Výsledky závodu: Běhej lesy Vysočina 2020

500 m

ZÁVODNÍKŮ

169

PRŮMĚRNÝ ČAS

02m:55s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

10,3km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

05m:50s

PRŮMĚRNÝ VĚK

5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

2 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

MUŽŮ

93 startujících

ŽEN

76 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 00m:05s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 203 Macháček Vít Předžáci Hoši 1 CZE 00:01:31 -
2 173 Milfait Eli Anna Předžáci Dívky 1 ITA 00:01:36 -
3 179 Špačková Sára Předžáci Dívky 2 CZE 00:01:36 -
4 240 Nenadál Matěj Předžáci Hoši 2 CZE 00:01:39 -
5 129 Grund Adam Předžáci Hoši 3 CZE 00:01:39 -
6 177 Havlíček Václav Předžáci Hoši 4 CZE 00:01:41 -
7 382 Dlouhý Ondřej Předžáci Hoši 5 CZE 00:01:44 -
8 104 Smutková Tereza Předžáci Dívky 3 CZE 00:01:44 -
9 121 Krouský Vojtěch Předžáci Hoši 6 CZE 00:01:45 -
10 381 Menclová Šárka Předžáci Dívky 4 CZE 00:01:45 -
11 105 Lecko Kryštof Předžáci Hoši 7 CZE 00:01:46 -
12 108 Šplíchal Matěj Předžáci Hoši 8 CZE 00:01:46 -
13 244 Maštalířský Ondřej Předžáci Hoši 9 CZE 00:01:47 -
14 351 Šincl Jan Předžáci Hoši 10 CZE 00:01:49 -
15 196 Veselá Dominika Předžáci Dívky 5 CZE 00:01:50 -
16 146 Rais Šimon Předžáci Hoši 11 CZE 00:01:50 -
17 102 Machová Rozálie Předžáci Dívky 6 CZE 00:01:54 -
18 202 Čadová Laura Předžáci Dívky 7 CZE 00:01:55 -
19 214 Tomášek Dan Předžáci Hoši 12 CZE 00:01:56 -
20 126 Polívková Silvie Předžáci Dívky 8 CZE 00:01:57 -
21 209 Musil Tomáš Předžáci Hoši 13 CZE 00:01:57 -
22 152 Červený Lukáš Předžáci Hoši 14 CZE 00:01:57 -
23 249 Brumla Tomáš Benjamínci Hoši 1 CZE 00:01:57 -
24 142 Pešl Lukáš Předžáci Hoši 15 CZE 00:01:58 -
25 241 Fryšavská Ema Benjamínci Dívky 1 CZE 00:01:58 -
26 231 Sazima Tomáš Předžáci Hoši 16 CZE 00:01:59 -
27 185 Vecka Jonáš Benjamínci Hoši 2 CZE 00:01:59 -
28 229 Andel Marek Předžáci Hoši 17 CZE 00:02:00 -
29 397 Macháček Jan Předžáci Hoši 18 CZE 00:02:01 -
30 242 Fryšavská Aneta Předžáci Dívky 9 CZE 00:02:01 -
31 211 Pospíšilová Anna Předžáci Dívky 10 CZE 00:02:01 -
32 378 Skřičková Marie Předžáci Dívky 11 CZE 00:02:02 -
33 167 Tvrdá Tessa Předžáci Dívky 12 CZE 00:02:02 -
34 248 Dlouhý Daniel Benjamínci Hoši 3 CZE 00:02:04 -
35 186 Michlovský Matěj Předžáci Hoši 19 CZE 00:02:04 -
36 150 Kubias Toník Benjamínci Hoši 4 CZE 00:02:05 -
37 218 Prochazka Lukáš Předžáci Hoši 20 CZE 00:02:06 -
38 172 Ondruch Finn Předžáci Hoši 21 CZE 00:02:07 -
39 164 Ondra Jan Předžáci Hoši 22 CZE 00:02:07 -
40 238 Šimonová Aneta Předžáci Dívky 13 CZE 00:02:07 -
41 297 Vojta Jan Předžáci Hoši 23 CZE 00:02:07 -
42 147 Raisová Adéla Benjamínci Dívky 2 CZE 00:02:10 -
43 115 Pauser Matěj Benjamínci Hoši 5 CZE 00:02:12 -
44 192 Minar Antonín Předžáci Hoši 24 CZE 00:02:15 -
45 130 Vošmera Josef Předžáci Hoši 25 CZE 00:02:15 -
46 127 Kadleček Max Předžáci Hoši 26 CZE 00:02:15 -
47 195 Veselá Viktorie Benjamínci Dívky 3 CZE 00:02:15 -
48 160 Voznica Brunno Předžáci Hoši 27 CZE 00:02:15 -
49 246 Mácová Adéla Předžáci Dívky 14 CZE 00:02:16 -
50 103 Baránková Karina Benjamínci Dívky 4 CZE 00:02:16 -
51 165 Kopeček Dominik Benjamínci Hoši 6 CZE 00:02:17 -
52 212 Šiftová Justýna Předžáci Dívky 15 CZE 00:02:17 -
53 134 Braunová Laura Předžáci Dívky 16 CZE 00:02:18 -
54 380 Zádrapa Filip Předžáci Hoši 28 CZE 00:02:20 -
55 182 Vlach Albert Benjamínci Hoši 7 CZE 00:02:22 -
56 123 Vaněček Matyáš Benjamínci Hoši 8 CZE 00:02:22 -
57 237 Jahodová Kristina Benjamínci Dívky 5 CZE 00:02:22 -
58 140 Hlaváčová Aneta Předžáci Dívky 17 CZE 00:02:22 -
59 379 Zádrapa Robin Benjamínci Hoši 9 CZE 00:02:23 -
60 216 Dycková Anna Předžáci Dívky 18 CZE 00:02:23 -
61 388 Trnková Adéla Předžáci Dívky 19 CZE 00:02:23 -
62 194 Migdau Janek Benjamínci Hoši 10 CZE 00:02:24 -
63 191 Minarova Helena Benjamínci Dívky 6 CZE 00:02:24 -
64 239 Nenadál Mikuláš Benjamínci Hoši 11 CZE 00:02:26 -
65 171 Ligmajer Vojtěch Předžáci Hoši 29 CZE 00:02:26 -
66 141 Špičáková Veronika Předžáci Dívky 20 CZE 00:02:26 -
67 220 Kozmon Lukáš Předžáci Hoši 30 CZE 00:02:26 -
68 157 Levčíková Šárka Benjamínci Dívky 7 CZE 00:02:28 -
69 119 Krayzlová Nela Předžáci Dívky 21 CZE 00:02:31 -
70 208 Kukla Jakub Benjamínci Hoši 12 CZE 00:02:32 -
71 138 Říčka Antonín Benjamínci Hoši 13 CZE 00:02:32 -
72 393 Kratochvílová Zuzana Předžáci Dívky 22 CZE 00:02:32 -
73 163 Hirják Kryštof Předžáci Hoši 31 CZE 00:02:33 -
74 180 Lazorová Paulína Benjamínci Dívky 8 SVK 00:02:33 -
75 122 Štěpánek Marek Benjamínci Hoši 14 CZE 00:02:35 -
76 181 Kalášek Mikuláš Předžáci Hoši 32 CZE 00:02:35 -
77 149 Brouček Filip Benjamínci Hoši 15 CZE 00:02:39 -
78 168 Moučka Antonín Předžáci Hoši 33 CZE 00:02:39 -
79 199 Chleboun Jáchym Benjamínci Hoši 16 CZE 00:02:42 -
80 101 Grec Johana Benjamínci Dívky 9 CZE 00:02:42 -
81 148 Rais Miroslav Předžáci Hoši 34 CZE 00:02:44 00m:02s
82 225 Šiler Matěj Benjamínci Hoši 17 CZE 00:02:44 00m:02s
83 221 Holas Tadeáš Benjamínci Hoši 18 CZE 00:02:44 00m:02s
84 166 Tvrdá Thalia Benjamínci Dívky 10 CZE 00:02:44 00m:02s
85 183 Vinklátová Katka Benjamínci Dívky 11 CZE 00:02:45 00m:03s
86 161 Voznica Ben Benjamínci Hoši 19 CZE 00:02:45 00m:03s
87 245 Ondrová Ludmila Benjamínci Dívky 12 CZE 00:02:46 00m:04s
88 201 Čadová Ela Benjamínci Dívky 13 CZE 00:02:47 00m:05s
89 187 Vecková Johana Benjamínci Dívky 14 CZE 00:02:47 00m:05s
90 219 Kozmonová Sára Benjamínci Dívky 15 CZE 00:02:49 00m:07s
91 143 Zímová Markéta Předžáci Dívky 23 CZE 00:02:51 00m:09s
92 176 Tuček Samuel Benjamínci Hoši 20 CZE 00:02:53 00m:11s
93 377 Skřička Jakub Benjamínci Hoši 21 CZE 00:02:55 00m:13s
94 151 Tejkal Filip Benjamínci Hoši 22 CZE 00:03:01 00m:19s
95 154 Večeřová Magdaléna Benjamínci Dívky 16 CZE 00:03:01 00m:19s
96 189 Friček Sebastian Benjamínci Hoši 23 CZE 00:03:08 00m:26s
97 109 Šplíchalová Anna Benjamínci Dívky 17 CZE 00:03:10 00m:28s
98 234 Klenovská Ariana Benjamínci Dívky 18 CZE 00:03:12 00m:30s
99 228 Andel Tomáš Benjamínci Hoši 24 CZE 00:03:13 00m:31s
100 399 Hlaváč Martin Benjamínci Hoši 25 CZE 00:03:16 00m:34s

1 km

ZÁVODNÍKŮ

98

PRŮMĚRNÝ ČAS

03m:06s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

19,4km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

03m:06s

PRŮMĚRNÝ VĚK

11 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

MUŽŮ

56 startujících

ŽEN

42 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 00m:09s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 290 Blažek Aleš Starší žáci 1 CZE 00:02:21 -
2 346 Krayzel Adam Starší žáci 2 CZE 00:02:27 -
3 299 Tomanová Stela Starší žákyně 1 CZE 00:02:30 -
4 326 Korec Matěj Starší žáci 3 CZE 00:02:31 -
5 264 Kafka Filip Starší žáci 4 CZE 00:02:31 -
6 300 Zelenka Petr Nejmladší žáci 1 CZE 00:02:33 -
7 342 Koudelík Adam Starší žáci 5 CZE 00:02:36 -
8 338 Pipek Tomas Mladší žáci 1 CZE 00:02:36 -
9 259 Větrovec Vojta Starší žáci 6 CZE 00:02:38 -
10 305 Kutty Frederik Mladší žáci 2 CZE 00:02:39 -
11 267 Špačková Mia Mladší žákyně 1 CZE 00:02:41 -
12 323 Pospíšil Michal Nejmladší žáci 2 CZE 00:02:42 -
13 271 Pešl Matěj Nejmladší žáci 3 CZE 00:02:43 -
14 286 Grec Josef Nejmladší žáci 4 CZE 00:02:46 -
15 309 Lipská Eliška Mladší žákyně 2 CZE 00:02:47 -
16 322 Vávra Robin Mladší žáci 3 CZE 00:02:48 -
17 340 Pipek Vojtech Mladší žáci 4 CZE 00:02:48 -
18 296 Tomanová Maja Nejmladší žákyně 1 CZE 00:02:49 -
19 274 Šikl Benjamin Nejmladší žáci 5 CZE 00:02:50 -
20 329 Korner Jan Nejmladší žáci 6 CZE 00:02:50 -
21 260 Grundová Zita Nejmladší žákyně 2 CZE 00:02:50 -
22 261 Štěrbáková Linda Starší žákyně 2 CZE 00:02:50 -
23 266 Havlíčková Radka Nejmladší žákyně 3 CZE 00:02:50 -
24 269 Kysela Václav Nejmladší žáci 7 CZE 00:02:53 -
25 310 Ondra Vít Nejmladší žáci 8 CZE 00:02:53 -
26 295 Blažková Jolana Nejmladší žákyně 4 CZE 00:02:54 -
27 303 Máca Lukáš Nejmladší žáci 9 CZE 00:02:55 -
28 169 Zelený Lukáš Nejmladší žáci 10 CZE 00:02:55 -
29 331 Maštalířská Edita Nejmladší žákyně 5 CZE 00:02:55 -
30 335 Dufek Jindřich Nejmladší žáci 11 CZE 00:02:55 -
31 354 Beneš Jindřich Nejmladší žáci 12 CZE 00:02:56 00m:01s
32 278 Stalmacher Alex Starší žáci 7 CZE 00:02:56 00m:01s
33 332 Brumla Adam Nejmladší žáci 13 CZE 00:02:56 00m:01s
34 279 Plašilová Lucie Nejmladší žákyně 6 CZE 00:02:57 00m:02s
35 273 Naušová Bára Starší žákyně 3 CZE 00:02:57 00m:02s
36 272 Moučka Jeník Nejmladší žáci 14 CZE 00:02:59 00m:04s
37 298 Střelec Jakub Starší žáci 8 CZE 00:03:00 00m:05s
38 315 Duková Anna Mladší žákyně 3 CZE 00:03:01 00m:06s
39 330 Tomášek Ota Mladší žáci 5 CZE 00:03:02 00m:07s
40 336 Jahoda Marek Nejmladší žáci 15 CZE 00:03:02 00m:07s
41 256 Šando Filip Mladší žáci 6 CZE 00:03:03 00m:08s
42 276 Zelenka Michal Mladší žáci 7 CZE 00:03:03 00m:08s
43 251 Baránek Maxim Starší žáci 9 CZE 00:03:04 00m:09s
44 262 Krouská Anežka Nejmladší žákyně 7 CZE 00:03:05 00m:10s
45 193 Vojta Vojtěch Mladší žáci 8 CZE 00:03:07 00m:12s
46 312 Korec Vojtěch Mladší žáci 9 CZE 00:03:07 00m:12s
47 318 Menger David Nejmladší žáci 16 CZE 00:03:08 00m:13s
48 314 Havrankova Linda Mladší žákyně 4 CZE 00:03:09 00m:14s
49 265 Procházková Terezka Mladší žákyně 5 CZE 00:03:09 00m:14s
50 252 Lecková Klaudie Mladší žákyně 6 CZE 00:03:10 00m:15s
51 327 Puliková Natalie Starší žákyně 4 CZE 00:03:10 00m:15s
52 258 Kadleček Kryštof Nejmladší žáci 17 CZE 00:03:11 00m:16s
53 345 Matějka Jaroslav Nejmladší žáci 18 CZE 00:03:12 00m:17s
54 341 Dufková Evelína Mladší žákyně 7 CZE 00:03:12 00m:17s
55 289 Rampírová Eliška Mladší žákyně 8 CZE 00:03:13 00m:18s
56 263 Rebmann Cornelia Nejmladší žákyně 8 CZE 00:03:14 00m:19s
57 302 Macháčková Kateřina Mladší žákyně 9 CZE 00:03:15 00m:20s
58 344 Koutník Hynek Nejmladší žáci 19 CZE 00:03:15 00m:20s
59 268 Kysela Jan Mladší žáci 10 CZE 00:03:15 00m:20s
60 334 Ondříček David Nejmladší žáci 20 CZE 00:03:16 00m:21s
61 324 Kulíšková Denisa Nejmladší žákyně 9 CZE 00:03:16 00m:21s
62 257 Kafka Matěj Nejmladší žáci 21 CZE 00:03:18 00m:23s
63 282 Koudelík Ondřej Nejmladší žáci 22 CZE 00:03:19 00m:24s
64 325 Dufek Milan Nejmladší žáci 23 CZE 00:03:21 00m:26s
65 317 Havrankova Zuzana Nejmladší žákyně 10 CZE 00:03:22 00m:27s
66 280 Jenčíková Kristýna Starší žákyně 5 CZE 00:03:26 00m:31s
67 275 Stalmacherová Sofie Mladší žákyně 10 CZE 00:03:27 00m:32s
68 320 Kakrdová Thea Starší žákyně 6 CZE 00:03:28 00m:33s
69 308 Ondrová Amálie Starší žákyně 7 CZE 00:03:28 00m:33s
70 277 Naušová Verča Mladší žákyně 11 CZE 00:03:29 00m:34s
71 313 Geryková Jana Nejmladší žákyně 11 CZE 00:03:29 00m:34s
72 328 Menger Pavel Mladší žáci 11 CZE 00:03:31 00m:36s
73 281 Jenčík Kryštof Mladší žáci 12 CZE 00:03:33 00m:38s
74 321 Holý Jakub Nejmladší žáci 24 CZE 00:03:42 00m:47s
75 319 Musilová Kristýna Mladší žákyně 12 CZE 00:03:44 00m:49s
76 294 Hájková Anita Mladší žákyně 13 CZE 00:03:44 00m:49s
77 284 Červený Jan Nejmladší žáci 25 CZE 00:03:46 00m:51s
78 339 Hamrová Berenika Nejmladší žákyně 12 CZE 00:03:51 00m:56s
79 316 Beran Filip Nejmladší žáci 26 CZE 00:03:55 01m:00s
80 292 Lossmann Josef Nejmladší žáci 27 CZE 00:04:00 01m:05s
81 306 Holý Patrik Nejmladší žáci 28 CZE 00:04:02 01m:07s
82 283 Blaženka Eduard Mladší žáci 13 CZE 00:04:07 01m:12s
32767 253 Víchová Amelie Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 254 Tepla Kristyna Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 255 Hančová Karolína Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 270 Šimůnek Jan Mladší žáci 32767 CZE   -
32767 285 Koláčková Beata Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 287 Singerová Zuzana Starší žákyně 32767 CZE   -
32767 288 Horáková Pavlína Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 291 Horák Štěpán Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 293 Koláčedk Lukáš Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 301 Singer Daniel Mladší žáci 32767 CZE   -
32767 304 Hájková Laura Starší žákyně 32767 CZE   -
32767 307 Holuša Štěpán Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 311 Holuša Prokop Starší žáci 32767 CZE   -
32767 333 Lipská Tereza Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 337 Vaněčková Andrea Starší žákyně 32767 CZE   -
32767 343 Svozilíková Natálie Mladší žákyně 32767 CZE   -

VoltaRUN

ZÁVODNÍKŮ

106

PRŮMĚRNÝ ČAS

35m:24s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

8,5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

07m:04s

PRŮMĚRNÝ VĚK

31 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

1 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

66 let

MUŽŮ

39 startujících

ŽEN

67 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 05m:09s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 66 Kubias Matouš Muži 1 CZE 00:16:33 -
2 65 Kubias Jiří Muži 2 CZE 00:20:27 -
3 47 Noret Vigo Muži 3 SPA 00:20:37 -
4 63 Brumla Adam Muži 4 CZE 00:21:21 -
5 60 Grbancká Alena Ženy 1 CZE 00:21:42 -
6 91 Gregorová Eliška Ženy 2 CZE 00:22:05 -
7 19 Holiš Stanislav Muži 5 CZE 00:22:11 -
8 100 Luskačová Denisa Ženy 3 CZE 00:22:25 -
9 89 Pecina Zdeněk Muži 6 CZE 00:22:31 -
10 23 Ptáček Aleš Muži 7 CZE 00:22:43 -
11 22 Ptáčková Ema Ženy 4 CZE 00:22:44 -
12 106 Makarcuk Viktoria Muži 8 CZE 00:22:56 -
13 2 Ersepková Lenka Ženy 5 CZE 00:23:04 -
14 11 Navara Jakub Muži 9 CZE 00:23:45 -
15 87 Ladislav Navara Muži 10 CZE 00:23:46 -
16 80 Trojanová Nikol Ženy 6 CZE 00:24:00 -
17 62 Kolouchová Ivana Ženy 7 CZE 00:24:09 -
18 34 Tuček Martin Muži 11 CZE 00:24:31 -
19 36 Burianová Kateřina Ženy 8 CZE 00:24:31 -
20 6 Klenovská Veronika Ženy 9 CZE 00:24:59 -
21 42 Tauvinklová Veronika Ženy 10 CZE 00:25:07 -
22 20 Holišová Monika Ženy 11 CZE 00:25:10 -
23 5 Čejková Olga Ženy 12 CZE 00:25:13 -
24 54 Martének Michal Muži 12 CZE 00:25:23 -
25 21 Hartvich Ivana Ženy 13 CZE 00:26:26 -
26 81 Hubikova Nela Ženy 14 CZE 00:26:30 -
27 55 Marténková Petra Ženy 15 CZE 00:26:31 -
28 39 Plašilová Lenka Ženy 16 CZE 00:26:39 -
29 69 Klenovský Tomáš Muži 13 CZE 00:26:39 -
30 61 Kopecka Kristyna Ženy 17 CZE 00:26:53 -
31 24 Ptáček Adam Muži 14 CZE 00:27:11 -
32 25 Ptáček Tomáš Muži 15 CZE 00:27:12 -
33 107 Knuts Tatiana Ženy 18 CZE 00:27:15 -
34 105 Savenkova Tatiana Ženy 19 RUS 00:27:16 -
35 51 Brožová Šárka Ženy 20 CZE 00:27:21 -
36 64 Zoulová Lenka Ženy 21 SVK 00:27:28 -
37 43 Vlková Lenka Ženy 22 CZE 00:27:32 -
38 27 Balnerová Eva Ženy 23 CZE 00:27:46 -
39 29 Candel Alex Muži 16 SPA 00:27:50 -
40 59 Grodová Jana Ženy 24 CZE 00:28:20 -
41 15 Otáhalová Kristina Ženy 25 CZE 00:28:35 -
42 48 Gonzalez Monica Ženy 26 SPA 00:28:51 -
43 97 Bezborodova Margarita Ženy 27 CZE 00:28:55 -
44 10 Vassilkova Alyona Ženy 28 KAZ 00:28:56 -
45 38 Kaňová Marcela Ženy 29 CZE 00:29:00 -
46 53 Machová Eva Ženy 30 CZE 00:29:23 -
47 52 Machová Elisha Ženy 31 CZE 00:29:23 -
48 12 Navarová Kateřina Ženy 32 CZE 00:29:24 -