Výsledky závodu: Ostrava City Marathon 2021

10 km

ZÁVODNÍKŮ

161

PRŮMĚRNÝ VĚK

38 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

15 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

75 let

POČASÍ

23,8 °C

MUŽŮ

94 startujících

ŽEN

67 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 08m:40s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 405 Rudolecký Roman Muži 1 CZ AKBK 00:31:36 -
2 418 Szymanik Adam Muži 2 CZ AKBK 00:32:47 01m:11s
3 373 Ručka Martin Muži 3 CZ SSK Vítkovice 00:33:28 01m:52s
4 421 Skokan Dominik Muži 4 CZ Inov-8 00:34:28 02m:52s
5 449 Flaša David Muži 5 CZE Covidem k diktatůře 00:37:34 05m:58s
6 387 Hradil Rudolf Muži 6 CZ 00:39:35 07m:59s
7 445 Sekera Ondřej Muži 7 CZ Fénix Sport Šenov 00:39:48 08m:12s
8 380 Kyjonka Štěpán Muži 8 CZ 00:39:54 08m:18s
9 368 Káňa Filip Muži 9 CZ Radhošť 00:40:13 08m:37s
10 423 Bluchová Kateřina Ženy 1 CZ TJ Sokol Maxičky/SSK Vítkovice, Běžci sobě 00:40:16 08m:40s
11 431 Wawreczka David Muži 10 CZ TJ Jakl Karvina 00:40:28 08m:52s
12 453 Legerská Hana Ženy 2 CZE SSK Vítkovice 00:40:56 09m:20s
13 342 Bauer Michal Muži 11 CZ 00:41:25 09m:49s
14 361 Jasiok Lumír Muži 12 CZ Trek 1324 00:42:18 10m:42s
15 435 Bárta Radim Muži 13 CZ Ostrava 00:43:54 12m:18s
16 8042 Michopulu Nelly Ženy 3 CZE Tj jakl Karvina 00:44:23 12m:47s
17 352 Dluhos Přemysl Muži 14 CZ 00:44:34 12m:58s
18 331 Vysloužil Libor Muži 15 CZ AC Prostějov 00:45:14 13m:38s
19 434 Wonsik Kim Muži 16 emp 00:45:15 13m:39s
20 333 Bryknar David Muži 17 CZ 00:45:21 13m:45s
21 8039 Šimonová Elen Ženy 4 CZE 00:45:36 14m:00s
22 444 Minarcik Jan Muži 18 CZ 00:46:17 14m:41s
23 452 Kubuš Viktor Muži 19 SVK 00:46:27 14m:51s
24 414 Olšanský Petr Muži 20 CZ 00:46:39 15m:03s
25 305 Křikava Rostislav Muži 21 CZ 00:46:54 15m:18s
26 336 Artim Radek Muži 22 CZ BK Ludgeřovice 00:47:02 15m:26s
27 409 Skulina Petr Muži 23 CZ MK Seitl 00:47:10 15m:34s
28 408 Bilik Petr Muži 24 CZ 00:47:58 16m:22s
29 374 Lečbychová Karolína Ženy 5 CZ 00:48:35 16m:59s
30 391 Rygel Přemysl Muži 25 CZ Děhylov 00:48:37 17m:01s
31 397 Sýkora Martin Muži 26 CZ VESELÍ SLÉVAČI 00:49:06 17m:30s
32 348 Juris Zdeněk Muži 27 CZ 00:49:26 17m:50s
33 357 Stiska Petr Muži 28 CZ 00:49:28 17m:52s
34 376 Kajfosz Dawid Muži 29 CZ 00:49:31 17m:55s
35 8038 Maléř Martin Muži 30 CZE Pomalé šípy 00:49:33 17m:57s
36 436 Kvita Josef Muži 31 CZ A.K. Emila Zátopka 00:49:44 18m:08s
37 454 Moskva Radovan Muži 32 CZ Ostrava 00:49:50 18m:14s
38 382 Wágner Robert Muži 33 CZ MK Seitl 00:50:05 18m:29s
39 369 Mísař Martin Muži 34 CZ 00:50:22 18m:46s
40 437 Pluskal Dominik Muži 35 CZ 00:50:31 18m:55s
41 308 Nejezchlebova Lenka Ženy 6 CZ Tieto (non) runners 00:50:47 19m:11s
42 4320 KUČERA ROMAN Muži 36 CZ 00:50:54 19m:18s
43 344 Bebak Bartłomiej Muži 37 PL Zembrzyce TEAM 00:50:56 19m:20s
44 400 Sourada Martin Muži 38 CZ 00:51:18 19m:42s
45 360 Polášková Žaneta Ženy 7 CZ 00:51:28 19m:52s
46 396 Vank Michal Muži 39 CZ VESELÍ SLÉVAČI 00:51:54 20m:18s
47 416 Ondráček Petr Muži 40 CZ 00:51:58 20m:22s
48 371 Lexa Martin Muži 41 CZ 00:51:58 20m:22s
49 429 Kufa Michal Muži 42 CZ Kufočci 00:52:07 20m:31s
50 324 Blahut Luděk Muži 43 CZ 00:52:21 20m:45s
51 339 Važík Miroslav Muži 44 CZ BK Ludgeřovice 00:52:49 21m:13s
52 338 Kuchařová Petra Ženy 8 CZ BK Ludgeřovice 00:53:17 21m:41s
53 349 Zelníček Daniel Muži 45 CZ 00:53:40 22m:04s
54 415 Skalák Jiří Muži 46 CZ WM Futures 00:53:52 22m:16s
55 446 Seman Michal Muži 47 CZ 00:54:30 22m:54s
56 377 Urbanová Bára Ženy 9 CZ 00:54:31 22m:55s
57 432 Kotasová Pavla Ženy 10 CZ 00:54:44 23m:08s
58 8037 Havlíková Barbora Ženy 11 CZE Pivi team 00:54:52 23m:16s
59 358 |Dvořáková Barbora Ženy 12 CZ B+T 00:55:05 23m:29s
60 320 Šimůnková Renáta Ženy 13 CZ Sokol Hrabůbka 00:55:08 23m:32s
61 410 Kim Moontae Muži 48 KR 00:55:24 23m:48s
62 393 Kufová Karin Ženy 14 CZ OZP Running 00:55:35 23m:59s
63 451 Nelson Josh Muži 49 US 00:55:38 24m:02s
64 419 Makowski Jacek Muži 50 PL Nysa Biega 00:55:41 24m:05s
65 390 Vimmer Petr Muži 51 CZ 00:56:05 24m:29s
66 386 Hrubá Kateřina Ženy 15 CZ 00:56:07 24m:31s
67 328 Kozłowski Paweł Muži 52 PL Argal Łódź 00:56:13 24m:37s
68 413 Jurisová Kamila Ženy 16 CZ 00:56:14 24m:38s
69 417 Pavlíček David Muži 53 CZ 00:56:22 24m:46s
70 426 Dančák Václav Muži 54 CZ 00:56:37 25m:01s
71 370 Leleko Viacheslav Muži 55 UA 00:57:14 25m:38s
72 450 Lee Seung Ho Muži 56 emp 00:57:24 25m:48s
73 341 Grau Jakub Muži 57 CZ 00:57:30 25m:54s
74 385 Hrubý Patrik Muži 58 CZ 00:57:31 25m:55s
75 359 Mička Tomas Muži 59 CZ B+T 00:57:34 25m:58s
76 347 Dvířka Adam Muži 60 CZ FUKO TEAM 00:57:42 26m:06s
77 398 Ihnát Josef Muži 61 CZ VESELÍ SLÉVAČI 00:57:54 26m:18s
78 395 Bráblíková Kateřina Ženy 17 CZ VESELÍ SLÉVAČI 00:57:54 26m:18s
79 438 Kavíová Olga Ženy 18 CZ 00:58:03 26m:27s
80 425 Rychlík Vladimír Muži 62 CZ CAFFE SERVIS 00:58:55 27m:19s
81 443 Ragowski Robert Muži 63 PL Bieg OpolskiTeam 00:59:12 27m:36s
82 424 Noskievič Petr Muži 64 CZ 00:59:26 27m:50s
83 420 Chojnová Pavlína Ženy 19 CZ 00:59:35 27m:59s
84 325 Čechová Lenka Ženy 20 CZ 00:59:54 28m:18s
85 384 Rafčíková Natálie Ženy 21 CZ To the moon 00:59:56 28m:20s
86 412 Kozubek Petr Muži 65 CZ 01:00:12 28m:36s
87 350 Szturcová Sára Ženy 22 CZ 01:00:14 28m:38s
88 314 Buda Lukáš Muži 66 CZ 01:00:54 29m:18s
89 381 Slaninová Nikol Ženy 23 CZ MK Seitl Ostrava 01:01:09 29m:33s
90 402 Žídek Jan Muži 67 CZ 01:01:16 29m:40s
91 309 Šafaříkova Jana Ženy 24 CZ 01:01:38 30m:02s
92 8041 Šnytová Nela Ženy 25 CZE 01:02:07 30m:31s
93 354 Mikeska Jiří Muži 68 CZ Srágory v běhu 01:02:32 30m:56s
94 316 Hamžiková Petra Ženy 26 CZ 01:02:44 31m:08s
95 401 Kufová Jana Ženy 27 CZ Kufočci 01:03:02 31m:26s
96 318 Vaňková Marie Ženy 28 CZ Pigs can fly 01:03:08 31m:32s
97 315 Dziekaniková Martina Ženy 29 CZ 01:03:09 31m:33s
98 330 Mičiak Matěj Muži 69 CZ 01:03:18 31m:42s
99 403 Maturova Marcela Ženy 30 CZ Šneci v běhu 01:03:50 32m:14s
100 332 Linhartová Alena Ženy 31 CZ 01:04:02 32m:26s

1/2maraton

ZÁVODNÍKŮ

288

PRŮMĚRNÝ VĚK

39 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

1 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

69 let

POČASÍ

23,8 °C

MUŽŮ

190 startujících

ŽEN

98 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 28m:09s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 808 Stanovský Michal Muži M30 1 CZ SSK Vítkovice / CISO 01:10:06 -
2 825 Bárta Vojtěch Muži M30 2 CZ 01:10:32 00m:26s
3 785 Muras Petr Muži M30 3 CZ SSK Vítkovice 01:16:08 06m:02s
4 721 Krečmer Jiří Muži M30 4 CZ 01:19:47 09m:41s
5 871 Škuca Zbyněk Muži M30 5 CZ 01:20:59 10m:53s
6 672 Benbenek Jan Muži M30 6 CZ MK Seitl Ostrava 01:23:16 13m:10s
7 647 Radomský Marek Muži M30 7 CZ 01:23:41 13m:35s
8 642 Klimek Dominik Muži M30 8 PL CKS Budowlani Częstochowa 01:24:18 14m:12s
9 754 Grepl Pavel Muži M30 9 CZ TK Olymp Olomouc 01:24:38 14m:32s
10 821 Motyka Kamil Muži M30 10 PL Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 01:26:05 15m:59s
11 624 Klimek Tadeusz Muži M50 1 PL SŁOŃCA JURY 01:28:44 18m:38s
12 612 Mordáč Stanislav Muži M40 1 CZ Třinec 01:30:02 19m:56s
13 725 Hypl Rostislav Muži M40 2 CZ hybaj.cz 01:30:06 20m:00s
14 611 Hořínek Martin Muži M40 3 CZ Sk Oceláci Ostrava 01:30:11 20m:05s
15 720 Lukáš Matěj Muži M40 4 CZ SKP Ostrava 01:30:30 20m:24s
16 707 Březina Radomír Muži M50 2 CZ Bk Ludgeřovice 01:31:19 21m:13s
17 828 Konvička Adam Muži M40 5 CZ 01:31:24 21m:18s
18 615 Hájíček Jiří Muži M40 6 CZ 01:32:38 22m:32s
19 792 Vitásek Tomáš Muži M40 7 CZ 01:33:29 23m:23s
20 661 Svěrkot Michal Muži M40 8 CZ Fakultní nemocnice Ostrava 01:33:42 23m:36s
21 819 Silný Jan Muži M30 11 CZ 01:33:54 23m:48s
22 786 Mička Jaroslav Muži M60 1 CZ AK EZ Kopřivnice 01:34:02 23m:56s
23 662 Kocián Daniel Muži M30 12 CZ HUPNAKOLO.CZ 01:34:09 24m:03s
24 694 Szałaśny Piotr Muži M30 13 PL TestyOutdoorowe.pl 01:34:27 24m:21s
25 882 Vishwanathan Nathan Muži M30 14 CZ 01:35:11 25m:05s
26 783 Lipina Tomáš Muži M50 3 CZ MK Seitl Ostrava 01:35:40 25m:34s
27 644 Podeszwa Marek Muži M50 4 PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 01:35:41 25m:35s
28 807 Walder Petr Muži M40 9 CZ Kurnik Šopa Hospoda Runners & Drinkers Club 01:35:49 25m:43s
29 790 Ondrášek Milan Muži M30 15 CZ 01:36:26 26m:20s
30 791 Otevřelová Kristýna Ženy D30 1 CZ Columbia Montrail/ Čeladná 01:38:15 28m:09s
31 780 Budin Dušan Muži M50 5 CZ 01:41:40 31m:34s
32 861 Kusa Veronika Ženy D30 2 CZ 01:42:06 32m:00s
33 892 Michálek Juraj Muži M30 16 CZE 01:42:49 32m:43s
34 776 Ďurica Jiří Muži M40 10 CZ 01:43:28 33m:22s
35 651 Michalisko Marek Muži M40 11 CZ A je to v Háji 01:43:34 33m:28s
36 781 Šandera Vít Muži M30 17 CZ 01:43:40 33m:34s
37 674 Navrátil Jakub Muži M30 18 CZ AD team 01:45:02 34m:56s
38 881 Říha Jiří Muži M40 12 CZ 01:45:17 35m:11s
39 639 Wolek Radomír Muži M40 13 CZ 01:45:31 35m:25s
40 867 Halfar Pavel Muži M30 19 CZ 01:45:33 35m:27s
41 830 Adamiak Jarosław Muži M30 20 PL 01:45:34 35m:28s
42 708 Bebak Roman Muži M60 2 PL ZEMBRZYCE TEAM 01:45:58 35m:52s
43 829 Foldyna Eduard Muži M30 21 CZ Edii 01:46:44 36m:38s
44 876 Seidlová Martina Ženy D30 3 CZ 01:47:20 37m:14s
45 8135 Peterek David Muži M30 22 CZE 01:48:00 37m:54s
46 833 Souhradová Eva Ženy D30 4 CZ 01:48:09 38m:03s
47 835 Milfait Petr Muži M50 6 CZ MK Seitl 01:48:09 38m:03s
48 614 Steiner Jakub Muži M30 23 CZ 01:48:25 38m:19s
49 813 Trávník Tomáš Muži M40 14 CZ POLAR TV 01:48:25 38m:19s
50 759 Rychlík Jakub Muži M30 24 CZ 01:48:36 38m:30s
51 656 Jurajdová Lenka Ženy D40 1 CZ Běžci sobě 01:49:04 38m:58s
52 879 Kuča Martin Muži M30 25 CZ SK Oceláci Ostrava 01:49:07 39m:01s
53 845 Kubínek Aleš Muži M30 26 CZ AK team 01:49:15 39m:09s
54 770 Zapletal František Muži M30 27 CZ Když nemůžeš, přidej! 01:49:23 39m:17s
55 824 Wagner Tomáš Muži M30 28 CZ 01:49:32 39m:26s
56 608 Jankovská Denisa Ženy D40 2 CZ Tieto (non) runners 01:49:55 39m:49s
57 763 Gorski Przemyslaw Muži M40 15 PL 01:50:05 39m:59s
58 796 Michalík Ondřej Muži M30 29 CZ To the moon 01:50:14 40m:08s
59 756 Simper Jan Muži M30 30 CZ 01:50:52 40m:46s
60 714 Žitník David Muži M40 16 CZ 01:50:59 40m:53s
61 812 Wojcik Aleš Muži M30 31 CZ VESELÍ SLÉVAČI 01:51:05 40m:59s
62 773 Zbranková Zuzana Ženy D30 5 CZ 01:51:06 41m:00s
63 717 Adamec Zdeněk Muži M60 3 CZ Studénka 01:51:12 41m:06s
64 4 Swider Martin Muži M30 32 CZ 01:51:18 41m:12s
65 874 Galdia Adam Muži M40 17 CZ BK Ludgeřovice 01:51:42 41m:36s
66 842 Mojžíšková Nikol Ženy D30 6 CZ 01:51:53 41m:47s
67 732 Szendzielorz Dominik Muži M30 33 PL KAMRATY 01:52:29 42m:23s
68 682 Pilch René Muži M50 7 CZ 01:52:29 42m:23s
69 653 Jírů Libor Muži M50 8 CZ 01:52:30 42m:24s
70 858 Novosad Tomáš Muži M40 18 CZ 01:52:39 42m:33s
71 880 Casadio Roman Muži M50 9 CZ 01:52:51 42m:45s
72 816 Kobělušová Petra Ženy D40 3 CZ 01:53:10 43m:04s
73 704 Sobková Alena Ženy D40 4 CZ BK Ludgeřovice 01:53:11 43m:05s
74 628 Varkočková Pavla Ženy D40 5 CZ 01:53:22 43m:16s
75 772 MOLINOVA KAROLINA Ženy D30 7 CZ 01:53:31 43m:25s
76 856 Novotný Cyril Muži M30 34 CZ VUT milionáři 01:53:36 43m:30s
77 691 Kristl Matěj Muži M30 35 CZ 01:53:40 43m:34s
78 883 Pytliaková Margaréta Ženy D30 8 SVK 01:53:47 43m:41s
79 884 Graňak Karol Muži M30 36 SVK 01:53:48 43m:42s
80 850 Dušek Martin Muži M50 10 CZ 01:54:20 44m:14s
81 872 Kovalčíková Zuzana Ženy D30 9 CZ 01:54:35 44m:29s
82 775 Lexa Petr Muži M40 19 CZ 01:55:25 45m:19s
83 890 Sedláčková Petra Ženy D50 1 CZE 01:55:52 45m:46s
84 607 Hlisnikovská Monika Ženy D30 10 CZ 01:56:11 46m:05s
85 733 Kubenková Radmila Ženy D50 2 CZ 01:56:19 46m:13s
86 606 Nejezchleb Jiri Muži M30 37 CZ Tieto (non) runners 01:56:27 46m:21s
87 841 Dostálová Kateřina Ženy D30 11 CZ 01:56:30 46m:24s
88 837 Osuch Piotr Muži M40 20 PL Bieg Nyski 01:56:51 46m:45s
89 787 Hrbáč Jiří Muži M50 11 CZ MK Seitl 01:57:00 46m:54s
90 843 Šebestová Lucie Ženy D30 12 CZ 01:57:09 47m:03s
91 803 Žvak Lukáš Muži M40 21 CZ 01:57:12 47m:06s
92 891 Blahutová Barbora Ženy D30 13 CZE 01:57:20 47m:14s
93 804 Pospěch Petr Muži M30 38 CZ 01:57:24 47m:18s
94 603 Vlková Andrea Ženy D30 14 CZ 01:57:28 47m:22s
95 875 Emingerová Kateřina Ženy D30 15 CZ 01:57:50 47m:44s
96 716 Kratochvíl Jan Muži M40 22 CZ 01:58:13 48m:07s
97 888 Stachuta Tomáš Muži M30 39 CZE 01:58:20 48m:14s
98 604 Čulík Miroslav Muži M40 23 CZ 01:58:24 48m:18s
99 718 Pilc Daniel Muži M40 24 CZ 01:58:54 48m:48s
100 676 Gurský Drahoslav Muži M50 12 CZ Šabata runners 01:59:08 49m:02s

Štafety

ZÁVODNÍKŮ

168

PRŮMĚRNÝ VĚK

37 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

12 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

67 let

POČASÍ

23,8 °C

MUŽŮ

14 startujících

ŽEN

154 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 33m:40s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 10542 Dominik Ondřej Mužská štafeta 1 CZ MK Seitl Ostrava 02:20:42 22m:38s
2 10032 Záleský Stanislav Mužská štafeta 2 CZ SMS 02:23:18 25m:14s
3 10692 Pastor Daniel Smíšená - Firemní štafeta 1 CZ Smíšena Seitl 2 02:34:37 36m:33s
4 10202 Ochmanová Šarlota Smíšená - Firemní štafeta 2 CZ Třanovičtí přespolní žraloci 02:34:59 36m:55s
5 10782 Mikerásek Radek Mužská štafeta 3 CZ Alma Mater - Šance na život 02:40:33 42m:29s
6 10092 Slíva Pavel Mužská štafeta 4 CZ Pomalé šípy - mužská verze 02:47:58 49m:54s
7 10012 Hanke Ing. arch.Marika Dámská štafeta 1 CZ Pomalé šípy 02:54:22 56m:18s
8 10242 Guřan Zdeněk Smíšená - Firemní štafeta 3 CZ Fyzio - Hobíci 02:55:01 56m:57s
9 10742 Veselík Jakub Smíšená - Firemní štafeta 4 CZ eD system 02:55:48 57m:44s
10 10522 Popková Lucie Smíšená - Firemní štafeta 5 CZ Chlonoto 02:58:42 1h:00m:38s
11 10732 Horáková Eva Horáková Smíšená - Firemní štafeta 6 CZ SK Oceláci Ostrava 02:59:20 1h:01m:16s
12 10282 Mikulín Jaroslav Smíšená - Firemní štafeta 7 CZ Dopravoprojekt Ostrava, a.s. 03:05:30 1h:07m:26s
13 10232 Habláková Monika Smíšená - Firemní štafeta 8 SK Kúčochovi 03:05:33 1h:07m:29s
14 10642 Hořínek Michal Smíšená - Firemní štafeta 9 CZ Moravskoslezský kraj 03:05:36 1h:07m:32s
15 10252 Janoš Jan Smíšená - Firemní štafeta 10 CZ Fyzio - Profíci 03:06:08 1h:08m:04s
16 10412 Petrová Jana Smíšená - Firemní štafeta 11 CZ Kardio in 03:07:33 1h:09m:29s
17 10672 Daňková Klára Dámská štafeta 2 CZ Mattoni FreeRun 03:07:40 1h:09m:36s
18 10182 Gavlíková Jarmila Dámská štafeta 3 CZ Seitlovské šelmy 03:09:58 1h:11m:54s
19 10472 Sabela Martin Smíšená - Firemní štafeta 12 CZ Synapse 03:10:13 1h:12m:09s
20 10792 Kučera Zbyněk Mužská štafeta 5 CZ MANUTAN 03:11:58 1h:13m:54s
21 10632 Kukučka Aleš Mužská štafeta 6 CZ PARŤÁCI 03:12:25 1h:14m:21s
22 10762 Košárková Miroslava Smíšená - Firemní štafeta 13 CZ Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného 03:14:58 1h:16m:54s
23 10652 Hanáček Jan Smíšená - Firemní štafeta 14 CZ Ostrava běží!!! 03:15:37 1h:17m:33s
24 10562 Sládek Petr Mužská štafeta 7 CZ Běžci sobě 2 03:15:58 1h:17m:54s
25 10572 Tvrdý Radomír Smíšená - Firemní štafeta 15 CZ Ajty FNO1 03:16:04 1h:18m:00s
26 10022 Križanová Lenka Smíšená - Firemní štafeta 16 CZ Pohodáři 03:16:45 1h:18m:41s
27 10362 Kaščáková Gabriela Smíšená - Firemní štafeta 17 CZ RENTGENI 03:19:36 1h:21m:32s
28 10342 Palička Martin Smíšená - Firemní štafeta 18 CZ ONKO1 03:19:50 1h:21m:46s
29 10042 Bartoníková Denisa Smíšená - Firemní štafeta 19 CZ Advance Energo 03:22:24 1h:24m:20s
30 10582 Svoboda Arnošt Smíšená - Firemní štafeta 20 CZ Myronské běhny 03:23:23 1h:25m:19s
31 10772 Čmelík David Smíšená - Firemní štafeta 21 CZ Rychlé šípy Ostrava 03:23:54 1h:25m:50s
32 10452 Gajdoš Peter Smíšená - Firemní štafeta 22 SK Ardor Team 03:24:27 1h:26m:23s
33 10072 Pavelcová Dominika Smíšená - Firemní štafeta 23 CZ DentalScope 2 03:24:30 1h:26m:26s
34 10682 Klaudová Kamila Smíšená - Firemní štafeta 24 CZ Mattoni FreeRun Budka 03:24:43 1h:26m:39s
35 10372 Mikovčíková Jana Smíšená - Firemní štafeta 25 CZ Ježkovy voči 03:25:44 1h:27m:40s
36 10532 Týnová Eva Dámská štafeta 4 CZ Běžci sobě 03:27:38 1h:29m:34s
37 10802 Bednaříková Marcela Smíšená - Firemní štafeta 26 CZ Rybízci 03:29:15 1h:31m:11s
38 10752 Drobišová Jana Smíšená - Firemní štafeta 27 CZ eD systém 2 03:29:29 1h:31m:25s
39 10722 Kániová Šárka Smíšená - Firemní štafeta 28 CZ Nadační fond Petra Zoubka 03:29:59 1h:31m:55s
40 10162 Bártlová Silvie Smíšená - Firemní štafeta 29 CZ SŠSS Ostrava-Hrabůvka 03:30:20 1h:32m:16s
41 10612 Benedová Tereza Smíšená - Firemní štafeta 30 CZ Janáčkova filharmonie 03:31:02 1h:32m:58s
42 10062 Šnejdrlová Štěpánka Smíšená - Firemní štafeta 31 CZ DentalScope 03:31:49 1h:33m:45s
43 10172 Bauerová Lenka Smíšená - Firemní štafeta 32 CZ Apro medeďáci 03:32:08 1h:34m:04s
44 10272 Ott Michal Smíšená - Firemní štafeta 33 CZ štafeta 03:34:07 1h:36m:03s
45 10142 Tiszaiová Kamila Smíšená - Firemní štafeta 34 CZ Run NAM Run – let's have fun 2 03:34:37 1h:36m:33s
46 10702 Kleis Radim Smíšená - Firemní štafeta 35 CZ Lisenshire 03:36:02 1h:37m:58s
47 10592 Sobanski Adam Smíšená - Firemní štafeta 36 CZ E LINKXáci 03:36:31 1h:38m:27s
48 10322 Smyčková Štěpánka Smíšená - Firemní štafeta 37 CZ ORIMix 03:36:50 1h:38m:46s
49 10352 Pinčáková Eva Smíšená - Firemní štafeta 38 CZ ONKO2 03:36:53 1h:38m:49s
50 10512 Součková Andrea Smíšená - Firemní štafeta 39 CZ NEON 6 03:39:13 1h:41m:09s
51 10502 Pituchova Olga Dámská štafeta 5 CZ BLEKOMky 03:39:49 1h:41m:45s
52 10712 Sklenáková Eva Smíšená - Firemní štafeta 40 CZ SPMP Ostrava 03:40:51 1h:42m:47s
53 10132 Volf Jiří Smíšená - Firemní štafeta 41 CZ Run NAM Run – let's have fun 03:42:41 1h:44m:37s
54 10122 Hrnčíř Pavel Smíšená - Firemní štafeta 42 CZ Pop Academy 03:44:23 1h:46m:19s
55 10292 Krnáčová Alena Smíšená - Firemní štafeta 43 CZ Statimovky 03:44:51 1h:46m:47s
56 10052 Konečná Tereza Smíšená - Firemní štafeta 44 CZ CEI Industries 03:44:55 1h:46m:51s
57 10112 Kučerová Blanka Dámská štafeta 6 CZ Hošťandy 03:45:18 1h:47m:14s
58 10262 Jašová Petra Dámská štafeta 7 CZ Klub jdeme dál s Petrou 03:47:10 1h:49m:06s
59 10622 Dokoupil Jiří Smíšená - Firemní štafeta 45 CZ Janáčkova filharmonie 2 03:47:44 1h:49m:40s
60 10332 Madziová Silvie Dámská štafeta 8 CZ KariMatky 03:47:48 1h:49m:44s
61 10302 Lhotská Veronika Dámská štafeta 9 CZ Neurolky 03:48:12 1h:50m:08s
62 10102 Hübner Zdeněk Smíšená - Firemní štafeta 46 CZ OSTRAVAK 03:48:14 1h:50m:10s
63 10082 Kolodějová Petra Smíšená - Firemní štafeta 47 CZ CS pětka 03:51:54 1h:53m:50s
64 10492 Golatová Alena Smíšená - Firemní štafeta 48 CZ Lemry z NDM 03:55:22 1h:57m:18s
65 10602 Kotková Simona Smíšená - Firemní štafeta 49 CZ MP Krásno 03:56:02 1h:57m:58s
66 10422 Lebedová Michaela Smíšená - Firemní štafeta 50 CZ Pozitroni 03:56:31 1h:58m:27s
67 10382 Rozumová Charlotte Dámská štafeta 10 CZ Interleukinky 6 03:57:41 1h:59m:37s
68 10442 Červenková Petra Smíšená - Firemní štafeta 51 CZ Borocci 03:58:04 2h:00m:00s
69 10462 Tichá Adéla Dámská štafeta 11 CZ Bacily 03:58:36 2h:00m:32s
70 10662 Balnerová Stáňa Smíšená - Firemní štafeta 52 CZ my 213 03:58:53 2h:00m:49s
71 10402 Suchánková Klára Smíšená - Firemní štafeta 53 CZ TALIbánci 03:59:30 2h:01m:26s
72 10552 Srubkova Vanda Dámská štafeta 12 CZ Běhny a Coury 04:00:07 2h:02m:03s
73 10192 Malinová Kateřina Dámská štafeta 13 CZ Štafetky-Špagetky 04:01:43 2h:03m:39s
74 10432 Thomasová Michaela Smíšená - Firemní štafeta 54 CZ COVIL 04:02:19 2h:04m:15s
75 10482 Křenková Hana Dámská štafeta 14 CZ Pevné Pupky 04:03:09 2h:05m:05s
76 10222 Bortlíčková Beata Smíšená - Firemní štafeta 55 CZ Běhny a Maro 04:04:03 2h:05m:59s
77 10392 Marecová Klára Smíšená - Firemní štafeta 56 CZ Running sushi 04:04:19 2h:06m:15s
78 10312 Volný Ondřej Smíšená - Firemní štafeta 57 CZ Levetiracetam 04:11:55 2h:13m:51s
32767 10541 Škapa Marek Mužská štafeta 32767 CZ MK Seitl Ostrava 01:58:04 -
32767 10031 Svoboda Martin Mužská štafeta 32767 CZ SMS 01:59:45 01m:41s
32767 10691 Filip Daniel Smíšená - Firemní štafeta 32767 CZ Smíšena Seitl 2 02:09:42 11m:38s
32767 10201 Nekarda Ladislav Smíšená - Firemní štafeta 32767 CZ Třanovičtí přespolní žraloci 02:09:53 11m:49s
32767 10781 Křenek Radek Mužská štafeta 32767 CZ Alma Mater - Šance na život 02:14:29 16m:25s
32767 10091 Cigánek Martin Mužská štafeta 32767 CZ Pomalé šípy - mužská verze 02:22:33 24m:29s
32767 10741 Pavlorek Michal Smíšená - Firemní štafeta 32767 CZ eD system 02:28:24 30m:20s
32767 10521 Res Richard Smíšená - Firemní štafeta 32767 CZ Chlonoto 02:28:27 30m:23s
32767 10011 Hyvnarová Zuzana Dámská štafeta 32767 CZ Pomalé šípy 02:29:26 31m:22s
32767 10231 Ščerbová Anna Smíšená - Firemní štafeta 32767 CZ Kúčochovi 02:29:54 31m:50s
32767 10731 Řezáč Martin Smíšená - Firemní štafeta 32767 CZ SK Oceláci Ostrava 02:31:31 33m:27s
32767 10471 Hradílek Pavel Smíšená - Firemní štafeta 32767 CZ Synapse 02:32:40 34m:36s
32767 10791 Martinek Tomáš Mužská štafeta 32767 CZ MANUTAN 02:35:31 37m:27s
32767 10281 Staněk Martin Smíšená - Firemní štafeta 32767 CZ Dopravoprojekt Ostrava, a.s. 02:35:51 37m:47s
32767 10641 Vysocká Gabriela Smíšená - Firemní štafeta 32767 CZ Moravskoslezský kraj 02:36:29 38m:25s
32767 10671 Olejníčková Lucie Dámská štafeta 32767 CZ Mattoni FreeRun 02:37:55 39m:51s
32767 10411 Stromská Janula Smíšená - Firemní štafeta 32767 CZ Kardio in 02:38:06 40m:02s
32767 10181 Kilarova Jana Dámská štafeta 32767 CZ Seitlovské šelmy 02:39:15 41m:11s
32767 10251 Adamec Tomáš Smíšená - Firemní štafeta 32767 CZ Fyzio - Profíci 02:39:34 41m:30s
32767 10651 Sládečková Sylva Smíšená - Firemní štafeta 32767 CZ Ostrava běží!!! 02:39:56 41m:52s
32767 10561 Ščibráni Milan Mužská štafeta 32767 CZ Běžci sobě 2 02:40:09 42m:05s
32767 10761 Šlachta Robert Smíšená - Firemní štafeta 32767 CZ Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného 02:41:22 43m:18s

Maraton

ZÁVODNÍKŮ

144

PRŮMĚRNÝ VĚK

46 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

21 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

75 let

POČASÍ

23,8 °C

MUŽŮ

112 startujících

ŽEN

32 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 06m:49s