Výsledky závodu: Běhej lesy Slavkovský les 2020

500 m

ZÁVODNÍKŮ

112

PRŮMĚRNÝ ČAS

02m:04s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

14,5km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

04m:08s

PRŮMĚRNÝ VĚK

5 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

2 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

8 let

MUŽŮ

58 startujících

ŽEN

54 startujících

1. ŽENA vs 1. MUŽ

žena byla rychlejší o 02m:30s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 136 Milfait Eli Anna Předžáci Dívky 1 ITA 00:01:14 -
2 192 Lecko Kryštof Předžáci Hoši 1 CZE 00:01:16 -
3 253 Straka Adam Předžáci Hoši 2 CZE 00:01:21 -
4 141 Kopečková Adriana Předžáci Dívky 2 CZE 00:01:22 -
5 126 Wagner Magda Marie Předžáci Dívky 3 CZE 00:01:22 -
6 249 Novák Sebastian Předžáci Hoši 3 CZE 00:01:26 -
7 143 Krejčí Jakub Předžáci Hoši 4 CZE 00:01:26 -
8 221 Nosková Ela Předžáci Dívky 4 CZE 00:01:26 -
9 217 Vedral Jan Předžáci Hoši 5 CZE 00:01:27 -
10 205 Brumla Tomáš Benjamínci Hoši 1 CZE 00:01:30 -
11 225 Beneš Vojtěch Předžáci Hoši 6 CZE 00:01:30 -
12 108 Vecka Jonáš Benjamínci Hoši 2 CZE 00:01:30 -
13 182 Rais Šimon Předžáci Hoši 7 CZE 00:01:32 -
14 260 Štádler Alex Předžáci Hoši 8 CZE 00:01:32 -
15 239 Machaňová Alžběta Předžáci Dívky 5 CZE 00:01:33 -
16 207 Kubias Toník Benjamínci Hoši 3 CZE 00:01:34 -
17 261 Emrich Bohumil Předžáci Hoši 9 CZE 00:01:34 -
18 246 Rončka Filip Benjamínci Hoši 4 CZE 00:01:35 -
19 254 Spiegl Sofie Předžáci Dívky 6 CZE 00:01:37 -
20 149 Ňorek Daniel Předžáci Hoši 10 CZE 00:01:37 -
21 242 Valuš Michael Benjamínci Hoši 5 CZE 00:01:37 -
22 124 Hirják Kryštof Předžáci Hoši 11 CZE 00:01:39 -
23 248 Vorlíčková Alžběta Předžáci Dívky 7 CZE 00:01:40 -
24 110 Šternová Amélie Předžáci Dívky 8 CZE 00:01:41 -
25 243 Pospíšil Oliver Benjamínci Hoši 6 CZE 00:01:42 -
26 152 Kos Tomáš Předžáci Hoši 12 CZE 00:01:42 -
27 183 Raisová Adéla Benjamínci Dívky 1 CZE 00:01:44 -
28 195 Hasman Josef Benjamínci Hoši 7 CZE 00:01:44 -
29 134 Ballo Lukáš Benjamínci Hoši 8 CZE 00:01:44 -
30 224 Pixa Martinek Benjamínci Hoši 9 CZE 00:01:44 -
31 241 Milfait Mia Ronja Benjamínci Dívky 2 ITA 00:01:45 -
32 159 Marušáková Josefína Předžáci Dívky 9 CZE 00:01:45 -
33 150 Bye Karla Předžáci Dívky 10 CZE 00:01:45 -
34 172 Vaněček Matyáš Benjamínci Hoši 10 CZE 00:01:46 -
35 174 Braunová Laura Předžáci Dívky 11 CZE 00:01:47 -
36 259 Hořický Lukáš Předžáci Hoši 13 CZE 00:01:48 -
37 222 Nosek Mikuláš Benjamínci Hoši 11 CZE 00:01:48 -
38 218 Šarmanová Martina Benjamínci Dívky 3 CZE 00:01:49 -
39 170 Trnková Adéla Předžáci Dívky 12 CZE 00:01:50 -
40 173 Braun Marek Benjamínci Hoši 12 CZE 00:01:50 -
41 167 Boukalová Anna Benjamínci Dívky 4 CZE 00:01:51 -
42 153 Jonáš Jáchym Benjamínci Hoši 13 CZE 00:01:51 -
43 180 Okrouhlík Lukáš Předžáci Hoši 14 CZE 00:01:52 -
44 116 Hubený Roman Benjamínci Hoši 14 CZE 00:01:53 -
45 114 Kukla Jakub Benjamínci Hoši 15 CZE 00:01:55 -
46 231 Žitná Andrea Benjamínci Dívky 5 CZE 00:01:57 -
47 203 Kejmar Oliver Benjamínci Hoši 16 CZE 00:01:57 -
48 121 Klimenko Sophia Benjamínci Dívky 6 CZE 00:01:59 -
49 202 Baloun Josef Předžáci Hoši 15 CZE 00:02:00 -
50 142 Krejčí Pavel Benjamínci Hoši 17 CZE 00:02:01 -
51 262 Gazda Adam Benjamínci Hoši 18 CZE 00:02:01 -
52 109 Vecková Johana Benjamínci Dívky 7 CZE 00:02:01 -
53 147 Kotlanová Eliška Benjamínci Dívky 8 CZE 00:02:04 -
54 112 Tichá Marie Benjamínci Dívky 9 CZE 00:02:04 -
55 252 Straková Adela Benjamínci Dívky 10 CZE 00:02:06 -
56 127 Wagner Anika Antonie Předžáci Dívky 13 CZE 00:02:09 -
57 171 Rais Miroslav Předžáci Hoši 16 CZE 00:02:11 -
58 198 Grec Johana Benjamínci Dívky 11 CZE 00:02:11 -
59 156 Kopeček Viktor Benjamínci Hoši 19 CZE 00:02:11 -
60 186 Pavlík Viktor Benjamínci Hoši 20 CZE 00:02:11 -
61 216 Stanková Laura Benjamínci Dívky 12 CZE 00:02:13 -
62 227 Hrabě Sabina Benjamínci Dívky 13 CZE 00:02:15 -
63 240 Machaň Hugo Benjamínci Hoši 21 CZE 00:02:15 -
64 179 Zímová Markéta Předžáci Dívky 14 CZE 00:02:16 -
65 162 Mrázová Ema Benjamínci Dívky 14 CZE 00:02:17 -
66 181 Okrouhlík Tadeáš Benjamínci Hoši 22 CZE 00:02:17 -
67 164 Widžová Eliška Benjamínci Dívky 15 CZE 00:02:24 -
68 163 Widžová Jana Benjamínci Dívky 16 CZE 00:02:24 -
69 160 Marušáková Olivie Benjamínci Dívky 17 CZE 00:02:27 -
70 230 Zykmundová Eliška Benjamínci Dívky 18 CZE 00:02:29 -
71 129 Štýs Pavel Benjamínci Hoši 23 CZE 00:02:31 -
72 102 Kukla Matěj Benjamínci Hoši 24 CZE 00:02:34 -
73 212 Hasman Karel Benjamínci Hoši 25 CZE 00:02:35 00m:01s
74 245 Aubrechtová Sofie Benjamínci Dívky 19 CZE 00:02:35 00m:01s
75 106 Bártl Tomášek Benjamínci Hoši 26 CZE 00:02:43 00m:09s
76 238 Páníková Emma Benjamínci Dívky 20 CZE 00:02:54 00m:20s
77 257 Chohole Filip Benjamínci Hoši 27 CZE 00:02:56 00m:22s
78 178 Sokol Richard Benjamínci Hoši 28 CZE 00:02:59 00m:25s
79 113 Tichý Miroslav Benjamínci Hoši 29 CZE 00:03:02 00m:28s
80 155 Jonáš Šimon Benjamínci Hoši 30 CZE 00:03:06 00m:32s
81 264 Čelovská Elena Předžáci Dívky 15 CZE 00:03:08 00m:34s
82 158 Worbisová Ela Benjamínci Dívky 21 CZE 00:03:38 01m:04s
83 258 Chocholová Ella Benjamínci Dívky 22 CZE 00:04:01 01m:27s
84 226 Benešová Eliška Benjamínci Dívky 23 CZE 00:04:34 02m:00s
85 235 Kejmarová Lilian Benjamínci Dívky 24 CZE 00:05:20 02m:46s
32767 117 Schránilová Aneta Předžáci Dívky 32767 CZE   -
32767 119 Čejka Adam Předžáci Hoši 32767 CZE   -
32767 120 Staněk Štěpán Benjamínci Hoši 32767 CZE   -
32767 125 Vílova Eva Benjamínci Dívky 32767 CZE   -
32767 131 Krouský Vojtěch Předžáci Hoši 32767 CZE   -
32767 144 Lazorová Paulína Benjamínci Dívky 32767 SVK   -
32767 145 Špačková Sára Předžáci Dívky 32767 CZE   -
32767 165 Malá Ema Předžáci Dívky 32767 CZE   -
32767 166 Malá Zuzana Benjamínci Dívky 32767 CZE   -
32767 169 Macháček Jan Předžáci Hoši 32767 CZE   -
32767 175 Hrabíková Beáta Předžáci Dívky 32767 CZE   -
32767 176 Hrabíková Timea Benjamínci Dívky 32767 CZE   -
32767 177 Hrabíková Zoe Benjamínci Dívky 32767 CZE   -
32767 184 Humhalová Ema Benjamínci Dívky 32767 CZE   -
32767 185 Kolář Matěj Předžáci Hoši 32767 CZE   -

1 km

ZÁVODNÍKŮ

51

PRŮMĚRNÝ ČAS

03m:02s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

19,8km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

03m:02s

PRŮMĚRNÝ VĚK

11 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

9 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

14 let

MUŽŮ

23 startujících

ŽEN

28 startujících

1. MUŽ vs 1. ŽENA

muž byl rychlejší o 00m:22s

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 133 Beck Lukáš Mladší žáci 1 CZE 00:02:19 -
2 210 Patočka Benedikt Starší žáci 1 CZE 00:02:28 -
3 137 Kafka Filip Starší žáci 2 CZE 00:02:31 -
4 139 Větrovec Vojta Starší žáci 3 CZE 00:02:31 -
5 236 Kutty Frederik Mladší žáci 2 CZE 00:02:34 -
6 228 Zelenka Petr Nejmladší žáci 1 CZE 00:02:37 -
7 220 Pixová Natálie Nejmladší žákyně 1 CZE 00:02:41 -
8 115 Vodička Dominik Starší žáci 4 CZE 00:02:41 -
9 199 Grec Josef Nejmladší žáci 2 CZE 00:02:43 -
10 214 Vlčková Natálie Mladší žákyně 1 CZE 00:02:45 -
11 128 Šando Filip Mladší žáci 3 CZE 00:02:47 -
12 103 Plašilová Lucie Nejmladší žákyně 2 CZE 00:02:48 -
13 265 Hrubý Filip Nejmladší žáci 3 CZE 00:02:49 -
14 233 Smetana Matyáš Nejmladší žáci 4 CZE 00:02:51 -
15 135 Červená Rozálie Mladší žákyně 2 CZE 00:02:51 -
16 204 Brumla Adam Nejmladší žáci 5 CZE 00:02:52 -
17 219 Duková Anna Mladší žákyně 3 CZE 00:02:54 -
18 168 Říhová Anna Mladší žákyně 4 CZE 00:02:55 -
19 211 Patočková Christina Mladší žákyně 5 CZE 00:02:58 -
20 157 Rebmann Cornelia Nejmladší žákyně 3 CZE 00:03:01 -
21 247 Vorlíčková Anna Mladší žákyně 6 CZE 00:03:03 -
22 206 Čížek David Mladší žáci 4 CZE 00:03:06 -
23 191 Lecková Klaudie Mladší žákyně 7 CZE 00:03:07 -
24 140 Kopečková Lilian Mladší žákyně 8 CZE 00:03:08 -
25 148 Ňorková Valerie Mladší žákyně 9 CZE 00:03:10 -
26 161 Mrázová Adéla Nejmladší žákyně 4 CZE 00:03:11 -
27 101 Hubená Jana Nejmladší žákyně 5 CZE 00:03:13 -
28 138 Kafka Matěj Nejmladší žáci 6 CZE 00:03:14 00m:01s
29 111 Štern Michal Nejmladší žáci 7 CZE 00:03:21 00m:08s
30 229 Zelenka Michal Mladší žáci 5 CZE 00:03:22 00m:09s
31 256 Vintrlík Mikuláš Nejmladší žáci 8 CZE 00:03:23 00m:10s
32 244 Boguský Miroslav Nejmladší žáci 9 CZE 00:03:23 00m:10s
33 105 Bártl Filip Mladší žáci 6 CZE 00:03:24 00m:11s
34 151 Vostřáková Anne-Marie Mladší žákyně 10 CZE 00:03:33 00m:20s
35 208 Blaženka Eduard Mladší žáci 7 CZE 00:03:54 00m:41s
36 266 Čelovská Anna Nejmladší žákyně 6 CZE 00:04:03 00m:50s
37 255 Naucedová Diana Mladší žákyně 11 CZE 00:04:11 00m:58s
32767 107 Novák Marek Mladší žáci 32767 CZE   -
32767 118 Čejková Zuzana Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 122 Kysela Jan Mladší žáci 32767 CZE   -
32767 123 Kysela Václav Nejmladší žáci 32767 CZE   -
32767 130 Krouská Anežka Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 132 Becková Kateřina Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 146 Špačková Mia Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 154 Jonášová Veronika Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 189 Vopatová Barbora Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 201 Kolářová Klára Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 209 Dostálová Lenka Mladší žákyně 32767 CZE   -
32767 223 Čejková Anika Starší žákyně 32767 CZE   -
32767 232 Kafková Ester Nejmladší žákyně 32767 CZE   -
32767 237 Portová Anna Starší žákyně 32767 CZE   -

VoltaRUN

ZÁVODNÍKŮ

101

PRŮMĚRNÝ ČAS

44m:34s

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST

6,7km/h

PRŮMĚRNÉ TEMPO

08m:54s

PRŮMĚRNÝ VĚK

29 let

NEJMLADŠÍ ZÁVODNÍK

1 let

NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK

66 let

MUŽŮ

34 startujících

ŽEN

67 startujících

Jméno
Startovní číslo
Pořadí Startovní číslo Jméno Kategorie Pořadí v kategorii Národnost Klub Čas Ztráta
1 30067 Kauba Tomáš Muži 1 CZE 00:26:51 -
2 30066 Krejčíková Edita Ženy 1 CZE 00:26:51 -
3 30064 Kubias Jiří Muži 2 CZE 00:26:51 -
4 30090 Aronová Magdaléna Ženy 2 CZE 00:27:08 -
5 30041 Noret Vigo Muži 3 SPA 00:28:15 -
6 30112 Adamík Josef Muži 4 CZE 00:28:32 -
7 30018 Tuháček Štěpán Muži 5 CZE 00:28:54 -
8 30029 Vaněček Michal Muži 6 CZE 00:28:55 -
9 30075 Muchlová Sabina Ženy 3 CZE 00:30:17 -
10 30048 Radová Karolína Ženy 4 CZE 00:30:33 -
11 30019 Vostřáková Marie Ženy 5 CZE 00:32:25 -
12 30070 Ret Michal Muži 7 CZE 00:32:45 -
13 30113 Tortová Anna Ženy 6 CZE 00:32:53 -
14 30068 Duková Anna Ženy 7 CZE 00:33:25 -
15 30032 Tvrdá Tessa Ženy 8 CZE 00:33:29 -
16 30069 Duka Martin Muži 8 CZE 00:33:30 -
17 30062 Plašilová Lenka Ženy 9 CZE 00:33:55 -
18 30091 Kopeček Pavel Muži 9 CZE 00:34:24 -
19 30025 Martének Michal Muži 10 CZE 00:34:51 -
20 30074 Capuano Vera Ženy 10 CZE 00:34:57 -
21 30024 Marténková Petra Ženy 11 CZE 00:35:39 -
22 30037 Harcubová Hana Ženy 12 CZE 00:35:47 -
23 30012 Vaníček Daniel Muži 11 CZE 00:37:48 -
24 30049 Skalová Tereza Ženy 13 CZE 00:38:35 -
25 30078 Kubiková Kateřina Ženy 14 CZE 00:38:51 -
26 30082 Radová Petra Ženy 15 CZE 00:39:28 -
27 30080 Židková Kateřina Ženy 16 CZE 00:40:05 -
28 30111 Šolcová Hana Ženy 17 CZE 00:40:09 -
29 30106 Králíková Pavla Ženy 18 CZE 00:40:11 -
30 30052 Šindelářová Simona Ženy 19 CZE 00:40:17 -
31 30051 Kratochvílová Dominika Ženy 20 CZE 00:40:17 -
32 30120 Boukalová Anna Ženy 21 CZE 00:40:24 -
33 30028 Bezborodova Margarita Ženy 22 CZE 00:40:47 -
34 30027 Boukalová Petra Ženy 23 CZE 00:40:50 -
35 30009 Skupienová Renáta Ženy 24 CZE 00:40:56 -
36 30054 Dvořák Antonín Muži 12 CZE 00:41:00 -
37 30053 Slunečko Tristan Muži 13 CZE 00:41:01 -
38 30088 Dařčova Zuzana Ženy 25 CZE 00:41:01 -
39 30063 Vaněčková Nina Ženy 26 CZE 00:41:04 -
40 30033 Tvrdá Thalia Ženy 27 CZE 00:41:05 -
41 30065 Brumla Adam Muži 14 CZE 00:41:05 -
42 30034 Tvrdý Jakub Muži 15 CZE 00:41:05 -
43 30042 Candel Alex Muži 16 SPA 00:41:06 -
44 30040 Noret Etan Muži 17 SPA 00:41:12 -
45 30039 Gonzalez Monica Ženy 28 SPA 00:41:16 -
46 30031 Formanová Aneta Ženy 29 CZE 00:41:56 -
47 30030 Vostřes Vladimír Muži 18 CZE 00:41:57 -
48 30045 Falta Miroslav Muži 19 CZE 00:42:03 -
49 30055 Horáčková Zdeňka Ženy 30 CZE 00:42:41 -
50 30073 Šantrůčková Veronika Ženy 31 CZE 00:42:42 -
51 30101 Mercz Radek Muži 20 CZE 00:42:42 -
52 30079 Klínová Lucie Ženy 32 CZE 00:42:42 -
53 30020 Vostřáková Anne-Marie Ženy 33 CZE 00:43:00 -
54 30002 Bártl Filip Muži 21 CZE 00:43:56 -
55 30013 Vaníčková Nela Ženy 34 CZE 00:43:57 -
56 30011 Vaníčková Martina Ženy 35 CZE 00:44:28 -
57 30057 Zahradník Roman Muži 22 CZE 00:44:29 -
58 30081 Chltová Zlata Ženy 36 CZE 00:44:29 -
59 30116 Dařčo Lukáš Muži 23 CZE 00:45:12 -
60 30117 Dařčova Liliana Ženy 37 CZE 00:45:14 -
61 30044 Purkytová Hana Ženy 38 CZE 00:45:30 -
62 30043 Gabrielová Alena Ženy 39 CZE 00:45:32 -
63 30077 Hirják Kryštof Muži 24 CZE 00:45:54 -
64 30003 Zimmelova Lenka Ženy 40 CZE 00:47:25 -
65 30006 Steiningerová Klára Ženy 41 CZE 00:47:25 -
66 30010 Jiranová Jaroslava Ženy 42 CZE 00:47:25 -
67 30017 Žižka Petr Muži 25 CZE 00:49:07 -
68 30084 Veselý Jan Muži 26 CZE 00:49:12 -
69 30047 Volná Kateřina Ženy 43 CZE 00:49:13 -
70 30014 Štěpánková Anna Ženy 44 CZE 00:49:43 -
71 30015 Štěpánková Marie Ženy 45 CZE 00:49:43 -
72 30016 Štěpánková Troševa Margarita Ženy 46 CZE 00:50:09 -
73 30061 Candel Marc Muži 27 SPA 00:50:37 -
74 30089 Jesus Maria Ženy 47 CZE 00:50:44 -
75 30026 Nobauer Marketa Ženy 48 CZE 00:50:54 -
76 30083 Sejkorová Šárka Ženy 49 CZE 00:50:57 -
77 30021 Walterová Daniela Ženy 50 CZE 00:51:47 -
78 30022 Nesvačilová Božena Ženy 51 CZE 00:51:47 -
79 30046 Pavlová Anetta Ženy 52 CZE 00:52:52 -
80 30038 Balaz Violet Ženy 53 CZE 00:54:41 -
81 30035 Moravcova Nikol Ženy 54 CZE 00:54:42 -
82 30036 Balaz Karol Muži 28 SVK 00:54:44 -
83 30076 Hirjáková Agáta Ženy 55 CZE 00:55:14 -
84 30107 Novotný Jan Muži 29 CZE 01:00:40 -
85 30059 Braunová Laura Ženy 56 CZE 01:00:43 -
86 30058 Braun Marek Muži 30 CZE 01:01:15 -
87 30023 Braunová Denisa Ženy 57 CZE 01:01:15 -
88 30085 Touha Tomáš Muži 31 CZE 01:04:57 -
89 30087 Batchuluun Baigali Muži 32 CZE 01:05:03 -
90 30050 Márová Meda Ženy 58 CZE 01:05:08 -
91 30071 Kosová Petra Ženy 59 CZE 01:05:59 -
92 30072 Klimoszová Michaela Ženy 60 CZE 01:05:59 -
93 30007 Skřipská Natálie Ženy 61 CZE 01:09:56 -
94 30056 Zykmundova Nikola Ženy 62 CZE 01:09:56 -
95 30001 Bártlová Pavlína Ženy 63 CZE 01:09:57 -