 728 Mazáčová Martina Z44 1 CZE 00:10:34 -
2 752 Milfaitová Michaela Anna Z34 1 CZE 00:10:46 -
3 459 Kilarova Jana Z54 1 CZE 00:10:57 -
4 705 Mariničová Adéla Z34 2 CZE 00:11:01 -
5 1501 Kašná Natálie Ester Z34 3 CZE 00:11:01 -
6 706 Mariničová Marta Z54 2 CZE 00:11:01 -
7 386 Jankovska Denisa Z44 2 CZE 00:11:07 -
8 1373 Žídková Tereza Z34 4 CZE 00:11:11 -
9 588 Kubalová Renata Z55 1 CZE 00:11:26 -
10 303 Hlaváčová Eva Z54 3 CZE 00:11:32 -
11 305 Hlaváčová Lucie Z34 5 CZE 00:11:34 -
12 1548 Maňková Tereza Z34 6 CZE 00:11:37 -
13 1066 Sláviková Michaela Z34 7 CZE 00:11:37 -
14 562 Kristlová Blanka Z44 3 CZE 00:11:46 -
15 648 Lazecká Ester Z34 8 CZE 00:11:48 -
16 1304 Vojkůvková Hana Z34 9 CZE 00:11:58 -
17 1015 Růžičková Adéla Z34 10 CZE 00:12:02 -
18 260 Grešková Hana Z54 4 CZE 00:12:04 -
19 447 Kavuloková Bára Z34 11 CZE 00:12:09 -
20 1511 Kolková Emma Z34 12 CZE 00:12:11 -
21 446 Kavuloková Adéla Z34 13 CZE 00:12:15 -
22 1185 Šostoková Iva Z54 5 CZE 00:12:16 -
23 1145 Šařecová Adéla Z34 14 CZE 00:12:22 -
24 335 Hrtánková Marie Z34 15 CZE 00:12:24 -
25 497 Kociánová Kateřina Z44 4 CZE 00:12:32 -
26 285 Hartmanová Jiřina Z44 5 CZE 00:12:39 -
27 547 Kožušníková Jana Z55 2 CZE 00:12:56 -
28 272 Hadravová Irena Z54 6 CZE 00:12:56 -
29 1232 Tomaszewiczová Lucie Z34 16 CZE 00:13:07 -
30 628 Kuzníková Zuzana Z34 17 CZE 00:13:10 -
31 1550 Bucová Veronika Z34 18 CZE 00:13:12 -
32 336 Hrtánková Monika Z44 6 CZE 00:13:19 -
33 1131 Sýkorová Miroslava Z34 19 CZE 00:13:20 -
34 492 Kněžíková Jarka Z44 7 CZE 00:13:22 -
35 25 Bártková Jitka Z34 20 CZE 00:13:23 -
36 20 Baránková Táňa Z34 21 CZE 00:13:26 -
37 1404 Martinkevičová Hanka Z44 8 CZE 00:13:33 -
38 215 Fluderová Karolína Z34 22 CZE 00:13:38 -
39 97 Břesková Kateřina Z34 23 CZE 00:13:38 -
40 1515 Thýlová Kristýna Z34 24 CZE 00:13:39 -
41 321 Horváthová Michaela Z34 25 CZE 00:13:39 -
42 39 Bednářová Lucie Z44 9 CZE 00:13:40 -
43 887 Pecháčková Zuzana Z54 7 CZE 00:13:45 -
44 74 Bocková Kateřina Z54 8 CZE 00:13:46 -
45 31 Bastová Michaela Z34 26 CZE 00:13:48 -
46 1011 Rubešová Zuzana Z34 27 CZE 00:13:49 -
47 974 Rakoczyová Iveta Z34 28 CZE 00:13:51 -
48 1350 Zagatová Lucie Z34 29 CZE 00:13:52 -
49 993 Richtarová Kamila Z54 9 CZE 00:13:54 -
50 1561 Bělošková Martina Z44 10 CZE 00:13:55 -
51 930 Poláčková Rozálie Z34 30 CZE 00:13:57 -
52 1082 Somrová Dana Z54 10 CZE 00:13:57 -
53 106 Bulawa Martina Z54 11 CZE 00:13:57 -
54 173 Dostálová Barbora Z34 31 CZE 00:13:59 -
55 283 Hanková Svatava Z44 11 CZE 00:14:01 -
56 1168 Šindlerová Kateřina Z44 12 CZE 00:14:02 -
57 1542 Toboláková Gabriela Z34 32 CZE 00:14:02 -
58 1076 Smrčková Nikol Z34 33 CZE 00:14:03 -
59 1531 Riedlová Ilona Z54 12 CZE 00:14:05 -
60 1188 Špániková Alena Z34 34 CZE 00:14:06 -
61 1521 Březíková Karolína Z44 13 CZE 00:14:10 -
62 117 Bystřičanová Jaroslava Z34 35 CZE 00:14:12 -
63 32 Bauerová Lenka Z54 13 CZE 00:14:13 -
64 1250 Tyroňová Lucie Z34 36 CZE 00:14:17 -
65 359 Choleviková Taťana Z44 14 CZE 00:14:21 -
66 1105 Strnadová Pavlína Z54 14 CZE 00:14:22 -
67 50 Beneszová Erika Z34 37 CZE 00:14:22 -
68 193 Dviřková Marcela Z54 15 CZE 00:14:24 -
69 1120 Sumíková Veronika Z34 38 CZE 00:14:24 -
70 1355 Zaydlarová Romana Z54 16 CZE 00:14:28 -
71 1094 Stašková Tereza Z34 39 CZE 00:14:30 -
72 1383 Dvořáčková Eva Z44 15 CZE 00:14:31 -
73 1415 Rušová Gabriela Z44 16 CZE 00:14:32 -
74 279 Haľková Jana Z54 17 CZE 00:14:33 -
75 506 Kolářová Eva Z54 18 CZE 00:14:36 -
76 1570 Černá Zuzana Z34 40 CZE 00:14:38 -
77 1255 Urbanczyková Tereza Z34 41 CZE 00:14:39 -
78 764 Moravcová Michaela Z34 42 CZE 00:14:39 -
79 1181 Šneková Radka Z34 43 CZE 00:14:40 -
80 715 Marushka Julie Z34 44 CZE 00:14:40 -
81 1568 Svobodová Anna Z34 45 CZE 00:14:40 -
82 1567 Vodová Daniela Z34 46 CZE 00:14:40 -
83 631 Kvapilová Jana Z34 47 CZE 00:14:43 -
84 1520 Kožaná Lucie Z44 17 CZE 00:14:45 -
85 334 Hromádková Martina Z44 18 CZE 00:14:47 -
86 1162 Šimková Barbora Z34 48 CZE 00:14:48 -
87 1159 Šimíčková Martina Z34 49 CZE 00:14:48 -
88 158 Dluhošová Dana Z34 50 CZE 00:14:51 -
89 1385 Foldynová Silvie Z54 19 CZE 00:14:52 -
90 1384 Fáberová Markéta Z44 19 CZE 00:14:52 -
91 669 Loskotová Magdaléna Z34 51 CZE 00:14:52 -
92 1553 Koříngová Gabriela Z44 20 CZE 00:14:52 -
93 108 Buresova Vera Z55 3 CZE 00:14:53 -
94 1035 Satková Lenka Z34 52 CZE 00:14:53 -
95 1310 Voráčková Hana Z55 4 CZE 00:14:54 -
96 690 Makarevich Katerina Z34 53 CZE 00:14:56 -
97 1134 Szotková Juliana Z54 20 CZE 00:14:57 -
98 431 Kantorková Ester Z54 21 CZE 00:15:05 -
99 239 Garguláková Šarka Z54 22 CZE 00:15:06 -
100 533 Koudelková Hana Z55 5 CZE 00:15:06 -

NW 2,5 km

ZÁVODNÍKŮ

120

PRŮMĚRNÝ ČAS

23m:04s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

6,5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

09m:13s

PRŮMĚRNÝ VĚK

47 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

7 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

74 let

POČASÍ

10,2 °C

ŽEN

120 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 810 Norocelová Eva Z34 1 CZE 00:17:50 -
2 650 Lednická Jitka Z44 1 CZE 00:17:54 -
3 1180 Šmiřáková Jarmila Z54 1 CZE 00:18:04 -
4 806 Niestrój Sylwia Z54 2 POL 00:18:12 -
5 751 Milert Jolanta Z54 3 POL 00:18:13 -
6 1346 Wójcik Katarzyna Z44 2 POL 00:18:42 -
7 1352 Zapletalová Hana Z54 4 CZE 00:19:00 -
8 1354 Zástěrová Lenka Z55 1 CZE 00:19:20 -
9 1508 Matoušová Petra Z54 5 CEZ 00:19:24 -
10 391 Jašková Monika Z34 2 CZE 00:19:31 -
11 1270 Válková Vanda Z54 6 CZE 00:19:38 -
12 1347 Wojnarová Regina Z54 7 CZE 00:19:38 -
13 1151 Šefčíková Silvie Z44 3 CZE 00:19:56 -
14 11 Babilonová Olga Z54 8 CZE 00:20:14 -
15 1560 Hartmanpvá Marcela Z34 3 CZE 00:20:37 -
16 769 Motyková Renáta Z54 9 CZE 00:20:41 -
17 1410 Oráviková Helena Z55 2 CZE 00:20:46 -
18 1157 Ševčíková Pavlína Z54 10 CZE 00:21:00 -
19 808 Niklová Michaela Z34 4 CZE 00:21:03 -
20 655 Ličkova Šarka Z54 11 CZE 00:21:08 -
21 694 Malíková Danuše Z55 3 CZE 00:21:08 -
22 256 Gorylova Hana Z54 12 CZE 00:21:11 -
23 139 Černíková Marie Z55 4 CZE 00:21:12 -
24 1125 Svobodová Jana Z44 4 CZE 00:21:13 -
25 847 Pagáčová Martina Z44 5 CZE 00:21:14 -
26 1028 Řišicová Pavla Z44 6 CZE 00:21:15 -
27 1178 Šmídová Gabriela Z54 13 CZE 00:21:16 -
28 1316 Vránová Andrea Z44 7 CZE 00:21:17 -
29 674 Lukoszova Jana Z55 5 CZE 00:21:30 -
30 637 Lachová Kateřina Z54 14 CZE 00:21:30 -
31 59 Bergrová Miluše Z55 6 CZE 00:21:31 -
32 150 Čupková Anna Z55 7 CZE 00:21:37 -
33 373 Jakubcová Anna Z34 5 CZE 00:21:40 -
34 49 Benčo Tereza Z34 6 CZE 00:21:46 -
35 647 Lazecká Dagmar Z55 8 CZE 00:22:09 -
36 1167 Šindlerová Ivana Z54 15 CZE 00:22:10 -
37 540 Kováčová Edita Z44 8 CZE 00:22:21 -
38 975 Rakoczyová Jarmila Z55 9 CZE 00:22:22 -
39 1374 Žolnerčíková Jana Z44 9 CZE 00:22:23 -
40 568 Krokoschová Hana Z54 16 CZE 00:22:24 -
41 911 Pilchová Alena Z34 7 CZE 00:22:26 -
42 1341 Wicherkova Jarmila Z55 10 CZE 00:22:27 -
43 38 Bednářová Gabriela Z54 17 CZE 00:22:30 -
44 238 Garbulinská Jana Z55 11 CZE 00:22:49 -
45 138 Čapková Miluše Z55 12 CZE 00:23:01 -
46 880 Pavlištíková Eva Z44 10 CZE 00:23:09 -
47 96 Břemková Markéta Z34 8 CZE 00:23:14 -
48 781 Najdeková Šárka Z55 13 CZE 00:23:28 -
49 86 Boudová Petra Z44 11 CZE 00:23:32 -
50 179 Haroková Erika Z34 9 CZE 00:23:41 -
51 1142 Šandová Petra Z54 18 CZE 00:23:42 -
52 197 Dziadkowiecová Jana Z34 10 CZE 00:23:43 -
53 1245 Tronečková Marie Z54 19 CZE 00:23:44 -
54 1246 Tsaousidou Elli Z54 20 CZE 00:24:02 -
55 1012 Růčková Zdeňka Z44 12 CZE 00:24:08 -
56 513 Kolková Libuše Z44 13 CZE 00:24:09 -
57 1013 Rudolová Kateřina Z44 14 CZE 00:24:10 -
58 415 Kačmaříková Petra Z44 15 CZE 00:24:11 -
59 835 Oralová Miroslava Z55 14 CZE 00:24:35 -
60 1119 Sumíková Martina Z44 16 CZE 00:24:48 -
61 1107 Strnisková Jana Z44 17 CZE 00:24:49 -
62 726 Matúšková Sandra Z34 11 CZE 00:25:09 -
63 155 Denková Drahomíra Z54 21 CZE 00:25:13 -
64 641 Landorová Petra Z54 22 CZE 00:25:21 -
65 10 Babičová Monika Z54 23 CZE 00:25:22 -
66 1216 Takáčová Martina Z44 18 CZE 00:25:31 00m:09s
67 683 Mahdalova Libuše Z55 15 CZE 00:25:39 00m:17s
68 1049 Schubertová Zdeňka Z55 16 CZE 00:25:40 00m:18s
69 490 Kneblová Terezie Z54 24 CZE 00:25:41 00m:19s
70 935 Popelková Patrice Z54 25 CZE 00:25:41 00m:19s
71 185 Dubová Adéla Z44 19 CZE 00:25:42 00m:20s
72 1280 Vašíčková Soňa Z54 26 CZE 00:26:33 01m:11s
73 293 Hegnerová Marina Z34 12 CZE 00:26:48 01m:26s
74 1087 Spodniaková Simona Z54 27 CZE 00:26:50 01m:28s
75 16 Balnarová Iveta Z54 28 CZE 00:27:11 01m:49s
76 1348 Weissbrodová Hana Z34 13 CZE 00:27:13 01m:51s
77 1338 Weissbrodová Sylvie Z44 20 CZE 00:27:16 01m:54s
78 337 Hrubá Denisa Z34 14 CZE 00:27:16 01m:54s
79 1263 Vaculová Bronislava Z55 17 CZE 00:27:17 01m:55s
80 202 Endlicherová Lucie Z54 29 CZE 00:27:18 01m:56s
81 921 Pláteníková Irena Z55 18 CZE 00:27:19 01m:57s
82 624 Kursová Miloslava Z55 19 CZE 00:27:41 02m:19s
83 625 Kursová Veronika Z44 21 CZE 00:27:44 02m:22s
84 718 Matějková Jana Z54 30 CZE 00:29:31 04m:09s
85 878 PAVLÍKOVÁ JITKA Z54 31 CZE 00:29:32 04m:10s
32767 898 Pešat Pastrňáková Šárka Z44 32767 CZE   -
32767 959 Přidalová Irena Z54 32767 CZE   -
32767 24 Bártková Dagmar Z55 32767 CZE   -
32767 98 Břesková Marie Z54 32767 CZE   -
32767 107 Bulawová Iveta Z54 32767 CZE   -
32767 165 Dorazilová Ingrid Z55 32767 CZE   -
32767 184 Dubnová Jiřina Z44 32767 CZE   -
32767 189 Dudková Tamara Z55 32767 CZE   -
32767 227 Frýdlová Eva Z54 32767 CZE   -
32767 229 Gajdicová Irena Z55 32767 CZE   -
32767 314 Holubová Alexandra Z55 32767 CZE   -
32767 357 Chmiel Stefania Z34 32767 CZE   -
32767 404 Jordánová Svatava Z55 32767 CZE   -
32767 440 Kašíková Anežka Z34 32767 CZE   -
32767 441 Kašíková Šárka Z34 32767 CZE   -

Běh žen 5 km

ZÁVODNÍKŮ

816

PRŮMĚRNÝ ČAS

32m:09s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

9,3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

06m:25s

PRŮMĚRNÝ VĚK

37 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

1 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

72 let

POČASÍ

10,2 °C

ŽEN

816 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 133 Coufalová Jana Z34 1 CZE Hello bank/BK Ludgeřovice 00:19:08 -
2 442 Kašná Markéta Z44 1 CZE Hello bank/BK Ludgeřovice 00:20:58 -
3 228 Quittová Lenka Z54 1 CZE Hello bank/BK Ludgeřovice 00:21:10 -
4 1370 Žatková Eliška Z34 2 CZE MATKY NA ÚTĚKU 00:21:19 -
5 342 Hubená Eliška Z34 3 CZE TEAM TENIELVE 00:21:46 -
6 919 Plasgurová Nikola Z34 4 CZE TEAM TENIELVE 00:21:50 -
7 1380 Kapcelová Natalie Z34 5 CZE OLBRAMICE 00:22:16 -
8 574 Krupová Lucie Z34 6 CZE Hello bank/BK Ludgeřovice 00:22:24 -
9 210 Fialová Hana Z54 2 CZE Záleží jak běží!!! 00:22:27 -
10 1097 Stępień-Wyrobiec Olga Z54 3 POL 00:22:47 -
11 768 Motlochová Iva Z34 7 CZE 00:22:49 -
12 409 Jurajdová Lenka Z54 4 CZE 00:23:06 -
13 146 Čípová Martina Z44 2 CZE 00:23:26 -
14 1378 Bálková Petra Z54 5 CZE OLBRAMICE 00:23:34 -
15 754 Miturová Radka Z55 1 CZE 00:23:38 -
16 719 Matlochová Lucie Z54 6 CZE 00:23:48 -
17 1079 Sobková Alena Z44 3 CZE Hello bank/BK Ludgeřovice 2 00:23:53 -
18 646 Laštůvková Mgr.Zdeňka Z54 7 CZE “Už tam budem?” 00:23:54 -
19 1412 Pastorová Markéta Z34 8 CZE 00:23:56 -
20 36 Bednaříková Kateřina Z34 9 CZE 00:24:10 -
21 912 Kučerová Lucia Z34 10 CZE TEAM TENIELVE 00:24:12 -
22 729 Mazáčová Martina Z44 4 CZE 00:24:13 -
23 241 Gavlíková Jarmila Z54 8 CZE 00:24:16 -
24 109 Burgetová Monika Z44 5 CZE 00:24:16 -
25 85 Bonito Kateřina Z44 6 CZE Záleží jak běží!!! 00:24:28 -
26 322 Houžvová Karolína Z34 11 CZE MATKY NA ÚTĚKU 00:24:31 -
27 22 Bartáková Soňa Z34 12 CZE 00:24:45 -
28 700 Maňková Michaela Z44 7 CZE 00:24:49 -
29 246 Gilová Veronika Z34 13 CZE 00:24:59 -
30 1231 Tomaszewiczová Eva Z44 8 CZE 00:25:05 -
31 827 Oczadla Karolína Z34 14 CZE 00:25:07 -
32 541 Kovalská Radka Z44 9 CZE 00:25:09 -
33 953 Procházková Martina Z54 9 CZE 00:25:13 -
34 1577 Bělíčková Lucie Z34 15 CZE 00:25:16 -
35 732 Melichaříková Hana Z44 10 CZE 00:25:18 -
36 1253 Urbancikova Monika Z34 16 CZE 00:25:23 -
37 929 Vašková Petra Z34 17 CZE 00:25:26 -
38 917 Plachá Veronika Z44 11 CZE 00:25:26 -
39 1381 Dedková Lenka Z44 12 CZE OLBRAMICE 00:25:34 -
40 792 Němčíková Jaroslava Z44 13 CZE 00:25:37 -
41 237 Gamonová Patricie Z34 18 CZE 00:25:38 -
42 377 Janáčková Vendula Z34 19 CZE 00:25:40 -
43 1389 Horsinková Eva Z44 14 CZE OLBRAMICE 00:25:41 -
44 604 Kudělková Tereza Z34 20 CZE MATKY NA ÚTĚKU 00:25:45 -